QZSCORE GOAL

Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 08-02-2020
INT CF 07:00 FT Ted Reiter Mountain City Rovers 4 - 2 North Shore Marin 3 - 2
ARG D2 07:00 FT Temperley 0 - 0 Estudiantes Rio Cuarto 0 - 0
ARG D2 07:00 FT Atletico Rafaela 2 - 0 CA Brown Adrogue 1 - 0
CHI D1 07:00 FT Deportes La Serena 1 - 2 Cobresal 1 - 1
NCAOW 07:00 FT Canada (w)(N) 1 - 0 Costa Rica (w) 0 - 0
ARG TB 07:00 FT Rivadavia Lincoln 2 - 1 Juventud de Pergamino 1 - 1
TRI PL 07:00 FT Caledonia AIA 2 - 2 Trinidad Tobago Police FC 0 - 1
ARG D1 07:10 FT Argentinos juniors 0 - 0 Lanus 0 - 0
BRA SP 07:30 FT Mirassol 2 - 0 Bragantino 1 - 0
ARG D2 07:30 FT Gimnasia Jujuy 0 - 1 Deportivo Riestra 0 - 1
ARG D3FA 07:30 FT Ferro Carril Oeste Gral Pico 1 - 0 Sportivo Penarol 1 - 0
MEX D2 08:00 FT Mineros de Zacatecas 4 - 0 Correcaminos UAT 2 - 0
JAM D1 08:00 FT Barbican FC 2 - 0 Constant Spring 1 - 0
BRA LNA 08:00 FT CD Arabe Unido 2 - 0 Plaza Amador 1 - 0
Mex MFW 08:00 FT Juarez FC (w) 1 - 1 Cruz Azul (w) 0 - 0
COL D1 08:10 FT Deportes Tolima 3 - 0 Envigado FC 1 - 0
INT CF 08:30 FT Deportivo Cuenca 3 - 1 Guayaquil City 1 - 1
MEX D3 08:30 FT Atletico San Francisco FC 1 - 0 Dorados B 1 - 0
FIJ NL 08:30 FT Labasa FC 2 - 0 Navua FC 2 - 0
MEX D3 09:00 FT Deportivo Cafessa 1 - 0 Mineros de Zacatecas II 0 - 0
MEX D3 09:00 FT Atletico Saltillo 1 - 3 Garway Lanese 1 - 1
INT CF 09:10 FT Rewa U19 3 - 1 Nasinu U19 2 - 1
MEX D2 10:00 FT Venados FC 1 - 0 Celaya FC 0 - 0
NZFC 10:00 FT Waitakere United 1 - 0 Eastern Suburbs AFC 0 - 0
MEX D1 10:00 FT Puebla 2 - 2 Santos Laguna 0 - 1
NCAOW 10:10 FT USA (w) 4 - 0 Mexico (w) 2 - 0
MEX D1 10:10 FT Club Tijuana 1 - 1 Toluca 0 - 0
INT CF 11:30 FT Modbury Jets 3 - 2 Adelaide Victory 0 - 1
INT CF 11:30 FT Cumberland United FC 4 - 2 West Torrens Birkalla 1 - 2
INT CF 11:30 FT Campbelltown City SC 0 - 1 Adelaide City FC 0 - 0
JPN SC 11:35 FT Yokohama Marinos(N) 3 - 3 Vissel Kobe 1 - 2
INT CF 12:20 FT Hills Brumbies U20 2 - 0 Hakoah Sydney City East U20 2 - 0
INT CF 12:20 FT NWS Spirit FC U20 1 - 0 Canterbury Bankstown U20 1 - 0
NPE 12:45 FT Himalayan Sherpa Club 3 - 2 Chyasal Youth Club 2 - 1
INT CF 13:00 FT Bentleigh greens 0 - 0 Hume City 0 - 0
TAJ CUP 13:00 FT Lokomotiv-Pamir 11 - 0 FC Shokhmansur 6 - 0
INT CF 14:00 FT Kalinkovo 1 - 1 Devinska Nova Ves 1 - 0
INT CF 14:25 FT Caboolture FC 1 - 6 Noosa 0 - 4
INT CF 14:30 FT Hills Brumbies 4 - 2 Hake Ya Dong in Sydney City 1 - 1
INT CF 14:30 FT Adelaide Olympic 0 - 2 Croydon Kings 0 - 1
INT CF 15:00 FT Artsakh 3 - 3 Se Wan Boy 0 - 1
INT CF 15:00 FT SV Wimpassing 5 - 3 SC Reisenberg 0 - 2
BSWCP 15:00 FT Real Munster Beach 6 - 1 Molniya Beach 0 - 0
Ken D1 15:00 FT Nairobi Star City 1 - 3 Coast Stima 0 - 2
SA RL 15:00 FT Baroka FC Reserves 2 - 4 Kaizer Chiefs Reserves 0 - 2
INT CF 15:15 FT SHB Da Nang 3 - 1 Quang Nam 1 - 1
AUS D1 15:30 FT Brisbane Roar 2 - 1 Adelaide United 0 - 0
INT CF 15:30 FT Metrostars SC 5 - 4 Adelaide Comets FC 2 - 0
INT CF 15:30 FT An Giang 1 - 1 Can Tho 0 - 0
INT CF 15:30 FT Poet Adelarde Pirates 2 - 3 The Cove FC 1 - 1
ISR U19 15:30 FT Maccabi Petach Tikva U19 1 - 1 Hapoel Hadera U19 1 - 0
IND D2 15:30 FT Lonestar Kashmir 0 - 1 Punjab FC Reserves 0 - 0
INT CF 16:00 FT Vitkovice 4 - 1 MSK Zilina B 1 - 0
INT CF 16:00 FT Saturn Moscow 1 - 0 FK Ryazan 0 - 0
INT CF 16:00 FT Wanneroo City 6 - 2 Dianella White Eagles 2 - 0
INT CF 16:00 FT Zhytychi Zhytomyr 0 - 1 Volyn 0 - 1
INT CF 16:00 FT Nepean Football Club 1 - 2 SD Raiders FC 0 - 0
INT CF 16:00 FT Veles 2 - 0 Strogino Moscow 1 - 0
INT CF 16:00 FT Geylang United FC 0 - 4 Tanjong Pagar Utd 0 - 1
INT CF 16:00 FT Para Hills Knlghts SC 3 - 1 Playford City Patriots 0 - 1
AUS QSL 16:00 FT Peninsula Power 8 - 1 Magpies Crusaders 2 - 0
MYA D1 16:00 FT Ayeyawady united 2 - 1 Southern Myanmar 0 - 0
MYA D1 16:00 FT YANGON UNITED 2 - 0 Ispe FC 1 - 0
AUS PLNS 16:00 FT Cockburn City 0 - 0 Perth SC 0 - 0
AUS PLNS 16:00 FT Inglewood United 0 - 4 Perth Glory (Youth) 0 - 1
AUS PLNS 16:00 FT Sorrento F.C. 2 - 3 Armadale SC 1 - 1
ISR U19 16:00 FT Bnei Sakhnin U19 1 - 1 Hapoel Ramat Gan U19 0 - 0
ISR U19 16:00 FT Hapoel Herzliya U19 1 - 1 Hapoel Afula U19 0 - 1
ISR U19 16:00 FT Hapoel Katamon U19 1 - 0 Maccabi Yaffo Kabilio U19 0 - 0
ISR U19 16:00 FT Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 2 - 1 Hapoel Tel Aviv U19 0 - 1
ISR U19 16:00 FT Hapoel Raanana Roei U19 1 - 1 Maccabi Netanya U19 0 - 1
ISR U19 16:00 FT Maccabi Haifa Shmuel U19 4 - 0 Hapoel Nof HaGalil U19 2 - 0
RUS FDH 16:00 FT Berkut Futsal 0 - 5 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 0 - 2
Greece U19 16:00 FT Panionios U19 2 - 0 Xanthi U19 1 - 0
TAJ CUP 16:00 FT Esteghlal Dushanbe 1 - 0 FC Kuktosh 0 - 0
Myan U19 16:00 FT Magwe FC U19 0 - 1 Southern Myanmar U19 0 - 0
Myan U19 16:00 FT MFF Youth U19 0 - 2 Yadanarbon FC U19 0 - 2
Myan U19 16:00 FT Shan Utd U19 6 - 0 Chin United U19 4 - 0
Myan U19 16:00 FT University FC U19 4 - 1 Kachin United FC U19 3 - 1
INT CF 16:15 FT Pardubice 6 - 1 Velke Mezirici 2 - 0
INT CF 16:15 FT Dynamo Ceske Budejovice 0 - 2 Suduva 0 - 1
ISR U19 16:15 FT Beitar Tel Aviv Bat Yam U19 0 - 4 Bnei Yehuda Tel Aviv U19 0 - 1
NPE 16:15 FT Jawalakhel Youth Club 1 - 0 Friends FC 0 - 0
NPE 16:15 FT Manang Marshyangdi Club 4 - 1 New Road Team 2 - 0
Estonia WT 16:20 FT FC Nomme United 1 - 4 Vandra JK Vaprus 0 - 3
INT CF 16:30 FT Baltijos Futbolo Akademija 2 - 3 Taip 2 - 2
MYA D1 16:30 FT Zwekapin United 0 - 3 Mahar United 0 - 2
ISR U19 16:30 FT Ironi Modiin U19 2 - 0 Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 1 - 0
Greece U19 16:30 FT Asteras Tripolis U19 1 - 1 Aris Thessaloniki U19 1 - 0
FIN CU20 16:45 FT Ilves U20 5 - 1 Inter Turku U20 1 - 1
ITA YTHL 17:00 FT AS Roma U20 2 - 1 Fiorentina U20 1 - 0
ITA YTHL 17:00 FT Udinese U20 1 - 0 Virtus Entella U20 0 - 0
ITA YTHL 17:00 FT Benevento (Youth) 3 - 4 Ascoli U20 0 - 3
ITA YTHL 17:00 FT Sha LAN U19 2 - 1 Lecce U20 1 - 0
ITA YTHL 17:00 FT Pisa U19 0 - 1 Livorno Youth 0 - 0
ITA YTHL 17:00 FT Crotone U20 2 - 2 Trapani Youth 2 - 0
GER U19 17:00 FT VfL Bochum U19 4 - 1 MSV Duisburg U19 2 - 0
GER U19 17:00 FT Borussia Dortmund U19 3 - 0 Monchengladbach U19 0 - 0
GER U19 17:00 FT Fortuna Dusseldorf U19 0 - 2 Koln U19 0 - 0
GER U19 17:00 FT Karlsruher SC U19 0 - 3 Ingolstadt U19 0 - 3
GER U19 17:00 FT Energie Cottbus U19 0 - 3 RB LeipzigU19 0 - 1
INT CF 17:00 FT GKS Belchatow 0 - 1 Znicz Pruszkow 0 - 1
INT CF 17:00 FT Jablonec B 2 - 3 SK Slovan Varnsdorf 1 - 1
INT CF 17:00 FT Usti nad Labem 2 - 4 FK Banik Sokolov 0 - 2
INT CF 17:00 FT GKS Katowice 6 - 0 Gwarek Tarnowskie Gory 4 - 0
INT CF 17:00 FT AFC Progresul Spartac Bucuresti 1 - 1 FC Unirea 2004 Slobozia 0 - 1
INT CF 17:00 FT Vyskov 1 - 1 Kozlovice 1 - 0
INT CF 17:00 FT Blansko 5 - 3 Brno B 4 - 1
INT CF 17:00 FT Kryliya Sovetov 2 - 1 Neftekhimik Nizhnekamsk 1 - 1
INT CF 17:00 FT ASU Politehnica Timisoara 2 - 0 ACS Dumbravita 2 - 0
ISR U19 17:00 FT Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 1 - 2 Beitar Nes Tubruk U19 1 - 1
RUS FDH 17:00 FT TTG-Ugra Yugorsk Futsal 1 - 1 MFK CPRF Futsal 0 - 0
RUS FDH 17:00 FT Norilsky Nickel Futsal 5 - 3 Novali Futsal 1 - 3
Greece U19 17:00 FT Doxa Dramas U19 1 - 0 Apollon Pontou Kalamaria U19 0 - 0
INT CF 17:15 FT BK Fremad Valby 1 - 2 FA 2000 0 - 1
Ken D1 17:15 FT Mount Kenya United 3 - 2 APS Bomet 2 - 1
TUR 3B 17:30 FT Catalca Spor 1 - 1 Karaman Belediyesi Spor 1 - 0
TUR 3B 17:30 FT Somaspor 1 - 1 Batman Petrolspor 1 - 0
TUR 3B 17:30 FT Yeni Altindag BS 0 - 0 Nazillispor 0 - 0
TUR D3 17:30 FT Hacettepe SK 1 - 2 Inegolspor 0 - 0
TUR D3 17:30 FT Pendikspor 3 - 2 Corum Belediyespor 2 - 0
TUR D3 17:30 FT Sariyer 2 - 3 Manisa BB Spor 1 - 0
ISR CL 17:30 FT FC Alnada Nazareth 2 - 2 Bnei Mamba Golan 2 - 1
IRN D2 17:30 FT Milad Mehr 1 - 1 Shahid Ghandi 0 - 0
IRN D2 17:30 FT Shahrdari Hamedan 2 - 1 Atrak Bojnourd FC 2 - 1
IRN D2 17:35 FT Caspian Qazvin 0 - 1 Foolad Natanz FC 0 - 0
TUR 3B 17:45 FT 1877 Alemdagspor 1 - 2 Karsiyaka 0 - 1
INT CF 17:50 FT BK Frem 1 - 2 Naestved 0 - 1
INT CF 17:55 FT Canning City SC 2 - 0 Gosnells City 1 - 0
GER U19 18:00 FT Chemnitzer U19 1 - 0 Dynamo Dresden U19 1 - 0
GER U19 18:00 FT MagdeburgU19 0 - 1 VfL Wolfsburg U19 0 - 0
INT CF 18:00 FT WSC Hertha Wels 2 - 1 SK Vorwarts Steyr 2 - 1
INT CF 18:00 FT Austria Wien 4 - 1 FC Superfund Pasching 1 - 1
INT CF 18:00 FT TSV Buchbach 2 - 0 FC Ismaning 2 - 0
INT CF 18:00 FT Kongsvinger 1 - 0 FK Krasnodar II 1 - 0
INT CF 18:00 FT Spartak Moscow(N) 3 - 2 Partizan Belgrade 1 - 2
INT CF 18:00 FT B 73 Slagelse 2 - 0 Skovshoved 1 - 0
INT CF 18:00 FT AC Horsens 0 - 3 Odense BK 0 - 2
INT CF 18:00 FT Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Olimpia Grudziadz 0 - 0
INT CF 18:00 FT Eslovs BK 5 - 3 IF Lodde 2 - 2
INT CF 18:00 FT Slavia Kromeriz 3 - 1 Slovacko II 3 - 1
INT CF 18:00 FT IFK Lulea 3 - 1 Notvikens IK 2 - 1
INT CF 18:00 FT VfR Wormatia Worms 5 - 1 Neckarsulmer Sport-Union 4 - 1
INT CF 18:00 FT KSZO Ostrowiec 1 - 1 RKS Radomsko 1 - 0
INT CF 18:00 FT Odra Opole 0 - 3 Skra Czestochowa 0 - 1
INT CF 18:00 FT Olimpia Elblag 1 - 0 Sokol Ostroda 1 - 0
INT CF 18:00 FT Bistra 4 - 1 NK Ponikve 3 - 0
INT CF 18:00 FT Gawin Sleza Wroclaw 1 - 1 Slask Wroclaw II 1 - 1
INT CF 18:00 FT FK Lokomotiv Gomel 1 - 2 FC Belshina Babruisk 1 - 0
INT CF 18:00 FT SC Gleisdorf 2 - 0 ASK Voitsberg 2 - 0
INT CF 18:00 FT Dinamo Minsk 0 - 0 FK Vitebsk 0 - 0
INT CF 18:00 FT Pogon Siedlce 1 - 0 Swit Nowy Dwor Mazowiecki 0 - 0
INT CF 18:00 FT Zrinski Jurjevac 2 - 1 Marsonia 1 - 1
INT CF 18:00 FT Podillya Khmelnytskyi 1 - 2 Ahrobiznes TSK Romny 1 - 2
INT CF 18:00 FT Slavicin 0 - 6 Banik Ostrava B 0 - 4
INT CF 18:00 FT Utsiktens BK 1 - 4 Qviding FIF 1 - 1
INT CF 18:00 FT Macva Sabac 1 - 1 FK Loznica 1 - 0
INT CF 18:00 FT Pogon Grodzisk Mazowiecki 4 - 0 Korona II Kielce 2 - 0
INT CF 18:00 FT FK Ohrid 2004 0 - 1 Korab Debar 0 - 1
INT CF 18:00 FT Pogonmazovik 4 - 0 Korona II Kielce 2 - 0
POR D2 18:00 FT CD Mafra 1 - 1 Nacional da Madeira 1 - 0
TUR D1 18:00 FT Konyaspor 0 - 0 Denizlispor 0 - 0
FIN CUP 18:00 FT Honka Espoo(N) 2 - 1 IFK Mariehamn 0 - 0
SYR Cup 18:00 FT Al-Karamah 3 - 0 Al-Yaqdhah 2 - 0
SYR Cup 18:00 FT Al Nawair 0 - 0 Ha Ji lage 0 - 0
Ken D1 18:00 FT Wazito FC 2 - 1 Weston Shitima 0 - 0
Ken D1 18:00 FT Bandari 1 - 1 Kakamega Homeboyz 0 - 0
Zam SL 18:00 FT Green Buffaloes 0 - 1 Green Eagles 0 - 0
Greece U19 18:00 FT Kassiopi U19 6 - 7 AE Karaiskakis U19 2 - 4
SPA LU19 18:00 FT Recreativo Huelva U19 0 - 0 Cadiz U19 0 - 0
Por U23 18:00 FT Aves U23 1 - 0 Braga U23 1 - 0
INT CF 18:05 FT Hradec Kralove 1 - 3 Dukla Prague 1 - 2
INT CF 18:05 FT Lafnitz 3 - 0 Sturm Graz (Youth) 2 - 0
AUS PLNS 18:05 FT Rocking ham City 0 - 3 Bayswater City 0 - 2
AUS PLNS 18:05 FT Floreat Athena 4 - 0 ECU Joondalup 1 - 0
AUS PLNS 18:05 FT Willip 5 - 0 Balcatta FC 2 - 0
Estonia WT 18:10 FT FC Maardu 0 - 1 FC Kuressaare 0 - 1
INT CF 18:15 FT VfB Auerbach 0 - 3 Teplice B 0 - 2
INT CF 18:30 FT IFK Goteborg 2 - 2 Helsingborg 1 - 1
INT CF 18:30 FT Zlate Moravce 2 - 2 MSK Puchov 0 - 0
IND D1 18:30 FT Neroca 5 - 0 Trau FC 0 - 0
FIN CUP 18:30 FT HJK Helsinki(N) 1 - 0 Inter Turku 0 - 0
POR D3 18:45 FT Valadares Gaia FC 1 - 4 Leca 1 - 1
SPA D1 19:00 FT Levante 2 - 0 Leganes 2 - 0
ITA YTHL 19:00 FT Chievo U20 3 - 4 Bologna U20 2 - 2
ITA YTHL 19:00 FT Inter Milan U20 5 - 0 Napoli U20 2 - 0
GER D2 19:00 FT Hamburger SV 2 - 0 Karlsruher SC 0 - 0
GER D2 19:00 FT VfB Stuttgart 3 - 0 Erzgebirge Aue 2 - 0
GER D2 19:00 FT VfL Osnabruck 0 - 1 Nurnberg 0 - 0
GER U19 19:00 FT Alemannia Aachen U19 1 - 2 Wuppertaler SV Borussia U19 1 - 1
GER U19 19:00 FT Hoffenheim U19 4 - 0 SSV Ulm U19 2 - 0
GER U19 19:00 FT FC Heidenheim U19 2 - 1 VfB Stuttgart U19 0 - 0
INT CF 19:00 FT SKF Sered 3 - 0 MFK Dubnica nad Vahom 1 - 0
INT CF 19:00 FT Lyn (w) 2 - 6 Roa (w) 1 - 2
INT CF 19:00 FT FK Chayka K-SR 1 - 0 Volga Nizhny Novgorod 1 - 0
INT CF 19:00 FT FC Gomel 0 - 4 Slavia Mozyr 0 - 0
INT CF 19:00 FT Ruzomberok B 7 - 0 Trinec 2 - 0
INT CF 19:00 FT Chertanovo Moscow 3 - 1 Randers FC 1 - 0
INT CF 19:00 FT Stechovice 0 - 13 SK Prostejov 0 - 6
INT CF 19:00 FT Tatran LM 6 - 0 SKM Liptovsky Hradok 2 - 0
INT CF 19:00 FT FC Ufa 0 - 0 Banants 0 - 0
INT CF 19:00 FT Zvezda Serpukhov 0 - 1 Domodedovo 0 - 0
INT CF 19:00 FT Lysekloster 1 - 7 Sotra 1 - 1
INT CF 19:00 FT Fortuna Hjorring (w) 1 - 1 Valerenga (w) 0 - 0
INT CF 19:00 FT Slavoj Vysehrad 1 - 6 Baumit Jablonec 1 - 3
INT CF 19:00 FT Beroe Stara Zagora 5 - 2 Botev Galabovo 3 - 0
INT CF 19:00 FT NK Publikum Celje 2 - 0 FC Shakhtyor Karagandy 1 - 0
INT CF 19:00 FT SSV Ulm 1846 6 - 0 FC Memmingen 2 - 0
INT CF 19:00 FT Orebro (w) 2 - 1 Kvarnsvedens IK (w) 1 - 0
INT CF 19:00 FT Dalum 5 - 1 Naesby 2 - 0
INT CF 19:00 FT Falkenberg 4 - 1 Varbergs BoIS FC 3 - 0
INT CF 19:00 FT Landskrona BoIS 2 - 0 Hvidovre IF 2 - 0
INT CF 19:00 FT Linkopings (w) 0 - 0 Eskilstuna United (w) 0 - 0
INT CF 19:00 FT Strommen 2 - 2 Ham-Kam 0 - 1
INT CF 19:00 FT Te Cu Kukuh Atta Seip 5 - 0 TSV Schwabmunchen 1 - 0
INT CF 19:00 FT Trelleborgs FF 0 - 1 Roskilde 0 - 0
INT CF 19:00 FT Tsarsko Selo 2 - 2 Belasica Strumica 2 - 0
INT CF 19:00 FT spain U17 1 - 2 Germany U17 0 - 1
INT CF 19:00 FT Vysocina jihlava 2 - 2 MFK Skalica 2 - 1
FIN CUP 19:00 FT SJK Seinajoen(N) 2 - 3 Lahti 1 - 1
FIN CUP 19:00 FT KTP Kotka 0 - 0 Gnistan Helsinki 0 - 0
FIN CUP 19:00 FT Ekenas IF Fotboll 2 - 0 Mypa 2 - 0
Spain D4 19:00 FT UD Tamaraceite 1 - 0 UD Gran Tarajal ST 1 - 0
RUS FDH 19:00 FT Ukhta Tyumen Futsal 2 - 2 Dynamo Samarra Futsal 0 - 1
Ken D1 19:00 FT Mathare United 3 - 1 Kericho 1 - 1
Ken D1 19:00 FT Nzoia United 1 - 1 Ulinzi Stars Nakuru 1 - 0
Ken D1 19:00 FT Kibera Black Stars 0 - 2 Wu Shuru 0 - 0
Ken D1 19:00 FT Chemelil Sugar 2 - 1 Posta Rangers 1 - 0
Ken D1 19:00 FT Fortune Sacco 2 - 0 Nairobi Stima 1 - 0
ETH PR 19:00 FT Awassa Kenema 1 - 0 Jimma Aba Jifar 0 - 0
ETH PR 19:00 FT Mekelle Kenema 0 - 2 Fasil Kenema 0 - 2
ARGW D1 19:00 FT UAI Urquiza (w) 2 - 1 Racing Club Women 2 - 0
UPL 19:00 FT SC Villa 2 - 1 Proline FC 0 - 1
SPA LU19 19:00 FT CD Santa Fe U19 5 - 1 Gimnastica Ceuta U19 3 - 0
SPA LU19 19:00 FT Tenerife U19 3 - 0 CD Maspalomas U19 2 - 0
Kosovo CUP 19:00 FT Prishtina 4 - 1 KF Vushtrria 2 - 1
Finland KC 19:00 FT PIF Parainen 1 - 3 Kaarinan Pojat 1 - 2
GER U19 19:05 FT Werder Bremen U19 3 - 0 St. Pauli U19 1 - 0
Ken D1 19:05 FT Shabana FC 2 - 2 Administration Police FC 2 - 2
GER U19 19:15 FT Niendorfer TSV U19 1 - 2 Holstein Kiel U19 0 - 0
INT CF 19:15 FT B93 Copenhagen 4 - 2 Hillerod Fodbold 2 - 0
INT CF 19:25 FT Astoria Walldorf 1 - 0 Nurnberg (Youth) 1 - 0
ENG LCH 19:30 FT Wigan Athletic 1 - 2 Preston North End 0 - 1
INT CF 19:30 FT Lokomotiv Plovdiv 1 - 1 Botev Vratsa 0 - 1
INT CF 19:30 FT FK Riteriai 3 - 0 Dziugas Telsiai 2 - 0
INT CF 19:30 FT Sokol Dolna Zdana 2 - 1 Sport Podbrezova 0 - 0
EGY D1 19:30 FT Al-Ittihad Alexandria 0 - 1 Aswan 0 - 0
SCOFAC 19:30 FT Hamilton Academical 1 - 4 Glasgow Rangers 1 - 1
GER Reg 19:30 FT Berliner FC Dynamo 0 - 0 Germania Halberstadt 0 - 0
GER Reg 19:30 FT BSG Chemie Leipzig 0 - 0 Bischofswerdaer FV 0 - 0
FIN CUP 19:30 FT Ilves Tampere(N) 1 - 1 KuPs 1 - 0
ENG PR 19:30 FT Everton 3 - 1 Crystal Palace 1 - 0
ISR CL 19:30 FT FC Tzeirey Tamra 1 - 1 FC Achva Kfar Manda 1 - 0
Greece U19 19:30 FT Apollon Larissa U19 1 - 2 PAS Giannina U19 0 - 1
SPA LU19 19:30 FT Union Viera CF U19 2 - 1 AD Huracan U19 0 - 0
INT CF 19:45 FT CSKA 1948 Sofia 2 - 0 Strumska Slava 1 - 0
GER D3 20:00 FT Hansa Rostock 1 - 1 Unterhaching 0 - 0
GER D3 20:00 FT Kaiserslautern 1 - 1 Preuben Munster 1 - 1
GER D3 20:00 FT Magdeburg 0 - 2 SV Meppen 0 - 0
GER D3 20:00 FT TSV 1860 Munchen 1 - 1 SV Waldhof Mannheim 0 - 0
GER D3 20:00 FT Uerdingen KFC 05 2 - 1 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 0
GER D3 20:00 FT Viktoria koln 2 - 4 Bayern Munchen (Youth) 0 - 1
TTLd 20:00 FT A.S Ariana 1 - 2 Olympique de Beja 1 - 1
TTLd 20:00 FT ES Rades 0 - 0 Esperance Sportive Zarzis 0 - 0
TTLd 20:00 FT Stade Africain Menzel Bourguib 1 - 1 CO Sidi Bouzid 1 - 1
TTLd 20:00 FT CO Medenine 0 - 0 Sporting Ben Arous 0 - 0
TTLd 20:00 FT Sfax Railways 1 - 1 Croissant Msaken 1 - 0
TTLd 20:00 FT Sbikha 1 - 0 AS Gabes 0 - 0
MAL D1 20:00 FT Gudja United 1 - 0 Sliema Wanderers FC 0 - 0
MAL D1 20:00 FT Valletta FC 3 - 1 Balzan FC 1 - 1
MAL D2 20:00 FT St. George's 1 - 4 Qrendi 0 - 0
ENG U23LC 20:00 FT Swansea City U23 1 - 1 Reading U23 1 - 0
INT CF 20:00 FT VfB Eichstatt 4 - 1 FC Ingolstadt 04 Am 1 - 1
INT CF 20:00 FT SpVgg Bayreuth 3 - 0 Grossbardorf 0 - 0
INT CF 20:00 FT GKS Tychy 2 - 6 MSK Zilina 1 - 3
INT CF 20:00 FT Greuther Furth (Youth) 1 - 2 Bayern Hof 1 - 1
INT CF 20:00 FT TSV Hartberg 1 - 3 Kapfenberg 0 - 0
INT CF 20:00 FT SV Heimstetten 1 - 1 Vfr Aalen 0 - 0
INT CF 20:00 FT Kristianstads DFF (w) 2 - 2 Brondby IF (w) 0 - 0
INT CF 20:00 FT Moss 2 - 1 Kvik Halden 1 - 0
INT CF 20:00 FT Progres Niedercorn 1 - 2 FSV Mainz 05 (Youth) 0 - 0
INT CF 20:00 FT Raufoss 2 - 2 Honefoss BK 1 - 0
INT CF 20:00 FT FK Pirmasens 4 - 1 VfR Mannheim 2 - 0
INT CF 20:00 FT Sarpsborg 08 1 - 1 KFUM Oslo 0 - 0
INT CF 20:00 FT TSV Steinbach 1 - 2 Eintracht Stadtallendorf 1 - 2
INT CF 20:00 FT Waldgirmes 3 - 6 FC Giessen 2 - 1
INT CF 20:00 FT Rapid Wien 1 - 1 FK Senica 0 - 1
INT CF 20:00 FT Mattersburg 4 - 1 Lisen 3 - 0
INT CF 20:00 FT Austria Wien 4 - 1 MFK Ruzomberok 2 - 0
INT CF 20:00 FT Botev Plovdiv 2 - 1 CSKA 1948 Sofia 1 - 0
INT CF 20:00 FT Eintracht Norderstedt 3 - 1 Holstein Kiel II 2 - 0
INT CF 20:00 FT Backa Topola 3 - 3 FK Vozdovac Beograd 3 - 2
INT CF 20:00 FT Michalovce 2 - 0 FK Kosice 1 - 0
INT CF 20:00 FT Radomlje 2 - 2 NK Brezice 1 - 1
INT CF 20:00 FT Rapid Vienna 1 - 1 SV Horn 0 - 1
INT CF 20:00 FT Mladost Zdralovi 1 - 0 Bijelo Brdo 0 - 0
INT CF 20:00 FT FC Artmedia Petrzalka 4 - 0 Slovan Duslo Sala 1 - 0
INT CF 20:00 FT SKA Rostov 2 - 0 CSKA Moscow (R) 1 - 0
INT CF 20:00 FT Botev Plovdiv 2 - 1 CSKA Sofia 1 - 0
INT CF 20:00 FT Grazer AK 2 - 3 ASK Ebreichsdorf 0 - 1
INT CF 20:00 FT TSG Hoffenheim (Youth) 2 - 1 Stuttgarter Kickers 1 - 1
INT CF 20:00 FT Kristiansund BK 1 - 1 Molde 1 - 0
INT CF 20:00 FT VfR Garching 6 - 0 ASV Neumarkt 1 - 0
INT CF 20:00 FT SSV Jahn Regensburg II 2 - 3 TSV Rain Am Lech 0 - 1
INT CF 20:00 FT Ruch Chorzow 1 - 1 Hutnik Krakow 1 - 1
INT CF 20:00 FT Trencin 3 - 2 Brno 0 - 1
INT CF 20:00 FT Throttur Vogum 2 - 0 UMF Njardvik 1 - 0
INT CF 20:00 FT SC Columbia Floridsdorf 4 - 0 Stockerau 0 - 0
ENG Conf 20:00 FT Chesterfield 3 - 2 Wrexham 1 - 1
SALC 20:00 FT VUT Students 2 - 2 Lamontville Golden Arrows 1 - 1
SALC 20:00 FT Amavarara FC 2 - 1 Super Eagles 2 - 0
SALC 20:00 FT Bloemfontein Celtic 4 - 1 AmaZulu 1 - 1
SALC 20:00 FT Passion FC 2 - 2 Real Kings 0 - 0
CYP D2 20:00 FT Anagennisi FC Deryneia 0 - 1 Ermis Aradippou 0 - 0
CYP D2 20:00 FT Karmiotissa Polemidion 2 - 0 Aris Limassol 0 - 0
CYP D2 20:00 FT Othellos Athienou 0 - 1 Agia Napa 0 - 0
CYP D2 20:00 FT Alki Oroklini 1 - 0 Omonia Aradippou 1 - 0
CYP D2 20:00 FT Akritas Chloraka 2 - 1 Omonia Psevda 2 - 1
CYP D2 20:00 FT Xylotympou 1 - 0 Dignis Yepsonas 0 - 0
CYP D2 20:00 FT AE Zakakiou 2 - 0 Digenis Morphou 1 - 0
ALB D1 20:00 FT KS Perparimi Kukesi 3 - 1 KF Laci 1 - 1
ALB D1 20:00 FT Skenderbeu Korca 1 - 1 KS Bylis 0 - 0
TUN D1 20:00 FT ES du Sahel 0 - 0 Chebba 0 - 0
TUN D1 20:00 FT CS.Hammam-Lif 2 - 1 C.A.Bizertin 1 - 0
GER Reg 20:00 FT HSC Hannover 2 - 0 Hamburger SV (Youth) 2 - 0
GER Reg 20:00 FT Bonner 0 - 3 SC Verl 0 - 1
GER Reg 20:00 FT SV Lippstadt 0 - 2 Monchengladbach AM. 0 - 0
GER Reg 20:00 FT Rot-Weiss Oberhausen 2 - 1 Bergisch Gladbach 09 0 - 0
GER Reg 20:00 FT SV Rodinghausen 1 - 0 Sportfreunde Lotte 0 - 0
GER Reg 20:00 FT Schalke 04 (Youth) 1 - 1 Fortuna Dusseldorf (Youth) 1 - 0
ISR D1 20:00 FT Hapoel Tel Aviv 2 - 0 Hapoel Kiryat Shmona 0 - 0
KSA D2 20:00 FT Al-Orubah 0 - 0 Arar FC 0 - 0
BPL 20:00 FT Club Brugge (w) 1 - 2 Racing Genk (w) 1 - 0
GRE D3 20:00 FT Souli Paramuthias 1 - 0 Thinaliakos FC 1 - 0
Estonia WT 20:00 FT Nomme JK Kalju 0 - 2 FC Flora Tallinn 0 - 1
RWA D1 20:00 FT Espoir FC 0 - 5 Sunrise FC 0 - 0
RWA D1 20:00 FT Muhanga 0 - 1 Garhwal Heroes FC 0 - 0
RWA D1 20:00 FT Kiyovu FC 1 - 0 Musanze FC 1 - 0
Zam SL 20:00 FT Lusaka Dynamos 1 - 1 Nkana FC 0 - 1
Zam SL 20:00 FT NAPSA Stars 0 - 1 Nkwazi 0 - 1
Zam SL 20:00 FT Power Dynamos 4 - 0 Kabwe Youth Soccer Academy 1 - 0
UPL 20:00 FT Kyetume 1 - 1 URA Kampala 1 - 0
GRE D21 20:00 FT Trikala 1 - 0 Aspropyrgos Enosis 0 - 0
GRE D21 20:00 FT Ionikos 2 - 0 Niki Volou 0 - 0
INT CF 20:05 FT Sollentuna United 2 - 1 Akropolis IF 0 - 0
INT CF 20:15 FT Haninge 0 - 1 FC Stockholm Internazionale 0 - 0
FIN CUP 20:15 FT Jaro(N) 0 - 2 KPV 0 - 2
Ken D1 20:15 FT Sofapaka FC 3 - 1 Gor Mahia 1 - 1
ENG LCH 20:30 FT Barnsley 1 - 1 Sheffield Wednesday 1 - 1
ITA YTHL 20:30 FT Atalanta U20 2 - 1 Sassuolo U20 1 - 1
ITA YTHL 20:30 FT Sampdoria U20 1 - 0 Pescara U20 0 - 0
ITA YTHL 20:30 FT Spezia U20 0 - 1 Brescia U20 0 - 0
ITA YTHL 20:30 FT Parma U20 0 - 3 Verona U20 0 - 2
ITA YTHL 20:30 FT US Cremonese U20 1 - 2 AC Milan U20 0 - 0
ITA YTHL 20:30 FT Venezia F.C. Youth 0 - 1 Spal U19 0 - 0
ITA YTHL 20:30 FT Juve Stabia U20 3 - 3 Cosenza Calcio Youth 0 - 0
ITA YTHL 20:30 FT Frosinone U20 1 - 0 Perugia U20 0 - 0
TUR D2 20:30 FT Eskisehirspor 3 - 0 Altinordu 1 - 0
QAT PC 20:30 FT Al-Arabi SC 2 - 2 Al Khor SC 0 - 2
INT CF 20:30 FT NK Osijek II 0 - 1 Domzale 0 - 1
INT CF 20:30 FT NJS 1 - 0 Viikingit 0 - 0
INT CF 20:30 FT Bohemians 1905 2 - 1 Mlada Boleslav 0 - 1
INT CF 20:30 FT Wolfsberger AC 4 - 1 Trenkwalder Admira Wacker 2 - 0
INT CF 20:30 FT MFK Karvina 0 - 0 Sigma Olomouc 0 - 0
INT CF 20:30 FT Nitra 0 - 1 Tescoma Zlin 0 - 1
INT CF 20:30 FT Rheindorf Altach 1 - 0 FC Dornbirn 1913 0 - 0
INT CF 20:30 FT Teplice 2 - 1 Viktoria Zizkov 2 - 0
INT CF 20:30 FT TSV 1860 Rosenheim 3 - 2 FC Pinzgau Saalfelden 1 - 1
INT CF 20:30 FT Brommapojkarna 2 - 2 Dalkurd FF 1 - 2
INT CF 20:30 FT HNK Sibenik 1 - 1 NK Siroki Brijeg 0 - 0
INT CF 20:30 FT IF Sylvia 2 - 3 Atvidabergs 1 - 2
IND D1 20:30 FT Gokulam Kerala FC 0 - 1 Real Kashmir FC 0 - 0
FRA U19 20:30 FT Feignies U19 3 - 2 LensU19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT Bastia U19 0 - 2 Nice U19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT Porto Vecchio U19 1 - 0 Saint Etienne U19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT Rennes U19 1 - 2 Tours U19 1 - 1
FRA U19 20:30 FT Concarneau U19 1 - 1 Guingamp U19 0 - 0
AZE D1 20:30 FT Standard Sumgayit 2 - 1 Zira FK 1 - 1
FRA WD1 20:30 FT Dijon w 0 - 4 Paris FC (w) 0 - 1
FRA WD1 20:30 FT Reims (w) 1 - 7 Montpellier (w) 0 - 5
FRA WD1 20:30 FT Fleury 91 w 0 - 2 Bordeaux (w) 0 - 1
FRA WD1 20:30 FT FC Metz (w) 0 - 0 Guingamp (w) 0 - 0
FRA D4 20:30 FT Mantes-la-Ville 0 - 0 FC Rouen 0 - 0
PRL RT 20:30 FT Universitario de Deportes Reserves 1 - 0 Sport Huancayo Reserves 0 - 0
IW Cup 20:30 FT Fiorentina (w) 2 - 1 AC Milan (w) 0 - 0
IW Cup 20:30 FT Res Roma (w) 6 - 1 San Marino College (w) 2 - 0
ALG D1 21:00 FT MC Magra 1 - 1 CR Belouizdad 0 - 0
ALG D1 21:00 FT CA Bordj Bou Arreridj 2 - 0 USM Bel Abbes 0 - 0
ALG D1 21:00 FT NA Hussein Dey 0 - 3 ASO Chlef 0 - 1
AGB LE 21:00 FT Ferroviario Do Huambo 1 - 1 Primeiro de Agosto 1 - 1
ITA C1 21:00 FT Pro Vercelli 3 - 1 Pontedera 1 - 1
ITA C1 21:00 FT Rieti 1 - 4 Catanzaro 0 - 2
SAN L 21:00 FT Faetano 4 - 0 Fiorentino 0 - 0
SAN L 21:00 FT SP Cosmos 1 - 0 SP Domagnano 0 - 0
SAN L 21:00 FT AC Juvenes 0 - 0 S.S Pennarossa 0 - 0
AUT CUP 21:00 FT Austria Lustenau 1 - 1 WSG Wattens 0 - 0
INT CF 21:00 FT NK Olimpija Ljubljana 1 - 3 FC Shakhtar Donetsk 1 - 0
INT CF 21:00 FT Gornik Polkowice 3 - 0 FK Prepere 1 - 0
INT CF 21:00 FT Sandecja Nowy Sacz 1 - 1 HSK Zrinjski Mostar 1 - 1
INT CF 21:00 FT Rotor Volgograd 1 - 0 Herfolge Boldklub Koge 1 - 0
INT CF 21:00 FT FC Karpaty Lviv 2 - 1 Metallurg Bekobod 1 - 1
INT CF 21:00 FT Kopparbergs Goteborg (w) 4 - 0 Lidkopings FK (w) 1 - 0
INT CF 21:00 FT Rosenborg 5 - 1 GIF Sundsvall 3 - 0
INT CF 21:00 FT Kolding FC 2 - 0 ETSV Weiche Flensburg 0 - 0
ITA D1 21:00 FT Fiorentina 1 - 2 Atalanta 1 - 0
ISL 21:00 FT Atletico De Kolkata 3 - 1 Delhi Dynamos 0 - 0
ITA D2 21:00 FT Cittadella 1 - 2 Empoli 1 - 1
ITA D2 21:00 FT Crotone 1 - 0 Cremonese 0 - 0
ITA D2 21:00 FT Venezia 0 - 1 Frosinone 0 - 0
ITA D2 21:00 FT Pordenone Calcio SSD 2 - 2 Livorno 1 - 0
POL PR 21:00 FT Korona Kielce 0 - 0 Gornik Zabrze 0 - 0
CRO D1 21:00 FT ZNK Osijek 1 - 1 Inter Zapresic 1 - 1
FRA D2 21:00 FT Guingamp 2 - 1 Lorient 1 - 1
GER Reg 21:00 FT Borussia Dortmund (Youth) 4 - 0 TuS Haltern 3 - 0
TUR D1 21:00 FT Besiktas JK 3 - 0 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 0 - 0
TUR D1 21:00 FT Genclerbirligi 0 - 2 Trabzonspor 0 - 0
GER OBW 21:00 FT Freie Turnerschaft Braunschweig 3 - 4 Eintracht Celle 1 - 2
GER OBW 21:00 FT SC Paderborn 07 II 1 - 1 Westfalia Herne 0 - 0
Fut IFI 21:00 FT Brazil Futsal 3 - 0 Venezuela Futsal 2 - 0
Por U23 21:00 FT Vitoria Guimaraes U23 3 - 0 Belenenses U23 2 - 0
Por U23 21:00 FT Leixoes U23 1 - 2 Benfica U23 1 - 2
Por U23 21:00 FT Rio Ave U23 3 - 1 Feirense U23 0 - 0
Por U23 21:00 FT Maritimo U23 3 - 2 Coimbra EC U23 1 - 1
Por U23 21:00 FT Portimonense U23 1 - 2 Estoril U23 0 - 2
Por U23 21:00 FT Sporting Lisbon Sad U23 0 - 1 Vitoria Setubal U23 0 - 1
INT CF 21:30 FT Kryliya Sovetov 2 - 2 Randers FC 0 - 1
INT CF 21:30 FT FC Torpedo Zhodino 1 - 3 FK Velez Mostar 0 - 2
WAL PR 21:30 FT Barry Town AFC 0 - 1 Connahs Quay Nomads FC 0 - 1
WAL PR 21:30 FT UWIC Inter Cardiff 3 - 1 Aberystwyth Town 1 - 1
FRA WD1 21:30 FT Marseille w 0 - 8 Lyon (w) 0 - 2
GER D1 21:30 FT Hertha Berlin 1 - 3 FSV Mainz 05 0 - 1
GER D1 21:30 FT Werder Bremen 0 - 2 Union Berlin 0 - 0
GER D1 21:30 FT Schalke 04 1 - 1 SC Paderborn 07 0 - 0
GER D1 21:30 FT VfL Wolfsburg 1 - 1 Fortuna Dusseldorf 0 - 1
GER D1 21:30 FT SC Freiburg 1 - 0 TSG Hoffenheim 1 - 0
SPA D3 21:45 FT Real Oviedo B 1 - 1 UD San Sebastian Reyes 1 - 0
Spain D4 21:45 FT CD Baztan 3 - 2 CD Cortes 0 - 0
QAT RL 21:45 FT Al Sadd SC U23 3 - 0 Al Sailiya U23 2 - 0
Estonia WT 21:50 FT Tartu JK Maag Tammeka 1 - 2 Flora Paide 1 - 0
ALG D1 22:00 FT USM Alger 1 - 3 CS Constantine 0 - 0
GHA D1 22:00 FT King Faisal 1 - 1 WAFA 0 - 0
SPA D1 22:00 FT Getafe 3 - 0 Valencia 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Akwa Starlets 0 - 0 Plateau United 0 - 0
VEN D1 22:00 FT Caracas FC 1 - 0 Deportivo La Guaira 0 - 0
ENG LCH 22:00 FT Swansea City 2 - 3 Derby County 0 - 1
ENG LCH 22:00 FT Brentford 3 - 2 Middlesbrough 1 - 0
ENG LCH 22:00 FT Stoke City 3 - 1 Charlton Athletic 1 - 1
ENG LCH 22:00 FT Reading 1 - 1 Hull City 0 - 0
ENG LCH 22:00 FT Huddersfield Town 2 - 0 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 0
ENG LCH 22:00 FT Luton Town 0 - 1 Cardiff City 0 - 0
ENG LCH 22:00 FT Blackburn Rovers 0 - 1 Fulham 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Bradford City 1 - 1 Grimsby Town 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Forest Green Rovers 1 - 2 Walsall 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Morecambe 1 - 1 Mansfield Town 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Scunthorpe United 1 - 0 Cheltenham Town 1 - 0
ENG L2 22:00 FT Crewe Alexandra 2 - 1 Oldham Athletic 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Salford City 0 - 0 Crawley Town 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Leyton Orient 1 - 1 Macclesfield Town 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Colchester United 3 - 0 Plymouth Argyle 3 - 0
ENG L2 22:00 FT Newport County 0 - 1 Cambridge United 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Carlisle United 1 - 1 Swindon Town 0 - 1
ENG L2 22:00 FT Exeter City 2 - 1 Stevenage Borough 1 - 0
ENG L2 22:00 FT Northampton Town 0 - 1 Port Vale 0 - 0
ENG CS 22:00 FT Bath City 0 - 3 St Albans City 0 - 2
ENG CS 22:00 FT Dartford 1 - 2 Hampton Richmond Borough 1 - 2
ENG CS 22:00 FT Havant Waterlooville 0 - 0 Dulwich Hamlet 0 - 0
ENG CS 22:00 FT Hemel Hempstead Town 0 - 1 Chippenham Town 0 - 0
ENG CS 22:00 FT Maidstone United 1 - 0 Braintree Town 1 - 0
ENG CS 22:00 FT Wealdstone FC 3 - 0 Billericay Town 1 - 0
ENG CS 22:00 FT Welling United 1 - 2 Slough Town 1 - 1
ENG CS 22:00 FT Weymouth 2 - 2 Eastbourne Borough 0 - 1
SPA D2 22:00 FT Extremadura 2 - 4 Tenerife 0 - 2
SPA D2 22:00 FT Girona 1 - 0 SD Huesca 0 - 0
SCO CH 22:00 FT Greenock Morton 2 - 2 Queen of South 0 - 1
SCO CH 22:00 FT Dundee 2 - 0 Partick Thistle 2 - 0
SCO L2 22:00 FT Albion Rovers 4 - 1 Brechin City 2 - 1
SCO L2 22:00 FT Edinburgh City 3 - 0 Annan Athletic 1 - 0
SCO L2 22:00 FT Elgin City 3 - 0 Cove Rangers 2 - 0
SCO L2 22:00 FT Stenhousemuir 2 - 2 Cowdenbeath 1 - 2
SCO L2 22:00 FT Stirling Albion 1 - 3 Queen's Park 1 - 0
NIR D1 22:00 FT Ballymena United 0 - 2 Carrick Rangers 0 - 1
NIR D1 22:00 FT Cliftonville 1 - 1 Dungannon Swifts 1 - 1
NIR D1 22:00 FT Glenavon Lurgan 2 - 1 Crusaders 0 - 1
NIR D1 22:00 FT Glentoran FC 0 - 1 Coleraine 0 - 0
NIR D1 22:00 FT Institute FC 0 - 4 Larne FC 0 - 0
NIR D1 22:00 FT Warrenpoint Town 1 - 2 Linfield FC 0 - 1
MAL D1 22:00 FT Gzira United 2 - 2 Floriana F.C. 0 - 1
INT CF 22:00 FT Dunajska Streda 1 - 1 Maribor 1 - 1
INT CF 22:00 FT SC Victoria Hamburg 0 - 8 St Pauli II 0 - 2
INT CF 22:00 FT CSKA Moscow 3 - 1 Odd Grenland 3 - 1
INT CF 22:00 FT Cork City 2 - 0 Longford Town 2 - 0
EGY D1 22:00 FT FC Masr 0 - 1 Smouha SC 0 - 0
CHI D1 22:00 FT Huachipato 1 - 1 Universidad de Concepcion 0 - 1
ENG Conf 22:00 FT Bromley 2 - 2 Solihull Moors 0 - 0
ENG Conf 22:00 FT Dagenham Redbridge 1 - 1 Stockport County 0 - 0
ENG Conf 22:00 FT Hartlepool United 2 - 0 Aldershot Town 2 - 0
FRA U19 22:00 FT Troyes U19 5 - 1 Lyon U19 2 - 1
POR JB 22:00 FT Fatima U17 3 - 1 Uniao Leiria U17 1 - 0
POR JB 22:00 FT Uniao Almeirim U17 0 - 2 Sport Clube Caldas U17 0 - 0
POR JB 22:00 FT Praia Milfontes(U17) 2 - 1 Estrela FC U17 0 - 0
CYP D1 22:00 FT Olympiakos Nicosia FC 2 - 1 Anorthosis Famagusta FC 1 - 0
ENG-S CE 22:00 FT Barwell 1 - 0 Needham Market 0 - 0
ENG-S CE 22:00 FT Bromsgrove Sporting FC 6 - 0 Lowestoft Town 4 - 0
ENG-S CE 22:00 FT Hednesford Town 1 - 3 Kings Langley 1 - 3
ENG-S CE 22:00 FT Hitchin Town 0 - 0 Banbury United 0 - 0
ENG-S CE 22:00 FT Leiston FC 0 - 1 Stourbridge 0 - 1
ENG-S CE 22:00 FT Nuneaton Borough 2 - 2 Biggleswade Town 0 - 1
ENG-S CE 22:00 FT Peterborough Sports 3 - 0 Alvechurch 1 - 0
ENG-S CE 22:00 FT Redditch United 0 - 2 Tamworth 0 - 1
ENG-S CE 22:00 FT St Ives Town 2 - 4 Rushall Olympic 1 - 1
POR D2 22:00 FT Viseu 0 - 1 Feirense 0 - 0
POR D2 22:00 FT Cova Piedade 2 - 2 Penafiel 1 - 1
POR D2 22:00 FT Leixoes 1 - 0 Varzim 0 - 0
ENG FAT 22:00 FT Halifax Town 0 - 1 Halesowen Town 0 - 0
ENG FAT 22:00 FT Aveley 3 - 1 Chelmsford City 1 - 0
ENG FAT 22:00 FT Barnet 3 - 0 Barrow 0 - 0
ENG FAT 22:00 FT Concord Rangers 1 - 1 Leamington 1 - 0
ENG FAT 22:00 FT Yeovil Town 1 - 2 Notts County 0 - 1
ENG FAT 22:00 FT Ebbsfleet United 0 - 0 Royston Town 0 - 0
ENG FAT 22:00 FT Dorking 2 - 4 AFC Fylde 1 - 1
ENG FAT 22:00 FT Harrogate Town 2 - 0 Eastleigh 1 - 0
SCOFAC 22:00 FT Aberdeen 0 - 0 Kilmarnock 0 - 0
SCOFAC 22:00 FT Ayr United 1 - 2 Saint Johnstone 1 - 2
SCOFAC 22:00 FT Saint Mirren 1 - 1 Motherwell 0 - 1
SCOFAC 22:00 FT Inverness 1 - 0 Livingston 0 - 0
ENG L1 22:00 FT Shrewsbury Town 1 - 1 Milton Keynes Dons 0 - 0
ENG L1 22:00 FT Sunderland A.F.C 1 - 0 Ipswich Town 0 - 0
ENG L1 22:00 FT Coventry City 2 - 1 Bolton Wanderers 1 - 0
ENG L1 22:00 FT Tranmere Rovers 0 - 2 Portsmouth 0 - 1
ENG L1 22:00 FT Burton Albion 0 - 0 Gillingham 0 - 0
ENG L1 22:00 FT AFC Wimbledon 1 - 2 Fleetwood Town 1 - 1
ENG L1 22:00 FT Blackpool 2 - 1 Southend United 1 - 0
ENG L1 22:00 FT Wycombe Wanderers 3 - 1 Bristol Rovers 3 - 1
ENG L1 22:00 FT Doncaster Rovers 1 - 1 Rochdale 1 - 0
ENG L1 22:00 FT Peterborough United 4 - 0 Oxford United 1 - 0
ENG-N PR 22:00 FT Ashton United 3 - 1 Witton Albion 1 - 1
ENG-N PR 22:00 FT Atherton Collieries 1 - 5 Morpeth Town 0 - 2
ENG-N PR 22:00 FT Bamber Bridge 2 - 1 Grantham Town 1 - 0
ENG-N PR 22:00 FT Basford Utd 1 - 1 FC United of Manchester 0 - 1
ENG-N PR 22:00 FT Buxton FC 3 - 3 Gainsborough Trinity 1 - 3
ENG-N PR 22:00 FT Hyde F.C. 0 - 1 Scarborough 0 - 0
ENG-N PR 22:00 FT Mickleover Sports 1 - 3 Whitby Town 1 - 1
ENG-N PR 22:00 FT Radcliffe Borough 0 - 3 Lancaster City 0 - 2
ENG-N PR 22:00 FT South Shields 1 - 4 Nantwich Town 0 - 1
ENG-N PR 22:00 FT Stafford Rangers 1 - 1 Stalybridge Celtic 1 - 0
GER Reg 22:00 FT Energie Cottbus 2 - 2 FC Lokomotive Leipzig 0 - 2
AOC 22:00 FT Lokomotiv Astana(N) 1 - 2 Hacken 0 - 1
FRA D4 22:00 FT Lens B 2 - 2 Drancy 1 - 2
FRA D4 22:00 FT Gobelins 2 - 3 Guingamp B 2 - 2
FRA D4 22:00 FT Jura Sud Foot 3 - 1 Lyonnais II 0 - 0
FRA D4 22:00 FT ENDOUME 3 - 0 OLYMPIQUE DE MARSEILLE B 1 - 0
SPA D3 22:00 FT Leioa 0 - 2 Real Sociedad B 0 - 1
SPA D3 22:00 FT Andorra CF 1 - 2 AE Prat 0 - 0
SCO L1 22:00 FT Dumbarton 0 - 0 Airdrie United 0 - 0
SCO L1 22:00 FT Stranraer 1 - 1 Raith Rovers 0 - 1
ENG CN 22:00 FT Altrincham 1 - 1 Kettering Town 0 - 1
ENG CN 22:00 FT Boston United 3 - 1 York City 1 - 1
ENG CN 22:00 FT Bradford Park Avenue 1 - 2 Gloucester City 0 - 1
ENG CN 22:00 FT Chester FC 2 - 1 Blyth Spartans 1 - 0
ENG CN 22:00 FT Curzon Ashton FC 0 - 1 Gateshead 0 - 0
ENG CN 22:00 FT Farsley Celtic 1 - 1 Alfreton Town 0 - 0
ENG CN 22:00 FT Guiseley 1 - 2 AFC Telford United 1 - 0
ENG CN 22:00 FT Hereford United 2 - 2 Southport FC 0 - 1
ENG CN 22:00 FT Kidderminster Harriers 1 - 1 Darlington 0 - 0
ENG CN 22:00 FT Spennymoor Town 0 - 0 Brackley Town 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Ibiza Islas Pitiusas 3 - 1 UD Alcudia 1 - 1
Spain D4 22:00 FT UB Conquense 1 - 1 CD Azuqueca 0 - 0
Spain D4 22:00 FT San Rafael 3 - 0 CE Esporles 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Lourdes 3 - 0 Pena Azagresa 0 - 0
Spain D4 22:00 FT MRA Navarra 1 - 2 CD Ardoi Draw 0 - 0
Spain D4 22:00 FT SD San Ignacio 4 - 1 CD Lagun Onak 0 - 0
MEX U20 22:00 FT CDSyC Cruz Azul U20 2 - 2 Pachuca U20 0 - 0
SCO LL 22:00 FT Gretna 0 - 0 Edinburgh University FC 0 - 0
SCO LL 22:00 FT Berwick Rangers 1 - 5 East Stirlingshire 0 - 0
SCO LL 22:00 FT Dalbeattie Star 0 - 4 Kelty Hearts 0 - 0
SCO LL 22:00 FT Caledonian Braves 7 - 2 Civil Service Strollers FC 0 - 0
SPA WD2 22:00 FT Atletico Madrid C (W) 1 - 0 CDE Olimpico De Madrid (w) 0 - 0
SPA WD2 22:00 FT Rayo Vallecano II (w) 2 - 4 Salamanca (W) 0 - 2
POR D3 22:00 FT Sp. Espinho 4 - 0 Ginasio Figueirense 2 - 0
SPA LU19 22:00 FT Calasanz U19 0 - 2 Real Oviedo U19 0 - 2
SPA LU19 22:00 FT CD Ebro U19 1 - 1 Huesca U19 1 - 0
SPA LU19 22:00 FT Real Betis U19 2 - 1 Calavera CF U19 0 - 1
SPA LU19 22:00 FT Toledo U19 1 - 0 Atletico Madrileno U19 0 - 0
SPA LU19 22:00 FT UD Alzira U19 1 - 0 Real Murcia U19 1 - 0
MAL D1 22:15 FT Birkirkara FC 2 - 1 Mosta FC 2 - 0
MAL D2 22:15 FT Vittoriosa Stars 2 - 1 Pembroke Athleta 0 - 1
Spain D4 22:15 FT Atzeneta UE 0 - 0 Atletico Saguntino 0 - 0
Spain D4 22:15 FT Barreda Balompie 3 - 1 SD Torina 0 - 0
Spain D4 22:15 FT Ribamontan Al Mar CF 1 - 2 CD Guarnizo 0 - 0
Spain D4 22:15 FT Samanod 1 - 3 SD Laredo 1 - 2
ITA C1 22:30 FT Alma Juventus Fano 1 - 2 Feralpisalo 1 - 1
POR D1 22:30 FT FC Famalicao 0 - 7 Vitoria Guimaraes 0 - 2
POR D1 22:30 FT Belenenses 0 - 2 Santa Clara 0 - 2
ISR D1 22:30 FT Hapoel Raanana 1 - 2 Maccabi Netanya 1 - 0
SPA D3 22:30 FT SD Amorebieta 0 - 0 Arenas Club de Getxo 0 - 0
SPA D3 22:30 FT Unionistas de Salamanca 2 - 2 Calahorra 1 - 1
Spain D4 22:30 FT Andratks 0 - 0 CF Platges De Calvia 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Binissalem 2 - 0 Mallorca B 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Ferriolense 4 - 1 Portmany 1 - 0
Spain D4 22:30 FT Llosetense 1 - 1 UD Collerense 1 - 0
Spain D4 22:30 FT UD Poblense 1 - 0 CD Manacor 1 - 0
Spain D4 22:30 FT AD San Juan 3 - 0 CD Beti Onak 1 - 0
Spain D4 22:30 FT Beti Kozkor KE 2 - 1 UCD Burlades 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Fontellas 0 - 1 CD Huarte 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Subiza 0 - 3 Murchante 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Casalarreina 5 - 0 Yague CF 2 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Praviano 2 - 1 CD Mosconia 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Pasaia KE 2 - 2 SD Beasain 1 - 0
Spain D4 22:30 FT Atletico Astorga 0 - 1 Numancia B 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Burgos Promesas 2 - 1 CD La Granja 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CyDL Jupiter Leones 1 - 1 CD Mirandes B 0 - 0
ICPD D1 22:30 FT WAC d'Adjame 1 - 2 Racing Club Abidjan 1 - 1
BFL 22:30 FT KOZAF 0 - 1 ASF Bobo 0 - 0
Spain D4 22:45 FT Solares Medio Cudeyo 0 - 0 AD Siete Villas 0 - 0
MEX U20 22:45 FT Leon U20 0 - 1 Monterrey U20 0 - 0
ALG D1 22:59 FT JS Saoura 2 - 1 AS Ain Mlila 0 - 0
GHA D1 22:59 FT Inter Allies 1 - 1 All Stars 1 - 0
HUN D1 22:59 FT Diosgyor VTK 1 - 2 Debrecin VSC 1 - 2
HUN D1 22:59 FT Budapest Honved 2 - 0 ZalaegerzsegTE 1 - 0
HUN D1 22:59 FT Varda SE 5 - 3 Kaposvar 1 - 1
HUN D1 22:59 FT Fehervar Videoton 2 - 1 Mezokovesd Zsory 2 - 1
HUN D1 22:59 FT Paksi SE Honlapja 0 - 2 Videoton Puskas Akademia 0 - 1
SUI D1 22:59 FT Schaffhausen 1 - 0 Winterthur 0 - 0
TUR D2 22:59 FT Adana Demirspor 4 - 1 Adanaspor 2 - 0
QAT PC 22:59 FT Al-Garrafa 0 - 1 Al Markhiya 0 - 0
BEL D2 22:59 FT Oud Heverlee 3 - 0 KVSK Lommel 2 - 0
AZE D1 22:59 FT Qarabag 0 - 0 FC Neftci Baku 0 - 0
SALC 22:59 FT Kaizer Chiefs 1 - 0 Royal Eagles 0 - 0
INT FRL 22:59 FT Portugal U17 3 - 0 Korea Republic U17 1 - 0
ALB D1 22:59 FT Partizani Tirana 2 - 0 Flamurtari 0 - 0
ALB D1 22:59 FT Teuta Durres 1 - 1 Luftetari 1 - 0
FRA D4 22:59 FT Entente Sannois 0 - 1 Stade Briochin 0 - 0
FRA D4 22:59 FT Andrezieux 5 - 0 Stade Bordelais 3 - 0
FIN CUP 22:59 FT Vaasa VPS(N) 2 - 2 AC Oulu 1 - 1
Spain D4 22:59 FT Villarreal C 0 - 1 Eldense 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Deportivo Ourense 2 - 1 Polvorin 2 - 0
Spain D4 22:59 FT UD Ibarra 0 - 1 CD Mensajero 0 - 1
Spain D4 22:59 FT CD Huetor Vega 1 - 1 Melilla CD 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Pena Sport 2 - 0 UD Mutilve 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Villegas 2 - 1 CP Calasancio 2 - 1
Spain D4 22:59 FT Atletico Albericia 1 - 0 UC Cartes 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Santutxu FC 1 - 0 Urduliz FT 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Salmantino II 1 - 1 La Baneza 0 - 0
Mal PD 22:59 FT USFAS Bamako 0 - 1 Stade Malien de Bamako 0 - 0
Fut IFI 22:59 FT Argentina Futsal 2 - 0 Paraguay Futsal 2 - 0
SPA LU19 22:59 FT Rayo Vallecano U19 1 - 1 Burgos U19 1 - 1
FRA D1 23:30 FT Marseille 1 - 0 Toulouse 0 - 0
SUI D1 23:30 FT Kriens 2 - 0 FC Wil 1900 2 - 0
POL PR 23:30 FT Lech Poznan 3 - 0 Rakow Czestochowa 0 - 0
CRO D1 23:30 FT Hajduk Split 1 - 0 NK Lokomotiva Zagreb 1 - 0
ISR D1 23:30 FT Hapoel Hadera 2 - 0 Hapoel Kfar Saba 1 - 0
Spain D4 23:30 FT CD Santa Ursula 2 - 1 Tenerife B 0 - 0
Spain D4 23:30 FT Suodu Pei 3 - 0 Santurtzi CD 0 - 0
GFA PR 23:30 FT Elite United 1 - 1 Marimoo 1 - 0
GFA PR 23:30 FT Tallinding United 0 - 0 Banjul Hawks FC 0 - 0
GFA PR 23:30 FT WAA Banjul 0 - 0 Gambia Ports Authority 0 - 0
SEN D1 23:30 FT AS Dakar Sacre Coeur 0 - 0 NGB ASC Niarry Tally 0 - 0
SEN D1 23:30 FT Diambars 0 - 1 ASC Jaraaf 0 - 0
SEN D1 23:30 FT Teunhueth FC 4 - 0 Toure Kunda Footpro 2 - 0
Estonia WT 23:40 FT JK Tallinna Kalev 1 - 3 Viljandi Tulevik 0 - 2
ALG D1 23:45 FT MC Oran 1 - 1 ES Setif 0 - 0
Spain D4 23:45 FT SD Deusto 3 - 2 Sestao 2 - 0
Dark Mode