Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 09-02-2020
BEL D1 00:00
FT Charleroi 4 - 0 Zulte-Waregem 1 - 0
AUT CUP 00:00
FT LASK Linz 2 - 0 Sturm Graz 0 - 0
INT CF 00:00
FT St. Polten (w) 1 - 1 Sparta Praha (w) 1 - 1
INT CF 00:00
FT SK Werndorf 3 - 2 Usv Ragnitz 1 - 1
INT CF 00:00
FT SV Baumit Peggau 0 - 1 SV Union Liebenau 0 - 0
ITA D1 00:00
FT Torino 1 - 3 Sampdoria 0 - 0
ITA D2 00:00
FT Perugia 0 - 3 Spezia 0 - 1
CYP D1 00:00
FT AEK Larnaca 1 - 0 APOEL Nicosia 1 - 0
ICE FBC W 00:00
FT Afturelding (w) 1 - 2 IBV Vestmannaeyjar (w) 1 - 2
ICE FBC W 00:00
FT HK Kopavogur (W) 0 - 1 IA Akranes (w) 0 - 0
TUR D1 00:00
FT Fenerbahce 1 - 1 Alanyaspor 0 - 1
FRA D4 00:00
FT Angers II 2 - 2 Vitre 0 - 0
FRA D4 00:00
FT Granville 3 - 2 Saint Malo 3 - 0
FRA D4 00:00
FT Oissel 1 - 3 Poissy As 0 - 0
FRA D4 00:00
FT Bobigny A.C. 2 - 2 Iris Club de Croix 1 - 1
FRA D4 00:00
FT Epinal 1 - 1 Stade Reims II 1 - 1
FRA D4 00:00
FT St. Maur Lusi 3 - 0 Mulhouse 1 - 0
FRA D4 00:00
FT Sainte Genevieve Sports 2 - 0 Lille B 1 - 0
FRA D4 00:00
FT Schiltigheim 2 - 1 Saint Quentin 1 - 1
FRA D4 00:00
FT FC Bergerac 2 - 0 Blois 2 - 0
FRA D4 00:00
FT Bourges FC 2 - 0 Les Herbiers 2 - 0
FRA D4 00:00
FT Colomiers 2 - 2 Montpellier B 0 - 1
FRA D4 00:00
FT Romorantin 2 - 3 Trelissac 1 - 1
FRA D4 00:00
FT St Pryve St Hilaire 3 - 2 Angouleme 2 - 2
FRA D4 00:00
FT Saint-Etienne B 1 - 1 FC Nantes B 1 - 0
FRA D4 00:00
FT CHAMALIERES 0 - 0 Sete FC 0 - 0
FRA D4 00:00
FT Frejus St-Raphael 0 - 0 GRACES 0 - 0
FRA D4 00:00
FT Martigues 2 - 1 Marignane Gignac 1 - 0
FRA D4 00:00
FT Monaco B 1 - 0 Hyeres 0 - 0
FRA D4 00:00
FT Chasselay M.D. Azergues 0 - 1 Saint-Priest 0 - 0
FRA D4 00:00
FT Nimes B 0 - 1 Annecy 0 - 1
FIN CUP 00:00
FT AC Kajaani 1 - 0 SJK Akatemia 1 - 0
SPA D3 00:00
FT Villarrubia CF 0 - 0 CP Villarrobledo 0 - 0
SPA D3 00:00
FT Athletic Bilbao B 1 - 0 CD Tudelano 0 - 0
HOL D3 00:00
FT TEC 0 - 3 IJsselmeervogels 0 - 1
Spain D4 00:00
FT Acero 1 - 2 UD Alzira 0 - 0
Spain D4 00:00
FT La Quadra 3 - 1 Union Viera 0 - 0
Spain D4 00:00
FT Santfeliuenc FC 1 - 3 CE Manresa 0 - 2
Spain D4 00:00
FT CD El Palo 2 - 2 Real Jaen CF 1 - 1
FRA D5 00:00
FT GS Consolat Marseille 1 - 0 Entente UGA Ardziv 0 - 0
FRA D5 00:00
FT Blagnac 2 - 3 Stade Beaucairois 0 - 3
FRA D5 00:00
FT Paris Saint Germain II 0 - 4 Creteil II 0 - 2
FRA D5 00:00
FT US Orleans 2 5 - 2 Chateauroux II 3 - 1
SPA LU19 00:00
FT Leioa U19 0 - 1 Danok Bat U19 0 - 0
POR D3 00:00
FT SCU Torreense 2 - 1 ARC Oleiros 0 - 1
Mex MFW 00:00
FT Atlas (w) 2 - 2 Tijuana (w) 0 - 0
Swi D1W 00:00
FT Grasshopper (w) 6 - 0 Fcf Rapid Lugano (w) 2 - 0
YDL Futsal 00:00
FT Lido Di Ostiav Meta Futsal 5 - 3 Mantova C5 Futsal 3 - 2
SPA D2 00:15
FT Las Palmas 1 - 2 Cadiz 0 - 1
MEX U20 00:15
FT Tigres UANL U20 1 - 1 Chivas Guadalajara U20 1 - 0
GIB PD 00:15
FT Lions Gibraltar 2 - 3 FCB Magpies 1 - 2
FRA D5 00:25
FT Plabennec 3 - 2 Rennes TA 0 - 0
SPA D1 00:30
FT Real Valladolid 1 - 1 Villarreal 1 - 0
ENG LCH 00:30
FT Nottingham Forest 2 - 0 Leeds United 1 - 0
HOL D1 00:30
FT Groningen 1 - 0 Vitesse Arnhem 1 - 0
EGY D1 00:30
FT Misr Elmaqasah 1 - 1 El Entag Al Harby 0 - 1
GER D1 00:30
FT Bayer Leverkusen 4 - 3 Borussia Dortmund 2 - 2
FRA D4 00:30
FT Vannes 0 - 2 Fleury Merogis U.S. 0 - 0
FRA D4 00:30
FT Yzeure AS 2 - 1 Louhans-Cuiseaux 1 - 1
ENG PR 00:30
FT Brighton Hove Albion 1 - 1 Watford 0 - 1
GRE D1 00:30
FT Panionios 0 - 0 SKODA Xanthi 0 - 0
Spain D4 00:30
FT JD Somorrostro 3 - 2 Cultural de Durango 0 - 0
YDL Futsal 00:30
FT Carme Dawson 5 - 4 Latina C5 Futsal 3 - 3
ISR D1 00:50
FT Hapoel Haifa 1 - 1 Maccabi Tel Aviv 0 - 1
SUI Sl 01:00
FT FC Zurich 0 - 4 Basel 0 - 2
SUI Sl 01:00
FT Young Boys 1 - 0 FC Sion 1 - 0
BRA SP 01:00
FT Ah so Santa SP 1 - 0 Ferroviaria SP 0 - 0
POR D1 01:00
FT Sporting Braga 2 - 2 Gil Vicente 2 - 0
INT CF 01:00
FT FK Zalgiris Vilnius 2 - 0 Neman Grodno 0 - 0
BRA RJ 01:00
FT America-RJ 2 - 2 Friburguense RJ 2 - 1
BRA RJ 01:00
FT Nova Iguacu 0 - 4 Americano RJ 0 - 0
ROM D1 01:00
FT Gaz Metan Medias 0 - 0 CFR Cluj 0 - 0
FRA D4 01:00
FT Lorient B 0 - 2 Chartres FC 0 - 1
FRA D4 01:00
FT Bastia 2 - 0 Haguenau 1 - 0
SPA D3 01:00
FT CD Izarra 1 - 0 Alaves B 0 - 0
GRE D1 01:00
FT Lamia 0 - 0 AEL Larisa 0 - 0
BRA SPB 01:00
FT Sao Caetano 1 - 1 Sertaozinho 0 - 0
BRA SPB 01:00
FT Penapolense 0 - 0 CA Votuporanguense SP 0 - 0
BRA SPB 01:00
FT Audax Sao Paulo 2 - 1 Sao Bernardo 1 - 0
BRA SPB 01:00
FT Atibaia 0 - 1 XV de Piracicaba 0 - 0
BRA SPC2 01:00
FT Primavera 0 - 3 Rio Preto SP 0 - 1
BRA SPC2 01:00
FT Desportivo Brasil SP 1 - 1 Nacional SP 0 - 0
BRA SPC2 01:00
FT EC Sao Bernardo/SP 1 - 0 Olimpia SP 0 - 0
Spain D4 01:00
FT Atletico Union Guimar 0 - 0 CD Vera Puerto De La Cruz 0 - 0
POR D3 01:00
FT Vizela 1 - 0 Fafe 1 - 0
MEX D3 01:00
FT Unam Pumas II 1 - 1 Atletico San Luis II 1 - 1
ICPD D1 01:00
FT ASEC MIMOSAS 1 - 0 Bouake FC 0 - 0
Mal PD 01:00
FT AS Police 2 - 1 AS Bakaridjan 2 - 0
BRB MG 01:00
FT Athletic Club MG 1 - 0 Democrata SL/MG 0 - 0
BRB MG 01:00
FT Guarani MG 1 - 0 Betim FC 0 - 0
BRB MG 01:00
FT Pouso Alegre 2 - 2 Tupi Juiz de Fora MG 1 - 0
FIN CU20 01:00
FT KaPa U20 5 - 0 HJK Helsinki U20 0 - 0
SPA WD2 01:00
FT CD Juan Grande (w) 0 - 2 Valencia B (w) 0 - 1
Brazil W L 01:00
FT Kindermann (w) 7 - 0 Vitoria BA (w) 4 - 0
Fut IFI 01:00
FT Ecuador Futsal 2 - 0 Bolivia Futsal 0 - 0
MEX D3 01:10
FT Real Canamy 1 - 0 Deportivo Dongu 1 - 0
SALC 01:15
FT Highlands Park 2 - 0 Uthongathi FC 1 - 0
SALC 01:15
FT Mamelodi Sundowns 1 - 0 Supersport United 1 - 0
ICE LC 01:15
FT Thor Akureyri 1 - 2 Grotta Seltjarnarnes 1 - 0
PER D1 01:15
FT Atletico Grau 1 - 1 Univ.Cesar Vallejo 1 - 1
INT CF 01:30
FT Miami FC 0 - 5 Minnesota United FC 0 - 2
INT CF 01:30
FT Bragantino PA 2 - 0 Tapajos 1 - 0
BEL FAD 01:30
FT Dessel Sport 2 - 1 Olympic Charleroi 0 - 0
Estonia WT 01:30
FT Laanemaa Haapsalu 3 - 3 Viimsi MRJK 3 - 0
Spain D4 01:30
FT UC Ceares 0 - 0 Club Siero 0 - 0
BRA DF 01:30
FT Ceilandia DF 0 - 6 SE do Gama 0 - 3
BRA DF 01:30
FT Paranoa EC 0 - 4 Real FC 0 - 2
BRA SE 01:30
FT Dorense SE 2 - 1 Boca Juniors SE 1 - 1
BRA SE 01:30
FT Lagarto 1 - 3 CS Sergipe 1 - 0
BRB MG 01:30
FT EC Mamore MG 0 - 0 Democrata 0 - 0
HOL D1 01:45
FT PSV Eindhoven 3 - 0 Willem II 1 - 0
HOL D1 01:45
FT SC Heerenveen 1 - 1 VVV Venlo 0 - 0
FRA D1 02:00
FT Amiens 1 - 2 Monaco 1 - 0
FRA D1 02:00
FT Dijon 3 - 3 Nantes 2 - 2
FRA D1 02:00
FT Metz 1 - 2 Bordeaux 1 - 0
FRA D1 02:00
FT Nice 1 - 3 Nimes 1 - 1
FRA D1 02:00
FT Rennes 0 - 0 Stade Brestois 0 - 0
BRA CCD1 02:00
FT Juventus SC 2 - 3 Joinville SC 2 - 2
BRA CGD1 02:00
FT Brasil de Pelotas 1 - 0 Sao Jose PoA RS 0 - 0
BRA PB 02:00
FT Perilima PB 1 - 0 Sao Paulo Crystal FC 1 - 0
COL D2 02:00
FT Deportes Quindio 3 - 0 Llaneros FC 3 - 0
BEL D1 02:00
FT Cercle Brugge 3 - 2 Mechelen 2 - 1
BEL D1 02:00
FT Sint-Truidense 5 - 2 KAS Eupen 3 - 2
INT CF 02:00
FT Saint Louis FC 2 - 1 Memphis 901 1 - 0
BRA RJ 02:00
FT Bangu 1 - 0 Macae 1 - 0
BOL D1 02:00
FT Aurora 0 - 0 Atletico Palmaflor Vinto 0 - 0
POL PR 02:00
FT Wisla Krakow 3 - 0 Jagiellonia Bialystok 1 - 0
BRA MG 02:00
FT Tombense 2 - 0 CA Patrocinense 2 - 0
BRA CGD 02:00
FT Gremio Anapolis 2 - 2 Ipora EC 1 - 0
BRA CGD 02:00
FT Goias 1 - 1 Goianesia GO 1 - 1
BRA CGD 02:00
FT Jaragua EC 3 - 1 Aparecidense GO 1 - 1
BRA CNF 02:00
FT Botafogo PB 2 - 1 Nautico (PE) 1 - 0
BRA CNF 02:00
FT Fortaleza 3 - 0 Santa Cruz PE 2 - 0
BRA CNF 02:00
FT ABC RN 0 - 0 Ceara 0 - 0
BEL FAD 02:00
FT KMSK Deinze 3 - 1 LaLouviere 0 - 1
BEL FAD 02:00
FT KSK Heist 1 - 1 Tubize 0 - 0
BEL FAD 02:00
FT Lierse Kempenzonen 1 - 2 FCV Dender EH 1 - 1
BEL FAD 02:00
FT Jeunesse Molenbeek 2 - 1 Patro Eisden 0 - 0
BRA SPB 02:00
FT Sao Bento 1 - 1 Red Bull Brasil SP 0 - 1
BRA SPB 02:00
FT Rio Claro 0 - 0 Juventus SP 0 - 0
BRA SPC2 02:00
FT Noroeste 2 - 0 Paulista(SP) 2 - 0
BRA SPC2 02:00
FT Comercial-SP 0 - 1 AE Velo Clube SP 0 - 1
BRA DF 02:00
FT Sobradinho EC 2 - 1 Sociedade Esportiva Unai DF 0 - 0
CRC D2 02:00
FT Curridabat FC 1 - 1 CS Uruguay De Coronado 1 - 0
BRB MG 02:00
FT CA Serranense 1 - 1 Nacional AC MG 1 - 0
BRB MG 02:00
FT CAP Uberlandia 0 - 1 Ipatinga 0 - 1
Brazil L 02:00
FT Rio Branco AC 2 - 1 Serra Macaense 1 - 0
Bra SD 02:00
FT Piaui(PI) 1 - 3 Picos 1 - 2
SCOFAC 02:20
FT Falkirk 0 - 1 Heart of Midlothian 0 - 0
VEN D1 02:30
FT Gran Valencia FC 0 - 0 Yaracuyanos 0 - 0
BEL D1 02:30
FT Mouscron Peruwelz 3 - 1 Oostende 0 - 1
BEL D2 02:30
FT Excelsior Virton 0 - 0 Saint Gilloise 0 - 0
BRA CM 02:30
FT Sao Jose MA 0 - 0 Moto Club Sao Luis MA 0 - 0
Ando SD2 02:30
FT Penya Encarnada 3 - 0 UE Santa Coloma B 1 - 0
GIB PD 02:30
FT Mons Calpe SC 1 - 1 Europa Point 1 - 1
SPA WD2 02:30
FT CD Femarguin (w) 0 - 2 Santa Teresa CD (w) 0 - 1
HOL D1 02:45
FT RKC Waalwijk 0 - 0 PEC Zwolle 0 - 0
ITA D1 02:45
FT Verona 2 - 1 Juventus 0 - 0
SPA D1 03:00
FT Atletico Madrid 1 - 0 Granada CF 1 - 0
ARG B M 03:00
FT Almirante Brown 1 - 1 Sacachispas 0 - 1
ARG B M 03:00
FT Comunicaciones BsAs 1 - 0 Colegiales 1 - 0
ARG B M 03:00
FT Talleres Rem de Escalada 1 - 1 San Telmo 1 - 1
ADT M 03:00
FT CA Atlas 1 - 0 Centro Espanol 1 - 0
ADT M 03:00
FT Puerto Nuevo 0 - 1 Deportivo Paraguayo 0 - 0
BRA CGD1 03:00
FT Internacional RS 2 - 0 Novo Hamburgo RS 1 - 0
BRA CGD1 03:00
FT Juventude 0 - 0 Ypiranga(RS) 0 - 0
SPA D2 03:00
FT Real Zaragoza 0 - 0 Fuenlabrada 0 - 0
INT CF 03:00
FT Slavia Praha 4 - 2 Hammarby 3 - 1
INT CF 03:00
FT Nova Andradina 0 - 0 SE Pontaporanense 0 - 0
ACT M 03:00
FT Deportivo Espanol 0 - 2 Real Pilar 0 - 0
PER D1 03:00
FT EM Deportivo Binacional 2 - 4 FBC Melgar 0 - 1
Bra PL 03:00
FT Coritiba PR 6 - 1 CE Uniao PR 2 - 1
Brazil W L 03:00
FT Gremio (w) 2 - 1 Minas ICESP DF (w) 2 - 0
Brazil W L 03:00
FT Ferroviaria SP (w) 4 - 0 Audax SP (w) 1 - 0
Fut IFI 03:00
FT Peru Futsal 1 - 1 Chile Futsal 1 - 1
PRL 03:00
FT Alianza FC Panama Reserves 4 - 1 San Francisco Reserves 3 - 0
Cuban C 03:00
FT Cuba U20 3 - 4 Artemisa FC 1 - 1
ARG TB 03:00
FT Club Atletico El Carmen 0 - 4 Talleres de Perico 0 - 1
ARG TB 03:00
FT Resistencia Central 4 - 3 Alvear 3 - 2
Brazil W L 03:00
FT Santos SP Women 4 - 0 Flamengo/RJ (w) 1 - 0
ARG D2 03:10
FT All Boys 1 - 1 Chacarita juniors 1 - 1
Brazil L 03:15
FT Placido de Castro 0 - 2 Atletico Acreano 0 - 2
COL D2 03:30
FT Fortaleza F.C 2 - 2 Leones 1 - 1
POR D1 03:30
FT FC Porto 3 - 2 Benfica 3 - 1
ARG D2 03:30
FT Estudiantes de Caseros 3 - 2 Atletico Mitre de Santiago del Estero 1 - 0
INT FRL 03:30
FT Paraguay U19(w) 1 - 4 Brazil U19(w) 0 - 0
ARG D1 03:35
FT Defensa Y Justicia 0 - 0 Colon de Santa Fe 0 - 0
ARG D1 03:35
FT Gimnasia La Plata 1 - 1 Patronato Parana 1 - 0
HON D1 04:00
FT Marathon 3 - 0 Real Espana 1 - 0
BRA RJ 04:00
FT Flamengo 2 - 0 Madureira 0 - 0
BRA RJ 04:00
FT Boavista F.C 2 - 1 Volta Redonda 2 - 0
CHI D1 04:00
FT Universidad de Chile 3 - 0 Union La Calera 1 - 0
PAR D1 04:00
FT Sportivo San Lorenzo 1 - 1 FC Nacional Asuncion 0 - 0
GUA D1 04:00
FT CSD Municipal 2 - 0 Santa Lucia Cotzumalguapa 0 - 0
BRA CNF 04:00
FT Bahia BA 0 - 2 Vitoria BA 0 - 2
Barbados P L 04:00
FT Brittons Hill 0 - 0 Ellerton FC 0 - 0
BRA MT 04:00
FT Dom Bosco MT 2 - 0 Nova Mutum EC 2 - 0
CRC D2 04:00
FT AD Rosario 1 - 1 AD Santa Rosa 0 - 0
CRC D2 04:00
FT Futbol Consultants Moravia 3 - 1 AD Escazucena 3 - 0
MEX D3 04:00
FT Aguacateros CDU 1 - 2 La Paz FC 1 - 1
MEX D3 04:00
FT Chapulineros 0 - 1 Calor de San Pedro 0 - 1
MEX D3 04:00
FT Ciervos FC 2 - 0 CD Nuevo Chimalhuacan 1 - 0
MEX D3 04:00
FT Intel Paja 0 - 0 CD Cruz Azul Hidalgo 0 - 0
AB PR 04:00
FT Five Islands 1 - 1 Liberta 0 - 1
CRC D2 04:00
FT Municipal Garabito 2 - 2 Santa Ana 1 - 1
ARG RESL 04:00
FT Boca Juniors Reserve 2 - 0 Atletico Tucuman Reserve 1 - 0
ARG TB 04:00
FT General Paz Junlors 1 - 2 DYC Union Oncativo 0 - 1
ARG TB 04:00
FT FADEP Mendoza 3 - 1 San Martin Mendoza 2 - 0
COL D1 04:05
FT Cucuta 0 - 2 Alianza Petrolera 0 - 1
SLV D1 04:15
FT Jocoro FC 2 - 2 Municipal Limeno 1 - 1
BOL D1 04:15
FT Nacional Potosi 0 - 0 Royal Pari FC 0 - 0
MEX D3 04:30
FT U.A. Zacatecas 2 - 1 Universidad Guadalajara II 1 - 0
GUA LNW 04:30
FT Deportivo Santa Isabel II (w) 2 - 2 Ciudad Vieja FC (w) 1 - 1
INT CF 04:35
FT Birmingham Legion 2 - 3 Atlanta United 0 - 1
BRA CCD1 05:00
FT Brusque FC 1 - 1 Atletico Tubarao SC 0 - 0
VEN D1 05:00
FT Aragua FC 1 - 0 Deportivo Tachira 1 - 0
INT CF 05:00
FT Deportivo Maldonado 0 - 0 Penarol 0 - 0
BRA PE 05:00
FT Reet 0 - 1 Salgueiros AC 0 - 0
Fut IFI 05:00
FT Colombia Indoor Soccer 4 - 0 Uruguay Futsal 2 - 0
MEX D3 05:00
FT Murcielagos 3 - 1 Estudiantes Tecos 2 - 0
ARG D2 05:15
FT CA Platense 0 - 3 Ferrol Carril Oeste 0 - 2
BRA SP 05:30
FT Ponte Preta 0 - 1 Palmeiras 0 - 1
ARG D1 05:40
FT Newells Old Boys 0 - 0 Estudiantes La Plata 0 - 0
ARG D1 05:40
FT Banfield 1 - 1 Rosario Central 0 - 0
MEX D2 06:00
FT Alebrijes de Oaxaca 1 - 1 CSyD Dorados de Sinaloa 0 - 1
ARG D2 06:00
FT San Martin San Juan 0 - 1 Belgrano 0 - 1
NZFC 06:00
FT Hamilton Wanderers 1 - 1 Southern United 0 - 0
MEX D1 06:00
FT CDSyC Cruz Azul 3 - 1 Pachuca 0 - 0
BRA CNF 06:00
FT Frei Paulistano 2 - 4 Confianca SE 1 - 1
BRA LNA 06:00
FT Alianza FC (PAN) 2 - 1 San Francisco FC 2 - 0
BRA LNA 06:00
FT Chiriki Sports Club 0 - 0 Sporting San Miguelito 0 - 0
BRA LNA 06:00
FT CA Independente 1 - 3 Tauro FC 0 - 0
GUA D2 06:00
FT Deportivo Catocha 1 - 1 Petapa 1 - 1
Barbados P L 06:00
FT UWI Blackbirds 1 - 1 St Andrew Lions 0 - 1
MEX D3 06:00
FT Sporting Canamy 2 - 2 Cafetaleros de Tapachula FC II 0 - 1
INT CF 06:10
FT Orlando City 1 - 0 Montreal Impact 1 - 0
COL D1 06:10
FT Deportivo Cali 2 - 1 America de Cali 1 - 0
PAR D1 06:15
FT Guarani CA 4 - 2 Olimpia Asuncion 1 - 1
CHI D1 06:30
FT Curico Unido 1 - 0 Municipal Iquique 0 - 0
BOL D1 06:30
FT The Strongest 0 - 1 Jorge Wilstermann 0 - 1
NZFC 07:00
FT Hawke's Bay United 2 - 1 Canterbury United 1 - 0
SKN PL 07:00
FT RAMS Village Superstars 4 - 0 HE Garden Hotspurs 2 - 0
SLV D1 07:30
FT CD Sonsonate 1 - 1 CD Chalatenango 1 - 0
ARG D1 07:45
FT Boca Juniors 2 - 0 Atletico Tucuman 1 - 0
MEX D2 08:00
FT Cafetaleros de Tapachula 1 - 3 Leones Univ Guadalajara 0 - 1
SLV D1 08:00
FT Alianza San Salvador 2 - 0 CD FAS 2 - 0
GUA D1 08:00
FT Coban Imperial 2 - 3 C.S.D. Comunicaciones 1 - 0
NZFC 08:00
FT Auckland City 3 - 2 Wellington Phoenix Reserve 2 - 0
NZFC 08:00
FT Team Wellington 3 - 1 Tasman United 3 - 1
MEX D1 08:00
FT Tigres UANL 3 - 0 Chivas Guadalajara 0 - 0
PER D1 08:00
FT Universitario De Deportes 2 - 1 Sport Huancayo 0 - 0
NIC D1 08:00
FT Real Esteli 0 - 2 Managua FC 0 - 1
NIC D1 08:00
FT Real Madriz FC 4 - 1 Las Sabanas 2 - 0
NIC D1 08:00
FT Jalapa 2 - 1 Deportivo Ocotal 1 - 1
GUA D2 08:00
FT Deportivo Mictlan 0 - 0 C.S.D. Comunicaciones B 0 - 0
MEX D3 08:00
FT Mineros de Fresnillo 1 - 1 Cimarrones de Sonora FC II 1 - 1
MEX D3 08:00
FT Tepatitlan de Morelos 5 - 0 UA de Chihuahua 1 - 0
Cur L 08:00
FT Centro Social Dep Barber 2 - 3 RKSV Centro Dominguito 1 - 1
Barbados P L 08:00
FT Notre Dame 0 - 2 BDF Sport Programme 0 - 2
HON D1 08:15
FT CD Vida 1 - 1 C.D. Real de Minas 0 - 0
SLV D1 08:15
FT A.D. Isidro Metapan 0 - 1 Independiente San Vicente 0 - 1
COL D1 08:15
FT Independiente Santa Fe 3 - 1 Atletico Junior Barranquilla 2 - 0
CRC D2 08:30
FT Puntarenas 2 - 2 Municipal Liberia 1 - 0
GUA D2 09:00
FT Marquense 0 - 1 Deportivo San Pedro 0 - 0
GUA D2 09:00
FT Deportivo Xinabajul 2 - 1 Quiche FC 0 - 0
MEX D2 10:00
FT Cimarrones de Sonora 2 - 1 Zacatepec 1 - 0
MEX D1 10:00
FT Club Leon 3 - 1 Monterrey 1 - 1
FIJ NL 10:00
FT Lautoka 6 - 0 Nadi FC 2 - 0
FIJ NL 10:00
FT Nasinu FC 3 - 4 Rewa FC 2 - 2
INT CF 11:05
FT JEF United Ichihara Chiba 0 - 2 Kashiwa Reysol 0 - 2
AUS D1 12:00
FT Newcastle Jets 4 - 3 Central Coast Mariners 2 - 1
OPAW 13:00
FT Korea Rep (w) 3 - 0 Vietnam (w) 1 - 0
TAJ CUP 13:00
FT CSKA Pamir Dushanbe 2 - 3 Regar-TadAZ Tursunzoda 1 - 0
INT CF 13:10
FT KLASA 0 - 2 NISA 0 - 0
SA RL 14:00
FT Amazulu Reserves 2 - 1 Chippa United Reserves 1 - 1
SA RL 14:00
FT Black Leopards Reserves 1 - 2 Maritzburg United Reserves 0 - 0
INT CF 14:20
FT FC Shakhtar Donetsk 1 - 0 FK Ventspils 1 - 0
Estonia WT 14:40
FT Flora Tallinn II 4 - 3 Tallinna FC Levadia B 3 - 2
INT CF 15:00
FT Zorya 1 - 0 KF Flamurtari Pristina(KOS) 0 - 0
INT CF 15:00
FT FK BSK 1926 0 - 1 Lisovic 1977 0 - 0
BSWCP 15:00
FT Real Munster Beach 4 - 6 Dusseldorf Beach 0 - 0
SA RL 15:00
FT Bloem Celtic Reserves 3 - 4 Stellenbosch FC Reserves 1 - 3
SA RL 15:00
FT Cape Town City FC Reserves 1 - 4 Supersport United Reserves 0 - 1
SA RL 15:00
FT Golden Arrows Reserves 4 - 3 Polokwane City Reserves 2 - 2
INT CF 15:20
FT SK Nova Dedinka 1 - 5 SK Bernolakovo 0 - 3
INT CF 15:30
FT Persik Kendal 0 - 4 PSIS Semarang 0 - 1
IND D2 15:30
FT Garhwal FC 2 - 2 Jamshedpur FC II 2 - 0
Myan U19 15:55
FT Rakhine United U19 3 - 1 Zwekapin United U19 1 - 0
ITA YTHL 16:00
FT Cagliari U19 1 - 1 Juventus U20 1 - 0
INT CF 16:00
FT Kelmscott Roos SC 2 - 1 Joondalup City 1 - 1
INT CF 16:00
FT Quinns FC 0 - 2 Fremantle City 0 - 1
INT CF 16:00
FT Rubin Kazan 4 - 1 Spartaks Jurmala 1 - 0
INT CF 16:00
FT Syzran 3 - 1 Krylya Sovetov Samara Youth 1 - 0
MYA D1 16:00
FT Laconi Lian 0 - 0 Chin United 0 - 0
MYA D1 16:00
FT Yadanabon FC 1 - 3 Shan United 1 - 1
IND D2 16:00
FT Atletico de Kolkata Reserves 1 - 1 Rajasthan Club 1 - 0
CYP WD1 16:00
FT Omonia Nicosia (w) 2 - 0 Lefkothea Latisa Women 0 - 0
RUS FDH 16:00
FT Berkut Futsal 3 - 3 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 1 - 1
Myan U19 16:00
FT Hantharwady United U19 0 - 3 Ayeyawady Utd U19 0 - 0
Myan U19 16:00
FT Yaw Myay FC U19 1 - 5 Chinland FC U19 1 - 4
WAUS D2 16:00
FT Swan United 4 - 5 Stirling Lions 0 - 0
INT CF 16:05
FT Geylang United FC 0 - 4 Perak 0 - 1
Estonia WT 16:20
FT Paide Linnameeskond B 1 - 0 Tabasalu Charma 1 - 0
INT CF 16:30
FT FK Khimik Novomoskovsk 2 - 1 Kvant Obninsk 2 - 0
TUR WD1 16:30
FT Fatih Vatan Spor (w) 3 - 2 Kocaeli Bayan (W) 1 - 0
TUR WD1 16:30
FT Kirecburnu (w) 1 - 0 Adana Idmanyurduspor (w) 0 - 0
TUR WD1 16:45
FT Besiktas (w) 4 - 1 Atasehir Belediyesi (w) 0 - 0
GER U19 17:00
FT RW Oberhausen U19 1 - 4 Bayer Leverkusen U19 1 - 0
GER U19 17:00
FT Schalke 04 U19 2 - 0 Viktoria koln U19 2 - 0
TUR 3B 17:00
FT Payas BS 1975 1 - 1 Fethiyespor 0 - 1
TUR 3B 17:00
FT Agri 1970 Spor 0 - 1 Turgutluspor 0 - 1
TUR 3B 17:00
FT Erzincanspor 3 - 0 Cankaya FK 1 - 0
TUR 3B 17:00
FT Bayrampasa 1 - 0 Kelkit Belediye Hurriyet 0 - 0
TUR 3B 17:00
FT Diyarbakirspor 1 - 0 Golcukspor 1 - 0
MAL D2 17:00
FT Pieta Hotspurs 0 - 4 Naxxar Lions 0 - 3
INT CF 17:00
FT Viktoria Plzen B 1 - 0 Domazlice 0 - 0
FRA U19 17:00
FT Paris FC U19 3 - 1 Le Puy Foot 43 Auvergne U19 3 - 0
FRA U19 17:00
FT Chateauroux U19 3 - 1 Vannes U19 2 - 1
FRA U19 17:00
FT Laval U19 2 - 0 Le Mans U19 0 - 0
FRA U19 17:00
FT Aviron Bayonnais U19 1 - 0 Angers SCO U19 0 - 0
FRA U19 17:00
FT Colomiers U19 1 - 3 Monaco U19 0 - 0
TUR D3 17:00
FT Kahramanmarasspor 1 - 0 Belediye Vanspor 0 - 0
TUR D3 17:00
FT Samsunspor 2 - 0 Afjet Afyonspor 1 - 0
TUR D3 17:00
FT S.Urfaspor 0 - 5 Amedspor 0 - 2
Greece U19 17:00
FT AEK Athens U19 2 - 4 Panathinaikos U19 2 - 3
Greece U19 17:00
FT PAOK Saloniki U19 5 - 2 OFI Crete U19 2 - 0
Greece U19 17:00
FT Atromitos U19 0 - 1 Olympiakos Piraeus U19 0 - 0
Spain D4 17:00
FT Extremadura B 3 - 0 CP Valdivia 2 - 0
SA RL 17:00
FT Highlands Park Reserves 1 - 1 Mamelodi Sundowns Reserves 1 - 0
GSLW 17:00
FT PAE Atromitos (w) 1 - 1 Aris Salonika (w) 1 - 0
SPA WD2 17:00
FT Osasuna (w) 3 - 0 CD Parquesol CF (w) 1 - 0
FIN CU20 17:00
FT PK-35 Vantaa U20 1 - 2 KuPS U20 1 - 1
GER U19 17:05
FT Augsburg U19 0 - 2 SC Freiburg U19 0 - 1
INT CF 17:05
FT FC Rustavi 1 - 5 Merani Martvili 0 - 1
Spain D4 17:15
FT Real Sociedad C 2 - 1 SD Gernika 0 - 1
IND GoaPL 17:15
FT Dempo 4 - 1 Guardian Angel SC 1 - 1
TUR 3B 17:30
FT Korfez Bld. 1 - 3 Dai Lin Jissbon 1 - 2
TUR 3B 17:30
FT Erokspor 3 - 2 Ofspor 2 - 1
TUR 3B 17:30
FT Tekirova Belediyespor 1 - 2 Tepecik Bld 0 - 1
TUR 3B 17:30
FT Aksarayspor 0 - 3 Tire 1922 Spor 0 - 1
TUR 3B 17:30
FT Sile Yildizspor 0 - 0 Erzin Belediyespor 0 - 0
TUR 3B 17:30
FT Tokatspor 0 - 6 Duzcespor 0 - 1
TUR 3B 17:30
FT Manisaspor 1 - 4 Silivrispor 0 - 1
TUR 3B 17:30
FT Nevsehirspor Genclik 2 - 0 Yimpas Yozgatspor 1 - 0
TUR 3B 17:30
FT Darica Genclerbirligi 1 - 2 Muglaspor 0 - 2
TUR 3B 17:30
FT Osmaniyespor 2 - 2 Halide Edip Adivarspor 2 - 0
TUR 3B 17:30
FT Bursa Niluferspor AS 3 - 2 Modafen Spor 2 - 2
INT CF 17:30
FT Kasetsart FC 1 - 0 Chengdu Xingcheng 0 - 0
TUR D3 17:30
FT Ankarademirspor 0 - 0 Sakaryaspor 0 - 0
TUR D3 17:30
FT Bandirmaspor 3 - 0 Elazigspor 0 - 0
TUR D3 17:30
FT Bodrumspor 2 - 1 Eyupspor 0 - 0
TUR D3 17:30
FT Ergene Velimese 2 - 0 Etimesgut Belediye Spor 1 - 0
TUR D3 17:30
FT Kardemir Karabukspor 0 - 0 Kastamonuspor 0 - 0
TUR D3 17:30
FT Kirsehir Koyhizmetleri 1 - 1 Tuzlaspor 0 - 1
TUR D3 17:30
FT Nigde Belediyespor 3 - 1 Bayburt Ozel Idare 1 - 0
TUR D3 17:30
FT Usakspor 4 - 0 Sivas Dort Eylul Belediyespor 2 - 0
TUR D3 17:30
FT Anadolu Selcukluspor 2 - 0 Tarsus Idman Yurdu 2 - 0
TUR D3 17:30
FT Zonguldak 0 - 2 Sancaktepe Belediye Spor 0 - 0
TUR D1 17:30
FT Kayserispor 2 - 2 Antalyaspor 1 - 1
SPA D3 17:30
FT Granada CF B 0 - 1 UCAM Murcia 0 - 0
SPA D3 17:30
FT Sevilla Atletico 3 - 2 Algeciras 1 - 2
SPA D3 17:30
FT Getafe B 0 - 2 Union Langreo 0 - 0
SPA D3 17:30
FT Sporting de Gijon B 0 - 1 Racing de Ferrol 0 - 1
SPA D3 17:30
FT UD Melilla 2 - 1 Marino luanco 1 - 0
Spain D4 17:30
FT CD Valdefierro 1 - 2 SD Tarazona 0 - 1
Spain D4 17:30
FT Portugalete 1 - 1 SD Balmaseda FC 0 - 1
Spain D4 17:30
FT Hercules II 2 - 2 Silla CF 0 - 0
Spain D4 17:30
FT ED Moratalaz 2 - 2 Flat Earth FC 1 - 1
Spain D4 17:30
FT Parla Escuela 1 - 2 CF Pozuelo Alarcon 0 - 1
Spain D4 17:30
FT Villaverde Boetticher CF 2 - 1 CF Trival Valderas 1 - 1
Spain D4 17:30
FT CD El Alamo 1 - 2 Alcobendas Sport 0 - 0
Spain D4 17:30
FT CD San Fernando de Henares 1 - 0 Leganes B 0 - 0
IRN D2 17:30
FT Iran Javan Bushehr 1 - 0 Naft Omidiyeh 1 - 0
IRN D2 17:30
FT Kheybar Khorramabad 1 - 1 Avalan Kamyaran 0 - 0
IRN D2 17:30
FT Be'sat Kermanshah FC 2 - 1 Shahrdari Bam 0 - 0
IRN D2 17:30
FT Melli Hafari 1 - 1 Shahrdari Bandar Abbas 1 - 1
IRN D2 17:30
FT Mes Novin Kerman 1 - 0 Esteghlal Molasani 0 - 0
IRN D2 17:30
FT Mes Shahr-e Babak 1 - 2 Chooka Talesh 1 - 2
IRN D2 17:30
FT Shohada Babolsar 1 - 1 Pas 0 - 0
SPA LU19 17:30
FT Alboraya U19 1 - 0 Elche U19 0 - 0
Spain D4 17:30
FT Murcia B 1 - 1 Huercal 1 - 0
Spain D4 17:30
FT San Juan de Mozarrifar 0 - 0 Bell Bridget 0 - 0
Spain D4 17:30
FT Torrejon CF 1 - 0 Rayo Vallecano B 0 - 0
SPA WD2 17:35
FT CE Europa (w) 3 - 1 CF Palleja (w) 2 - 0
SPA D1 18:00
FT RCD Espanyol 1 - 0 Mallorca 0 - 0
ITA YTHL 18:00
FT Torino U20 0 - 0 Genoa U20 0 - 0
SPA D2 18:00
FT Albacete 1 - 1 Ponferradina 0 - 1
SPA D2 18:00
FT AD Alcorcon 0 - 1 Deportivo La Coruna 0 - 0
TUR D2 18:00
FT Umraniyespor 0 - 3 Balikesirspor 0 - 0
INT CF 18:00
FT TSV 1860 Munchen (Youth) 1 - 2 TSV Buchbach 0 - 2
INT CF 18:00
FT Puszcza Niepolomice 0 - 1 Gornik II Zabrze 0 - 1
INT CF 18:00
FT Real Sociedad (w) 1 - 10 Barcelona (w) 0 - 6
INT CF 18:00
FT Curtin Univ SC 0 - 1 Murdoch University 0 - 1
INT CF 18:00
FT Shamrock Rovers SC 3 - 1 Morley Windmills 0 - 0
INT CF 18:00
FT SV Gralla 1 - 0 SV Frohnleiten 1 - 0
INT CF 18:00
FT Olympic Kingsway SC 3 - 2 Mandurah City 0 - 0
POR JB 18:00
FT Academica Coimbra U17 4 - 2 GD Estoril-Praia U17 0 - 0
POR JB 18:00
FT Sintrense U17 0 - 3 Sporting Lisbon Sad U17 0 - 0
POR JB 18:00
FT Sp Espinho U17 5 - 1 Academico Viseu U17 0 - 0
POR JB 18:00
FT Regua U17 1 - 2 Lusitania Lourosa U17 0 - 0
SPA D3 18:00
FT CD Ebro 1 - 1 SD Ejea 1 - 1
SPA D3 18:00
FT UE Llagostera 1 - 3 UD Levante B 0 - 1
SPA D3 18:00
FT Valencia CF Mestalla 2 - 2 UE Olot 0 - 2
SPA D3 18:00
FT Real Balompedica Linense 1 - 0 Atletico Sanluqueno 0 - 0
SPA D3 18:00
FT Yeclano Deportivo 0 - 5 C.D. San Fernando Isleno 0 - 2
SPA D3 18:00
FT Atletico de Madrid B 0 - 1 CF Rayo Majadahonda 0 - 0
SPA D3 18:00
FT Baleares 3 - 1 Pontevedra 0 - 1
SPA D3 18:00
FT Celta vigo b 3 - 1 SCR Pena Deportiva 1 - 0
SPA D3 18:00
FT Las Rozas 3 - 0 CF Internacional De Madrid 1 - 0
SPA D3 18:00
FT Real Madrid Castilla 3 - 1 Las Palmas Atletico 2 - 0
SPA D3 18:00
FT UD Ibiza 2 - 0 coruxo FC 1 - 0
TUR WD1 18:00
FT Konak BEL. (w) 2 - 1 Hakkarigucu SK Women 0 - 0
Estonia WT 18:00
FT Elva 3 - 2 Tartu JK Maag Tammeka B 0 - 0
SYR Cup 18:00
FT Al-Shorta Damascus 8 - 0 AI Nairab 0 - 0
SPA LU19 18:00
FT Villarreal U19 3 - 0 Torre Levante U19 2 - 0
Spain D4 18:00
FT Cordoba B 2 - 1 Arcos CF 1 - 1
Spain D4 18:00
FT EC Granollers 0 - 1 Terrassa 0 - 1
Spain D4 18:00
FT Condal CF 0 - 2 CD Covadonga 0 - 0
Spain D4 18:00
FT FC Vilafranca 1 - 0 Pobla De Mafumet CF 0 - 0
Spain D4 18:00
FT Cerdanyola del Valles 1 - 4 Sant Andreu 1 - 1
Spain D4 18:00
FT SD Lenense 1 - 0 L Entregu CF 0 - 0
Spain D4 18:00
FT Almeria B 1 - 2 Motril 1 - 1
Spain D4 18:00
FT UA Horta 0 - 2 CP San Cristobal 0 - 2
Spain D4 18:00
FT Malaga B 0 - 0 Torredonjimeno 0 - 0
Spain D4 18:00
FT FC Cartagena B 0 - 0 Mazarron CF 0 - 0
Spain D4 18:00
FT UD Paterna 2 - 2 CF Intercity 0 - 1
Spain D4 18:00
FT Olivenza FC 1 - 0 CD Azuaga 1 - 0
Spain D4 18:00
FT CD Ariznabarra 2 - 1 Tolosa 0 - 1
Spain D4 18:00
FT Manchego Ciudad 0 - 1 La Solana 0 - 1
Spain D4 18:00
FT CD Varea 3 - 1 CD Berceo 2 - 0
Spain D4 18:00
FT CD San Roque de Lepe 1 - 1 Ciudad Lucena 0 - 1
Spain D4 18:00
FT UE Castelldefels 0 - 1 CF Peralada 0 - 0
SPA LU19 18:00
FT Deportivo La Coruna U19 1 - 2 Racing Santander U19 0 - 1
SPA LU19 18:00
FT AD Nervion U19 1 - 1 CD 26 de Febrero U19 0 - 1
SPA LU19 18:00
FT Conxo Santiago U19 0 - 0 Racing Ferrol U19 0 - 0
Ken D1 18:00
FT Vihiga United 4 - 1 Modern Coast 1 - 1
POR D3 18:00
FT Benfica C.Branco 6 - 0 GD Fontinhas 4 - 0
Spain D4 18:00
FT Velez CF 1 - 3 Maracena 0 - 0
Spain D4 18:00
FT CD Gerena 1 - 2 Xerez Deportivo FC 0 - 0
Spain D4 18:00
FT CD Utrera 3 - 0 Conil CF 0 - 0
Spain D4 18:00
FT Caudal 2 - 1 CD Llanes 1 - 0
Spain D4 18:00
FT SD Navarro CF 1 - 2 UD Llanera 0 - 0
Spain D4 18:00
FT CD Vallobin 1 - 0 CD Colunga 0 - 0
Spain D4 18:00
FT CD Roda 0 - 2 CD Alcoyano 0 - 0
Spain D4 18:00
FT Atletico Pinto 0 - 2 RCD Carabanchel 0 - 0
Spain D4 18:00
FT Atletico Mancha real 2 - 1 Ejido 0 - 0
Spain D4 18:00
FT EG El Palmar 0 - 1 UCAM Murcia CF B 0 - 1
Spain D4 18:00
FT Deportiva Minera 1 - 1 Lorca FC 0 - 0
Spain D4 18:00
FT Ted Contois Feng 1 - 2 CD Montijo 0 - 0
Spain D4 18:00
FT CF Trujillo 0 - 6 CD Coria 0 - 0
Spain D4 18:00
FT Villanovense 2 - 0 CD Miajadas 0 - 0
Spain D4 18:00
FT EI San Martin 0 - 2 Real Aviles 0 - 0
RUS FDH 18:00
FT Norilsky Nickel Futsal 6 - 3 Novali Futsal 2 - 1
POR D2 18:15
FT Oliveirense 5 - 0 SL Benfica B 2 - 0
Spain D4 18:15
FT Jerez 2 - 0 UP Plasencia 1 - 0
Spain D4 18:15
FT UE Sants 1 - 1 LHospitalet 1 - 1
Spain D4 18:15
FT Alhaurin de la Torre 1 - 0 Polideportivo Almeria 0 - 0
Spain D4 18:15
FT CD Plus Ultra 0 - 5 Lorca Deportiva FC 0 - 1
Spain D4 18:15
FT EDMF Churra 0 - 0 Olimpico de Totana 0 - 0
IND D1 18:30
FT Mohun Bagan(Ind) 1 - 0 Minerva Academy 1 - 0
ITA D1 18:30
FT Spal 1 - 2 Sassuolo 1 - 0
POL PR 18:30
FT Wisla Plock 2 - 3 Pogon Szczecin 1 - 0
Spain D4 18:30
FT UB Lebrijana 0 - 2 Real Betis B 0 - 0
Spain D4 18:30
FT Constancia 0 - 4 Formentera 0 - 3
Spain D4 18:30
FT Figueres 4 - 0 CE Banyoles 1 - 0
Spain D4 18:30
FT Racing B 3 - 1 Club Deportivo Tropezon 1 - 1
Spain D4 18:30
FT CD Diocesano 1 - 2 Cacereno 1 - 1
Kosovo CUP 18:30
FT KF Dukagjini 0 - 2 KF Ballkani 0 - 0
Spain D4 18:30
FT UD Logrones B 5 - 0 CA River Ebro 0 - 0
Spain D4 18:30
FT CE Felanitx 1 - 0 Santanyi 0 - 0
GER D3 19:00
FT Wurzburger Kickers 3 - 1 Ingolstadt 0 - 1
GER U19 19:00
FT Preuben Munster U19 1 - 2 Arminia Bielefeld U19 1 - 0
GER U19 19:00
FT Kaiserslautern U19 2 - 0 Greuther Furth U19 1 - 0
INT CF 19:00
FT Zenit St. Petersburg 3 - 2 CSKA Moscow 0 - 2
INT CF 19:00
FT GKS Jastrzebie 3 - 0 Ruch Zdzieszowice 1 - 0
INT CF 19:00
FT Te Cu Kukuh Atta Seip 2 - 0 TSV Dachau 1865 1 - 0
INT CF 19:00
FT Cherno More Varna 2 - 2 Ludogorets Razgrad II 2 - 0
INT CF 19:00
FT FC Lviv 2 - 0 NK Mura 05 2 - 0
INT CF 19:00
FT FC Struga Trim Lum 2 - 0 Pelister Bitola 0 - 0
INT CF 19:00
FT JIPPO 3 - 0 PEPO Lappeenranta 1 - 0
INT CF 19:00
FT SK Bahon 7 - 0 FK Velka Maca 1 - 0
INT CF 19:00
FT Lokomotiv Sofia 3 - 0 Kariana Erden 2 - 0
SCOFAC 19:00
FT BSC Glasgow 1 - 4 Hibernian 1 - 2
TUR WD1 19:00
FT ALG Spor Women 2 - 0 Amedspor Women 0 - 0
Greece U19 19:00
FT PAS Lamia U19 3 - 0 AEL Larisa U19 3 - 0
Spain D4 19:00
FT Villa Santa Brigida 1 - 1 Lanzarote 0 - 0
Ken D1 19:00
FT AFC Leopards 0 - 1 Tusker 0 - 0
ETH PR 19:00
FT Welwalo Adigrat 1 - 4 Saint George 1 - 1
Ken D1 19:00
FT Bidco United 2 - 1 Muranga Seal 1 - 1
Ken D1 19:00
FT Migori Youth 0 - 0 Kenya Police FC 0 - 0
ARGW D1 19:00
FT San Lorenzo (w) 5 - 0 Huracan (w) 1 - 0
SPA WD2 19:00
FT Atletico Union Guimar Women 2 - 2 CD Achaman Santa Lucia (w) 2 - 1
Spain D4 19:00
FT Tenisca 3 - 0 CD Buzanada 0 - 0
SPA LU19 19:00
FT Las Palmas U19 5 - 0 CD Ofra U19 4 - 0
INT CF 19:05
FT SC Bad Gams 2 - 3 SC Stainz 0 - 2
BSWCP 19:10
FT CA Ituzaingo Beach 2 - 0 Ferro Carril Oeste Beach 0 - 0
MAL D2 19:15
FT Fgura United 2 - 2 Qormi F.C 2 - 0
ARGW D1 19:15
FT Estudiantes LP (w) 0 - 5 River Plate (W) 0 - 1
Spain D4 19:15
FT CD Atletico Paso 1 - 1 Marino 0 - 0
INT CF 19:20
FT Sandefjord 1 - 3 Fredrikstad 0 - 0
INT CF 19:23
FT FK Kadino 0 - 2 FC Vardar Skopje 0 - 1
EGY D2 19:25
FT Young Muslims Qena 1 - 0 El Alameen 0 - 0
GER D2 19:30
FT Arminia Bielefeld 6 - 0 Jahn Regensburg 2 - 0
GER D2 19:30
FT Greuther Furth 1 - 3 Hannover 96 0 - 1
GER D2 19:30
FT SV Wehen Wiesbaden 0 - 1 VfL Bochum 0 - 1
ROM D1 19:30
FT Sepsi 1 - 0 Politehnica Iasi 0 - 0
GER Reg 19:30
FT Berliner AK 07 4 - 1 Lichtenberg 47 2 - 0
GER Reg 19:30
FT ZFC Meuselwitz 2 - 1 VSG Altglienicke 1 - 1
GER Reg 19:30
FT BFC Viktoria 1889 1 - 0 SV Babelsberg 03 0 - 0
Spain D4 19:30
FT Atletico Tacoronte 1 - 1 Las Palmas C 1 - 0
EGY D2 19:30
FT Al Minya 2 - 2 Beni Suef 1 - 2
EGY D2 19:30
FT National Bank of Egypt 1 - 0 Fayoum 0 - 0
GRE D2 19:45
FT Giorgos Karaiskakis 3 - 0 Ergotelis 2 - 0
INT CF 19:45
FT Pitea IF (w) 7 - 0 Moron BK (w) 0 - 0
GRE D3 19:45
FT AE Lefkimmis 3 - 1 Makedonikos Foufas 1 - 0
INT CF 19:55
FT Renova Cepciste 2 - 0 Gfk Tikvesh 0 - 0
KSA D2 19:55
FT Al Kholood 0 - 0 Al-Draih 0 - 0
SPA D1 20:00
FT Real Sociedad 2 - 1 Athletic Bilbao 0 - 0
GER D3 20:00
FT Chemnitzer 3 - 0 Hallescher FC 0 - 0
TTLd 20:00
FT A.S Djerba 0 - 2 E.Gawafel.S.Gafsa 0 - 2
TTLd 20:00
FT AS Kasserine 3 - 4 S.S. Sfaxien 1 - 2
TTLd 20:00
FT Club Menzel Bouzelfa 0 - 1 ES Hamam-Sousse 0 - 0
TTLd 20:00
FT Stade Gabesien 0 - 0 Jerba Midoun 0 - 0
TTLd 20:00
FT AS Oued Ellil 2 - 2 Jendouba Sport 1 - 0
TTLd 20:00
FT A.S.Marsa 3 - 2 Rejiche 0 - 1
GRE D2 20:00
FT Apollon Smirnis 4 - 0 Platanias FC 2 - 0
GRE D2 20:00
FT Apollon Larissas 1 - 1 Levadiakos 0 - 1
GRE D2 20:00
FT Apollon Kalamarias 1 - 6 Pas Giannina 1 - 0
MAL D1 20:00
FT Tarxien Rainbows F.C 1 - 3 Santa Lucia 1 - 1
INT CF 20:00
FT NK Rudar Velenje 2 - 1 ND Beltinci 0 - 1
INT CF 20:00
FT Sandviken (w) 3 - 0 Avaldsnes (w) 0 - 0
INT CF 20:00
FT Vittsjo GIK (w) 1 - 1 Jitex DFF (w) 0 - 0
INT CF 20:00
FT Hajduk Split II 1 - 1 NK Dugopolje 0 - 1
INT CF 20:00
FT SC Sand (w) 2 - 0 TSG 1899 Hoffenheim II (w) 0 - 0
INT CF 20:00
FT VfB Eichstatt 6 - 0 TSV Abtswind 2 - 0
INT CF 20:00
FT SC Freiburg (w) 1 - 2 FFC Frankfurt (w) 0 - 0
INT CF 20:00
FT Eintracht Norderstedt 6 - 2 Uhlenhorster SC Paloma 3 - 2
INT CF 20:00
FT Vasalunds IF 0 - 2 Karlbergs BK 0 - 2
INT CF 20:00
FT Castanhal PA 3 - 0 Carajas EC 1 - 0
INT CF 20:00
FT Midtjylland 6 - 0 Jiangsu Suning FC 4 - 0
GER U17 20:00
FT SV Darmstadt U17 2 - 4 SV Wehen Wiesbaden U17 0 - 3
SALC 20:00
FT Jomo Cosmos 0 - 1 Hungry Lions 0 - 0
SALC 20:00
FT Black Leopards 4 - 0 NWU Students 1 - 0
SALC 20:00
FT Mbombela United 1 - 0 Cape Town City 1 - 0
SALC 20:00
FT Orlando Pirates 2 - 2 Bidvest Wits 0 - 2
FRA WD1 20:00
FT ASJ Soyaux (w) 0 - 3 Paris Saint Germain (w) 0 - 3
BRA MG 20:00
FT Uberlandia MG 1 - 0 COIMBRA ESPORTE CLUBE LTDA (MG) 0 - 0
HUN D2E 20:00
FT Bekescsaba 2 - 2 Nyiregyhaza 2 - 1
HUN D2E 20:00
FT Budaorsi SC 0 - 1 Dafuji cloth MTE 0 - 0
HUN D2E 20:00
FT Dorogi FC 0 - 0 Vac-Dunakanyar 0 - 0
HUN D2E 20:00
FT Duna-Tisza 2 - 2 Kazincbarcika 1 - 0
HUN D2E 20:00
FT SOROKSAR 3 - 4 MTK Hungaria 2 - 1
HUN D2E 20:00
FT Szolnoki MAV FC 0 - 0 Szombathelyi Haladas 0 - 0
TUN D1 20:00
FT Sifakesi 1 - 0 U.S.Monastir 0 - 0
TUN D1 20:00
FT Stade tunisien 1 - 0 Club Africain 0 - 0
TUN D1 20:00
FT US Ben Guerdane 2 - 2 Etoile Metlaoui 1 - 1
TUN D1 20:00
FT AS Slimane 2 - 0 J.S. Kairouanaise 1 - 0
TUR D1 20:00
FT Sivasspor 1 - 1 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 0 - 0
GRE D1 20:00
FT Asteras Tripolis 1 - 1 Aris Thessaloniki 1 - 1
GRE D21 20:00
FT Diagoras 3 - 1 Ialysos 0 - 1
GRE D21 20:00
FT Ierapetra 3 - 0 AO Triglia 2 - 0
GRE D21 20:00
FT Olympiakos Volou 2 - 1 Kalamata AO 1 - 1
GRE D21 20:00
FT Egaleo Athens 1 - 0 Veria FC 0 - 0
GRE D21 20:00
FT Thesprotos 1 - 0 AO Kavala 0 - 0
Estonia WT 20:00
FT Kohtla Jarve JK Jarve 4 - 1 Rakvere FC Flora 3 - 1
BRA SPB 20:00
FT Monte Azul SP 3 - 1 Taubate 0 - 1
SOU SW 20:00
FT GIF Nike 2 - 4 FC Trelleborg 1 - 2
UPL 20:00
FT BUL FC 2 - 3 Vipers 2 - 2
Sco WC 20:00
FT Spartans Edinburgh Women 1 - 0 St Johnstone Women 0 - 0
BRA SPC2 20:00
FT Batatais 1 - 1 Marilia Ac 1 - 0
BRA CCX 20:00
FT Vitoria ES 1 - 0 Desportiva Ferroviaria ES 1 - 0
Zam SL 20:00
FT Mufulira Wanderers 0 - 2 ZESCO United Ndola 0 - 0
Zam SL 20:00
FT Nakambala Leopards 1 - 3 Forest Rangers 0 - 0
Zam SL 20:00
FT Zanaco 3 - 2 Kabwe Warriors 1 - 1
GER OBW 20:00
FT Eintracht Northeim 2 - 5 SC Spelle-Venhaus 2 - 1
GER OBW 20:00
FT SV Atlas Delmenhorst 2 - 1 Arminia Hannover 1 - 0
GRE D3 20:00
FT APO Keratsini 1 - 0 Thyella Kamari 1 - 0
GRE D3 20:00
FT Edessaikos 0 - 0 Niki Agkathias 0 - 0
GRE D3 20:00
FT Fostiras 1 - 0 AE Kifisias 0 - 0
GRE D3 20:00
FT Iraklis Larisas 4 - 0 Digenis Neochoriou 2 - 0
GRE D3 20:00
FT Kallithea 4 - 3 Ethnikos Pireaus 2 - 2
GRE D3 20:00
FT Nea Kallikrateia 0 - 2 AS Florina 0 - 0
RWA D1 20:00
FT APR FC 3 - 0 Marines FC 2 - 0
RWA D1 20:00
FT Bugesera 0 - 1 Rayon Sports FC 0 - 0
RWA D1 20:00
FT Mukura 3 - 0 Gicumbi FC 1 - 0
INT CF 20:05
FT FK Hajduk Divos 1 - 3 FK 1 Maj Ruma 0 - 2
PRL RT 20:15
FT Sporting Cristal Reserves 4 - 0 Real Garcilaso Reserves 1 - 0
BSWCP 20:20
FT Argentino de Rosario Beach 1 - 2 Barracas Central Beach 0 - 0
ENG LCH 20:30
FT Millwall 0 - 2 West Bromwich(WBA) 0 - 1
SUI D1 20:30
FT Chiasso 0 - 2 Lausanne Sports 0 - 1
TUR D2 20:30
FT Osmanlispor FC 2 - 4 Bursaspor 2 - 1
INT CF 20:30
FT Opava 3 - 2 Trinec 1 - 1
IND D1 20:30
FT Churchill Brothers 1 - 2 Chennai City 0 - 0
FRA U19 20:30
FT StrasbourgU19 5 - 0 Epinal U19 0 - 0
FRA U19 20:30
FT Bourg Peronnas U19 1 - 0 Dijon U19 0 - 0
FRA U19 20:30
FT Metz U19 2 - 2 Torcy U.S U19 0 - 0
FRA U19 20:30
FT Montceau U19 0 - 4 ASPTT Dijon U19 0 - 0
FRA U19 20:30
FT SochauxU19 2 - 0 AuxerreU19 0 - 0
FRA U19 20:30
FT Le Havre U19 4 - 3 US Boulogne U19 0 - 0
FRA U19 20:30
FT Caen U19 1 - 1 Quevilly US U19 0 - 0
FRA U19 20:30
FT Evreux U19 1 - 0 Valenciennes US U19 1 - 0
FRA U19 20:30
FT Amiens U19 5 - 1 FC Chartres U19 2 - 0
FRA U19 20:30
FT Orleans US 45 U19 3 - 1 Paris Saint Germain U19 0 - 0
FRA U19 20:30
FT Trelissac U19 2 - 3 Niort U19 0 - 0
FRA U19 20:30
FT Bordeaux U19 1 - 5 Nantes U19 0 - 5
FRA U19 20:30
FT Cannes AS U19 2 - 0 Toulon U19 0 - 0
FRA U19 20:30
FT Ajaccio U19 2 - 0 Istres U19 0 - 0
FRA U19 20:30
FT NimesU19 0 - 1 Montpellier U19 0 - 0
BRA MG 20:30
FT Caldense MG 1 - 0 Boa Esporte Clube 1 - 0
IW Cup 20:30
FT Empoli (w) 0 - 6 Juventus (w) 0 - 3
Greece U19 20:30
FT Panaitolikos U19 1 - 3 Volos Nps U19 0 - 0
FRA D5 20:30
FT Pau II 0 - 2 Bressuire 0 - 1
BRA DF 20:30
FT Ceilandense 0 - 8 Brasiliense 0 - 6
ITA S4 20:30
FT AS Ostia Mare 4 - 0 Team Nuova Florida 1 - 0
ITA S4 20:30
FT ASD Lanusei 3 - 0 Arzachena 2 - 0
ITA S4 20:30
FT ASD San Luigi Calcio 3 - 3 ASD Cartigliano 0 - 1
ITA S4 20:30
FT Atletico Porto Santelpidio 3 - 3 Vastogirardi 2 - 1
ITA S4 20:30
FT GSD Ambrosiana 1 - 0 ACD Campodarsego 0 - 0
ITA S4 20:30
FT TSV Klausdorf 0 - 0 Savona 0 - 0
ITA S4 20:30
FT Scandicci 1 - 0 ASD Flaminia Civita Castellana 1 - 0
ITA S4 20:30
FT SCD Progresso Calcio 0 - 1 Sammaurese 0 - 1
ITA S4 20:30
FT Tamai 0 - 2 Legnago Salus 0 - 2
ITA S4 20:30
FT Tuttocuoio 1 - 1 Foligno Calcio 0 - 0
ITA S4 20:30
FT USD Castellanzese 2 - 1 Pro Sesto 2 - 0
ITA S4 20:30
FT Marsala 1 - 0 ACR Messina 1 - 0
ITA S4 20:30
FT Mezzolara 2 - 4 Lentigione 1 - 1
ITA S4 20:30
FT Montebelluna 0 - 2 AC Mestre 0 - 0
ITA S4 20:30
FT Nibionnoggiono 1 - 1 US Inveruno 1 - 0
ITA S4 20:30
FT Pro Calcio Tor Sapienza 1 - 3 Latina 1 - 1
ITA S4 20:30
FT Sangiovannese 1 - 0 Pomezia 0 - 0
BRA DF 20:30
FT Se LAN Deng 0 - 8 Brasilia 0 - 6
KUW D1 20:40
FT Al-Yarmouk 1 - 3 Al-Ttadamon(KUW) 0 - 2
FRA D1 21:00
FT Montpellier 1 - 0 Saint Etienne 1 - 0
AGB LE 21:00
FT Santa Rita FC 0 - 1 Onze Bravos 0 - 0
ITA C1 21:00
FT JuventusU23 1 - 1 Albinoleffe 0 - 1
ITA C1 21:00
FT Novara 4 - 1 Gozzano 1 - 0
ITA C1 21:00
FT Olbia 2 - 1 Carrarese 0 - 1
ITA C1 21:00
FT US Pianese 1 - 1 Pro Patria 0 - 1
ITA C1 21:00
FT Renate AC 1 - 0 Pistoiese 0 - 0
ITA C1 21:00
FT Carpi 5 - 1 Reggio Audace FC 2 - 1
ITA C1 21:00
FT Fermana 2 - 1 SudTirol 1 - 1
ITA C1 21:00
FT Modena 1 - 0 Sambenedettese 0 - 0
ITA C1 21:00
FT Vis Pesaro 1 - 1 Vicenza 1 - 1
ITA C1 21:00
FT US Casertana 1908 0 - 0 Bisceglie 1913 0 - 0
ITA C1 21:00
FT AZ Picerno ASD 0 - 0 Vibonese 0 - 0
ITA C1 21:00
FT Rende 0 - 0 Paganese 0 - 0
ITA C1 21:00
FT ASD Sicula Leonzio 4 - 1 Potenza 3 - 0
SUI D1 21:00
FT Aarau 1 - 2 Vaduz 1 - 0
SAN L 21:00
FT Tre Fiori 6 - 3 Cailungo 6 - 1
SAN L 21:00
FT Folgore/Falciano 2 - 0 SP La Fiorita 0 - 0
SAN L 21:00
FT Murata 1 - 0 SP Libertas 0 - 0
SAN L 21:00
FT Tre Penne 3 - 1 Entai Ravi Tucci 1 - 0
INT CF 21:00
FT Radnik Bijeljina 2 - 2 Zaglebie Sosnowiec 0 - 1
INT CF 21:00
FT USV Jena (w) 1 - 0 KKPK Medyk Konin (w) 0 - 0
INT CF 21:00
FT FC Altyn Asyr 1 - 3 Baltika Kaliningrad 1 - 2
INT CF 21:00
FT Dynamo Kyiv 4 - 1 Borac Banja Luka 1 - 0
INT CF 21:00
FT PFC Oleksandria 2 - 0 Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 0
ITA D1 21:00
FT Brescia 1 - 1 Udinese 0 - 0
ITA D1 21:00
FT Napoli 2 - 3 Lecce 0 - 1
ITA D1 21:00
FT Genoa 1 - 0 Cagliari 1 - 0
ISL 21:00
FT Chennai Titans 0 - 0 Bengaluru 0 - 0
ITA D2 21:00
FT Pisa 1 - 1 Chievo 0 - 1
ITA D2 21:00
FT ACD Virtus Entella 2 - 0 Pescara 1 - 0
POL PR 21:00
FT Piast Gliwice 2 - 0 Zaglebie Lubin 1 - 0
CRO D1 21:00
FT Rijeka 1 - 0 Slaven Koprivnica 1 - 0
CYP D1 21:00
FT Omonia Nicosia FC 1 - 2 Ethnikos Achnas FC 0 - 0
SCOFAC 21:00
FT Clyde 0 - 3 Celtic FC 0 - 2
ENG PR 21:00
FT Sheffield United 2 - 1 Bournemouth AFC 1 - 1
Por U23 21:00
FT Cova Piedade U23 2 - 1 Famalicao U23 0 - 1
Sco WC 21:00
FT Forfar Farmington (w) 2 - 0 Kilmarnock (w) 1 - 0
Sco WC 21:00
FT Celtic (w) 0 - 0 Glasgow Girls (w) 0 - 0
GER OBW 21:00
FT MTV Gifhorn 3 - 1 Lupo-Martini Wolfsburg 0 - 0
BRA DF 21:00
FT CA Taguatinga DF 0 - 0 Capital CF 0 - 0
FRA D5 21:00
FT Les Herbiers B 1 - 1 Laval II 1 - 0
ITA S4 21:00
FT FB Brindisi 1912 0 - 0 A.S Andria Bat 0 - 0
ITA S4 21:00
FT Casarano 2 - 1 Grumentum Valdagri 0 - 0
INT CF 21:10
FT FK Zvezdara 1 - 0 FK Borac Ostruznica 1 - 0
Finland KC 21:15
FT Honka Akatemia 1 - 1 Klubi 04 Helsinki 1 - 1
Finland KC 21:20
FT TPV Tampere 3 - 0 Ilves Tampere II 1 - 0
AGB LE 21:30
FT Desportivo Huila 3 - 1 CRD Libolo 0 - 1
MAL D2 21:30
FT Zejtun Corinthians 3 - 2 St. Andrews 2 - 1
INT CF 21:30
FT Dnipro-1 1 - 1 FC Zhetysu Taldykorgan 1 - 0
QAT RL 21:45
FT Al-Ahli Doha U23 1 - 4 Al-Khor SC U23 1 - 2
Estonia WT 21:50
FT Keila JK 7 - 2 FC Helios 5 - 0
ALG D1 22:00
FT Biskra 1 - 1 JS kabylie 0 - 1
GHA D1 22:00
FT Aduana Stars 0 - 0 Accra Hearts of Oak 0 - 0
GHA D1 22:00
FT Ashanti Gold 1 - 0 Liberty Professionals 1 - 0
GHA D1 22:00
FT Elmina Sharks 3 - 1 Berekum Chelsea 1 - 1
GHA D1 22:00
FT Bechem United 0 - 0 Ebusua Dwarfs 0 - 0
GHA D1 22:00
FT Great Olympics 1 - 2 Techiman City 1 - 2
GHA D1 22:00
FT Karela United FC 1 - 1 Medeama SC 1 - 0
GHA D1 22:00
FT Ghana Dream FC 0 - 1 Asante Kotoko FC 0 - 0
SPA D1 22:00
FT Osasuna 1 - 4 Real Madrid 1 - 2
SUI Sl 22:00
FT St. Gallen 1 - 0 Servette 1 - 0
SUI Sl 22:00
FT Thun 3 - 2 Lugano 2 - 1
SUI Sl 22:00
FT Neuchatel Xamax 0 - 1 Luzern 0 - 1
NGA PR 22:00
FT Enyimba 2 - 1 Abia Warriors 1 - 0
NGA PR 22:00
FT Katsina United 2 - 1 Warri Wolves FC 1 - 0
NGA PR 22:00
FT Akwa United 0 - 0 Enugu Rangers International 0 - 0
NGA PR 22:00
FT Sunshine Stars FC 2 - 0 Ifeanyi Ubah 2 - 0
NGA PR 22:00
FT Adamawa United 1 - 0 Heartland FC 0 - 0
NGA PR 22:00
FT MFM FC 3 - 1 Kano Pillars 0 - 1
NGA PR 22:00
FT Rivers United 1 - 0 Kwara United 0 - 0
NGA PR 22:00
FT Lobi Stars 2 - 1 Wikki Tourist 2 - 0
NGA PR 22:00
FT Jigawa Golden Stars 1 - 0 Nasarawa United 1 - 0
AGB LE 22:00
FT Recreativo Caala 1 - 0 Interclube Luanda 0 - 0
AGB LE 22:00
FT Progresso 0 - 1 Academica Lobito 0 - 1
AGB LE 22:00
FT Benfica Lubango 2 - 1 Sporting Cabinda 1 - 0
VEN D1 22:00
FT Estudiantes Merida FC 2 - 1 LALA FC 0 - 0
SPA D2 22:00
FT Sporting Gijon 2 - 2 Mirandes 1 - 1
POR D1 22:00
FT CD Tondela 0 - 0 Maritimo 0 - 0
POR D1 22:00
FT Moreirense 1 - 1 Vitoria Setubal 0 - 1
MAL D1 22:00
FT Senglea Athletic 1 - 1 Hibernians FC 1 - 1
INT CF 22:00
FT Rostov FK 3 - 3 Lokomotiv Moscow 1 - 1
EGY D1 22:00
FT Haras El Hedoud 2 - 2 El Gounah 1 - 1
CHI D1 22:00
FT CSD Antofagasta 2 - 3 Univ Catolica 1 - 2
CYP D1 22:00
FT Apollon Limassol FC 0 - 1 E.N.Paralimniou 0 - 0
POR D2 22:00
FT Vilafranquense 1 - 0 SC Covilha 1 - 0
POR D2 22:00
FT GD Chaves 1 - 2 Academica Coimbra 0 - 1
POR D2 22:00
FT Porto B 1 - 1 SC Farense 0 - 1
ROM D1 22:00
FT CS Voluntari 2 - 1 Dinamo Bucuresti 0 - 1
TUN D1 22:00
FT Esperance Sportive de Tunis 1 - 1 US Tataouine 0 - 0
ANDSL 22:00
FT CE Carroi 0 - 3 UE Santa Coloma 0 - 2
SPA D3 22:00
FT Cadiz B 1 - 1 FC Cartagena 1 - 0
Spain D4 22:00
FT CF Calamocha 2 - 1 Teruel 1 - 1
Spain D4 22:00
FT RSD Alcala Henares 3 - 0 Mostoles 2 - 0
MEX U20 22:00
FT Pumas U20 1 - 1 San Luis U20 1 - 0
SPA LU19 22:00
FT Valencia U19 1 - 2 Levante U19 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CA Cirbonero 3 - 1 CD Corellano 0 - 0
Spain D4 22:00
FT Calahorra B 2 - 2 Vianes 0 - 0
Spain D4 22:00
FT AD Almudevar 0 - 2 SD Borja 0 - 0
POR D3 22:00
FT Amarante 2 - 0 Pedras Rubras 1 - 0
POR D3 22:00
FT Amora FC 0 - 0 Sintra Football 0 - 0
POR D3 22:00
FT Sporting Braga II 2 - 3 Vitoria Guimaraes B 1 - 1
POR D3 22:00
FT Pinhalnovense 4 - 3 aljustrelense 3 - 2
POR D3 22:00
FT Lusitanos 0 - 2 AD Castro Daire 0 - 0
POR D3 22:00
FT Maritimo B 1 - 0 Assoc.Desportiva Oliveirense 1 - 0
POR D3 22:00
FT CF Canelas 2010 0 - 0 Sanjoanense 0 - 0
POR D3 22:00
FT Oriental Lisboa 0 - 2 Real Sport Clube Queluz 0 - 2
POR D3 22:00
FT Fabril Barreiro 0 - 2 Alverca 0 - 2
POR D3 22:00
FT GD Vitoria Sernache 2 - 3 Anadia 0 - 0
POR D3 22:00
FT Loures 4 - 0 Esp. Lagos 1 - 0
POR D3 22:00
FT Lusitania 2 - 2 USC Paredes 1 - 1
Portugal Cup(W) 22:00
FT Braga (w) 8 - 0 UR Cadima (w) 4 - 0
Portugal Cup(W) 22:00
FT CA Ouriense (w) 1 - 2 Benfica (w) 0 - 0
TOG D1 22:00
FT AS Togo-Port 0 - 0 Ifodje FC 0 - 0
POR D3 22:00
FT Sertanense FC 1 - 0 Beira Mar 1 - 0
POR D3 22:00
FT SU 1 Dezembro 1 - 1 Olimpico Montijo 1 - 1
POR D3 22:00
FT Sintrense 2 - 0 FC Armacenenses 2 - 0
POR D3 22:00
FT Clube Desportivo Trofense 1 - 0 Gondomar 0 - 0
POR D3 22:00
FT Olhanense SC 3 - 1 Louletano 2 - 1
POR D3 22:00
FT Merelinense 3 - 0 GD Braganca 1 - 0
POR D3 22:00
FT Marr Tino 4 - 0 CSD Camara Lobos 0 - 0
POR D3 22:00
FT Coimbroes 2 - 1 Vila Real 0 - 1
POR D3 22:00
FT Maria da Fonte 3 - 1 Berco SC 0 - 0
KUW D2 22:05
FT Al Gela 2 - 2 Al Fahaheel SC 1 - 2
KUW D2 22:05
FT Burgan SC 2 - 6 Khaitan 0 - 3
Spain D4 22:10
FT Alcorcon B 1 - 1 AD Union Adarve 1 - 1
GRE D1 22:15
FT Atromitos Athens 0 - 1 Olympiakos Piraeus 0 - 0
Spain D4 22:15
FT CD Cayon 4 - 1 CF Vimenor 2 - 0
Spain D4 22:15
FT Ciudad de Murcia 0 - 2 UD Los Garres 0 - 1
Spain D4 22:30
FT Mar Menor 1 - 1 SFC Minerva 1 - 1
Spain D4 22:30
FT CF Soller 3 - 0 Santa Catalina Atletico 1 - 0
Spain D4 22:30
FT CD Artistico Navalcarnero 1 - 2 DAV Santa Ana 1 - 0
Spain D4 22:30
FT Tuoer De Cilliers 1 - 4 CD Cristo Atletico 0 - 1
Spain D4 22:30
FT CD Torrijos 2 - 2 Toledo 2 - 0
Spain D4 22:30
FT Utebo FC 4 - 0 Brea 1 - 0
Spain D4 22:30
FT CSD Arzua 1 - 0 Racing Villalbes 0 - 0
Spain D4 22:30
FT Tamar Ritter 0 - 0 CD Binefar 0 - 0
Spain D4 22:30
FT CD Villanueva 1 - 1 CA Monzon 0 - 1
Spain D4 22:30
FT CD Pedroneras 1 - 2 CD Tarancon 0 - 0
Spain D4 22:30
FT CD Tuilla 1 - 1 UD Gijon Industrial 0 - 0
Spain D4 22:30
FT CD Arenteiro 1 - 1 Rapido de Bouzas 1 - 1
Spain D4 22:30
FT UCAM Cartagena 2 - 0 Aguilas CF 2 - 0
Spain D4 22:30
FT CD Arnedo 1 - 0 CD Anguiano 0 - 0
Spain D4 22:30
FT CCD Alberite 1 - 1 Comillas 0 - 0
Spain D4 22:30
FT CF Illueca 1 - 1 CD Cuarte Industrial 0 - 0
Spain D4 22:30
FT Barbastro 1 - 1 CD Robres 0 - 0
Mal PD 22:30
FT Mamahira AC De Kati 1 - 1 AS Avenir de Tombouctou 1 - 0
ICPD D1 22:30
FT ASI Abengourou 0 - 2 Societe Omnisports De L'Armee 0 - 1
BFL 22:30
FT Etoile Filante Ouagadougou 0 - 4 Rahimo FC 0 - 3
FRA D1 22:59
FT Strasbourg 3 - 0 Reims 0 - 0
TUR D2 22:59
FT Altay Spor Kulubu 2 - 1 Boluspor 0 - 1
INT CF 22:59
FT FC Dallas 1 - 0 Austin Bold 0 - 0
CYP D1 22:59
FT AEP Paphos 2 - 0 AEL Limassol 1 - 0
HUN D2E 22:59
FT FC Ajka 2 - 3 Vasas 2 - 2
HUN D2E 22:59
FT Szegedi AK 0 - 0 Gyirmot SE 0 - 0
TUR D1 22:59
FT Kasimpasa 0 - 3 Galatasaray 0 - 3
PER D1 22:59
FT Sporting Cristal 3 - 2 Real Atletico Garcilaso 3 - 0
FIN CUP 22:59
FT RoPS Rovaniemi 0 - 1 FC Haka 0 - 0
SPA D3 22:59
FT Castellon 1 - 0 RCD Espanyol B 0 - 0
SPA D3 22:59
FT Lleida 3 - 0 CF Badalona 1 - 0
SPA D3 22:59
FT Badajoz 0 - 1 Cordoba 0 - 0
SPA D3 22:59
FT Real Murcia 0 - 1 CF Talavera de la Reina 0 - 0
SPA D3 22:59
FT Recreativo Huelva 3 - 3 Merida AD 0 - 2
SPA D3 22:59
FT Barakaldo CF 3 - 1 Real Valladol B 1 - 0
SPA D3 22:59
FT Burgos CF 2 - 0 Cultural Leonesa 1 - 0
SPA D3 22:59
FT CD Guijuelo 2 - 0 Haro Deportivo 1 - 0
SPA D3 22:59
FT Real Union Irun 1 - 1 Osasuna B 1 - 1
SPA D3 22:59
FT UD Logrones 1 - 0 CF Salmantino 0 - 0
GRE D1 22:59
FT PAOK Saloniki 4 - 0 OFI Crete 0 - 0
Spain D4 22:59
FT CD Olimpic Xativa 2 - 1 Jove Espanol 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Gimnastica Torrelavega 4 - 1 U.M. Escobedo 2 - 1
Spain D4 22:59
FT CDFC La Calzada 3 - 3 CD Pradejon 2 - 1
Spain D4 22:59
FT Alfaro 0 - 2 Naxara 0 - 0
Spain D4 22:59
FT UD Paiosaco 1 - 1 Silva SD 1 - 0
Spain D4 22:59
FT UD Somozas 1 - 4 CD Barco 1 - 2
Spain D4 22:59
FT CF Alondras 1 - 0 Deportivo La Coruna B 1 - 0
Spain D4 22:59
FT UD Fraga 0 - 0 Club Deportivo Sarinena 0 - 0
Spain D4 22:59
FT CD Villacanas 1 - 1 Quintanar Del Rey 0 - 0
Spain D4 22:59
FT CD Madridejos 2 - 1 Almagro CF 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Tudelano 0 - 0 SD Logrones 0 - 0
MEX U20 22:59
FT FC Juarez U20 1 - 3 Necaxa U20 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Arosa SC 3 - 1 CD As Pontes 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Compostela 1 - 0 Bergantinos CF 0 - 0
Spain D4 22:59
FT UE Vilassar de Mar 3 - 3 CE Europa 2 - 1
Spain D4 22:59
FT Crevillente 1 - 0 Recambios Colon CD 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Novelda CF 2 - 0 Elche CF Ilicitano 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Arandina 1 - 0 CA Bembibre 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Almazan 1 - 0 UD Santa Marta 0 - 0
Spain D4 22:59
FT CD Becerril 1 - 1 Zamora CF 1 - 1
Spain D4 22:59
FT CD Guadalajara 1 - 2 Suokuaili Moss 1 - 1
Spain D4 22:59
FT Almansa 1 - 0 CS Puertollano 0 - 0
Spain D4 22:59
FT La Roda CF 0 - 0 Atletico Ibanes 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Urraca 0 - 1 CD Lealtad 0 - 0
Spain D4 22:59
FT CD Barquereno 0 - 0 CD Bezana 0 - 0
Spain D4 22:59
FT SD Textil Escudo 0 - 1 Selaya FC 0 - 0
Spain D4 22:59
FT CD Pontellas 2 - 3 CD Estradense 0 - 0
Spain D4 22:59
FT CD Choco 1 - 1 UD Ourense 0 - 0
Spain D4 22:59
FT CD Pozoblanco 1 - 1 CA Antoniano 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Xerez Deportivo 2 - 0 AD Ceuta 1 - 0
Spain D4 22:59
FT Arroyo Club Polideportivo 1 - 2 CD Calamonte 0 - 0
Spain D4 22:59
FT AD Llerenense 2 - 0 Moralo CP 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Real Burgos 2 - 0 CD La Virgen Del Camino 0 - 0
Spain D4 22:59
FT G. Segoviana 2 - 1 Beroil Bupolsa 0 - 0
GUA LNW 22:59
FT UNIFUT-Rosal (w) 2 - 2 Chimaltecas CSDFF (W) 2 - 0
POR D3 22:59
FT Ideal 2 - 2 Marinhense 1 - 2
POR D3 22:59
FT Praiense 1 - 1 Fatima 1 - 1
Mal PD 22:59
FT Djoliba 3 - 0 Sonni AC 2 - 0
KUW D1 23:10
FT Al-Salmiyah 1 - 0 Al-Nasar 0 - 0
Finland KC 23:15
FT Tampere United 2 - 3 HJS Akatemia 2 - 0
ITA C1 23:30
FT Arezzo 1 - 1 Como 0 - 1
ITA C1 23:30
FT Giana 2 - 1 Alessandria 2 - 1
ITA C1 23:30
FT Lecco 3 - 1 Us Pergolettese 3 - 0
ITA C1 23:30
FT Robur Siena S.S.D. 2 - 2 Monza 2 - 2
ITA C1 23:30
FT Azy based nano Bo 2 - 2 Triestina 1 - 0
ITA C1 23:30
FT Cesena 1 - 1 Padova 0 - 0
ITA C1 23:30
FT Gubbio 1 - 1 Rimini 0 - 1
ITA C1 23:30
FT Ravenna 0 - 1 Piacenza 0 - 0
ITA C1 23:30
FT USD Virtus Verona 0 - 0 Imolese 0 - 0
ITA C1 23:30
FT Cavese 0 - 1 Catania 0 - 1
ITA C1 23:30
FT AC Monopoli 2 - 2 Bari 1 - 1
ITA C1 23:30
FT Francavilla 1 - 1 Avellino 1 - 0
ITA C1 23:30
FT Viterbese 2 - 0 Teramo 1 - 0
POL PR 23:30
FT Legia Warszawa 3 - 1 LKS Lodz 0 - 0
CRO D1 23:30
FT Dinamo Zagreb 2 - 0 HNK Gorica 0 - 0
SPA D3 23:30
FT Orihuela CF 1 - 0 Hercules 1 - 0
Spain D4 23:30
FT Vilamarxant CF 2 - 1 UF Beniganim 2 - 1
Spain D4 23:30
FT UD Los Barrios 0 - 0 Sevilla C 0 - 0
SEN D1 23:30
FT Casamance 0 - 0 CNEPS Excellence 0 - 0
Spain D4 23:30
FT CD Vitoria(SPA) 3 - 0 CD Basconia 0 - 0
Spain D4 23:30
FT CD Torreperogil 3 - 0 Loja CD 0 - 0
GFA PR 23:30
FT BK Milan 0 - 3 GAF FC 0 - 0
GFA PR 23:30
FT Real Banjul 1 - 0 Wallidan 0 - 0
Mex MFW 23:30
FT Monterrey (w) 2 - 3 Aguilas de Leon (w) 2 - 3
Estonia WT 23:40
FT Parnu JK 1 - 1 JK Welco Elekter 1 - 1
`
image-top-scroll
`

Today's notice