QZSCORE GOAL

Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 10-02-2020
CRC D1 00:00 FT Cartagines Deportiva SA 3 - 2 AD San Carlos 2 - 2
CRC D1 00:00 FT Universidad de Costa Rica 2 - 2 Jicaral 2 - 1
AUT CUP 00:00 FT SKU Amstetten 0 - 3 Red Bull Salzburg 0 - 1
INT CF 00:00 FT Viking 1 - 1 FK Arendal 0 - 0
INT CF 00:00 FT Ranheim IL 2 - 1 Stjordals Blink 0 - 0
ITA D1 00:00 FT Parma 0 - 1 Lazio 0 - 1
HUN D2E 00:00 FT Gyori ETO 1 - 2 Bodajk FC Siofok 0 - 2
MAR D1 00:00 FT MCO Mouloudia Oujda 2 - 1 Hassania Agadir 0 - 0
GER D1 00:00 FT Bayern Munchen 0 - 0 RB Leipzig 0 - 0
ISR D1 00:00 FT Ashdod MS 0 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 1
ANDSL 00:00 FT FC Santa Coloma 0 - 1 Sant Julia 0 - 0
SPA D3 00:00 FT Barcelona B 2 - 3 Villarreal B 2 - 3
SPA D3 00:00 FT UE Cornella 1 - 1 Gimnastic Tarragona 0 - 1
Spain D4 00:00 FT Atletico Pulpileno 3 - 1 Muleno CF 2 - 0
Spain D4 00:00 FT Puente Genil 1 - 1 Coria CF 1 - 1
Spain D4 00:00 FT Polkuna Athletics 0 - 2 CD Linares Deportivo 0 - 0
Spain D4 00:00 FT Huetor Tajar 5 - 1 Antequera CF 3 - 0
Spain D4 00:00 FT EMD Aceuchal 3 - 1 RCP Valverdeno 2 - 0
Spain D4 00:00 FT At. Pulpileno 3 - 1 Muleno CF 2 - 0
Spain D4 00:00 FT Albacete B 2 - 1 CD Illescas 1 - 0
B W Cup 00:00 FT Palmeiras SP W 1 - 3 SC Corinthians Paulista (w) 1 - 1
PRL RT 00:00 FT Alianza Universidad Reserves 3 - 0 FC Carlos Stein Reserves 1 - 0
PRL RT 00:00 FT Deportivo Llacuabamba Reserves 0 - 3 Academia Deportiva Cantolao Reserves 0 - 0
CRC D2 00:00 FT AD Cartagena 4 - 2 AD Guanacasteca 3 - 0
CRC D2 00:00 FT Puerto Golfito 0 - 1 Municipal Turrialba 0 - 0
GUA D2 00:00 FT CSD Solola 1 - 0 Nueva Concepcion 1 - 0
QAT RL 00:00 FT Al-Rayyan SC U23 1 - 4 Al Duhail U23 0 - 2
GUA LNW 00:00 FT Club Deportivo Xela (w) 2 - 3 Comunicaciones Women 0 - 2
SLV D2 00:00 FT Once Lobos Chalchuapa 1 - 1 CD Racing Junior de Armenia 0 - 1
SEN D1 00:00 FT AS Douanes Dakar 0 - 0 ASEC Ndiambour 0 - 0
SEN D1 00:00 FT US Goree 2 - 0 Pikine 1 - 0
SEN D1 00:00 FT Mbour 1 - 1 Generation Foot 1 - 1
INT CF 00:05 FT USV Vasoldsberg 3 - 7 SV Hausmannstaetten 2 - 3
SPA D2 00:15 FT CD Lugo 2 - 2 Elche 1 - 0
SPA D2 00:15 FT Rayo Vallecano 1 - 1 Real Oviedo 0 - 1
POR D2 00:15 FT Estoril 4 - 1 Casa Pia AC 2 - 1
SPA D1 00:30 FT Celta Vigo 2 - 1 Sevilla 0 - 1
POR D1 00:30 FT Sporting Lisbon 2 - 1 Portimonense 1 - 1
EGY D1 00:30 FT Ismaily 1 - 2 Zamalek 1 - 0
SPA D3 00:30 FT CF La Nucia 1 - 0 Sabadell 0 - 0
SPA D3 00:30 FT UD Marbella 1 - 0 Don Benito 0 - 0
GRE D1 00:30 FT AEK Athens 1 - 0 Panathinaikos 1 - 0
POR D3 00:30 FT FC Felgueiras 3 - 3 FC Arouca 1 - 2
GUA D1 00:35 FT Antigua GFC 0 - 0 Xelaju MC 0 - 0
BFL 00:45 FT Sally Tas 0 - 0 ASFA-Yennenga 0 - 0
GUA D1 01:00 FT Malacateco 1 - 0 Deportivo Mixco 1 - 0
ROM D1 01:00 FT FC Viitorul Constanta 1 - 2 CS Universitatea Craiova 1 - 1
MEX D1 01:00 FT Pumas U.N.A.M. 4 - 0 Atletico San Luis 2 - 0
FIN CU20 01:00 FT VJS Vantaa U20 5 - 1 FC Lahti U20 1 - 1
ICPD D1 01:00 FT USC Bassam 3 - 0 Africa Sports 1 - 0
Mal PD 01:00 FT Cercle de Bamako 1 - 0 CSK FC 1 - 0
Brazil W L 01:00 FT Ponte Preta (w) 0 - 5 Iranduba AM (w) 0 - 1
Brazil W L 01:00 FT Internacionalw 2 - 0 Sao Jose (w) 2 - 0
BRA CCX 01:00 FT Rio Branco VN 0 - 0 Atletico Itapemirim ES 0 - 0
FIN CU20 01:05 FT IF Gnistan U20 0 - 2 Atlantis U20 0 - 1
INT CF 01:10 FT TKT 0 - 4 NOPS 0 - 2
ISR D1 01:15 FT Hapoel Beer Sheva 3 - 0 Sectzya Nes Ziona 2 - 0
Estonia WT 01:30 FT JK Tallinna Kalev II 3 - 2 Nomme JK Kalju II 2 - 0
BRA DF 01:30 FT AA Luziania 2 - 3 Bosque Formosa EC 2 - 2
ICE PSC 01:30 FT KA Akureyri 2 1 - 0 Leiknir Faskrudsfjordur 0 - 0
BRA CM 01:30 FT Cordino 1 - 1 Maranhao 1 - 1
BRA SP 02:00 FT Corinthians Paulista (SP) 0 - 1 Inter de Limeira 0 - 1
BRA CCD1 02:00 FT Concordia AC 0 - 2 Figueirense 0 - 1
BRA CCD1 02:00 FT Avai FC SC 0 - 1 Criciuma 0 - 1
BRA CGD1 02:00 FT Esportivo RS 1 - 0 Caxias RS 1 - 0
BRA CGD1 02:00 FT Aimore RS 2 - 1 Gremio (RS) 0 - 0
BRA CBD 02:00 FT Jacobina EC 1 - 3 Bahia BA 1 - 0
BRA PB 02:00 FT Treze Campina Grande PB 2 - 0 Nacional de Patos PB 0 - 0
BRA PB 02:00 FT Sport Lagoa Seca(N) 1 - 0 Centro Sportivo Paraibano 0 - 0
INT CF 02:00 FT Pocone MT 4 - 1 Luverdense 1 - 0
BRA RJ 02:00 FT Fluminense RJ 3 - 0 Botafogo RJ 3 - 0
BRA RJ 02:00 FT Cabofriense(RJ) 2 - 3 Resende-RJ 1 - 1
BRA RJ 02:00 FT Portuguesa RJ 2 - 3 Vasco da Gama 1 - 2
BRA PE 02:00 FT Decisao(N) 0 - 0 Sport Club Recife PE 0 - 0
BOL D1 02:00 FT Club Guabira 2 - 1 Bolivar 2 - 0
BOL D1 02:00 FT Always Ready 6 - 0 Real Santa Cruz 3 - 0
ARCL 02:00 FT Raja Casablanca Atlhletic 0 - 1 MC Alger 0 - 1
BRA CE 02:00 FT Ferroviario CE 2 - 4 Uniclinic Atletico Cearense CE 0 - 2
BRA MG 02:00 FT Cruzeiro (MG) 1 - 1 America MG 0 - 0
BRA MG 02:00 FT Villa Nova-MG 2 - 2 Tupynambas 0 - 1
BRA CGD 02:00 FT Anapolis FC 2 - 2 AA Anapolina 0 - 1
BRA CGD 02:00 FT Goiania 2 - 1 Vila Nova 0 - 1
COL D1 02:00 FT La Equidad 3 - 3 Deportivo Pereira 1 - 1
BSWCP 02:00 FT Buenos Aires City Beach 6 - 8 CA Rosario Central Beach Soccer 3 - 4
Bra PL 02:00 FT Cascavel PR 1 - 0 Atletico Paranaense 0 - 0
Bra PL 02:00 FT Operario Ferroviario PR 2 - 1 Parana STC PR 0 - 0
Bra PL 02:00 FT Toledo Colonia Work PR 0 - 1 Rio Branco PR 0 - 0
BRA PA 02:00 FT Remo Belem (PA) 1 - 2 SC Paysandu Para 1 - 1
BRA MT 02:00 FT Mixto EC 0 - 4 Operario MS 0 - 1
BRA MT 02:00 FT Mixto EC 0 - 4 Operario Ltda 0 - 1
BRA MT 02:00 FT Mixto EC 0 - 4 CEO Varzeagrandense 0 - 1
Bra SD 02:00 FT Chapadao 1 - 1 Comercial-MS 1 - 1
AB PR 02:00 FT All Saints Utd FC 2 - 3 Ottos Rangers FC 0 - 1
Ando SD2 02:00 FT Inter Club d'Escaldes B 3 - 2 La Posa FC Lusitans 1 - 0
BRA D4 02:00 FT Coruripe Al 1 - 1 CEO AL 1 - 0
BRA D4 02:00 FT Tocantinopolis 1 - 0 Capital TO 1 - 0
BRA D4 02:00 FT Interporto FC 3 - 1 Nova Conquista/TO 2 - 0
SPA D2 02:30 FT Malaga 2 - 1 Numancia 0 - 1
INT CF 02:30 FT Penarol AM 1 - 1 Manaus (AM) 0 - 0
GUA D1 02:30 FT CD Puerto de Iztapa 2 - 2 Siquinala FC 0 - 1
CRC D2 02:30 FT AD Cofutpa 0 - 0 CD Barrio Mexico 0 - 0
ITA D1 02:45 FT Inter Milan 4 - 2 AC Milan 0 - 2
SPA D1 03:00 FT Real Betis 2 - 3 FC Barcelona 2 - 2
FRA D1 03:00 FT Paris Saint Germain (PSG) 4 - 2 Lyon 2 - 0
ARG B M 03:00 FT Club Atletico Acassuso(N) 3 - 1 Uhl Que Sa 3 - 1
ARG B M 03:00 FT Argentino de Quilmes 1 - 2 Los Andes 1 - 1
ADT M 03:00 FT Liniers 3 - 1 Deportivo Muniz 2 - 0
ADT M 03:00 FT Argentino de Rosario 0 - 2 Defensores de Cambaceres 0 - 0
BRA CCD1 03:00 FT Marcilio Dias SC 1 - 0 Chapecoense SC 1 - 0
BRA PB 03:00 FT Atletico Cajazeirense PB 1 - 0 Campinense 0 - 0
VEN D1 03:00 FT Atletico Venezuela(N) 2 - 1 Deportivo Metropolitano 0 - 1
HON D1 03:00 FT Real Sociedad Tocoa 2 - 2 CD Olimpia 0 - 0
POR D1 03:00 FT Aves 0 - 4 Rio Ave 0 - 1
ARG D2 03:00 FT Defensores de Belgrano 1 - 0 Gimnasia Mendoza 1 - 0
BRA CP 03:00 FT ASSU RN 1 - 0 Palmeira RN 0 - 0
ITA D2 03:00 FT Cosenza Calcio 1914 0 - 1 Benevento 0 - 1
ACT M 03:00 FT General Lamadrid 0 - 2 Berazategui 0 - 2
PER D1 03:00 FT Cienciano 4 - 0 Dep.San Martin 1 - 0
PER D1 03:00 FT Alianza Universidad 1 - 0 FC Carlos Stein 1 - 0
Bra PL 03:00 FT Londrina PR 0 - 0 Cascavel CR 0 - 0
BRA MT 03:00 FT Araguaia 0 - 1 Uniao Rondonopolis MT 0 - 0
ARGW D1 03:00 FT Gimnasia LP (W) 1 - 1 Platense (w) 0 - 0
PRL 03:00 FT Costa Del Este Reserves 0 - 2 CD Universitario Reserves 0 - 0
ARG TB 03:00 FT Independiente Cosquin 0 - 2 Argentino Penarol 0 - 1
ARG TB 03:00 FT Kimberley Mar del Plata 3 - 2 Racing Olavarria 1 - 1
ARG TB 03:00 FT Bella Vista BB 5 - 3 CA Colegiales Tres Arroyos 2 - 2
ARG D3FA 03:00 FT Deportivo Camioneros 1 - 1 Huracan Las Heras 1 - 0
ARG D3FA 03:00 FT Club Circulo Deportivo 0 - 1 Sansinena 0 - 1
TRI PL 03:00 FT Williams Connection 2 - 1 Point Fortin FC 1 - 0
Barbados P L 03:00 FT Silver Sands FC 0 - 2 Paradise FC 0 - 0
GUA LNW 03:00 FT Muniguate Women 1 - 0 Mataquescuintla FC Women 0 - 0
ARG D2 03:05 FT Deportivo Moron 0 - 0 Nueva Chicago 0 - 0
ICE PSC 03:10 FT Volsungur husavik 4 - 4 Magni 1 - 1
ARG B M 03:15 FT Villa San Carlos 1 - 2 CA San Miguel 1 - 2
ACT M 03:15 FT Argentino de Merlo 1 - 2 Deportivo Merlo 0 - 1
BSWCP 03:20 FT Acassuso Beach 6 - 2 Atletico Zelaya Beach 0 - 0
COL D2 03:30 FT Orsomarso(N) 0 - 0 Valledupar FC 0 - 0
COL D2 03:30 FT Union Magdalena 1 - 0 Tigres Zipaquira 0 - 0
COL D2 03:30 FT Real Santander 2 - 1 Cortulua 2 - 1
COL D2 03:30 FT Real Cartagena 2 - 1 Atletico FC 1 - 0
INT FRL 03:30 FT Venezuela (w) U19 0 - 2 Brazil U19(w) 0 - 0
PER D1 03:30 FT Deportivo Llacuabamba(N) 3 - 1 Academia Deportiva Cantolao 2 - 1
ARG TB 03:30 FT CA Las Palmas 0 - 1 Racing de Cordoba 0 - 0
ARG TB 03:30 FT Redes de la Patria 1 - 2 Gimnasia yTiro 1 - 2
ARG D3FA 03:30 FT Crucero del Norte 1 - 0 Boca Unidos 0 - 0
ARG D3FA 03:30 FT Juventud U.Gualeguaychu 0 - 1 Sarmiento Resistencia 0 - 1
SLV D2 03:30 FT CD San Pablo Municipal 2 - 3 AD Juayua 1 - 2
ARG D1 03:35 FT San Lorenzo 1 - 0 Velez Sarsfield 1 - 0
ARG D3FA 03:40 FT Gimnasia C. Uruguay 1 - 1 CA Guemes 0 - 0
BRA SP 04:00 FT Santo Andre 2 - 1 Sao Paulo 2 - 0
VEN D1 04:00 FT Monagas SC 2 - 0 Portuguesa FC 0 - 0
CRC D1 04:00 FT Limon FC 1 - 2 Perez Zeledon 1 - 0
CRC D1 04:00 FT Santos De Guapiles 1 - 1 Herediano 1 - 0
INT CF 04:00 FT Nashville 4 - 1 Louisville City FC 2 - 1
ARG D2 04:00 FT San Martin Tucuman 1 - 1 Almagro 0 - 0
CHI D1 04:00 FT Audax Italiano 2 - 1 Colo Colo 2 - 0
GUA D1 04:00 FT Guastatoya 2 - 1 Deportivo Sanarate 0 - 0
BRA MG 04:00 FT Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT 0 - 1 Atletico Mineiro 0 - 1
BRA CNF 04:00 FT CRB AL 1 - 1 Centro Sportivo Alagoano 0 - 1
BRA CNF 04:00 FT River PI 2 - 3 America FC Natal RN 1 - 2
COL D1 04:00 FT Jaguares de Cordoba 4 - 1 Millonarios 1 - 1
Bra PL 04:00 FT Parana PR 0 - 0 Cianorte PR 0 - 0
MEX U20 04:00 FT Queretaro U20 0 - 0 Club America U20 0 - 0
GUA D2 04:00 FT CSYD Carcha 1 - 2 CD Achuapa 1 - 1
GUA D2 04:00 FT CD Sansare 3 - 6 Club Aurora 0 - 3
GUA D2 04:00 FT Suchitepequez 2 - 1 Chimaltenango FC 2 - 0
ARG TB 04:00 FT Defensores Potrero Funes 3 - 2 Sportivo Villa Quebrada 3 - 2
ARG TB 04:00 FT 12 de Octubre 1 - 0 Defensores Salto 0 - 0
ARG TB 04:00 FT CA Juventud Alianza 1 - 0 CA Trinidad 1 - 0
ARG TB 04:00 FT Club Ciudad de Bolivar 1 - 0 CSD El Fortin 1 - 0
MEX D3 04:00 FT CD Cuautla 1 - 0 Zitacuaro CF 0 - 0
ARG D3FA 04:00 FT Central Norte Salta 4 - 0 G.San Martin Formosa 2 - 0
PakistanYajia 04:00 FT Sao Raimundo 0 - 2 Amazonas FC 0 - 0
Bra SD 04:00 FT EC Aguia Negra 2 - 1 Corumbaense 0 - 0
AB PR 04:00 FT Swetes FC 3 - 1 Parham FC 0 - 1
SKN PL 04:00 FT ELCO LTD St Peters 6 - 0 Trafalgar Southstars 3 - 0
GUA RL 04:00 FT CSD Municipal Reserves 4 - 1 Santa Lucia FC Reserves 2 - 1
PakistanYajia 04:00 FT Princesa AM 1 - 2 Fast Clube AM 0 - 1
SLV D1 04:15 FT Aguila 1 - 0 Santa Tecla 0 - 0
BOL D1 04:15 FT Real Potosi 2 - 1 San Jose 0 - 1
SLV D1 04:30 FT CD El Vencedor 0 - 1 Once Municipal 0 - 1
ARG D3FA 04:30 FT Deportivo Maipu 1 - 4 Deportivo Madryn 0 - 2
NIC YL 04:30 FT Walter Ferretti U20 4 - 1 Diriangen U21 3 - 1
PRL RT 04:45 FT Deportivo Municipal Reserves 0 - 0 UTC Cajamarca Reserves 0 - 0
GUA RL 04:45 FT Deportivo Iztapa Reserves 3 - 1 Siquinala FC Reserves 2 - 0
BRA SP 05:00 FT Gremio Novorizontin 0 - 0 Ituano SP 0 - 0
BRA CGD1 05:00 FT Sao Luiz(RS) 4 - 2 EC Pelotas(RS) 2 - 1
HON D1 05:00 FT CD Motagua 5 - 0 Honduras Progreso 2 - 0
HON D1 05:00 FT Platense 0 - 0 Lobos UPNFM 0 - 0
ARG D2 05:00 FT Agropecuario de Carlos Casares 1 - 0 Alvarado Mar del Plata 0 - 0
ARG D2 05:00 FT Instituto 1 - 2 Villa Dalmine 1 - 0
PAR D1 05:00 FT 12 de Octubre 1 - 4 Cerro Porteno 0 - 2
MEX D3 05:00 FT Reboceros de La Piedad 1 - 0 Club Canoneros Marina 0 - 0
ARG D3FA 05:00 FT Union Sunchales 1 - 1 Douglas Haig 1 - 0
TRI PL 05:00 FT Cunupia FC 2 - 1 Club Sando 0 - 0
Barbados P L 05:00 FT Empire Club 0 - 0 Deacons FC 0 - 0
PER D1 05:15 FT Carlos Manucci 1 - 1 Alianza Lima 0 - 0
CRC D1 05:30 FT Deportivo Saprissa 1 - 1 Alajuelense 1 - 0
ARG D1 05:40 FT Racing Club 1 - 0 Independiente 0 - 0
INT CF 06:00 FT SLH St Pauls Utd 3 - 2 Mantab United 2 - 1
NCAOW 06:00 FT USA (w) 3 - 0 Canada (w) 0 - 0
BRA LNA 06:00 FT Costa Del Este 2 - 3 CD Universitario 0 - 2
AB PR 06:00 FT Greenbay Hoppers FC 1 - 2 Jennings Grenades 1 - 1
CFU CC 06:00 FT Portmore United 0 - 1 Arcahaie FC 0 - 0
SAOQ 06:00 FT Colombia U23 1 - 3 Uruguay U23 0 - 1
CHI D1 06:30 FT Union Espanola 1 - 1 Palestino 0 - 1
BOL D1 06:30 FT Blooming 3 - 1 Oriente Petrolero 1 - 0
ARG D3FA 06:30 FT Sportivo Belgrano 1 - 2 Defensores Pronunciamiento 1 - 1
ARG TB 06:45 FT Club Sportivo 9 de Julio 5 - 1 Atenas 1 - 0
MEX D1 07:00 FT Queretaro FC 1 - 2 Club America 1 - 1
JAM D1 07:00 FT Real Mona 0 - 1 Olympic Gardens 0 - 1
NIC D1 07:00 FT Walter Ferretti 1 - 2 Diriangen 1 - 1
NIC D1 07:00 FT Juventus Managua 1 - 1 Chinandega FC 1 - 0
ARG D3FA 07:00 FT Villa Mitre 2 - 0 Olimpo Bahia Blanca 2 - 0
Barbados P L 07:00 FT Weymouth Wales 1 - 0 Wotton FC 1 - 0
PER D1 07:30 FT Deportivo Municipal(N) 0 - 0 UTC Cajamarca 0 - 0
ARG D3FA 07:30 FT CA Juventud Unida San Luis 1 - 0 Sol de Mayo 0 - 0
ARG D1 07:45 FT Union Santa Fe 1 - 2 River Plate 0 - 0
SAOQ 08:30 FT Argentina U23(N) 0 - 3 Brazil U23 0 - 2
MEX D1 09:00 FT FC Juarez 2 - 1 Necaxa 1 - 1
INT CF 10:05 FT Armed Police Force 5 - 2 Friends FC 2 - 0
OPAW 12:30 FT China (w) 5 - 0 Chinese Taipei (w) 5 - 0
INT CF 12:45 FT Saraswoti Youth Club 1 - 2 Chyasal Youth Club 0 - 1
INT CF 15:00 FT FC Mariupol(N) 1 - 1 FC Lviv 0 - 1
INT CF 15:00 FT BKMA 2 - 3 FK Van 0 - 2
INT CF 15:20 FT Rubin Kazan B 0 - 2 Lada SOK Dimitrovgrad 0 - 2
OPAW 15:30 FT Thailand (w) 0 - 6 Australia (w) 0 - 2
INT CF 15:30 FT Persebaya Surabaya 3 - 1 Persik Kediri 3 - 0
INT CF 15:45 FT Neroca 3 - 1 Ganggam SC 0 - 0
Myan U19 16:00 FT Mawyawadi FC U19 0 - 12 Ispe FC U19 0 - 8
Myan U19 16:00 FT Sagaing United FC U19 0 - 1 Yangon United FC U19 0 - 1
Myan U19 16:00 FT Silver Stars FC U19 0 - 12 Myawady FC U19 0 - 3
INT CF 16:45 FT Sankata FC 1 - 3 Machhindra FC 0 - 1
INT CF 17:00 FT FC Gagra 1 - 2 Rail Locomotive 1 - 2
IME L1 17:25 FT Central Bank of India 1 - 4 Century Rayon FC 0 - 3
TUR D2 18:00 FT Erzurum BB 1 - 0 Keciorengucu 0 - 0
AFC CL 18:00 FT Pakhtakor 2 - 1 Al Ahli(UAE) 1 - 0
INT CF 18:00 FT Nikopol-NPGU 3 - 3 Hirnik Kryvyi Rih 2 - 0
INT CF 18:00 FT Obolon Kiev 3 - 0 Niva Vinica 1 - 0
INT CF 18:00 FT FK Labunishta 0 - 1 Pobeda Prilep 0 - 0
INT CF 18:00 FT Ingulets Petrovo 0 - 1 Hirnyk-Sport Horishni Plavni 0 - 1
INT CF 18:00 FT FC Inhulets Petrove 2 - 2 Hirnyk-Sport 0 - 1
ISR D3 18:00 FT Maccabi Ironi Kiryat Ata 3 - 2 Hapoel Herzliya 0 - 1
INT CF 18:30 FT Ostersunds FK 1 - 1 Aarhus AGF 0 - 0
INT CF 19:00 FT Madura United 1 - 1 Bhayangkara Surabaya United 1 - 1
INT CF 19:00 FT Sonderjyske 3 - 1 Brondby IF 0 - 1
INT CF 19:00 FT spain U17 3 - 0 Korea Republic U17 0 - 0
INT CF 19:00 FT Radnicki 1923 Kragujevac 4 - 2 Mladi Radnik 2 - 1
INT CF 19:00 FT Torpedo moskva 2 - 1 Spartaks Jurmala 0 - 1
DEN RL 19:00 FT Kobenhavn Reserve 2 - 0 Odense BK Reserve 2 - 0
CAE LW 19:00 FT Amazone FAP (W) 3 - 0 Renaissance Athletic (W) 3 - 0
ETH PR 19:00 FT Sidama Bunna 3 - 2 Adama City 3 - 2
EGY D1 19:30 FT Tanta 0 - 0 Enppi 0 - 0
EGY D2 19:30 FT Al Nasr Cairo 3 - 1 Suez Montakhab 3 - 1
EGY D2 19:30 FT El Daklyeh 5 - 2 Al Zarka 0 - 0
EGY D2 19:30 FT Nogoom El Mostakbal 2 - 1 Coca Cola FC 1 - 0
ENG U23 D1 20:00 FT Crystal Palace U23 0 - 0 Coventry City U23 0 - 0
ENG U23 D1 20:00 FT Ipswich U23 2 - 2 Watford U23 1 - 1
ENG U23 D1 20:00 FT Leeds United U23 4 - 1 Bolton Wanderers U23 2 - 0
ENG U23LC 20:00 FT Charlton U23 4 - 1 Colchester United U23 3 - 0
INT CF 20:00 FT FC Vorskla Poltava 2 - 1 Nasaf Qarshi 2 - 1
HOL RE 20:00 FT Go Ahead Eagles Reserve 0 - 1 SC Heerenveen Reserve 0 - 1
HOL RE 20:00 FT Jong FC Zwolle Reserve 1 - 0 Heracles Almelo Reserves 0 - 0
INT FRL 20:15 FT Scotland U17 2 - 1 Sweden U17 1 - 0
GRE D2 21:00 FT Panahaiki-2005 0 - 1 Doxa Dramas 0 - 0
MAL D1 21:00 FT Sirens 1 - 2 Hamrun Spartans 1 - 1
ENG U23LC 21:00 FT Plymouth Argyle U23 0 - 4 Everton U23 0 - 3
ENG U23LC 21:00 FT West Bromwich U23 0 - 1 Newcastle U23 0 - 1
INT CF 21:00 FT NK Mura 05 2 - 3 CF Noia 0 - 2
INT CF 21:00 FT FC Mariupol 2 - 1 Chernomorets Odessa 1 - 0
INT CF 21:00 FT FK Zlatibor 0 - 2 Novi Pazar 0 - 0
ISL 21:00 FT Northeast United 3 - 3 Jamshedpur FC 1 - 1
SCO SRL 21:00 FT Ross County (R) 3 - 2 Morton Reserves 2 - 1
SCO SRL 21:00 FT Queen of South (R) 4 - 2 Motherwell FC (R) 1 - 1
CAE LW 21:00 FT Eding Sport (w) 6 - 1 Renaissance de Figuil Women 1 - 1
AFC CL 21:30 FT Esteghlal Tehran(N) 1 - 1 Al Shorta 1 - 0
INT CF 21:30 FT Lou Gansike Sol 4 - 0 FK Zeljeznicar 3 - 0
INT CF 21:30 FT Atalanta 6 - 3 Radomiak Radom 3 - 0
OMA D1 21:30 FT Al Ittehad Salalah 1 - 1 ibri 0 - 0
OMA D1 21:30 FT Al Shabab(OMA) 2 - 1 Salalah 1 - 0
AFC CL 21:40 FT Al Hilal(N) 2 - 0 Shahr Khodrou 1 - 0
AFC Cup 21:40 FT Al-Jaish Damascus(N) 0 - 0 Manama Club 0 - 0
QAT RL 21:45 FT Al-Arabi Doha (R) 1 - 1 Umm Salal U23 1 - 0
QAT RL 21:45 FT Qatar SC Doha U23 1 - 1 Al Gharafa U23 1 - 1
BHR D2 22:00 FT Al-Tadhmon 0 - 5 Malkia 0 - 1
INT CF 22:00 FT Ostersunds FK 1 - 1 Louletano 0 - 0
EGY D1 22:00 FT Wadi Degla SC 0 - 3 EL Masry 0 - 1
INT FRL 22:00 FT Portugal U17 2 - 0 Germany U17 2 - 0
AFC Cup 22:00 FT Al Kuwait SC 1 - 0 Al-Ansar (LIB) 1 - 0
ROM D1 22:30 FT Botosani 2 - 1 AFC Hermannstadt 1 - 1
AFC CL 22:35 FT Al Wehda(UAE) 1 - 1 Al Ahli Jeddah 0 - 0
TUR D2 22:59 FT Akhisar Bld.Geng 2 - 2 Menemen Belediye Spor 1 - 0
INT CF 22:59 FT Mladost Lucani 4 - 1 Sevojno Uzice 0 - 1
AFC Cup 22:59 FT Al Faisaly 0 - 0 Al Wathbah 0 - 0
MAR D1 22:59 FT Wydad Casablanca 1 - 1 Union Touarga Sport Rabat 1 - 0
GRE D1 22:59 FT Panaitolikos Agrinio 1 - 1 Volos NFC 1 - 0
SEN D2 23:30 FT ASC Port Autonome 0 - 0 ASC Linguere 0 - 0
Mal PD 23:30 FT Lafia Club de Bamako 0 - 1 CS Duguwolofila 0 - 0
Dark Mode