QZSCORE GOAL

Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 22-03-2020
NIC YL 05:30 FT Diriangen U20 2 - 2 Deportivo Ocotal U20 1 - 1
AUS WALoff 11:30 FT Melbourne City (w) 1 - 0 Sydney FC (w) 1 - 0
INT CF 12:00 FT SSHOR Zvezda Perm 14 - 0 Krasnokamsk 4 - 0
HKFA CUP 13:30 FT Eastern A.A Football Team 5 - 0 Sun Pegasus 1 - 0
INT CF 14:00 FT SSHOR Zvezda Perm II 4 - 2 FK Oktan Perm 1 - 1
AUS D1 15:30 FT Western Sydney 1 - 1 Sydney FC 0 - 1
INT CF 15:45 FT Shakhtar Perm 9 - 1 Univer PGNIU 3 - 1
INT CF 16:00 FT Eslovs BK 1 - 1 Hogaborgs BK 1 - 1
INT CF 16:00 FT Dnepr Mogilev 4 - 1 Gorki 2 - 0
INT CF 16:00 FT FC Molodechno 0 - 5 Smorgon FC 0 - 3
INT CF 16:05 FT Olimp Skopa Zheleznodorozhny 2 - 2 Lyubertsy 2 - 1
INT CF 16:30 FT Furuby IF 2 - 1 Rottne IF 2 - 1
MYA D2 16:30 FT Junior Lions 1 - 2 Mawyawadi 0 - 1
Myan U19 16:30 FT Chin United U19 0 - 1 Zwekapin United U19 0 - 0
Myan U19 16:30 FT Silver Stars FC U19 0 - 6 Magwe FC U19 0 - 3
INT CF 17:00 FT Katrineholm 3 - 1 Halleforsnas IF 0 - 1
INT CF 17:00 FT IFK Osby (W) 3 - 0 Ronneby BK (W) 1 - 0
INT CF 17:00 FT Granit Mikashevichi 1 - 2 Shahter Petrikov II 0 - 1
Rus Mat 17:00 FT Hippodrome Krasnodar 5 - 3 Galaxy Krasnodar 0 - 1
INT CF 17:30 FT Brommapojkarna (w) 4 - 2 Tyres FF (W) 2 - 0
INT CF 17:30 FT Oshmyany FK 5 - 1 FK Zorka-BDU Minsk 2 - 1
BLR D1 18:00 FT FK Vitebsk 1 - 0 FK Gorodeya 1 - 0
INT CF 18:00 FT Lindome GIF 0 - 2 IK Oddevold 0 - 1
INT CF 18:00 FT Lule SK (W) 4 - 1 Trangfors IF Boden (w) 1 - 0
INT CF 18:00 FT Markaryds IF 4 - 2 Vastra Karups IF 1 - 0
INT CF 18:00 FT Arsenal Dzyarzhynsk 1 - 1 Kommunalnik Slonim 0 - 1
INT CF 18:00 FT Oka Stupino 6 - 1 FC Stupino 2 - 0
INT CF 18:00 FT SMI Autotrans 2 - 4 Osipovichy 0 - 2
BLR RL 18:00 FT Belshina Bobruisk Reserves 1 - 3 FC Minsk Reserves 0 - 1
BLR RL 18:00 FT FC Slutsk Reserves 2 - 1 Slavia Mozyr Reserve 1 - 1
Burundi League 18:30 FT Bujumbura City 2 - 1 Kayanza Utd 1 - 0
INT CF 19:00 FT Hacken 6 - 1 Jonkopings Sodra IF 4 - 1
INT CF 19:00 FT IFK Berga 4 - 1 Hanvikens SK 1 - 1
INT CF 19:00 FT Lindsdals IF 0 - 1 Oskarshamns AIK 0 - 0
INT CF 19:00 FT Qviding FIF 2 - 1 Stenungsunds IF 2 - 0
INT CF 19:00 FT Vaxjo Norra IF 2 - 2 Gransholms IF 0 - 1
INT CF 19:00 FT BK Forward 1 - 0 Enkoping 1 - 0
INT CF 19:00 FT IFK Osby 2 - 0 VMA IK 2 - 0
INT CF 19:00 FT FC Gomel(N) 2 - 4 FK Lida 1 - 2
INT CF 19:00 FT Syrianska Eskilstuna IF(N) 0 - 5 IK Sleipner 0 - 3
INT CF 19:00 FT Lunds BK 3 - 0 Osterlen FF 1 - 0
INT CF 19:00 FT Zvezda BBC Minsk 0 - 1 RB Strikerz Minsk 0 - 0
BHU TL 19:00 FT High Quality United 2 - 1 Paro United 0 - 0
INT CF 19:10 FT IFK Malmo FK 2 - 3 Torns IF 1 - 1
INT CF 19:30 FT Husqvarna FF 3 - 2 Atvidabergs 2 - 1
Rus Mat 19:50 FT Dorstroysiti Moscow 10 - 7 Bobby Dazzler Moscow 7 - 1
BLR D1 20:00 FT FK Isloch Minsk 1 - 0 Neman Grodno 0 - 0
INT CF 20:00 FT Ljungby IF 3 - 2 Vxj Norra 1 - 1
INT CF 20:00 FT Skovde AIK(N) 2 - 2 FC Trollhattan 0 - 1
INT CF 20:00 FT FC Olimp Odintsovo 4 - 5 Gorki 2 Odintsovo 1 - 2
INT CF 20:00 FT Angered BK 8 - 1 Vanersborgs IF 3 - 0
Burundi League 20:00 FT Olympic Star 0 - 1 BS Dynamic 0 - 1
INT CF 20:10 FT FC Oka Stupino U20 7 - 0 Zvezda Serpukhov 1 - 0
INT CF 20:30 FT IF Sylvia 0 - 2 IFK Varnamo 0 - 2
INT CF 20:30 FT Smedby AIS 0 - 5 Motala AIF FK 0 - 3
INT CF 20:50 FT Sputnik 3 - 0 Khimik Svetlogorsk 2 - 0
AGB LE 21:00 FT Bravos do Maquis 0 - 3 Petro Atletico de Luanda 0 - 0
INT CF 21:00 FT Wisseltofta IF 2 - 1 IFK Osby 1 - 1
Burundi League 21:00 FT Rukinzo FC 2 - 0 Les Lierres FC 1 - 0
AGB LE 21:30 FT Interclube Luanda 2 - 0 CRD Libolo 0 - 0
INT CF 22:00 FT Assyriska United IK 2 - 6 Arameiska-Syrianska IF 0 - 2
INT CF 22:59 FT BK Sport 1 - 0 AC Primavera 0 - 0
INT CF 22:59 FT Spanga IS (w) 1 - 9 IFK Lidingo (w) 0 - 4
Dark Mode
`