QZSCORE GOAL

Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 23-03-2020
INT CF 00:00 FT Spartacus 11 - 2 Chukotka Moscow 2 - 1
INT CF 00:10 FT Horby FF 4 - 2 Sosdala IF 2 - 0
INT CF 01:00 FT IFK Vasteras FK 0 - 4 IK Franke 0 - 1
INT CF 01:00 FT Soderkopings IK 3 - 0 Dagsbergs IF 2 - 0
NIC YL 04:30 FT Las Sabanas U20 3 - 0 Chinandega U20 1 - 0
NIC D1 08:00 FT Real Esteli 4 - 0 Real Madriz FC 1 - 0
NIC D1 08:00 FT Diriangen 2 - 0 Deportivo Ocotal 0 - 0
NIC D1 08:00 FT Jalapa 2 - 0 Walter Ferretti 1 - 0
HKFA CUP 13:30 FT Wofoo Tai Po(N) 1 - 1 Guangzhou R F U19 0 - 0
INT CF 14:00 FT FC Ilpar II 6 - 2 Univer PGNIU 0 - 2
INT CF 15:10 FT LFKB Moscow 2 - 4 Pervomayskiy Front Moscow 2 - 1
INT CF 15:10 FT Diesel SE Moscow 12 - 1 Drive SE Moscow 4 - 1
INT CF 16:00 FT Znamya Truda(N) 0 - 0 Saturn Moscow 0 - 0
INT CF 16:00 FT Tegs SK 7 - 1 Mariehem SK 3 - 0
INT CF 16:30 FT Ulricehamns IFK 0 - 1 Dalstorps IF 0 - 0
Myan U21 16:30 FT Rakhine United U21 1 - 0 Magwe FC U21 0 - 0
Myan U21 16:30 FT Sagaing United FC U21 0 - 1 Southern Myanmar U21 0 - 1
Myan U21 16:30 FT Yangon United FC U21 0 - 2 Shan Utd U21 0 - 1
Myan U21 16:30 FT Myawady FC U21 0 - 1 Yadanarbon FC U21 0 - 0
INT CF 17:30 FT Oka Stupino 6 - 4 FC Ozery 1 - 2
BLR D1 18:00 FT Slutsksakhar Slutsk 3 - 1 Slavia Mozyr 1 - 1
INT CF 18:00 FT Bergn sets AIK (W) 5 - 1 Sunderby SK (w) 2 - 0
INT CF 18:05 FT FC Machulishchi 2 - 0 Sputnik 1 - 0
INT CF 18:30 FT Sokol(N) 0 - 0 Olimp Khimki 0 - 0
Burundi League 18:30 FT Inter Stars 1 - 1 Flambeau de l'Est 1 - 1
INT CF 19:00 FT Sodra Sandby IF 3 - 1 Linero IF 1 - 0
INT CF 19:00 FT Master Moscow 1 - 1 Inter Moscow 0 - 1
BLR D1 20:00 FT FC Belshina Babruisk 1 - 3 FC Minsk 1 - 0
INT CF 20:00 FT Skiljebo SK 3 - 1 Kungsor BK 1 - 0
INT CF 20:00 FT Sodra Rorum BIK 1 - 6 Lovestads IF 1 - 3
Burundi League 20:00 FT Musongati FC 1 - 1 Messager Ngozi 1 - 0
AGB LE 21:00 FT Cuando Cubango 2 - 1 Academica Lobito 2 - 0
AGB LE 21:00 FT Ferroviario Do Huambo 0 - 0 Progresso 0 - 0
AGB LE 21:00 FT Santa Rita FC 2 - 0 Benfica Lubango 1 - 0
INT CF 21:00 FT ryds IK 4 - 4 Lagans AIK 2 - 0
Burundi League 21:00 FT Athletico Olympic 2 - 0 Vitalo 2 - 0
INT CF 21:30 FT Alets IK 9 - 2 Skrea IF 2 - 2
Rus Mat 21:30 FT Sirius Moscow 2 - 9 Loko Ru 2 - 6
INT CF 22:00 FT FC Djursholm U19 3 - 3 IFK Haninge/Brandbergen U19 1 - 1
INT CF 22:00 FT Umea FC Academy 3 - 4 IFK Umea 1 - 1
INT CF 22:00 FT Vingakers IF 2 - 7 Ericsbergs GOIF 1 - 3
INT CF 22:59 FT Sunnana SK 4 - 2 Infjrdens SK 2 - 1
Dark Mode
`