Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 11-02-2020
ISR D2 00:00
FT Hapoel Akko 2 - 1 Hapoel Petah Tikva 1 - 0
ISR D2 00:00
FT Kafr Qasim 2 - 0 Hapoel Bnei Lod 1 - 0
ISR D2 00:00
FT Hapoel Umm Al Fahm 0 - 3 Hapoel Ashkelon 0 - 1
INT CF 00:00
FT USK Anif 3 - 2 FC Bergheim 2000 3 - 2
SUD PR 00:00
FT Al Fallah SC 2 - 1 Al Shorta Al Qadarif 1 - 1
AFC Cup 00:00
FT Al-Ahed 2 - 1 Hilal AL Quds 0 - 1
MAU D1 00:00
FT ASC Tevragh Zeine 0 - 1 F.C. Nouadhibou 0 - 0
QAT RL 00:00
FT Al Wakra Reserves 1 - 0 Al Shahaniya Reserves 0 - 0
KSA PR 00:20
FT Al Ittihad(KSA) 1 - 2 Dhamk 0 - 2
CYP D1 00:25
FT Nea Salamis 0 - 1 Doxa Katokopias 0 - 0
EGY D1 00:30
FT EL Ahly 3 - 0 Tala'ea EI-Gaish 1 - 0
HOL RE 00:30
FT Dordrecht Reserve 2 - 3 FC Eindhoven Reserves 0 - 0
HOL RE 00:30
FT Vitesse Arnhem (Youth) 3 - 1 FC Den Bosch (Youth) 2 - 1
HOL RE 00:30
FT VVV Venlo Reserve 3 - 1 Roda JC Kerkrade Reserve 2 - 0
GER D3 01:00
FT Carl Zeiss Jena 2 - 1 Zwickau 0 - 1
BRA CP 01:00
FT Santa Cruz RN 1 - 2 Potiguar RN 0 - 1
ROM D1 01:00
FT Steaua Bucuresti 0 - 0 FC Clinceni 0 - 0
MAR D1 01:00
FT Renaissance Sportive de Berkane 1 - 1 Olympique de Safi 1 - 0
ISR D1 01:15
FT Beitar Jerusalem 2 - 0 Maccabi Haifa 1 - 0
INT CF 01:30
FT SC Burgau 4 - 6 SV Deutsch Kaltenbrunn 0 - 5
Mal PD 01:30
FT Monrovia Black Star 1 - 1 Onze Createurs 1 - 1
ENG YFAC 02:00
FT Chelsea U18 7 - 0 Wolverhampton U18 4 - 0
INT CF 02:00
FT LA Galaxy 2 - 1 New England Revolution 2 - 1
HOL D2 02:00
FT AZ Alkmaar (Youth) 1 - 1 Volendam 0 - 1
HOL D2 02:00
FT Jong PSV Eindhoven (Youth) 2 - 3 De Graafschap 1 - 0
HOL D2 02:00
FT FC Utrecht (Youth) 7 - 2 Jong Ajax (Youth) 2 - 0
GER D2 02:30
FT Holstein Kiel 2 - 1 St. Pauli 1 - 0
ICE FBC W 02:30
FT Haukar (w) 0 - 7 Breidablik (w) 0 - 5
SCO DU20 02:30
FT East Stirlingshire Reserves 1 - 7 Queens Park Reserves 1 - 4
Estonia WT 02:30
FT Flora Tallinn III 0 - 4 Tallinna JK Piraaja 0 - 3
ITA C1 02:45
FT Reggina 1 - 0 Ternana 1 - 0
FRA D2 02:45
FT Lens 0 - 0 Grenoble 0 - 0
ARG B M 03:00
FT CA Fenix Pilar 0 - 1 Tristan Suarez 0 - 1
ADT M 03:00
FT Central Ballester 1 - 1 Sportivo Barracas 1 - 1
ITA D2 03:00
FT Salernitana 1 - 0 Trapani 1 - 0
ACT M 03:00
FT Ituzaingo 2 - 1 Excursionistas 1 - 0
ACT M 03:00
FT Sportivo Italiano 2 - 0 Club Lujan 0 - 0
ACT M 03:00
FT Leandro N Alem 1 - 0 Deportivo Laferrere 0 - 0
CHI D1 04:00
FT O.Higgins 2 - 1 Santiago Wanderers 1 - 1
PAR D1 04:30
FT General Diaz 1 - 3 Sportivo Luqueno 1 - 2
ARG D1 05:00
FT Arsenal de Sarandi 1 - 1 Talleres Cordoba 0 - 1
VEN D1 05:00
FT Mineros de Guayana 0 - 1 Carabobo FC 0 - 1
BRA SPWL 05:00
FT Cruzeiro MG (W) 1 - 0 Sao Paulo/SP (w) 1 - 0
BRA SP 06:00
FT Santos 2 - 0 Botafogo SP 1 - 0
BRA PE 06:00
FT Nautico (PE) 1 - 1 Afogados da Ingazeira FC 0 - 0
Bra SD 06:00
FT EC Flamengo PI 0 - 3 4 de Julho 0 - 1
MEX D3 06:00
FT CAFESSA Jalisco 0 - 1 Tlaxcala FC 0 - 0
Mex MFW 06:00
FT Toluca (w) 0 - 1 Puebla (w) 0 - 1
INT CF 06:30
FT Sao Paulo RS 2 - 1 Rio Grande 2 - 1
ARG D2 06:30
FT Santa Marina Tandil 1 - 1 Sarmiento Junin 0 - 0
CHI D1 06:30
FT Everton CD 1 - 0 Coquimbo Unido 0 - 0
BRA MT 06:30
FT Cuiaba 4 - 0 Sinop FC 3 - 0
ARG TB 07:00
FT Defensores Belgrano (VR) 1 - 1 Sportivo Las Parejas 1 - 1
Cur L 07:00
FT SV Vesta 1 - 0 Scherpenheuvel 1 - 0
ARG D1 07:10
FT Godoy Cruz Antonio Tomba 2 - 1 CA Huracan 1 - 0
COL D1 07:40
FT Deportiva Once Caldas 1 - 1 Aguilas Doradas 1 - 1
Mex MFW 08:00
FT Pachuca (w) 1 - 1 Unam Pumas (w) 1 - 0
ARG TB 08:00
FT Villa San Antonio 2 - 1 Juventud Unida Trancas 1 - 0
Mex MFW 09:00
FT Saint Louis Athletica (w) 1 - 3 Monarcas Morelia (w) 1 - 2
Mex MFW 10:00
FT Santos Laguna (w) 1 - 1 Chivas Guadalajara (w) 1 - 1
NPE 10:00
FT Nepal Army FC 3 - 0 Brigade Boys FC 1 - 0
HKEC 12:00
FT Kitchee 3 - 0 Biu Chun Rangers 0 - 0
IME L1 13:05
FT Juhu Sparks 0 - 1 SBI Mumbai 0 - 1
NPE 13:30
FT Three Star 1 - 0 New Road Team 0 - 0
IME L1 14:30
FT Desperados 1 - 0 RSF B 0 - 0
INT CF 15:00
FT Volga Nizhny Novgorod 2 - 1 FK Valmiera 0 - 0
INT CF 15:00
FT Ani Yerevan 0 - 4 Alashkert 0 - 3
HKEC 15:00
FT LeeMan 1 - 3 Eastern A.A Football Team 0 - 1
INT FRL 15:05
FT Russia U19 2 - 0 Uzbekistan U19 2 - 0
INT CF 15:25
FT Persija Jakarta 4 - 1 Persela Lamongan 2 - 1
INT CF 15:30
FT Mohammedan Dhaka 1 - 0 Bengaluru B 0 - 0
IND D1 15:30
FT Neroca 0 - 0 AIFF XI 0 - 0
AFC CL 15:35
FT Melbourne Victory 1 - 0 Chiangrai United 1 - 0
AFC Cup 16:00
FT YANGON UNITED 2 - 2 CLB TPHCM 2 - 2
Myan U21 16:00
FT Ayeyawady Utd U21 1 - 0 Yadanarbon FC U21 1 - 0
Myan U21 16:00
FT Chin United U21 1 - 11 Ispe FC U21 0 - 2
Myan U21 16:00
FT Silver Stars U21 1 - 4 Myawady FC U21 0 - 2
INT CF 16:15
FT FC Ufa 1 - 2 FC Avan Academy 0 - 1
AUS QSL 16:30
FT Brisbane Olympic United FC 1 - 0 Gold Coast United 1 - 0
NPE 16:45
FT Nepal Police Club 0 - 2 Manang Marshyangdi Club 0 - 2
INT CF 17:00
FT Vendsyssel 0 - 3 Aalborg 0 - 3
INT CF 17:00
FT OKS Stomil Olsztyn 3 - 2 Pelikan Lowicz 0 - 1
INT CF 17:00
FT FC Rukh Brest 3 - 2 FC Telavi 1 - 1
INT CF 17:00
FT FC Torpedo Yerevan 2 - 2 FK Dilijan 0 - 0
INT CF 17:00
FT HSK Zrinjski Mostar 3 - 0 Kolubara 1 - 0
ALG U21 17:00
FT MC Alger U21 2 - 0 JS Saoura U21 1 - 0
INT CF 17:15
FT Volga Ulyanovsk 0 - 1 Lada SOK Dimitrovgrad 0 - 0
AFC CL 17:30
FT Ulsan Hyundai FC 1 - 1 FC Tokyo 0 - 0
INT CF 18:00
FT Dinamo Minsk 0 - 0 FC Belshina Babruisk 0 - 0
ALG U21 18:00
FT CR Belouizdad U21 2 - 0 NA Hussein Dey U21 1 - 0
ALG U21 18:00
FT JSM Bejaia U21 1 - 0 MC Saida U21 1 - 0
ALG U21 18:00
FT Olympique Medea U21 2 - 1 AS Khroub U21 1 - 1
ALG U21 18:00
FT RC Relizane U21 3 - 0 USM Annaba U21 3 - 0
ALG U21 18:00
FT WA Tlemcen U21 2 - 1 Tadjenant U21 1 - 1
ALG U21 18:10
FT AS Ain Mlila U21 1 - 3 USM Alger U21 0 - 1
ALG U21 18:10
FT RC Arba U21 3 - 0 MO Bejaia U21 0 - 0
ALG U21 18:10
FT USM Bel Abbes U21 2 - 2 NC Magra U21 2 - 1
ALG U21 18:15
FT ES Setif U21 3 - 0 CA Bordj Bou Arreridj U21 2 - 0
ALG U21 18:20
FT MC EI Eulma U21 1 - 0 USM El Harrach U21 1 - 0
INT CF 18:30
FT Lyngby 0 - 1 Nykobing FC 0 - 1
INT CF 18:30
FT Persib Bandung 2 - 1 Barito Putera 0 - 0
AFC Cup 18:30
FT Lao Toyota FC 1 - 3 Hougang United FC 1 - 1
AFC Cup 18:30
FT Ceres FC 4 - 0 Svay Rieng FC 2 - 0
AFC Cup 18:30
FT Bali United 4 - 1 Than Quang Ninh 0 - 1
URU U19 18:30
FT CA Juventud U19 1 - 3 Progreso U19 1 - 0
URU U19 18:30
FT Liverpool Montevideo U19 1 - 1 Fenix U19 0 - 0
URU U19 18:30
FT Rentistas U19 1 - 1 Cerro U19 1 - 0
URU U19 18:30
FT Penarol U19 2 - 2 River Plate U19 0 - 2
INT CF 18:55
FT Arema Malang 2 - 0 Sabah 2 - 0
INT CF 19:00
FT Arda 4 - 0 FC Maritsa 1921 2 - 0
INT CF 19:00
FT FK Trajal Krusevac 2 - 1 FK Jagodina Tabane 1 - 1
INT CF 19:00
FT KOM Podgorica 2 - 2 FK Zeta 1 - 1
CAE D1 19:00
FT AS Fortuna Mfou 1 - 0 Avion Academy 0 - 0
ETH PR 19:00
FT Hadiya Hossana 0 - 1 Wolaita Dicha 0 - 1
EGY D2 19:25
FT Serameka 1 - 2 Petrojet 0 - 0
INT CF 19:30
FT Malmo FF 1 - 3 Varbergs BoIS FC 1 - 1
HOL RE 19:30
FT NEC Nijmegen Reserve 0 - 2 FC Groningen Reserves 0 - 2
URU U19 19:30
FT Defensor Sporting U19 2 - 0 Deportivo Maldonado U19 1 - 0
EGY D2 19:30
FT Abo Qair Semads 2 - 1 Baladiyet El Mahallah 1 - 1
EGY D2 19:30
FT Dekernes 1 - 0 El Hammam 0 - 0
EGY D2 19:30
FT El Mansoura 1 - 0 Ghazl El Mahallah 1 - 0
EGY D2 19:30
FT Pharco 2 - 0 Maleyet El Zayiat 1 - 0
KSA D1 19:40
FT Al-Shoalah 2 - 3 Uhud 0 - 1
KSA D1 19:40
FT Al-Baten 0 - 0 Al-Jabalain 0 - 0
KSA D1 19:50
FT Al-Taqdom 1 - 1 Al-Kawkab 1 - 1
ENG RES 19:50
FT Southend Utd Am. 1 - 5 AFC Wimbledon Reserve 1 - 1
INT CF 19:55
FT Pahang 2 - 0 Negeri Sembilan 0 - 0
UEFA YL U19 20:00
FT Derby County U19 3 - 1 Borussia Dortmund U19 0 - 0
INT CF 20:00
FT Tromso IL 4 - 1 Odd Grenland 2 - 1
INT CF 20:00
FT HNK Gorica 2 - 1 Kustosija 1 - 0
INT CF 20:00
FT LKS Nieciecza 2 - 3 FC Torpedo Zhodino 2 - 1
INT CF 20:00
FT FK Sutjeska Niksic 5 - 0 Mornar 2 - 0
INT CF 20:00
FT Oboriste 3 - 1 OFC Botev 1937 Ihtiman 2 - 0
HOL RE 20:00
FT Feyenoord Reserve 1 - 0 NAC Breda Reserve 0 - 0
ISR CL 20:00
FT Hapoel Sandala Gilboa 2 - 0 Ihud Bnei Jat 0 - 0
RWA CP 20:00
FT Etoile de LEst 0 - 1 APR FC 0 - 1
RWA CP 20:00
FT Interforce 1 - 1 Muhanga 1 - 1
RWA CP 20:00
FT Kiyovu FC 0 - 1 AS Kigali 0 - 1
RWA CP 20:00
FT Vision FC 2 - 0 Aspor FC 0 - 0
Tanzania D1 20:00
FT Biashara United FC 1 - 0 Mbao FC 0 - 0
Tanzania D1 20:00
FT Lipuli FC 1 - 1 JKT Tanzania 1 - 1
Tanzania D1 20:00
FT Mtibwa Sugar 0 - 3 Simba Sports Club 0 - 1
Tanzania D1 20:00
FT Mwadui FC 0 - 2 Ndanda FC 0 - 0
Tanzania D1 20:00
FT Singida United 0 - 1 Namungo FC 0 - 0
RWA CP 20:00
FT Pepiniere FC 0 - 5 Rutsiro FC 0 - 2
Uganda C 20:00
FT Proline FC 1 - 1 Admin FC Tororo 1 - 0
Tanzania D1 20:00
FT Azam 1 - 0 Polisi Tanzania FC 0 - 0
ENG RES 20:00
FT Doncaster Reserve 1 - 2 Mansfield Town Reserve 0 - 1
INT CF 20:30
FT NK Osijek II 3 - 4 ASK Bravo Publikum 2 - 3
INT CF 20:30
FT FK Buducnost Podgorica 1 - 3 FK Iskra Danilovgrad 0 - 1
INT CF 20:30
FT NK Dubrava Zagreb 3 - 0 Inter Zapresic 1 - 0
IND D1 20:30
FT Aizawl FC 2 - 0 Trau FC 0 - 0
Uganda C 20:30
FT Wakiso Giants FC 5 - 0 MYDA FC 2 - 0
INT CF 21:00
FT Dynamo Kyiv 1 - 1 BATE Borisov 1 - 0
INT CF 21:00
FT Kalmar 1 - 1 Nordsjaelland 1 - 1
INT CF 21:00
FT Hobro 0 - 0 Skive IK 0 - 0
INT CF 21:00
FT Vitkovice 2 - 2 Blansko 1 - 2
INT CF 21:00
FT Kolos Kovalyovka 0 - 1 FC Zhetysu Taldykorgan 0 - 1
INT CF 21:00
FT Volga Nizhny Novgorod 2 - 1 FC Shakhtyor Karagandy 0 - 0
SCO SRL 21:00
FT St. Mirren (R) 2 - 1 Dundee United (R) 1 - 0
CAE D1 21:00
FT UMS de Loum 0 - 2 PWD de Bamenda 0 - 1
CAE D1 21:00
FT Feutcheu FC 4 - 2 Yong Sports Academy 2 - 2
CAE D1 21:00
FT Union Douala 3 - 0 Eding Sport FC 0 - 0
CAE D1 21:10
FT APEJES Academy 2 - 0 Fovu de Baham 1 - 0
INT CF 21:15
FT FC Karpaty Lviv 3 - 3 Herfolge Boldklub Koge 1 - 1
INT CF 21:30
FT FK Chayka K-SR 1 - 1 Torpedo Armavir 1 - 0
INT CF 21:30
FT Avangard 0 - 0 Petrolul Ploiesti 0 - 0
INT CF 21:30
FT FC Lviv 1 - 1 Lori Vanadzor 1 - 0
AFC CL 21:50
FT Al Ain 0 - 4 Sepahan 0 - 1
AFC CL 21:55
FT Al-Sharjah 0 - 1 Al-Taawon 0 - 1
AFC Cup 22:00
FT Al-Riffa 1 - 2 Al-Qadsia SC 0 - 1
S Q C 22:00
FT CD Tacon (w) 1 - 0 Rayo Vallecano (w) 1 - 0
S Q C 22:00
FT RCD Espanyol (w) 0 - 2 CDEF Logrono (w) 0 - 2
KSA D1 22:10
FT Al Khaleej Club 0 - 1 Al-Thuqbah 0 - 1
AFC CL 22:15
FT Al-Nasr(KSA) 2 - 2 Al-Sadd 1 - 1
AFC CL 22:15
FT Al Duhail 2 - 0 Persepolis 2 - 0
INT CF 22:30
FT Utsiktens BK 0 - 1 Orgryte 0 - 1
AFC Cup 22:30
FT Dhufar 1 - 0 Al-Jazeera 0 - 0
KSA D1 22:50
FT Hottain (KSA) 1 - 3 Al-Nojoom 1 - 1
INT CF 22:59
FT Orlova 2 - 1 FK Bohumin 1 - 1
PALL 22:59
FT Shbab Alkhaleel 0 - 1 Ahli Al Khalil 0 - 0
Tanzania D1 22:59
FT Young Africans 1 - 1 Mbeya City 0 - 1
INT CF 23:30
FT SV Wildon 2 - 2 Allerheiligen 0 - 2
MAU D1 23:30
FT JAHE 2 - 3 King Nouakchott 1 - 3
`
image-top-scroll
`

Today's notice