QZSCORE GOAL

Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 12-02-2020
INT CF 00:00 FT Nykopings BIS 0 - 6 Degerfors IF 0 - 2
INT CF 00:00 FT First Wien 1894 3 - 1 Helfort 15 0 - 0
FIN CU20 00:00 FT FC Espoo U20 8 - 0 Haka Youth 5 - 0
INT CF 00:15 FT VfB Auerbach 2 - 2 Chemnitzer 0 - 0
HOL D1 00:30 FT Emmen 2 - 0 FC Twente Enschede 1 - 0
INT CF 00:30 FT Sturm Graz (Youth) 2 - 5 Trenkwalder Admira (Youth) 0 - 4
INT CF 00:30 FT VfL Wolfsburg (Youth) 6 - 1 MTV Gifhorn 2 - 0
INT CF 00:30 FT Stadlau 2 - 4 Langenrohr 2 - 1
INT CF 00:30 FT SC Mannsworth 3 - 1 Kottingbrunn 1 - 0
INT CF 00:30 FT SV Wienerberger 2 - 2 Floridsdorfer AC Amateure 2 - 0
INT CF 00:30 FT Gratkorn 2 - 1 SV Union Fladnitz 1 - 1
INT CF 00:30 FT SK Furstenfeld 1 - 3 SC Gleisdorf 1 - 1
EGY D1 00:30 FT El Mokawloon El Arab 0 - 2 Pyramids FC 0 - 2
SALC 00:30 FT Polokwane City FC 0 - 1 Baroka FC 0 - 0
SALC 00:30 FT Zizwe United 0 - 1 Happy Wanderers 0 - 1
TUR Cup 00:30 FT Fenerbahce 1 - 0 Kirklarelispor 0 - 0
INT CF 01:00 FT Lindome GIF 1 - 1 Norrby IF 1 - 0
INT CF 01:00 FT FC Magna Wiener Neustadt 1 - 4 Austria Wien (Youth) 1 - 2
INT CF 01:00 FT TSB Flensburg 3 - 2 ETSV Weiche Flensburg 0 - 0
INT CF 01:00 FT Progres Niedercorn 2 - 3 FC 08 Hombrug 1 - 2
INT CF 01:00 FT Tvaakers IF 3 - 0 Varbergs GIF FK 1 - 0
INT CF 01:00 FT FV Fortuna Heddesheim 0 - 2 SV Waldhof Mannheim 0 - 1
S Q C 01:00 FT Athletic Club Bibao (w) 0 - 0 UD Granadilla Tenerife Sur (W) 0 - 0
INT CF 01:15 FT Genarps IF 1 - 4 Veberods AIF 1 - 3
HUN Cup 01:30 FT Ujpesti 0 - 0 Fehervar Videoton 0 - 0
INT CF 01:30 FT Hennef 05 1 - 0 Bergisch Gladbach 09 0 - 0
INT CF 01:30 FT Simmeringer SC 5 - 4 SV Wiener Neudorf 0 - 0
INT CF 01:30 FT VfR Garching 4 - 2 VfR Neuburg 3 - 2
S Q C 01:30 FT Sevilla FC (w) 3 - 0 Levante UD (w) 2 - 0
MAU D1 01:30 FT ASAC Concorde 2 - 2 FC Sahel 1 - 1
INT CF 01:45 FT Bruchkobel 4 - 1 FC Germania 09 e.V. Niederrodenbach 2 - 1
ENG U23 D1 02:00 FT Cardiff City U23 3 - 2 Bristol City U23 1 - 1
FRA D3 02:00 FT Ajaccio Gfco 2 - 0 Concarneau 1 - 0
S Q C 02:00 FT Deportivo La Coruna W 7 - 2 Colegio Aleman Valencia (w) 3 - 1
Mal WD1 02:15 FT Birkirkara (w) 9 - 0 Mosta FC (w) 4 - 0
Mal WD1 02:15 FT Kirkop United (w) 1 - 4 Sliema Raiders (w) 1 - 2
BEL D1 02:30 FT Charleroi 2 - 1 Mechelen 0 - 0
INT CF 02:30 FT Nordstrand 0 - 0 Oppsal 0 - 0
BEL D2 02:30 FT Oud Heverlee 0 - 0 Saint Gilloise 0 - 0
WAL FAWC 02:30 FT Taffs Well 2 - 1 Undy Athletic 0 - 0
Estonia WT 02:30 FT Maardu FC Starbunker II 6 - 3 Tallinna JK Legion B 4 - 3
SCO PR 02:45 FT Hamilton Academical 1 - 3 Aberdeen 0 - 3
ENG LCH 02:45 FT Barnsley 0 - 1 Birmingham City 0 - 0
ENG LCH 02:45 FT Wigan Athletic 2 - 2 Middlesbrough 1 - 0
ENG LCH 02:45 FT Brentford 1 - 1 Leeds United 1 - 1
ENG LCH 02:45 FT Swansea City 0 - 0 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 0
ENG LCH 02:45 FT Blackburn Rovers 3 - 0 Hull City 0 - 0
ENG LCH 02:45 FT Nottingham Forest 0 - 1 Charlton Athletic 0 - 1
ENG L2 02:45 FT Colchester United 2 - 3 Grimsby Town 2 - 1
ENG L2 02:45 FT Newport County 0 - 0 Walsall 0 - 0
ENG L2 02:45 FT Leyton Orient 2 - 1 Mansfield Town 1 - 0
ENG L2 02:45 FT Carlisle United 0 - 1 Cheltenham Town 0 - 1
ENG L2 02:45 FT Exeter City 5 - 1 Oldham Athletic 2 - 1
ENG L2 02:45 FT Crewe Alexandra 2 - 1 Crawley Town 0 - 0
ENG L2 02:45 FT Morecambe 2 - 0 Macclesfield Town 2 - 0
ENG L2 02:45 FT Salford City 2 - 3 Plymouth Argyle 0 - 1
ENG L2 02:45 FT Scunthorpe United 0 - 2 Cambridge United 0 - 1
ENG L2 02:45 FT Northampton Town 0 - 1 Swindon Town 0 - 0
ENG L2 02:45 FT Bradford City 3 - 1 Stevenage Borough 0 - 1
ENG L2 02:45 FT Forest Green Rovers 2 - 3 Port Vale 0 - 2
ENG CS 02:45 FT Hampton Richmond Borough 1 - 1 Welling United 1 - 0
HOL D1 02:45 FT Sparta Rotterdam 4 - 2 ADO Den Haag 3 - 1
ENG Conf 02:45 FT Solihull Moors 1 - 0 Barnet 1 - 0
ENG Conf 02:45 FT Eastleigh 2 - 2 AFC Fylde 0 - 2
ENG Conf 02:45 FT Harrogate Town 3 - 0 Yeovil Town 1 - 0
ENG-S PR 02:45 FT Weston Super Mare 5 - 0 Wimborne Town 3 - 0
ENG-S PR 02:45 FT Chesham United 1 - 2 Swindon Supermarine 1 - 0
ENG RYM 02:45 FT Bowers Pitsea 3 - 2 Haringey Borough 1 - 1
ENG RYM 02:45 FT Leatherhead 1 - 1 Kingstonian 1 - 1
ENG-S CE 02:45 FT Coalville 0 - 1 Needham Market 0 - 0
ENG L1 02:45 FT Lincoln City 1 - 1 Milton Keynes Dons 1 - 1
ENG L1 02:45 FT AFC Wimbledon 0 - 0 Ipswich Town 0 - 0
ENG L1 02:45 FT Doncaster Rovers 2 - 1 Bolton Wanderers 1 - 0
ENG L1 02:45 FT Coventry City 1 - 0 Portsmouth 0 - 0
ENG L1 02:45 FT Blackpool 2 - 3 Gillingham 1 - 0
ENG L1 02:45 FT Wycombe Wanderers 0 - 1 Fleetwood Town 0 - 0
ENG L1 02:45 FT Peterborough United 4 - 0 Southend United 0 - 0
ENG L1 02:45 FT Tranmere Rovers 0 - 0 Bristol Rovers 0 - 0
ENG L1 02:45 FT Sunderland A.F.C 3 - 0 Rochdale 3 - 0
ENG L1 02:45 FT Burton Albion 2 - 2 Oxford United 1 - 0
ENG L1 02:45 FT Shrewsbury Town 0 - 2 Accrington Stanley 0 - 1
ENG CN 02:45 FT Spennymoor Town 3 - 2 Altrincham 1 - 1
ENG CN 02:45 FT Farsley Celtic 0 - 1 Kidderminster Harriers 0 - 0
Senior C 02:45 FT Wingate Finchley 1 - 0 Corinthian Casuals 0 - 0
ENG R Cup 02:45 FT Worthing 1 - 3 Cheshunt 1 - 0
Senior C 02:45 FT St Albans City 2 - 0 Royston Town 0 - 0
ENG SD1 02:45 FT Daventry 0 - 4 Halesowen Town 0 - 0
ENG C C 02:45 FT Tamworth 1 - 1 Kidsgrove Athletic 0 - 1
ENG NCC 02:45 FT Newcastle Town FC 3 - 1 Buxton FC 2 - 1
ENG SD1 02:45 FT Wantage Town 1 - 1 Yaxley 1 - 0
FRAC 02:55 FT ASM Belfortaine 0 - 3 Rennes 0 - 1
ADT M 03:00 FT CA Lugano 1 - 0 Claypole 0 - 0
ITA D2 03:00 FT Spezia 3 - 2 Cremonese 0 - 1
ACT M 03:00 FT El Porvenir 0 - 4 Central Cordoba De Rosario 0 - 1
ACT M 03:00 FT Sportivo Dock Sud 2 - 1 Ferrocarril Midland 2 - 0
ENG-S PR 03:05 FT Merthyr Town 4 - 2 Taunton Town 2 - 1
POR CN 03:45 FT FC Famalicao 1 - 1 Benfica 0 - 1
CON CLA 05:15 FT Internacional RS 2 - 0 Universidad de Chile 1 - 0
CON CLA 05:15 FT Deportivo Tachira 2 - 0 Dep.Independiente Medellin 1 - 0
CON CSA 05:15 FT Atletico Grau 1 - 2 CA River Plate 0 - 2
CON CSA 05:15 FT Argentinos juniors 1 - 1 Sport Huancayo 0 - 1
COL D2 06:00 FT Universitario de Popayan 1 - 2 Barranquilla FC 1 - 2
BRA PE 06:00 FT Santa Cruz PE 2 - 1 Salgueiros AC 1 - 1
SKN PL 06:00 FT Circle Newtown United 0 - 2 Conaree United 0 - 1
CON CLA 07:30 FT Deportes Tolima 1 - 0 Macara 1 - 0
CON CSA 07:30 FT Deportivo Cali 2 - 1 River Plate (PAR) 2 - 0
CON CSA 07:30 FT Sol de America 1 - 0 Goias 1 - 0
BRA CUP 07:30 FT Imperatriz(MA) 0 - 0 Vitoria BA 0 - 0
MEX IL 08:00 FT Santos Laguna 0 - 0 Monterrey 0 - 0
COL D1 08:05 FT Boyaca Chico 0 - 3 Atletico Nacional Medellin 0 - 1
INT CF 09:00 FT Leones Univ Guadalajara 0 - 0 Atlanta United 0 - 0
MEX IL 10:00 FT Club Tijuana 3 - 1 Monarcas Morelia 1 - 0
HKEC 12:00 FT Wofoo Tai Po 4 - 4 Happy Valley 1 - 3
INT CF 14:00 FT KLASA 0 - 2 Young Physiques Union 0 - 1
NPE 14:15 FT Himalayan Sherpa Club 3 - 3 Jawalakhel Youth Club 3 - 1
INT CF 15:00 FT Arsenal Tula 0 - 2 FC UT Arad 0 - 2
INT CF 15:00 FT Irtysh Pavlodar 0 - 0 Baltika Kaliningrad 0 - 0
HKEC 15:00 FT Yuen Long FC 1 - 2 Southern District 0 - 1
INT CF 15:30 FT Bhayangkara Surabaya United 1 - 0 Persebaya Surabaya 0 - 0
INT CF 15:30 FT Sydney United 3 - 4 North Shore Marin 0 - 3
INT CF 15:30 FT Western Sydney 1 - 1 A.P.I.A. Leichhardt Tigers 1 - 0
INT CF 15:45 FT Sydney Olympic(N) 2 - 3 St George City FA 0 - 2
INT CF 16:00 FT Shan Utd U21 0 - 2 University FC U21 0 - 0
INT CF 16:00 FT Universitaea Cluj 3 - 0 Unirea Dej 0 - 0
INT CF 16:00 FT CS Balotesti 0 - 6 FC Unirea 2004 Slobozia 0 - 1
INT CF 16:00 FT Crisul Chisineu Cris 2 - 2 Ripensia Timisoara 0 - 1
INT CF 16:00 FT Crvena Zvezda Mali Mokri Lug 0 - 1 FK Studentski Grad 0 - 0
INT CF 16:00 FT Minyor Pernik 4 - 0 KOM Podgorica 2 - 0
AFC Cup 16:00 FT Shan United(N) 0 - 2 Kaya FC 0 - 0
Myan U21 16:00 FT Hantharwady United FC U21 0 - 2 Magwe FC U21 0 - 1
Myan U21 16:00 FT Mawyawadi FC U21 1 - 10 Rakhine United U21 0 - 5
THA U19 16:00 FT Assumption United U19 1 - 1 Buriram United U19 1 - 1
INT CF 16:15 FT West Torrens Birkalla 1 - 1 Adelaide Raiders SC 0 - 1
INT CF 16:15 FT DMRAO 0 - 1 Sagolband United 0 - 1
INT CF 16:30 FT Elche CF Ilicitano 2 - 1 FK Leningradets 1 - 1
IND D2 16:45 FT Chirag United Kerala 1 - 1 FC Goa II 1 - 1
INT CF 16:50 FT Universidad Camilo Jose Cela 5 - 2 Universidad Comillas 2 - 0
FFSA SLR 16:55 FT Adelaide Raiders SC Reserve 2 - 1 West Adelaide Reserve 2 - 1
AFC CL 17:00 FT Vissel Kobe 5 - 1 Johor Darul Takzim 2 - 1
AFC CL 17:00 FT Jeonbuk Hyundai Motors 1 - 2 Yokohama Marinos 0 - 2
INT CF 17:00 FT Slavoj Vysehrad 2 - 3 Viktoria Plzen B 2 - 1
INT CF 17:00 FT CSA Steaua Bucuresti 4 - 0 FCM Alexandria 2 - 0
INT CF 17:00 FT Volyn 1 - 1 FC Veres Rivne 1 - 1
INT CF 17:00 FT Zaglebie Sosnowiec 3 - 2 Sandecja Nowy Sacz 0 - 2
INT CF 17:00 FT CS Mioveni 7 - 2 ACS Vedita Colonesti MS 1 - 0
INT CF 17:00 FT Termez Surkhon 3 - 1 Buxoro FK 0 - 0
INT CF 17:00 FT Samut Songkhram FC 1 - 4 Chengdu Xingcheng 1 - 2
INT CF 17:00 FT Merani Martvili 3 - 0 Guria Lanchkhuti 0 - 0
INT CF 17:10 FT Ural Sverdlovsk Oblast 2 - 4 IK Brage 0 - 2
INT CF 17:15 FT Vihren Sandanski 1 - 2 Pirin 2002 Razlog 1 - 2
INT CF 17:30 FT Trinec 4 - 2 Dukla Banska Bystrica 1 - 2
IME L1 17:30 FT PIFA Sports 4 - 2 Millat FC 2 - 1
INT CF 18:00 FT FK Banik Sokolov 3 - 1 Chrudim 2 - 1
INT CF 18:00 FT SK Slovan Varnsdorf 5 - 1 Dukla Prague 2 - 0
INT CF 18:00 FT Warta Poznan 2 - 2 Bytovia Bytow 0 - 2
INT CF 18:00 FT FK Grbalj Radanovici 1 - 0 Metalac Gornji Milanovac 0 - 0
INT CF 18:00 FT FK Ohrid 2004 1 - 1 KF Gostivari 1 - 0
INT CF 18:00 FT ACS Comuna Recea 6 - 3 FC Zalau 3 - 1
INT CF 18:00 FT Pandurii Targu-Jiu 2 - 3 CSS Islla Te Nagh 1 - 2
INT CF 18:00 FT FK Ohrid 2004 1 - 1 FK Rinija 1 - 0
AFC Cup 18:00 FT Maziya S RC 0 - 0 Abahani Limited 0 - 0
THA U19 18:00 FT Chonburi U19 3 - 0 Satun United U19 1 - 0
INT CF 18:10 FT Baltyk Gdynia 1 - 4 Olimpia Elblag 1 - 1
Ken D1 18:10 FT Bandari 2 - 1 KCB SC 0 - 0
INT CF 18:15 FT Podillya Khmelnytskyi 0 - 3 Nyva Ternopil 0 - 1
INT CF 18:20 FT GKS Jastrzebie 4 - 4 GKS Belchatow 1 - 3
INT CF 18:30 FT Neman Grodno 2 - 0 FK Vigvam Smolevichy 0 - 0
Kosovo CUP 18:30 FT KF Liria Prizren 0 - 2 KF Feronikeli 0 - 0
AFC Cup 18:45 FT Tampines Rovers FC(N) 2 - 1 PSM Makassar 1 - 0
INT CF 18:55 FT Persik Kediri 0 - 1 Madura United 0 - 0
INT CF 19:00 FT FC Zagorets 0 - 2 Etar 0 - 1
INT CF 19:00 FT Dnipro-1 1 - 2 Changchun Yatai 1 - 2
INT CF 19:00 FT Neftekhimik Nizhnekamsk 0 - 0 Septemvri Simitli 0 - 0
INT CF 19:00 FT FK Zvezdara 1 - 1 BSK Borca 0 - 1
INT CF 19:00 FT Trans Narva 4 - 0 JK Nomme Kalju U21 1 - 0
INT CF 19:00 FT Belgium (w) U17 4 - 0 Hungary (w) U17 2 - 0
Ken D1 19:00 FT Weston Shitima 1 - 1 Gor Mahia 0 - 0
BHU TL 19:00 FT Paro Rinpung FC 1 - 2 Paro United 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT Argentino Merlo Reserves 0 - 1 Canuelas FC Reserves 0 - 0
INT CF 19:05 FT KS Legionovia Legionowo 2 - 2 Gornik Leczna 2 - 1
INT CF 19:05 FT FK Graficar Beograd 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 - 1
KSA D1 19:25 FT Al-Qadasiya 1 - 3 Al-Nahdha 1 - 1
KSA D1 19:30 FT AL-jeel 2 - 0 Al mojzel 0 - 0
INT CF 19:30 FT Al Ahli Amman U20 3 - 1 Aqaba U20 1 - 0
INT CF 19:30 FT Sahab SC U20 1 - 1 Al Sareeh U20 1 - 0
INT CF 19:30 FT Shabab Al Ordon U20 5 - 0 Al Salt U20 3 - 0
INT CF 19:30 FT Frydek-Mistek 2 - 3 Blansko 2 - 1
ALB Cup 19:30 FT Partizani Tirana 3 - 1 Beselidhja 2 - 1
ALB Cup 19:30 FT Teuta Durres 3 - 1 Erzeni 0 - 1
ALB Cup 19:30 FT KF Flamurtari Pristina(KOS) 0 - 2 Vllaznia Shkoder 0 - 1
ALB Cup 19:30 FT KF Tirana 4 - 0 Kastrioti Kruje 2 - 0
ALB Cup 19:30 FT KS Perparimi Kukesi 3 - 0 Lushnja KS 0 - 0
ALB Cup 19:30 FT Skenderbeu Korca 1 - 0 Besa Kavaje 1 - 0
ALB Cup 19:30 FT KF Laci 3 - 2 KS Bylis 1 - 0
ALB Cup 19:30 FT Luftetari 0 - 0 Apolonia Fier 0 - 0
ISR U19 19:30 FT Beitar Jerusalem Oren U19 0 - 2 Hapoel Beer Sheva U19 0 - 1
INT CF 19:35 FT Al Faisaly Amman U20 1 - 0 Ramtha SC U20 0 - 0
BSWCP 19:45 FT Levante UD Beach Soccer 2 - 3 Tokyo Verdy Beach 1 - 2
KSA D1 19:50 FT Al Bukayriyah 2 - 0 Al-Ansar 2 - 0
KSA D1 19:55 FT Najran SC 3 - 2 AL-Rbeea Jeddah 1 - 0
KSA D1 20:00 FT Al-Tai 1 - 1 Al-Ameade 1 - 1
UEFA YL U19 20:00 FT Glasgow Rangers U19 0 - 4 Atletico de Madrid U19 0 - 1
UEFA YL U19 20:00 FT Midtjylland U19 1 - 1 Lille U19 1 - 0
HUN Cup 20:00 FT Lipot Pekseg 3 - 1 ZalaegerzsegTE 1 - 0
HUN Cup 20:00 FT Pecsi MFC 1 - 2 Paksi SE Honlapja 1 - 0
INT CF 20:00 FT FC Flora Tallinn 0 - 1 Metta/LU Riga 0 - 1
INT CF 20:00 FT Rudar Prijedor 0 - 1 Radnik Bijeljina 0 - 0
INT CF 20:00 FT Levadia Tallinn 1 - 0 Miedz Legnica 0 - 0
INT CF 20:00 FT Dynamo Kyiv 2 - 4 Tobol Kostanai 2 - 1
INT CF 20:00 FT Stal Mielec 3 - 1 Widzew lodz 2 - 1
INT CF 20:00 FT Ghiroda SI Giarmata VII 1 - 1 AS Carani 1 - 1
INT CF 20:00 FT Radnicki 1923 Kragujevac 2 - 2 FK Sloga Petrovac na Mlavi 0 - 0
INT FRL 20:00 FT Italy U19 0 - 0 Switzerland U19 0 - 0
RWA CP 20:00 FT Bugesera 2 - 3 Mukura 0 - 3
RWA CP 20:00 FT Intare FC 0 - 2 Rayon Sports FC 0 - 2
RWA CP 20:00 FT Marines FC 3 - 0 Gorilla FC 1 - 0
RWA CP 20:00 FT Police(RWA) 1 - 0 Musanze FC 1 - 0
Tanzania D1 20:00 FT KMC FC 0 - 0 Coastal Union 0 - 0
Uganda C 20:00 FT Express FC 3 - 3 Maroons 1 - 2
Zam SL 20:00 FT Zanaco 2 - 0 Kansanshi Dynamos 1 - 0
Gre Atr Cup 20:00 FT AO Palliniakos 0 - 1 Marko 0 - 1
Gre Atr Cup 20:00 FT Kryoneri 0 - 1 Kyanos Astir Varis 0 - 1
RWA CP 20:00 FT Gicumbi FC 2 - 0 Rwamagana City 0 - 0
INT CF 20:05 FT MISC-MIFA 4 - 0 Kelantan United 1 - 0
HUN Cup 20:10 FT Dorogi FC 4 - 1 III.Keruleti TUE 3 - 1
Uganda C 20:10 FT URA Kampala 8 - 3 Nyamityobora FC 6 - 2
INT CF 20:30 FT Triestina 1 - 1 Tabor Sezana 1 - 0
INT CF 20:30 FT Triglav Gorenjska 2 - 2 FK Backa Backa Palanka 0 - 0
IND D1 20:30 FT Chennai City 0 - 1 Gokulam Kerala FC 0 - 0
INT CF 20:40 FT FK Kozuv 3 - 1 FK Osogovo 2 - 0
INT CF 21:00 FT PFC Oleksandria 0 - 1 Dinamo Tbilisi 0 - 0
INT CF 21:00 FT Basel U21 2 - 4 Aarau 1 - 3
INT CF 21:00 FT NK Neretva 1 - 0 NK GOSK Dubrovnik 1 - 0
INT CF 21:00 FT Sputnik 2 - 0 Dnepr Smolensk 0 - 0
ISL 21:00 FT FC Goa 5 - 2 Mumbai City 3 - 1
AFC Cup 21:00 FT Bengaluru 9 - 1 Paro FC 4 - 1
ITA PRO LC 21:00 FT JuventusU23 2 - 0 Feralpisalo 1 - 0
CAE D1 21:00 FT Panthere Sportive du Nde 1 - 0 Tonnerre Yaounde 0 - 0
Gre Atr Cup 21:00 FT Ermis Koridalou 1 - 4 Ampelakiakos 1 - 2
BSWCP 21:00 FT Sporting Braga Beach Soccer 6 - 4 Flamengo Beach Soccer 2 - 3
CAE D1 21:00 FT Panthere de Bangangte 1 - 0 Tonnerre Yaounde 0 - 0
INT CF 21:05 FT Arsenal Tula 2 - 3 Shakhter Soligorsk 1 - 3
AGB LE 21:30 FT Desportivo Huila 0 - 1 Primeiro de Agosto 0 - 0
ITA S4 21:30 FT Citta di Fasano 4 - 0 Tolentino 1 - 0
NGA PR 22:00 FT Akwa United 2 - 2 Akwa Starlets 1 - 1
NGA PR 22:00 FT Enyimba 3 - 0 Wikki Tourist 1 - 0
UEFA YL U19 22:00 FT FC Porto U19 1 - 1 Red Bull Salzburg U19 1 - 1
UEFA YL U19 22:00 FT Dinamo KyivU19 0 - 0 Dinamo ZagrebU19 0 - 0
INT CF 22:00 FT Kongsvinger(N) 0 - 4 Molde 0 - 0
INT CF 22:00 FT Vysocina jihlava 4 - 1 SC Znojmo 3 - 0
INT CF 22:00 FT Ural Sverdlovsk Oblast 1 - 0 Tekstilshchik Ivanovo 0 - 0
INT CF 22:00 FT Zagreb 2 - 4 NK Vrbovec 2 - 0
INT CF 22:00 FT Sweden (w) U17 0 - 2 Portugal (w) U17 0 - 2
CYP D1 22:00 FT AEP Paphos 3 - 2 Apollon Limassol FC 2 - 2
QAT D2 22:00 FT Al-Khuraitiat 2 - 0 Russell City 0 - 0
QAT D2 22:00 FT Al Nasa(QAT) 0 - 0 Al Bidda SC 0 - 0
QAT D2 22:00 FT Al Mesaimeer SC 3 - 3 Al Shamal 1 - 2
ISR U19 22:00 FT Hapoel Kiryat Shmona U19 1 - 0 Maccabi Tel Aviv Shachar U19 0 - 0
SPA LU19 22:00 FT Burgos U19 1 - 2 Real Madrid U19 0 - 1
GUA RL 22:00 FT Club Comunicaciones Reserves 3 - 3 Antigua GFC Reserves 1 - 2
BSWCP 22:15 FT Grasshopper Club Zurich Beach 1 - 8 Spartak Moscow Beach 1 - 3
S Q C 22:30 FT Sporting De Huelva (w) 0 - 4 Barcelona (w) 0 - 1
QAT D2 22:30 FT Muaidar SC 0 - 1 Al Markhiya 0 - 1
GUA RL 22:30 FT Deportivo Sanarate FC Reserves 2 - 0 Deportivo Iztapa Reserves 1 - 0
UEFA YL U19 22:59 FT FC Sheriff U19 0 - 0 Red Star Belgrade U19 0 - 0
GRE Cup 22:59 FT Olympiakos Piraeus 3 - 2 Lamia 0 - 1
INT CF 22:59 FT Jerv 1 - 2 FK Arendal 0 - 1
INT CF 22:59 FT Chrobry Glogow 1 - 1 Gornik Polkowice 0 - 0
INT CF 22:59 FT SC Farense(N) 3 - 2 Hammarby 1 - 1
INT CF 22:59 FT NK Granicar Zupanja 0 - 2 Bijelo Brdo 0 - 0
CYP Cup 22:59 FT AEL Limassol 0 - 0 AEK Larnaca 0 - 0
INT FRL 22:59 FT Korea Republic U17 2 - 8 Germany U17 0 - 4
MAR D1 22:59 FT FAR Forces Armee Royales 1 - 0 Raja Casablanca Atlhletic 0 - 0
POR D3 22:59 FT Ideal 0 - 1 Sertanense FC 0 - 0
ICPD D1 22:59 FT Bouake FC 0 - 2 San-Pdro FC 0 - 0
LIBD1L 22:59 FT LPRC Oilers 1 - 1 Freeport 1 - 0
SEN C 22:59 FT NGB ASC Niarry Tally 0 - 1 Keur Madior 0 - 0
SEN C 22:59 FT Thies FC 1 - 2 Diambars 0 - 1
GUA RL 22:59 FT Santa Lucia FC Reserves 3 - 1 Guastatoya Reserves 2 - 1
INT CF 23:30 FT PFC Oleksandria 1 - 2 Dnipro-1 1 - 1
INT CF 23:30 FT NK Brinje Grosuplje 0 - 2 Krka 0 - 1
INT CF 23:30 FT MFK Karvina B 0 - 2 Frydlant Nad Ostravici 0 - 2
INT FRL 23:30 FT Portugal U17 1 - 3 spain U17 1 - 2
GFA D2 23:30 FT Bombada FC 0 - 0 Jam City 0 - 0
GFA D2 23:30 FT Team Rhino FC 0 - 0 Red Hawks FC 0 - 0
MAU D1 23:30 FT ASC Police 0 - 0 ASC Kedia 0 - 0
Dark Mode