Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
17-01-2021
ITA D1 00:00 Torino 0-0 Spezia 0 - 0
SPA FDH 00:00 Peniscola Futsal 0-0 Antequera Futsal 0 - 0
SPA FDH 00:00 Palma Futsal 0-0 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 0 - 0
POR D2 00:00 Vizela 0-0 Penafiel 0 - 0
MAL D1 00:00 Balzan FC 0-0 Tarxien Rainbows F.C 0 - 0
MAL D2 00:00 Fgura United 0-0 St. Andrews 0 - 0
ENG CN 00:00 Gateshead 0-0 Guiseley 0 - 0
SPA CUP 00:00 AD Alcorcon 0-0 Valencia 0 - 0
SPA CUP 00:00 Sporting Gijon 0-0 Real Betis 0 - 0
SPA CUP 00:00 Tenerife 0-0 Villarreal 0 - 0
SPA CUP 00:00 Pena Sport 0-0 Real Valladolid 0 - 0
SPA CUP 00:00 RCD Espanyol 0-0 Osasuna 0 - 0
SPA CUP 00:00 Fuenlabrada 0-0 Levante 0 - 0
SPA CUP 00:00 CD Artistico Navalcarnero 0-0 Eibar 0 - 0
SPA CUP 00:00 Malaga 0-0 Granada CF 0 - 0
YDL Futsal 00:00 Lido Di Ostiav Meta Futsal 0-0 Petrarca Padova C5 Futsal 0 - 0
Spain D4 00:00 Panaderia Pulido 0-0 Arucas CF 0 - 0
Spain D4 00:00 Villa Santa Brigida 0-0 UD San Fernando 0 - 0
Spain D4 00:00 Las Palmas C 0-0 Union Viera 0 - 0
SPA LU19 00:00 Tiro Pichon U19 0-0 Almeria U19 0 - 0
MEX D3 00:00 Estudiantes Tecos 0-0 Universidad Guadalajara II 0 - 0
SUD PR 00:00 Al-Hilal Kadougli 0-0 Merreikh El-Fasher 0 - 0
ICE PSC 00:00 KF Fjallabyggdar 0-0 Thor Akureyri 2 0 - 0
Fut IFI 00:00 Luxol St Andrews FC Futsal 0-0 KMN Dobovec Futsal 0 - 0
ENG PR 00:30 Fulham 0-0 Chelsea 0 - 0
BEL D1 00:30 Mouscron Peruwelz 0-0 Racing Genk 0 - 0
BEL D1 00:30 Red Star Waasland 0-0 Zulte-Waregem 0 - 0
GER D1 00:30 VfB Stuttgart 0-0 Borussia Monchengladbach 0 - 0
CZE D1 00:30 Slavia Praha 0-0 Sigma Olomouc 0 - 0
GRE D1 00:30 AEL Larisa 0-0 Apollon Smirnis 0 - 0
Spain D4 00:30 Yague CF 0-0 CA River Ebro 0 - 0
HOL D1 00:45 Sparta Rotterdam 0-0 PSV Eindhoven 0 - 0
FRA D2 01:00 Ajaccio 0-0 Caen 0 - 0
FRA D2 01:00 Amiens 0-0 Le Havre 0 - 0
FRA D2 01:00 AJ Auxerre 0-0 Chateauroux 0 - 0
FRA D2 01:00 Chambly FC 0-0 Chamois Niortais 0 - 0
FRA D2 01:00 Clermont 0-0 USL Dunkerque 0 - 0
FRA D2 01:00 Guingamp 0-0 Nancy 0 - 0
FRA D2 01:00 Rodez Aveyron 0-0 Pau FC 0 - 0
FRA D2 01:00 Valenciennes 0-0 Paris FC 0 - 0
ROM D1 01:00 Sepsi 0-0 CFR Cluj 0 - 0
ROM D1 01:00 FC Clinceni 0-0 AFC Hermannstadt 0 - 0
ROM D1 01:00 Dinamo Bucuresti 0-0 Chindia Targoviste 0 - 0
ROM D1 01:00 Politehnica Iasi 0-0 Botosani 0 - 0
ROM D1 01:00 FC Astra Giurgiu 0-0 CS Universitatea Craiova 0 - 0
ROM D1 01:00 SCM Argesul Pitesti 0-0 Gaz Metan Medias 0 - 0
POR D1 01:00 Vitoria Guimaraes 0-0 SC Farense 0 - 0
BRA RJ 01:00 Nova Iguacu 0-0 Friburguense RJ 0 - 0
BRA RJ 01:00 Americano RJ 0-0 Cabofriense(RJ) 0 - 0
BRA RJ 01:00 America-RJ 0-0 Sampaio Correa (RJ) 0 - 0
MEX D3 01:00 Atletico San Luis II 0-0 CD Alacranes de Durango 0 - 0
USA NPSL 01:00 Houston FC 0-0 Round Rock SC 0 - 0
Brazil L 01:00 Barra Mansa FC 0-0 Barra da Tijuca 0 - 0
Brazil L 01:00 Casimiro de Abreu EC 0-0 AA Carapebus 0 - 0
Fut IFI 01:00 ACCs five 0-0 Pessah Lo Fano 0 - 0
Fut IFI 01:00 Omish five 0-0 Challova five 0 - 0
Fut IFI 01:00 Omonia Futsal 0-0 MVFC Berettyoujfalu Futsal 0 - 0
Fut IFI 01:00 Klutin irapike five 0-0 Daftangi five 0 - 0
Fut IFI 01:00 Minerva Futsal 0-0 SL Benfica Futsal 0 - 0
Fut IFI 01:00 Salines five 0-0 TTG-Ugra Yugorsk Futsal 0 - 0
ACT M 01:30 Central Cordoba De Rosario 0-0 Ituzaingo 0 - 0
ACT M 01:30 San Martin Burzaco 0-0 Berazategui 0 - 0
ACT M 01:30 Victoriano Arenas 0-0 Sportivo Italiano 0 - 0
ACT M 01:30 Club Lujan 0-0 El Porvenir 0 - 0
ACT M 01:30 Ferrocarril Midland 0-0 Excursionistas 0 - 0
ACT M 01:30 Leandro N Alem 0-0 Deportivo Espanol 0 - 0
Bra SD 01:30 CA Itajai 0-0 Nacao 0 - 0
Bra SD 01:30 Jaragua SC 0-0 Atletico Catarinense 0 - 0
HOL D1 02:00 FC Utrecht 0-0 Heracles Almelo 0 - 0
HOL D1 02:00 PEC Zwolle 0-0 Fortuna Sittard 0 - 0
SPA CUP 02:00 Leganes 0-0 Sevilla 0 - 0
CAF SC 02:00 Mali 0-0 Burkina Faso 0 - 0
SPA WD2 02:00 Real Union de Tenerife (W) 0-0 Valencia B (w) 0 - 0
CRC D2 02:00 CD Barrio Mexico 0-0 CS Uruguay De Coronado 0 - 0
BRA D2 02:30 Centro Sportivo Alagoano 0-0 Avai FC SC 0 - 0
ICE CH B 02:40 UMF Njardvik 0-0 UMF Selfoss 0 - 0
BEL D1 02:45 Charleroi 0-0 Mechelen 0 - 0
ENG LCH 02:45 Barnsley 0-0 Swansea City 0 - 0
ITA D1 02:45 Sampdoria 0-0 Udinese 0 - 0
SSCW 02:45 Levante UD (w) 0-0 Atletico de Madrid (w) 0 - 0
ENG PR 03:00 Leicester City 0-0 Southampton 0 - 0
FRA D1 03:00 Angers 0-0 Paris Saint Germain (PSG) 0 - 0
HOL D1 03:00 AZ Alkmaar 0-0 ADO Den Haag 0 - 0
BRA D3 03:00 Remo Belem (PA) 0-0 Londrina PR 0 - 0
BRA D3 03:00 Ypiranga(RS) 0-0 SC Paysandu Para 0 - 0
COL D2 03:00 Orsomarso 0-0 Barranquilla FC 0 - 0
URU D1 03:00 Cerro Montevideo 0-0 CA Penarol 0 - 0
SLV U20 03:00 CD FAS U20 0-0 Atletico Marte Reserves 0 - 0
USA NPSL 03:00 Ginga Atlanta 0-0 AFC 615 0 - 0
ARG TB 03:10 Atletico Parana 0-0 Libertad Concordia 0 - 0
ARG TB 03:10 Regatas de San Nicolas 0-0 Juventud de Pergamino 0 - 0
ARG TB 03:10 Independiente Chivilcoy 0-0 Unidos de Olmos 0 - 0
ARG TB 03:10 Atletico Cuyaya 0-0 AH Zapla 0 - 0
ARG TB 03:10 CF Roma de Tigre 0-0 Defensores de Glew 0 - 0
ARG TB 03:10 Villa San Antonio 0-0 Gimnasia yTiro 0 - 0
ADT M 03:10 Liniers 0-0 Claypole 0 - 0
APB W 03:10 Deportivo Espanol (W) 0-0 Comunicaciones(W) 0 - 0
POR D1 03:30 CD Tondela 0-0 Boavista FC 0 - 0
ARG TB 03:30 Bella Vista BB 0-0 Club Ciudad de Bolivar 0 - 0
ARG TB 03:30 Sportivo Villa Quebrada 0-0 CA Alianza Futbolistica VM 0 - 0
BRA D2 04:00 Ponte Preta 0-0 Nautico (PE) 0 - 0
BRA D2 04:00 Vitoria BA 0-0 Chapecoense SC 0 - 0
CRC D1 04:00 Limon FC 0-0 Alajuelense 0 - 0
CHI T 04:00 Rodelindo Roman 0-0 Deportes Rengo 0 - 0
MEX D3 04:00 CD Cruz Azul Hidalgo 0-0 Irapuato 0 - 0
MEX D3 04:00 Aguacateros CDU 0-0 Zitacuaro CF 0 - 0
MEX D3 04:00 Pioneros de Cancun 0-0 Cafetaleros de Tapachula 0 - 0
CHI D3 04:00 Lautaro de Buin 0-0 Linares Unido 0 - 0
ARG TB 04:00 Fundacion Amigos 0-0 USD Bowen 0 - 0
Bra SD 04:00 Floresta CE 0-0 Gremio Novorizontin 0 - 0
SLV D1 04:30 Aguila 0-0 Luis Angel Firpo 0 - 0
BRA D1 05:00 Fluminense RJ 0-0 Sport Club Recife PE 0 - 0
BRA D2 05:00 Juventude 0-0 Cruzeiro (MG) 0 - 0
COL D1 05:00 Millonarios 0-0 Envigado FC 0 - 0
USA NPSL 05:00 City Soccer FC 0-0 Palm Beach Stars 0 - 0
ARG TB 05:00 Atletico Carcarana 0-0 CA 9 de Julio Rafaela 0 - 0
ARG D2 05:10 Estudiantes Rio Cuarto 0-0 Sarmiento Junin 0 - 0
ARG TB 05:30 Ben Hur Rafaela 0-0 ADIUR Rosario 0 - 0
MEX D1 06:00 Chivas Guadalajara 0-0 Toluca 0 - 0
GUA LNW 06:00 Comunicaciones (w) 0-0 UNIFUT-Rosal (w) 0 - 0
CON CSA 06:30 Defensa Y Justicia 0-0 Coquimbo Unido 0 - 0
BRA D1 07:00 Vasco da Gama 0-0 Coritiba PR 0 - 0
BRA D2 07:00 Oeste 0-0 Confianca SE 0 - 0
NZFC 07:00 Hawke's Bay United 0-0 Team Wellington 0 - 0
07:00 0-0 0 - 0
COL D1 07:30 Atletico Junior Barranquilla 0-0 Dep.Independiente Medellin 0 - 0
MEX D1 08:00 CDSyC Cruz Azul 0-0 Puebla 0 - 0
MEX D3 08:00 Deportivo Cafessa 0-0 Intel Paja 0 - 0
ARG D1 08:10 Rosario Central 0-0 Velez Sarsfield 0 - 0
CRC D1 09:00 Deportivo Saprissa 0-0 Jicaral 0 - 0
NZFC 10:00 Wellington Phoenix Reserve 0-0 Waitakere United 0 - 0
MEX D1 10:00 Monterrey 0-0 Club America 0 - 0
JAP FutL 11:00 Espo Lada Hokkaido Futsal 0-0 Kitakyushu Futsal 0 - 0
AUS D1 12:00 Newcastle Jets 0-0 FC Macarthur 0 - 0
AUS WAL 12:05 Melbourne Victory (w) 0-0 Melbourne City (w) 0 - 0
JAP FutL 13:00 Shriker osaka Futsal 0-0 fugador sumida Futsal 0 - 0
HK PR 14:00 Tai Chung FC 0-0 Biu Chun Rangers 0 - 0
ETH PR 14:00 Hadiya Hossana 0-0 Fasil Kenema 0 - 0
AUS WAL 14:40 Newcastle Jets (w) 0-0 Brisbane Roar (w) 0 - 0
AUS WAL 14:40 Newcastle Jets (w) 0-0 Canberra United (w) 0 - 0
JAP FutL 15:00 Peace Does Machida Futsal 0-0 Shonan Bellmare Futsal 0 - 0
IDN ISL 15:30 Persipura Jayapura 0-0 Persela Lamongan 0 - 0
IDN ISL 15:30 Persiraja Aceh 0-0 Pstni 0 - 0
INT CF 16:00 Samford Ranges 0-0 Surfers Paradise 0 - 0
TUR D3 17:00 Kahramanmarasspor 0-0 Corum Belediyespor 0 - 0
TUR D3 17:00 Inegolspor 0-0 Sancaktepe Belediye Spor 0 - 0
TUR D3 17:00 S.Urfaspor 0-0 Kocaelispor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Kozan BLD.SPOR 0-0 Silivrispor 0 - 0
TUR D3 17:00 Sakaryaspor 0-0 Serik Belediyespor 0 - 0
SPA D3 17:00 Burgos CF 0-0 Real Valladol B 0 - 0
SPA D3 17:00 CD Covadonga 0-0 CD Lealtad 0 - 0
SPA D3 17:00 Union Langreo 0-0 Real Oviedo B 0 - 0
SPA D3 17:00 Osasuna B 0-0 SD Tarazona 0 - 0
SPA D3 17:00 SD Logrones 0-0 CD Ebro 0 - 0
SPA D3 17:00 Hercules 0-0 CD Alcoyano 0 - 0
SPA D3 17:00 Ibiza Eivissa 0-0 UD Levante B 0 - 0
SPA D3 17:00 Orihuela CF 0-0 CF La Nucia 0 - 0
SPA D3 17:00 Valencia CF Mestalla 0-0 Atzeneta UE 0 - 0
SPA D3 17:00 Calahorra 0-0 Haro Deportivo 0 - 0
SPA D3 17:00 SD Ejea 0-0 CD Tudelano 0 - 0
SPA D3 17:00 CD Izarra 0-0 UD Mutilve 0 - 0
MAL D2 17:00 St Georges 0-0 Swieqi United 0 - 0
VIE D1 17:00 SHB Da Nang 0-0 CLB TPHCM 0 - 0
RUS FDH 17:00 Norilsky Nickel Futsal 0-0 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 0 - 0
INT CF 17:00 MFK Ruzomberok 0-0 Liptovsky Mikulas 0 - 0
INT CF 17:00 KVSK Lommel 0-0 Mechelen 0 - 0
Spain D4 17:00 Comillas 0-0 CDFC La Calzada 0 - 0
Italian YL B 17:00 Lecce U20 0-0 Virtus Entella U20 0 - 0
ANDSL 17:30 Atletic Club D Escaldes 0-0 UE Engordany 0 - 0
Spain D4 17:30 Epila CF 0-0 AD Almudevar 0 - 0
Spain D4 17:30 FC Rinconeda Polanco 0-0 Atletico Albericia 0 - 0
Spain D4 17:30 CD Basconia 0-0 Urduliz FT 0 - 0
Spain D4 17:45 Grama 0-0 Cerdanyola del Valles 0 - 0
Spain D4 17:45 AD Siete Villas 0-0 CD Cayon 0 - 0
Portugal Cup(W) 17:45 Maritimo (w) 0-0 Braga (w) 0 - 0
SPA D3 18:00 Andorra CF 0-0 UE Llagostera 0 - 0
SPA D3 18:00 Gimnastic Tarragona 0-0 Barcelona B 0 - 0
SPA D3 18:00 LHospitalet 0-0 CF Badalona 0 - 0
SPA D3 18:00 UE Olot 0-0 UE Cornella 0 - 0
SPA D3 18:00 AE Prat 0-0 RCD Espanyol B 0 - 0
SPA D3 18:00 Pontevedra 0-0 Racing de Ferrol 0 - 0
SPA D3 18:00 CF Salmantino 0-0 Deportivo La Coruna 0 - 0
SPA D3 18:00 Zamora CF 0-0 coruxo FC 0 - 0
SPA D3 18:00 Celta vigo b 0-0 CD Guijuelo 0 - 0
SPA D3 18:00 CP Villarrobledo 0-0 UD Melilla 0 - 0
SPA D3 18:00 Las Palmas Atletico 0-0 Cadiz B 0 - 0
SPA D3 18:00 CF Rayo Majadahonda 0-0 Getafe B 0 - 0
SPA D3 18:00 Badajoz 0-0 Suokuaili Moss 0 - 0
SPA D3 18:00 CF Talavera de la Reina 0-0 Merida AD 0 - 0
SPA D3 18:00 Extremadura 0-0 Don Benito 0 - 0
SPA D3 18:00 Villanovense 0-0 Villarrubia CF 0 - 0
SPA D3 18:00 Lorca Deportiva FC 0-0 Cordoba 0 - 0
SPA D3 18:00 UCAM Murcia 0-0 Sevilla Atletico 0 - 0
SPA D3 18:00 Yeclano Deportivo 0-0 CD Linares Deportivo 0 - 0
SPA D3 18:00 CF Internacional De Madrid 0-0 Baleares 0 - 0
SPA D3 18:00 UD Poblense 0-0 Atletico de Madrid B 0 - 0
SPA D3 18:00 UD Marbella 0-0 Algeciras 0 - 0
SPA D3 18:00 Recreativo Huelva 0-0 Atletico Sanluqueno 0 - 0
SPA D3 18:00 C.D. San Fernando Isleno 0-0 UD Tamaraceite 0 - 0
SPA D3 18:00 Real Betis B 0-0 Ejido 0 - 0
SPA D3 18:00 Granada CF B 0-0 Real Murcia 0 - 0
VIE D1 18:00 Hong Linh Ha Tinh 0-0 Than Quang Ninh 0 - 0
SPA WD2 18:00 Madrid CFF (w) 0-0 Santa Teresa CD (w) 0 - 0
Spain D4 18:00 Cacereno 0-0 Ted Contois Feng 0 - 0
Spain D4 18:00 Manchego Ciudad 0-0 Manzanares CF 0 - 0
Spain D4 18:00 CD Agoncillo 0-0 CD Villegas 0 - 0
Spain D4 18:00 Coria CF 0-0 La Palma 0 - 0
Spain D4 18:00 CP San Cristobal 0-0 Pobla De Mafumet CF 0 - 0
Spain D4 18:00 EG El Palmar 0-0 At. Pulpileno 0 - 0
Spain D4 18:00 CD Berceo 0-0 CD Arnedo 0 - 0
Spain D4 18:00 Club Siero 0-0 CD Llanes 0 - 0
Spain D4 18:00 Deportiva Minera 0-0 Huercal 0 - 0
Spain D4 18:00 UE Castelldefels 0-0 CE Manresa 0 - 0
SPA LU19 18:00 Lugo U19 0-0 Ural CF U19 0 - 0
SPA LU19 18:00 UD Santa Marta U19 0-0 Cultural Leonesa U19 0 - 0
Spain D4 18:00 Aguilas CF 0-0 CD Plus Ultra 0 - 0
Spain D4 18:00 Sant Andreu 0-0 UE Vilassar de Mar 0 - 0
Spain D4 18:00 Vianes 0-0 CD Varea 0 - 0
SPA LU19 18:00 AD Nervion U19 0-0 Calavera CF U19 0 - 0
Spain D4 18:00 CD Montijo 0-0 UP Plasencia 0 - 0
SPA LU19 18:00 San Felix CF U19 0-0 CD Santa Fe U19 0 - 0
Spain D4 18:00 UD Paterna 0-0 Silla CF 0 - 0
Spain D4 18:00 Sevilla C 0-0 Ciudad Lucena 0 - 0
Spain D4 18:00 Portmany 0-0 Ibiza Islas Pitiusas 0 - 0
Spain D4 18:00 CD Cuarte Industrial 0-0 Brea 0 - 0
SPA LU19 18:00 Calasanz U19 0-0 Deportivo La Coruna U19 0 - 0
Spain D4 18:00 Formentera 0-0 CE Esporles 0 - 0
POR D3 18:00 Sacavenense 0-0 SU 1 Dezembro 0 - 0
SPA WD2 18:00 CD Juan Grande (w) 0-0 CD Pozoalbense (w) 0 - 0
SPA WD2 18:00 Oviedo Moderno (w) 0-0 Sporting Gijon (w) 0 - 0
HOL D1 18:15 RKC Waalwijk 0-0 Willem II 0 - 0
IDN ISL 18:15 Persib Bandung 0-0 PSM Makassar 0 - 0
ISL 18:30 Jamshedpur FC 0-0 Northeast United 0 - 0
SPA LU19 18:30 CD Castellon U19 0-0 UD Alzira U19 0 - 0
ENG PR 19:00 Aston Villa 0-0 Everton 0 - 0
FRA D1 19:00 Stade Brestois 0-0 Rennes 0 - 0
GRE D21 19:00 Ergotelis 0-0 Ionikos 0 - 0
Ken D1 19:00 Bidico 0-0 Wazito FC 0 - 0
Ken D1 19:00 Vihiga United 0-0 Posta Rangers 0 - 0
Ken D1 19:00 AFC Leopards 0-0 KCB SC 0 - 0
RUS FDH 19:00 Dynamo Samarra Futsal 0-0 Novali Futsal 0 - 0
ETH PR 19:00 Adama City 0-0 Welkite Ketema 0 - 0
VIE D1 19:15 Sai Gon FC 0-0 Hoang Anh Gia Lai 0 - 0
GER D2 19:30 Heidenheimer 0-0 Darmstadt 0 - 0
GER D2 19:30 Holstein Kiel 0-0 Karlsruher SC 0 - 0
GER D2 19:30 Jahn Regensburg 0-0 SV Sandhausen 0 - 0
BEL D1 19:30 KAA Gent 0-0 Royal Antwerp 0 - 0
EGY D1 19:30 El Entag Al Harby 0-0 Smouha SC 0 - 0
MPRE L 19:30 Blue Eagles 0-0 Red Lions FC 0 - 0
MPRE L 19:30 Chitipa United 0-0 Moyale Barracks 0 - 0
GRE D21 19:45 Apollon Larissas 0-0 SKODA Xanthi 0 - 0
POR D3 19:45 Salgueiros 0-0 Gondomar 0 - 0
GRE D2 20:00 AO Kavala 0-0 Thesprotos 0 - 0
GRE D2 20:00 Apollon Kalamarias 0-0 Veria FC 0 - 0
GRE D2 20:00 Almopos Arideas 0-0 AO Triglia 0 - 0
GRE D2 20:00 Pierikos 0-0 Panserraikos 0 - 0
GRE D2 20:00 Olympiakos Volou 0-0 AEP Kozani 0 - 0
GRE D2 20:00 Ialysos 0-0 Egaleo Athens 0 - 0
GRE D2 20:00 Niki Volou 0-0 Rhodos FC 0 - 0
GRE D2 20:00 Kalamata AO 0-0 Aspropyrgos Enosis 0 - 0
GRE D2 20:00 Santorini 2020 0-0 Kallithea 0 - 0
GRE D2 20:00 Asteras Vlachioti 0-0 AO Episkopis Rethymno 0 - 0
ENG FAWSL 20:00 Everton FC (w) 0-0 Bristol Academy (w) 0 - 0
GRE D21 20:00 Diagoras 0-0 Giorgos Karaiskakis 0 - 0
GRE D21 20:00 Levadiakos 0-0 Doxa Dramas 0 - 0
GRE D21 20:00 Ierapetra 0-0 Trikala 0 - 0
FRA U19 20:00 Tours U19 0-0 Brest Stade U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Concarneau U19 0-0 Bordeaux U19 0 - 0
FRA U19 20:00 USSA Vertou (U19) 0-0 SPA Merignacais U19 0 - 0
FRA U19 20:00 StrasbourgU19 0-0 Lyon U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Torcy U.S U19 0-0 Pontarlier U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Nantes U19 0-0 Avranches U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Le Mans U19 0-0 Guingamp U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Laval U19 0-0 Chateauroux U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Rennes U19 0-0 Angers SCO U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Nancy U19 0-0 Troyes U19 0 - 0
FRA U19 20:00 ASPTT Dijon U19 0-0 AuxerreU19 0 - 0
FRA U19 20:00 Bourg Pronnas U19 0-0 Metz U19 0 - 0
FRA U19 20:00 SochauxU19 0-0 Clermont U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Paris FC U19 0-0 Dijon U19 0 - 0
TUN D1 20:00 ES du Sahel 0-0 Rejiche 0 - 0
TUN D1 20:00 C.A.Bizertin 0-0 Sifakesi 0 - 0
TUN D1 20:00 Etoile Metlaoui 0-0 US Tataouine 0 - 0
TUN D1 20:00 U.S.Monastir 0-0 Olympique de Beja 0 - 0
MAL D2 20:00 Pieta Hotspurs 0-0 Pembroke Athleta 0 - 0
CHI D2 20:00 San Marcos de Arica 0-0 Nublense 0 - 0
CHI D2 20:00 Puerto Montt 0-0 CD Magallanes 0 - 0
CHI D2 20:00 Deportes Santa Cruz 0-0 Deportes Valdivia 0 - 0
CHI D2 20:00 Union San Felipe 0-0 Melipilla 0 - 0
CHI D2 20:00 Deportes Temuco 0-0 Cobreloa 0 - 0
CHI D2 20:00 Barnechea 0-0 Rangers Talca 0 - 0
CHI D2 20:00 CD Copiapo S.A. 0-0 San Luis Quillota 0 - 0
BI PL 20:00 Vitalo 0-0 BS Dynamic 0 - 0
BI PL 20:00 Flambeau de l'Est 0-0 Bumamuru 0 - 0
BI PL 20:00 Olympique Star 0-0 Royal Muramvya FC 0 - 0
URU D1 20:00 Club Atletico Progreso 0-0 Torque 0 - 0
INT CF 20:00 FC Zurich 0-0 Winterthur 0 - 0
INT CF 20:00 Slaven Koprivnica 0-0 HNK Cibalia 0 - 0
Zam SL 20:00 Nkana FC 0-0 ZESCO United Ndola 0 - 0
INT CF 20:00 Zaglebie Lubin 0-0 Partizan Belgrade 0 - 0
INT CF 20:00 Baltika Kaliningrad 0-0 Cukaricki Stankom 0 - 0
Zam SL 20:00 Green Eagles 0-0 Young Green Eagles 0 - 0
HOL D1 20:30 Groningen 0-0 FC Twente Enschede 0 - 0
SAPL D1 20:30 AmaZulu 0-0 Maritzburg United 0 - 0
SAPL D1 20:30 Black Leopards 0-0 Orlando Pirates 0 - 0
SAFL 20:30 Pretoria Univ 0-0 Uthongathi FC 0 - 0
SAFL 20:30 Richards Bay 0-0 TS Sporting 0 - 0
IDN ISL 20:30 Persija Jakarta 0-0 Arema Malang 0 - 0
INT CF 20:30 NK Opatija 0-0 FK Backa Backa Palanka 0 - 0
ITA S4 20:30 SCD Progresso Calcio 0-0 US Fiorenzuola 0 - 0
ITA S4 20:30 Recanatese 0-0 Castelfidardo 0 - 0
ITA S4 20:30 ASD Pro Livorno 0-0 Prato 0 - 0
ITA S4 20:30 Tritium 0-0 ASD Brusaporto 0 - 0
ITA S4 20:30 Mezzolara 0-0 Bagnolese 0 - 0
ITA S4 20:30 Sona 0-0 Scanzorosciate 0 - 0
ITA S4 20:30 Giulianova 0-0 Aprilia 0 - 0
ITA S4 20:30 Derthona 0-0 USD Castellanzese 0 - 0
ITA S4 20:30 SC Caronnese 0-0 Legnano 0 - 0
ITA S4 20:30 Team Nuova Florida 0-0 Latina 0 - 0
ITA S4 20:30 Real Forte Querceta 0-0 ASD Seravezza Calcio 0 - 0
ITA S4 20:30 USD Bitonto 0-0 Puteolana 0 - 0
ITA S4 20:30 Correggese Calcio 0-0 US Corticella 0 - 0
ITA S4 20:30 APDC Chions 0-0 GSD Ambrosiana 0 - 0
ITA S4 20:30 Ponte San Pietro 0-0 Virtus Ciserano Bergamo 0 - 0
ITA S4 20:30 ASD Cannara 0-0 Sangiovannese 0 - 0
ITA S4 20:30 Scandicci 0-0 ASD Grassina 0 - 0
ITA S4 20:30 Rende 0-0 Santa Maria 0 - 0
ITA S4 20:30 US Adriese 0-0 Union Feltre Asd 0 - 0
ITA S4 20:30 ASD Manzanese 0-0 ASD San Giorgio-Sedico 0 - 0
OMA PL 20:50 Al-Nahda Muscat 0-0 Dhufar 0 - 0
FRA D1 21:00 Lorient 0-0 Dijon 0 - 0
FRA D1 21:00 Nantes 0-0 Lens 0 - 0
FRA D1 21:00 Nice 0-0 Bordeaux 0 - 0
FRA D1 21:00 Strasbourg 0-0 Saint Etienne 0 - 0
ITA D1 21:00 Atalanta 0-0 Genoa 0 - 0
ITA D1 21:00 Cagliari 0-0 AC Milan 0 - 0
ITA D1 21:00 Crotone 0-0 Benevento 0 - 0
ITA D1 21:00 Inter Milan 0-0 Juventus 0 - 0
ITA D1 21:00 Napoli 0-0 Fiorentina 0 - 0
ITA D1 21:00 Sassuolo 0-0 Parma 0 - 0
ITA C1 21:00 Albinoleffe 0-0 Lecco 0 - 0
ITA C1 21:00 Como 0-0 Novara 0 - 0
ITA C1 21:00 JuventusU23 0-0 Piacenza 0 - 0
ITA C1 21:00 AC Monopoli 0-0 Catanzaro 0 - 0
ITA C1 21:00 Paganese 0-0 US Casertana 1908 0 - 0
ITA C1 21:00 Palermo 0-0 Francavilla 0 - 0
ITA C1 21:00 Viterbese 0-0 Teramo 0 - 0
ITA C1 21:00 Bisceglie 1913 0-0 Bari 0 - 0
ITA C1 21:00 Catania 0-0 Foggia 0 - 0
ITA C1 21:00 Modena 0-0 USD Virtus Verona 0 - 0
ITA C1 21:00 Perugia 0-0 Feralpisalo 0 - 0
ITA C1 21:00 Sambenedettese 0-0 Padova 0 - 0
ITA C1 21:00 SudTirol 0-0 Vis Pesaro 0 - 0
ITA C1 21:00 Juve Stabia 0-0 Ternana 0 - 0
ITA C1 21:00 Carpi 0-0 Ravenna 0 - 0
ITA C1 21:00 Olbia 0-0 Grosseto 0 - 0
ITA C1 21:00 Us Pergolettese 0-0 Pontedera 0 - 0
ITA C1 21:00 Pro Sesto 0-0 Livorno 0 - 0
ITA C1 21:00 Pro Vercelli 0-0 Carrarese 0 - 0
ENG FAWSL 21:00 Birmingham (w) 0-0 Brighton H.A. (w) 0 - 0
ENG FAWSL 21:00 Chelsea FC (w) 0-0 Manchester United (w) 0 - 0
ENG FAWSL 21:00 Manchester City (w) 0-0 Aston Villa (w) 0 - 0
ENG FAWSL 21:00 Reading (w) 0-0 Arsenal (w) 0 - 0
ENG WPR 21:00 Blackburn Rovers (w) 0-0 Lewes (w) 0 - 0
ENG WPR 21:00 CrystalPalace (w) 0-0 Durham Wildcats LFC (w) 0 - 0
ENG WPR 21:00 Liverpool (w) 0-0 Leicester City (w) 0 - 0
ENG WPR 21:00 London Bees (w) 0-0 London City Lionesses (w) 0 - 0
ENG WPR 21:00 Sheffield United (w) 0-0 Coventry (w) 0 - 0
SCO WPL 21:00 Celtic (w) 0-0 Glasgow City (w) 0 - 0
SCO WPL 21:00 Hearts (w) 0-0 Glasgow Rangers (w) 0 - 0
SCO WPL 21:00 Motherwell (w) 0-0 Forfar Farmington (w) 0 - 0
SCO WPL 21:00 Spartans (w) 0-0 Hibernian (w) 0 - 0
FRA U19 21:00 Evreux U19 0-0 Drancy U19 0 - 0
FRA U19 21:00 Feignies U19 0-0 LensU19 0 - 0
FRA U19 21:00 Montfermeil U19 0-0 Chambly FC U19 0 - 0
FRA U19 21:00 Paris Saint Germain U19 0-0 Lille U19 0 - 0
FRA U19 21:00 Caen U19 0-0 St Pryve St Hilaire U19 0 - 0
FRA U19 21:00 Orleans US 45 U19 0-0 Amiens U19 0 - 0
FRA U19 21:00 Toulon U19 0-0 Nice U19 0 - 0
FRA U19 21:00 Colomiers U19 0-0 Monaco U19 0 - 0
FRA U19 21:00 Pieve di Lota U19 0-0 Montpellier U19 0 - 0
FRA U19 21:00 Ajaccio U19 0-0 Toulouse U19 0 - 0
FRA U19 21:00 Valenciennes US U19 0-0 Le Havre U19 0 - 0
FRA U19 21:00 Cannes AS U19 0-0 Istres U19 0 - 0
FRA U19 21:00 Marseille U19 0-0 Saint Etienne U19 0 - 0
FRA U19 21:00 NimesU19 0-0 Avenir Sportif Beziers U19 0 - 0
BEL FAD 21:00 Rupel Boom 0-0 URS Lixhe-Lanaye 0 - 0
BEL FAD 21:00 Francs Borains 0-0 Patro Eisden 0 - 0
BEL FAD 21:00 RFC de Liege 0-0 Royal Knokke 0 - 0
BEL FAD 21:00 Sint-Eloois-Winkel 0-0 KSK Heist 0 - 0
BEL FAD 21:00 Tienen 0-0 Olympic Charleroi 0 - 0
MAL D2 21:00 Mqabba FC 0-0 Zebbug Rangers 0 - 0
ISL 21:00 FC Goa 0-0 Mohun Bagan(Ind) 0 - 0
RUS FDH 21:00 TTG-Ugra Yugorsk Futsal 0-0 MFK CPRF Futsal 0 - 0
BGD D1 21:00 Mohammedan Dhaka 0-0 Arambagh KS 0 - 0
MAR D2 21:00 Wydad Fes 0-0 Stade Marocain du Rabat 0 - 0
MAR D2 21:00 Wydad Temara 0-0 Chabab Ben Guerir 0 - 0
MAR D2 21:00 UTS Union Touarga Sport Rabat 0-0 Chabab Atlas Khenifra 0 - 0
INT CF 21:00 Dynamo Moscow 0-0 Lech Poznan 0 - 0
INT CF 21:00 Arsenal Tula 0-0 Backa Topola 0 - 0
ENG PR 21:05 Sheffield United 0-0 Tottenham Hotspur 0 - 0
GER D1 21:30 Bayern Munchen 0-0 SC Freiburg 0 - 0
ENG PU23 21:30 Southampton U23 0-0 Arsenal U23 0 - 0
Spain D4 21:45 Cordoba B 0-0 CD Gerena 0 - 0
Spain D4 21:45 Teruel 0-0 CA Monzon 0 - 0
BEL D1 22:00 Cercle Brugge 0-0 Standard Liege 0 - 0
SUI Sl 22:00 FC Sion 0-0 Lugano 0 - 0
NGA PR 22:00 Akwa United 0-0 Wikki Tourist 0 - 0
NGA PR 22:00 Enyimba 0-0 Kano Pillars 0 - 0
NGA PR 22:00 Ifeanyi Ubah 0-0 Abia Warriors 0 - 0
NGA PR 22:00 Jigawa Golden Stars 0-0 Kwara United 0 - 0
NGA PR 22:00 Lobi Stars 0-0 Akwa Starlets 0 - 0
NGA PR 22:00 MFM FC 0-0 Enugu Rangers International 0 - 0
NGA PR 22:00 Sunshine Stars FC 0-0 Warri Wolves FC 0 - 0
NGA PR 22:00 Nasarawa United 0-0 Katsina United 0 - 0
NGA PR 22:00 Plateau United 0-0 Adamawa United 0 - 0
NGA PR 22:00 Rivers United 0-0 Heartland FC 0 - 0
ENG FAWSL 22:00 West Ham United (w) 0-0 Tottenham Hotspur (w) 0 - 0
TUN D1 22:00 Esperance Sportive de Tunis 0-0 Stade tunisien 0 - 0
GHA D1 22:00 Ashanti Gold 0-0 Medeama SC 0 - 0
GHA D1 22:00 King Faisal 0-0 Elmina Sharks 0 - 0
GHA D1 22:00 Karela United FC 0-0 Berekum Chelsea 0 - 0
GHA D1 22:00 WAFA 0-0 Asante Kotoko FC 0 - 0
GHA D1 22:00 Aduana Stars 0-0 Legon Cities FC 0 - 0
GHA D1 22:00 Bechem United 0-0 Ghana Dream FC 0 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 CA Ouriense (w) 0-0 SF Damaiense (w) 0 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 Gil Vicente FC (w) 0-0 UR Cadima (w) 0 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 Clube Condeixa (w) 0-0 Clube Albergaria (w) 0 - 0
Spain D4 22:00 CF Soller 0-0 UD Collerense 0 - 0
SPA LU19 22:00 Torre Levante U19 0-0 Patacona CF U19 0 - 0
Spain D4 22:00 Villanueva 0-0 Barbastro 0 - 0
Spain D4 22:00 SD Beasain 0-0 Urgatz 0 - 0
Spain D4 22:00 Silva SD 0-0 Bergantinos CF 0 - 0
Spain D4 22:00 CD Colunga 0-0 L Entregu CF 0 - 0
POR D3 22:00 Vitoria Setubal 0-0 Moura 0 - 0
POR D3 22:00 Agueda 0-0 CCDR Vila Cortez 0 - 0
EGY D1 22:00 NBE SC 0-0 EL Ahly 0 - 0
POR D3 22:00 Loures 0-0 SCU Torreense 0 - 0
POR D3 22:00 Lourinhanense 0-0 Alverca 0 - 0
POR D3 22:00 Montalegre 0-0 Sal gadacz 0 - 0
POR D3 22:00 Estrela da Amadora 0-0 GD Fontinhas 0 - 0
POR D3 22:00 Amora FC 0-0 Esp. Lagos 0 - 0
POR D3 22:00 Amarante 0-0 Pedras Rubras 0 - 0
POR D3 22:00 Sanjoanense 0-0 S. Joao Ver 0 - 0
POR D3 22:00 aljustrelense 0-0 Juventude de Evora 0 - 0
POR D3 22:00 Marr Tino 0-0 Tirsense 0 - 0
POR D3 22:00 GRAP 0-0 Marinhense 0 - 0
INT CF 22:00 Ostersunds FK 0-0 Ferencvarosi TC 0 - 0
POR D3 22:00 Brito SC 0-0 Rio Ave B 0 - 0
POR D3 22:00 Benfica C.Branco 0-0 Alcains 0 - 0
POR D3 22:00 Belenenses B 0-0 Oriental Dragon 0 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 Fiaes SC (w) 0-0 Valadares Gaia FC (w) 0 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 Estoril Praia (w) 0-0 Benfica (w) 0 - 0
Spain D4 22:15 CCD Alberite 0-0 Rioja competition 0 - 0
ANDSL 22:30 Sant Julia 0-0 FC Santa Coloma 0 - 0
Spain D4 22:30 CD Madridejos 0-0 UB Conquense 0 - 0
Spain D4 22:30 Polvorin 0-0 Racing Villalbes 0 - 0
Spain D4 22:30 UD Santa Marta 0-0 CD Penaranda 0 - 0
Spain D4 22:30 RCP Valverdeno 0-0 AD Llerenense 0 - 0
SPA LU19 22:30 Atletico Sanluqueno U19 0-0 Cadiz U19 0 - 0
Spain D4 22:30 CD River Ega 0-0 CD Corellano 0 - 0
HOL D1 22:45 AFC Ajax 0-0 Feyenoord 0 - 0
HOL D1 22:45 VVV Venlo 0-0 SC Heerenveen 0 - 0
FRA D1 22:59 Lille 0-0 Reims 0 - 0
AUT D1 22:59 Wolfsberger AC 0-0 Sturm Graz 0 - 0
POR D1 22:59 Portimonense 0-0 Belenenses 0 - 0
POR D1 22:59 Gil Vicente 0-0 Maritimo 0 - 0
POR D1 22:59 Santa Clara 0-0 FC Famalicao 0 - 0
POR D1 22:59 Nacional da Madeira 0-0 Moreirense 0 - 0
OMA PL 22:59 Al Ittehad Salalah 0-0 Al-Nasr(OMA) 0 - 0
OMA PL 22:59 Al-Suwaiq 0-0 Saham 0 - 0
CAF SC 22:59 Libya 0-0 Niger 0 - 0
SEN D1 22:59 Mbour 0-0 Pikine 0 - 0
SEN D1 22:59 US Goree 0-0 Casamance 0 - 0
SEN D1 22:59 ASEC Ndiambour 0-0 CNEPS Excellence 0 - 0
Spain D4 22:59 Igualada 0-0 CF Montanesa 0 - 0
Spain D4 22:59 Mazarron CF 0-0 FC Cartagena 0 - 0
Spain D4 22:59 Club Deportivo Tropezon 0-0 CD Guarnizo 0 - 0
Spain D4 22:59 Gimnastica Torrelavega 0-0 Barreda Balompie 0 - 0
Spain D4 22:59 Muleno CF 0-0 FC La Union Atletico 0 - 0
Spain D4 22:59 CD San Roque de Lepe 0-0 Puente Genil 0 - 0
Spain D4 22:59 Terrassa 0-0 UE Valls 0 - 0
Spain D4 22:59 Almagro CF 0-0 Albacete B 0 - 0
Spain D4 22:59 CD Illescas 0-0 CD Guadalajara 0 - 0
Spain D4 22:59 Toledo 0-0 CD Torrijos 0 - 0
Spain D4 22:59 CD Villacanas 0-0 CD Marchamalo 0 - 0
Spain D4 22:59 CD Pedroneras 0-0 CD Azuqueca 0 - 0
Spain D4 22:59 La Solana 0-0 Huracan de Balazote 0 - 0
Spain D4 22:59 La Roda CF 0-0 CS Puertollano 0 - 0
REWT 22:59 Fylkir (w) 0-0 Fram Reykjavik (w) 0 - 0
REWT 22:59 Trottur Reykjavik (w) 0-0 Fjolnir (w) 0 - 0
GFA PR 22:59 GAMTEL 0-0 BK Milan 0 - 0
GFA PR 22:59 Gambia Ports Authority 0-0 Banjul United 0 - 0
GFA PR 22:59 Brikama United 0-0 Wallidan 0 - 0
SPA WD2 22:59 Madrid CFF II (w) 0-0 Atletico Madrid B (w) 0 - 0
SEN D2 22:59 Renaissance Dakar 0-0 Keur Madior 0 - 0
ENG PR 23:30 Liverpool 0-0 Manchester United 0 - 0
SPA LU19 23:30 Castilleja CF U19 0-0 Sevilla U19 0 - 0
REWT 23:30 KR Reykjavik (w) 0-0 Vikingur Reykjavik (w) 0 - 0
`
image-top-scroll
`