Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 23-04-2021
SPA D1 00:00
FT Atletico Madrid 2 - 0 SD Huesca 1 - 0
GUA D2 00:00 FT Suchitepequez 2 - 1 Deportivo Mictlan 0 - 1
GUA D4 00:00 FT Deportivo Champerico 1 - 4 Juventud Pinulteca FC 0 - 2
Maldives P L 00:00 FT Club Valencia MDV 1 - 3 United Victory 1 - 2
Mal PD 00:00 FT Real Bamako 3 - 2 Lafia Club de Bamako 2 - 1
ROM D1 00:15 FT Academica Clinceni 0 - 2 FC Steaua Bucuresti 0 - 1
POL RL 00:15 FT Pogon II Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 RKS Sarmata Warszawa 0 - 0
ISR CUP 00:30 FT Maccabi Haifa 4 - 1 Hapoel Afula 1 - 0
INT CF 00:30 FT Zulte Waregem VV (w) 1 - 1 Oud Heverlee Leuven (w) 0 - 1
ENG U23 D1 01:00 FT Sheffield Utd U23 1 - 0 Charlton U23 1 - 0
POR D1 01:00
FT Portimonense 1 - 5 Benfica 1 - 1
SLV LFW 01:00 FT Once Deportivo de Ahuachap n (w) 0 - 14 CD Fas Asdefuf (w) 0 - 5
BRA SPWL 01:00 FT Associacao Napoli Cacadorense (w) 0 - 0 Flamengo/RJ (w) 0 - 0
USA NISALC 01:00 FT California Utd Strikers 3 - 2 Maryland Bobcats FC 3 - 0
UAE U21 01:00 FT Al-Nasr(KSA) U21 1 - 0 Al Wahda Abu Dhabi U21 0 - 0
BRA SPWL 01:00 FT Minas ICESP DF (w) 0 - 1 Sao Jose (w) 0 - 1
DEN SASL 01:15 FT Midtjylland 4 - 1 FC Copenhagen 1 - 0
GER D2 01:30
FT SV Sandhausen 2 - 1 Hamburger SV 0 - 0
BRA CGD 01:30 FT Aparecidense GO 1 - 0 Goianesia GO 0 - 0
BRA CGD 01:30 FT Anapolis FC 1 - 0 Gremio Anapolis 0 - 0
BRA CGD 01:30 FT katalang BA 2 - 2 Itumbiara EC GO 0 - 0
BRA CGD 01:30 FT Goias 0 - 2 Ipora EC 0 - 0
BRA CGD 01:30 FT Jaragua EC 2 - 0 Vila Nova 1 - 0
BRA CGD 01:30 FT AE Jataiense 1 - 2 Atletico Clube Goianiense 0 - 2
SUI Sl 01:30 FT FC Zurich 1 - 2 Young Boys 1 - 2
ANDSL 01:30 FT UE Santa Coloma 1 - 1 CE Carroi 0 - 1
ITA D1 01:45
FT Napoli 5 - 2 Lazio 2 - 0
BRA CA 01:50 FT Penarol AM 1 - 2 Princesa AM 1 - 2
ENG PR 02:00
FT Leicester City 3 - 0 West Bromwich(WBA) 3 - 0
SPA D1 02:00
FT Granada CF 4 - 1 Eibar 2 - 0
SPA D1 02:00
FT Real Sociedad 2 - 1 Celta Vigo 2 - 1
Bra PL 02:00 FT Cascavel PR 1 - 1 Cianorte PR 1 - 1
BRA PB 02:00 FT Perilima PB 0 - 2 Sousa PB 0 - 1
CON CSA 02:00 FT Talleres Cordoba 1 - 2 Club Sport Emelec 1 - 0
Bra PL 02:00 FT Atletico Paranaense 3 - 1 Cascavel CR 2 - 1
Mal PD 02:00 FT AS Olympique de Missira 2 - 1 USC Kita 1 - 0
EGY D1 02:30 FT El Entag Al Harby 0 - 2 Zamalek 0 - 2
EGY D1 02:30 FT El Mokawloon El Arab 1 - 0 Wadi Degla SC 0 - 0
JOR D1 02:30 FT Ramtha Club 1 - 0 Al-Jalil 1 - 0
SPA D1 03:00
FT FC Barcelona 5 - 2 Getafe 3 - 1
POR D1 03:00
FT FC Porto 1 - 0 Vitoria Guimaraes 0 - 0
VEN D1 03:00 FT LALA FC 1 - 0 Caracas FC 1 - 0
BRA WD1 03:00 FT Alianza FC Panama (w) 3 - 1 Costa Del Este FC (W) 2 - 1
COL Cup 03:15 FT Universitario de Popayan 4 - 1 Valledupar FC 3 - 1
SLV U20 03:15 FT CD FAS U20 4 - 3 CD Aguila Reserves 2 - 0
CRC D1 04:00 FT AD Grecia 2 - 1 AD San Carlos 0 - 1
CAF Cup 04:00 FT Al Ahli Benghzi 1 - 0 Enyimba 1 - 0
USA NISALC 04:00 FT LA Force 0 - 2 Michigan Stars 0 - 0
SLV D1 04:30 FT Once Municipal 1 - 1 Atletico Marte 1 - 0
CON CLA 05:00 FT Fluminense RJ 1 - 1 River Plate 0 - 1
Mex MFW 05:00 FT Queretaro (w) 2 - 1 Tijuana (w) 1 - 1
NIC U20 05:00 FT Real Esteli U20 3 - 3 Juventus Managua U20 2 - 1
CON CSA 05:15 FT Bolivar 2 - 1 Arsenal de Sarandi 1 - 0
CON CSA 05:15 FT Gremio (RS) 2 - 1 La Equidad 1 - 0
CON CSA 05:15 FT Bragantino 2 - 1 Deportes Tolima 2 - 0
CON CSA 05:15 FT Aragua FC 0 - 1 Lanus 0 - 0
VEN D1 05:15 FT CD Hermanos Colmenares 4 - 2 Estudiantes Merida FC 1 - 0
BRA SPB 06:00 FT Ah so Santa SP 2 - 0 Audax Sao Paulo 1 - 0
BRA SPB 06:00 FT Sertaozinho 0 - 1 Rio Claro 0 - 0
BRA SPB 06:00 FT Taubate 2 - 2 EC Sao Bernardo/SP 0 - 1
BRA SPB 06:00 FT Sao Bernardo 2 - 0 Juventus SP 0 - 0
BRA CA 06:30 FT Atletico Cliper Clube 0 - 0 Nacional(AM) 0 - 0
ECU D2 07:00 FT CD El Nacional 4 - 0 CD Independiente Juniors 2 - 0
CON CLA 07:00 FT Atletico Nacional Medellin 2 - 0 Univ Catolica 2 - 0
BRA WD1 07:00 FT SD Panama Oeste (w) 0 - 0 Mario Mendez FC (W) 0 - 0
BRA WD1 07:00 FT Sporting San Miguelito (W) 0 - 2 SD Atletico Nacional (w) 0 - 1
USA NISALC 07:05 FT Detroit City 1 - 0 San Diego 1904 FC 1 - 0
CON CSA 07:30 FT CA Penarol 5 - 1 Sport Huancayo 3 - 1
CON CSA 07:30 FT River Plate (PAR) 0 - 0 Corinthians Paulista (SP) 0 - 0
CON CSA 07:30 FT Libertad 2 - 0 Palestino 0 - 0
VEN D1 07:35 FT Carabobo FC 1 - 1 Deportivo Lara 1 - 0
COL Cup 07:40 FT Barranquilla FC 3 - 0 Tigres Zipaquira 1 - 0
BRA SPB 08:00 FT AA Portuguesa Santista 1 - 1 XV de Piracicaba 1 - 0
BRA SPB 08:00 FT Red Bull Brasil SP 1 - 2 Atibaia 1 - 0
BRA SPB 08:00 FT AE Velo Clube SP 1 - 2 Oeste 0 - 2
BRA SPB 08:00 FT Monte Azul SP 0 - 0 Portuguesa Desportos 0 - 0
NIC D1 08:00 FT Real Esteli 4 - 0 Juventus Managua 3 - 0
CRC D1 08:00 FT Santos De Guapiles 2 - 2 Herediano 1 - 1
BRA SP 08:15 FT Sao Caetano 1 - 2 Ponte Preta 1 - 1
MEX D2 09:00 FT Club Chivas Tapatio 1 - 0 Tlaxcala FC 1 - 0
CON CLA 09:00 FT Atletico Junior Barranquilla 1 - 1 Independiente Santa Fe 1 - 1
Ukraine L W 13:00 FT Kampala Queens (w) 2 - 1 Tooro Queens (W) 1 - 1
NZC 14:00 FT St. Albans Shirley FC 2 - 2 Parklands United 1 - 0
NZM SL 14:30 FT Christchurch United 9 - 0 Halswell United 4 - 0
RUS YthC 15:00 FT Rotor Volgograd Youth 1 - 1 Konopliev Youth 0 - 1
BLR RL 15:00 FT Dinamo Brest Reserves 3 - 4 FC Vitebsk Reserves 0 - 1
ISR CL 15:00 FT Hapoel Kfar Bara 1 - 7 Hapoel Hod HaSharon 0 - 2
Aus VPL U20 15:20 FT Oakleigh Cannons U20 3 - 0 Eastern Lions U20 0 - 0
Aus VPL U20 15:30 FT Dandenong City U20 0 - 2 South Melbourne U20 0 - 1
AUS BPLR 15:30 FT Centenary Stormers Reserves 1 - 0 Brisbane Knights Reserves 0 - 0
Aus N2U20 15:30 FT Moreland Zebras U20 2 - 1 Manningham Utd Blues U20 0 - 1
SER U19 15:50 FT FK Vozdovac U19 2 - 0 IMT Novi Beograd U19 0 - 0
ISR CL 16:00 FT Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva 4 - 2 SC Bnei Yaffo Ortodoxim 2 - 0
Ukraine L W 16:00 FT Kawempe Muslim FC (w) 1 - 0 Makerere University (W) 1 - 0
NGA WL 16:00 FT Rivers Angels (w) 4 - 0 Edo Queens (W) 3 - 0
TSA TPL 16:30 FT Launceston City 3 - 2 Riverside Olympic 2 - 2
AUS NSW 16:30 FT Manly United 0 - 1 Sutherland Sharks 0 - 0
A FFA Cup 16:45 FT Ipswich knights SC 1 - 1 Souths United 1 - 1
AUS NSW WPL 16:47 FT Broadmeadow Magic (W) 7 - 0 New Lambton FC (W) 4 - 0
UKR U21 17:00 FT Kolos Kovalivka U21 3 - 0 FC Vorskla U21 1 - 0
RUS D2 17:00 FT Strogino Moscow 4 - 0 SY Sakhalinsk 3 - 0
CHA CSL 17:00 FT Hebei FC 1 - 1 Wuhan FC 0 - 0
VIE Cup 17:00 FT Can Tho 1 - 1 Becamex Binh Duong 1 - 0
ISR D3 17:00 FT Ironi Tiberias 2 - 1 Hapoel Herzliya 1 - 0
A FFA Cup 17:00 FT Pontian Eagles 3 - 3 Brahma Lodge FC 1 - 2
A FFA Cup 17:00 FT Elizabeth Downs SC 2 - 2 Para Hills Knlghts SC 0 - 1
AUS WPL 17:15 FT Alamein (w) 1 - 1 Heidelberg United (w) 1 - 0
UKR U21 17:30 FT Dnipro-1 U21 4 - 1 FC Mynai U21 3 - 0
AUS VPL 17:30 FT Dandenong City SC 1 - 1 South Melbourne 1 - 0
AUS VPL 17:30 FT Oakleigh Cannons 4 - 1 Eastern Lions SC 1 - 1
Aus VD1 17:30 FT Moreland Zebras 4 - 3 Manningham United Blues 1 - 1
ISR D3 17:30 FT Sport Club Dimona 1 - 1 Maccabi Herzliya 0 - 1
AUS WBPL 17:30 FT University of Queensland FC Snr (w) 0 - 2 Kangaroo P Rovers (w) 0 - 2
AUS WBPL 17:30 FT AC Carina (w) 3 - 0 Grange Thistle (w) 1 - 0
ANQ U23 17:30 FT Eastern Suburbs U23(AUS) 4 - 1 Redlands United U23 0 - 0
AUS VS L 17:30 FT Springvale White Eagles 1 - 2 Doveton 0 - 0
ISR CL 17:30 FT Otzma FC Holon 0 - 1 Ironi Beit Dagan 0 - 0
AUS WSCPL 17:30 FT Caloundra (w) 0 - 0 Gympie United (w) 0 - 0
AUS BPL 17:45 FT Centenary Stormers 1 - 2 Brisbane Knights 0 - 0
AUS WQSL 17:45 FT Moreton Bay United (w) 3 - 4 Capalaba (w) 1 - 3
ISR CL 17:45 FT Hapoel Kiryat Ono 5 - 1 Moadon Sport Roch Tel Aviv 2 - 1
RUS D2 18:00 FT FK Khimik Novomoskovsk 0 - 2 FK Ryazan 0 - 2
UKR U21 18:00 FT FC Mariupol U21 3 - 3 Rukh Vynnyky U21 1 - 3
ENG PU23 18:00 FT Tottenham Hotspur U23 4 - 1 Liverpool U23 2 - 0
POL D2 18:00 FT Stal Rzeszow 3 - 3 KP Calisia Kalisz 2 - 1
KAZ PR 18:00 FT FC Shakhtyor Karagandy 0 - 1 Lokomotiv Astana 0 - 1
VIE Cup 18:00 FT Hong Linh Ha Tinh 4 - 2 Cong An Nhan Dan 2 - 1
VIE Cup 18:00 FT Pho Hien 1 - 0 Song Lam Nghe An 0 - 0
ISR CL 18:00 FT Beitar Petah Tikva 0 - 2 Shimshon Bnei Tayibe 0 - 0
AUS DPL 18:00 FT Darwin Olympics 0 - 1 Hellenic AC 0 - 1
NGA WL 18:00 FT Delta Queens (w) 0 - 0 Bayelsa Queens FC (W) 0 - 0
UZB LW 18:00 FT Lokomotiv Tashkent (w) 0 - 4 Sevinch (w) 0 - 1
UZB LW 18:00 FT Pakhtakor Tashkent (w) 2 - 3 Navbahor (w) 1 - 2
UZB LW 18:00 FT PFK Qizilqum (w) 1 - 4 Metallurg(w) 0 - 0
UZB LW 18:30 FT AGMK (w) 1 - 10 Bunyodkor Tashkent(w) 1 - 4
image-top-scroll