Please Wait . . .

QZSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
16-01-2021
RUS FDH 17:00 90+ Norilsky Nickel Futsal 0-0 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 0 - 0
VIE D1 17:05 90+ Becamex Binh Duong 1-0 Thanh Hoa 1 - 0
INT CF 17:15 90 ZNK Osijek 2-2 Fehervar Videoton 1 - 0
TUR D1 17:30 65 Konyaspor 2-3 Goztepe 0 - 2
INT CF 17:30 66 Red Bull Salzburg 3-0 SK Vorwarts Steyr 1 - 0
IRN U23 17:30 62 Zob Ahan U23 0-3 Sepahan Isfahan U23 0 - 1
Spain D4 17:30 70 CD Manacor 0-0 CD Cardassar 0 - 0
SPA WD1 18:00 HT Sevilla FC (w) 0-0 Rayo Vallecano (w) 0 - 0
POR D2 18:00 HT Leixoes 1-0 GD Chaves 1 - 0
Por U23 18:00 HT Rio Ave U23 0-1 Sporting Lisbon Sad U23 0 - 1
IRQ D1 18:00 HT Al Semawah 0-0 Alsinaat Alkahrabaiya 0 - 0
IRQ D1 18:00 HT Baghdad 0-1 Al Diwaniya 0 - 1
SPA CUP 18:00 HT Almeria 3-0 Alaves 3 - 0
INT CF 18:00 HT Nordsjaelland 1-0 Helsingor 1 - 0
INT CF 18:00 50 FK Senica 1-0 Lisen 1 - 0
INT CF 18:00 HT B93 Copenhagen 1-1 Roskilde 1 - 1
SPA CUP 18:00 HT SCR Pena Deportiva 1-0 Real Valladolid 1 - 0
INT CF 18:00 46 Lyngby 4-1 HIK Hellerup 4 - 1
INT CF 18:00 51 Herfolge Boldklub Koge 2-0 Holbaek 2 - 0
INT CF 18:00 50 Bronshoj 0-0 AB Tarnby 0 - 0
SPA LU19 18:00 HT Barcelona U19 2-0 CE Europa U19 2 - 0
SPA LU19 18:00 HT Union Viera CF U19 0-1 UD San Fernando U19 0 - 1
Spain D4 18:00 32 Real Burgos CF 0-0 Almazan 0 - 0
Zam SL 18:00 HT Green Buffaloes 0-0 Kabwe Warriors 0 - 0
SPA LU19 18:00 HT Stadium Casablanca U19 0-2 CD Ebro U19 0 - 2
Maldives P L 18:00 HT Da Grande SC 0-0 Club Valencia MDV 0 - 0
SPA LU19 18:00 HT Danok Bat U19 1-0 Leioa U19 1 - 0
INT CF 18:00 45+ Chemik Bydgoszcz 0-0 Sokol Kleczew 0 - 0
SPA LU19 18:00 HT Lleida Esportiu U19 1-2 Real Zaragoza U19 1 - 2
INT CF 18:00 HT Gawin Sleza Wroclaw 3-1 Miedz Legnica 3 - 1
INT CF 18:00 HT Renova Cepciste 2-0 FK Drita Bogovinje 2 - 0
INT CF 18:00 HT Chemik Police 0-3 Flota Swinoujscie 0 - 3
POR D3 18:00 HT FC Felgueiras 1-0 Vitoria Guimaraes B 1 - 0
Fut IFI 18:00 HT Inter Movistar Futsal 3-1 Hovocubo Futsal 3 - 1
Fut IFI 18:00 HT Vitenolsha five 0-3 AFC Kairat Futsal 0 - 3
INT CF 18:10 HT Widzew lodz 0-2 Elana Torun 0 - 2
Por U23 18:15 31 Coimbra EC U23 0-0 Portimonense U23 0 - 0
INT CF 18:20 36 Znicz Pruszkow 1-0 GKS Belchatow 0 - 0
IWD1 18:30 25 AGSM Verona (w) 0-1 AC Milan (w) 0 - 0
INT CF 18:30 27 Schaffhausen 0-1 FC St.Gallen U21 0 - 0
INT CF 18:30 27 Beroe Stara Zagora 0-0 Yantra Gabrovo 0 - 0
INT CF 18:30 27 Naestved 0-0 B 73 Slagelse 0 - 0
Spain D4 18:30 27 Santanyi 0-0 San Jodie 0 - 0
ICE CH 18:30 24 Hafnarfjordur 0-1 Keflavik 0 - 0
IRQ D1 18:45 12 Zakho 0-0 Al Qasim Sport Club 0 - 0
INT CF 18:45 13 Odra Opole 0-1 Polonia Bytom 0 - 0
GER D2 19:00 Erzgebirge Aue 0-0 Fortuna Dusseldorf 0 - 0
GER D2 19:00 VfL Bochum 0-0 Nurnberg 0 - 0
GER D2 19:00 Hannover 96 0-0 St. Pauli 0 - 0
TIP CUP 19:00 Slavia Prague B 0-0 SK Slovan Varnsdorf 0 - 0
THA D1 19:00 Samut Sakhon 0-0 Ranong FC 0 - 0
THA D1 19:00 Customs Department FC 0-0 Sisaket FC 0 - 0
THA D1 19:00 Chainat FC 0-0 Uthai Thani Forest 0 - 0
THA D1 19:00 Ayutthaya United 0-0 Kasetsart FC 0 - 0
Syri D1 19:00 Al-Sahel(SYR) 0-0 Al-Horiyah 0 - 0
Syri D1 19:00 Al-Taleiah 0-0 Teshrin SC 0 - 0
Syri D1 19:00 Al Ittihad (SYR) 0-0 Al-Wahda Damascus 0 - 0
INT CF 19:00 Young Boys 0-0 Stade Ouchy 0 - 0
INT CF 19:00 SKF Sered 0-0 Dukla Banska Bystrica 0 - 0
Ken D1 19:00 Nzoia United 0-0 Sofapaka FC 0 - 0
Ken D1 19:00 Bandari 0-0 Kakamega Homeboyz 0 - 0
Ken D1 19:00 Tusker 0-0 Kariobangi Sharks 0 - 0
Syri D1 19:00 Al futowa 0-0 Al Wathbah 0 - 0
Ken D1 19:00 Nairobi Star City 0-0 Ulinzi Stars Nakuru 0 - 0
Syri D1 19:00 Hutteen FC 0-0 Al-Shorta Damascus 0 - 0
Syri D1 19:00 Al-Jaish Damascus 0-0 Ha Ji lage 0 - 0
Syri D1 19:00 Al-Karamah 0-0 Jableh SC 0 - 0
INT CF 19:00 NK Lokomotiva Zagreb 0-0 HNK Sibenik 0 - 0
INT CF 19:00 Brondby IF 0-0 Kolding FC 0 - 0
INT CF 19:00 Resovia Rzeszow 0-0 Hutnik Krakow 0 - 0
INT CF 19:00 Randers FC 0-0 Esbjerg 0 - 0
INT CF 19:00 Fremad Amager 0-0 BK Avarta 0 - 0
INT CF 19:00 Wisla Krakow 0-0 MSK Zilina 0 - 0
INT CF 19:00 Wisla Plock 0-0 Wigry Suwalki 0 - 0
INT CF 19:00 ND Gorica 0-0 Tabor Sezana 0 - 0
INT CF 19:00 Rapid Bucuresti 0-0 Odorheiu Secuiesc 0 - 0
INT CF 19:00 SOROKSAR 0-0 Pecsi MFC 0 - 0
INT CF 19:00 Wigry Suwalki 0-0 Wisla Plock 0 - 0
ETH PR 19:00 Sidama Bunna 0-0 Dire Dawa 0 - 0
SPA LU19 19:00 Las Palmas U19 0-0 Acodetti CF U19 0 - 0
INT CF 19:00 Slaven Koprivnica 0-0 Radnik Sesvete 0 - 0
SPA LU19 19:00 Cordoba U19 0-0 CD Polillas Ceuta U19 0 - 0
INT CF 19:00 Academy Pandev 0-0 Borec Veles 0 - 0
Ken D1 19:00 MCF FC 0-0 Kisumu All Stars 0 - 0
INT CF 19:00 Vasas 0-0 Dunajska Streda 0 - 0
INT CF 19:00 Metalac Gornji Milanovac 0-0 Zemun 0 - 0
INT CF 19:00 Slask Wroclaw 0-0 Novi Pazar 0 - 0
INT CF 19:00 FC Sozopol 0-0 Cherno More Varna 0 - 0
INT CF 19:00 Cracovia Krakow 0-0 LKS Nieciecza 0 - 0
Fut IFI 19:00 AEK Futsal 0-0 MFC acatobi five 0 - 0
Fut IFI 19:00 MFC Prodexim Kherson Futsal 0-0 KMF Shkupi Futsal 0 - 0
INT CF 19:00 LKS Nieciecza 0-0 Cracovia Krakow 0 - 0
KSA YTH 19:15 Hajer (Youth) 0-0 Al Ahli Jeddah (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:15 Al-Fath (Youth) 0-0 Al-Hilal (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:15 Al-Ettifaq (Youth) 0-0 Al-Faisaly Harmah Youth 0 - 0
KSA YTH 19:15 Al-Qadasiya (Youth) 0-0 Al-Ittihad (Youth) 0 - 0
VIE D1 19:15 The Cong 0-0 XM Hai Phong FC 0 - 0
ENG PR 19:30 Wolves 0-0 West Bromwich(WBA) 0 - 0
CYP D2 19:30 Omonia Psevda 0-0 Kouris Erimi 0 - 0
ENG LCH 19:30 Middlesbrough 0-0 Birmingham City 0 - 0
EGY D2 19:30 El Daklyeh 0-0 El Merrikh 0 - 0
ICE CH B 19:30 Afturelding 0-0 Vestri 0 - 0
INT CF 19:30 SJK Seinajoen 0-0 FC Haka 0 - 0
EGY D2 19:30 Tahta SC 0-0 Dayrot 0 - 0
EGY D2 19:30 Beni Suef 0-0 El Alameen 0 - 0
MPRE L 19:30 Big Bullets FC 0-0 Ntopwa United FC 0 - 0
EGY D2 19:30 El Sharqia Dokhan 0-0 Aluminium Naq Hammadi 0 - 0
EGY D2 19:30 Fayoum 0-0 Qena SC 0 - 0
MPRE L 19:30 Civil Service Utd 0-0 Red Lions FC 0 - 0
EGY D2 19:30 Shoban Moslemen Qena 0-0 Suhag 0 - 0
MPRE L 19:30 Karonga United 0-0 Ekwendeni Hammers 0 - 0
KSA YTH 19:35 Al-Feiha U20 0-0 Ohud Medina Youths 0 - 0
GRE D21 19:45 Giorgos Karaiskakis 0-0 Levadiakos 0 - 0
GRE D21 19:45 Ierapetra 0-0 Diagoras 0 - 0
GRE D21 19:45 Panahaiki-2005 0-0 Trikala 0 - 0
ALB D1 19:45 Skenderbeu Korca 0-0 Partizani Tirana 0 - 0
ALB D1 19:45 Apolonia Fier 0-0 KF Laci 0 - 0
KSA YTH 19:45 Al-Tai (Youth) 0-0 Al-Taawon Youths 0 - 0
ALB D1 19:45 KF Tirana 0-0 Kastrioti Kruje 0 - 0
INT CF 19:45 AC Oulu 0-0 RoPS Rovaniemi 0 - 0
KSA YTH 19:50 Abha U20 0-0 Al-Nasr (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00 SV Elversberg 0-0 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 0
GER Reg 20:00 FSV Frankfurt 0-0 FSV Mainz 05 (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00 FC Giessen 0-0 Bayern Alzenau 0 - 0
GER Reg 20:00 Hessen Kassel 0-0 TSG Hoffenheim (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00 FK Pirmasens 0-0 SSV Ulm 1846 0 - 0
GER Reg 20:00 Rot-Weiss Koblenz 0-0 Bahlinger 0 - 0
GER Reg 20:00 TSV Schott Mainz 0-0 TSV Steinbach 0 - 0
GER Reg 20:00 Eintracht Stadtallendorf 0-0 TSG Balingen 0 - 0
GER Reg 20:00 VfB Stuttgart II 0-0 SC Freiburg (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00 Astoria Walldorf 0-0 Vfr Aalen 0 - 0
UAE LP 20:00 Al-Dhafra 0-0 Al-Wasl 0 - 0
UAE LP 20:00 Khor Fakkan 0-0 Al-Jazira(UAE) 0 - 0
HOL D2 20:00 FC Oss 0-0 SC Telstar 0 - 0
GER D3 20:00 VFB Lubeck 0-0 Hansa Rostock 0 - 0
GER D3 20:00 Uerdingen KFC 05 0-0 SV Waldhof Mannheim 0 - 0
GER D3 20:00 Unterhaching 0-0 Magdeburg 0 - 0
GER D3 20:00 MSV Duisburg 0-0 SV Meppen 0 - 0
GER D3 20:00 Hallescher FC 0-0 Bayern Munchen (Youth) 0 - 0
GER D3 20:00 SC Verl 0-0 Kaiserslautern 0 - 0
GER Reg 20:00 SV Lippstadt 0-0 VFB Homberg 0 - 0
GER Reg 20:00 Rot-Weiss Oberhausen 0-0 Wegberg-Beeck 0 - 0
GER Reg 20:00 Preuben Munster 0-0 SV Rodinghausen 0 - 0
GER Reg 20:00 Wiedenbruck 0-0 Rot-Weiss Essen 0 - 0
GER Reg 20:00 Rot-Weiss Ahlen 0-0 Wuppertaler 0 - 0
GER Reg 20:00 Bonner 0-0 Sportfreunde Lotte 0 - 0
GER Reg 20:00 Borussia Dortmund (Youth) 0-0 Alemannia Aachen 0 - 0
GER Reg 20:00 Fortuna Dusseldorf (Youth) 0-0 SV Straelen 0 - 0
GER Reg 20:00 Fortuna Koln 0-0 Bergisch Gladbach 09 0 - 0
SAPL D1 20:00 Lamontville Golden Arrows 0-0 Tshakhuma TM 0 - 0
ITA D2 20:00 Cittadella 0-0 Ascoli 0 - 0
ITA D2 20:00 Monza 0-0 Cosenza Calcio 1914 0 - 0
ITA D2 20:00 Pisa 0-0 Brescia 0 - 0
ITA D2 20:00 Pordenone Calcio SSD 0-0 Venezia 0 - 0
ENG L1 20:00 AFC Wimbledon 0-0 Sunderland A.F.C 0 - 0
CZE D1 20:00 Mlada Boleslav 0-0 Brno 0 - 0
CZE D1 20:00 Opava 0-0 Tescoma Zlin 0 - 0
SAPL D1 20:00 Supersport United 0-0 Mamelodi Sundowns 0 - 0
TUR D1 20:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 0-0 Sivasspor 0 - 0
TUR D1 20:00 Gazisehir Gaziantep 0-0 Kayserispor 0 - 0
TUN D1 20:00 AS Slimane 0-0 Club Africain 0 - 0
TUN D1 20:00 US Ben Guerdane 0-0 J.S. Kairouanaise 0 - 0
MAL D1 20:00 Gzira United 0-0 Floriana F.C. 0 - 0
MAL D1 20:00 Hibernians FC 0-0 Sliema Wanderers FC 0 - 0
MAL D2 20:00 Qrendi 0-0 San Gwann 0 - 0
GRE D1 20:00 Olympiakos Piraeus 0-0 Pas Giannina 0 - 0
GRE D1 20:00 Volos NFC 0-0 Lamia 0 - 0
GRE D1 20:00 OFI Crete 0-0 PAOK Saloniki 0 - 0
BI PL 20:00 Musongati FC 0-0 Bujumbura City 0 - 0
BI PL 20:00 Kayanza Utd 0-0 Aigle Noir 0 - 0
BI PL 20:00 Inter Stars 0-0 Le Messager Ngozi 0 - 0
BI PL 20:00 Les Elephants FC 0-0 Rukinzo FC 0 - 0
JOR D1 20:00 Al-Ahly 0-0 Maan 0 - 0
INT CF 20:00 Red Bull Salzburg 0-0 SKU Amstetten 0 - 0
INT CF 20:00 Austria Wien 0-0 SV Horn 0 - 0
INT CF 20:00 SC Freiburg (w) 0-0 Basel (w) 0 - 0
INT CF 20:00 St.Polten 0-0 FC Blau Weiss Linz 0 - 0
INT CF 20:00 Kriens 0-0 Luzern 0 - 0
INT CF 20:00 FC Liefering 0-0 WSG Wattens 0 - 0
INT CF 20:00 SV Ried 0-0 FC Superfund Pasching 0 - 0
Italian YL B 20:00 Frosinone U20 0-0 Napoli(U19) 0 - 0
ALG D1 20:00 MC Magra 0-0 Paradou AC 0 - 0
ALG D1 20:00 WA Tlemcen 0-0 JS kabylie 0 - 0
INT CF 20:00 Nitra 0-0 MSK Puchov 0 - 0
INT CF 20:00 Servette 0-0 Neuchatel Xamax 0 - 0
INT CF 20:00 Gornik Leczna 0-0 Stal Rzeszow 0 - 0
INT CF 20:00 Slask Wroclaw II 0-0 Stal Brzeg 0 - 0
INT CF 20:00 Videoton Puskas Akademia 0-0 Ujpesti 0 - 0
INT CF 20:00 NK Publikum Celje 0-0 NK Nafta 0 - 0
INT CF 20:00 Hajduk Split 0-0 NK Croatia Zmijavci 0 - 0
URU D1 20:00 Danubio FC 0-0 Cerro Largo 0 - 0
Ken D1 20:00 Nairobi Stima 0-0 Fortune Sacco 0 - 0
Zam SL 20:00 Prison Leopards FC 0-0 Forest Rangers 0 - 0
Zam SL 20:00 Kitwe United 0-0 Lumwana Radiants 0 - 0
INT CF 20:00 Bytovia Bytow 0-0 Nielba Wagrowiec 0 - 0
Zam SL 20:00 Indeni FC 0-0 Buildcon FC 0 - 0
ICE PSC 20:00 Leiknir Reykjavik 0-0 Throttur Reykjavik 0 - 0
Zam SL 20:00 Red Arrows 0-0 NAPSA Stars 0 - 0
INT CF 20:00 NK Varteks Varazdin 0-0 Hrvatski dragovoljac 0 - 0
BRA SPWL 20:00 Sport Recife (w) 0-0 Nautico Capibaribe (w) 0 - 0
INT CF 20:00 Anderlecht U21 0-0 Saint Gilloise 0 - 0
KSA YTH 20:05 Al Wehda (Youth) 0-0 Al-Shabab (Youth) 0 - 0
MAU D1 20:15 ASC Tidjikja 0-0 F.C. Nouadhibou 0 - 0
SAPL D1 20:30 Bloemfontein Celtic 0-0 Stellenbosch FC 0 - 0
FRA WD1 20:30 Fleury 91 (w) 0-0 Le Havre (w) 0 - 0
FRA WD1 20:30 Issy FF (w) 0-0 Dijon w 0 - 0
FRA WD1 20:30 ASJ Soyaux (w) 0-0 Paris FC (w) 0 - 0
SAFL 20:30 Free State Stars 0-0 Sekhukhune United 0 - 0
SAFL 20:30 JDR Stars 0-0 Cape Town Spurs 0 - 0
SAFL 20:30 Jomo Cosmos 0-0 Real Kings 0 - 0
SAFL 20:30 Pretoria Callies 0-0 Polokwane City FC 0 - 0
SAFL 20:30 Steenberg United 0-0 Cape Town All Stars 0 - 0
IWD1 20:30 Bari (w) 0-0 Florentia(w) 0 - 0
IWD1 20:30 Sassuolo (w) 0-0 Empoli (w) 0 - 0
SAPL D1 20:30 TS Galaxy 0-0 Chippa United 0 - 0
INT CF 20:30 TSV Hartberg 0-0 SG Austria Klagenfurt 0 - 0
Italian YL B 20:30 Brescia U20 0-0 Reggiana U20 0 - 0
Italian YL B 20:30 Spezia U19 0-0 Pescara U20 0 - 0
Italian YL B 20:30 Vicenza U19 0-0 Venezia F.C. Youth 0 - 0
Italian YL B 20:30 Udinese U20 0-0 Verona U19 0 - 0
Italian YL B 20:30 Cittadella U20 0-0 Chievo U19 0 - 0
ALG D1 20:30 CR Belouizdad 0-0 MC Oran 0 - 0
ALG D1 20:30 ES Setif 0-0 MC Alger 0 - 0
INT CF 20:30 FC Mariupol 0-0 Rakow Czestochowa 0 - 0
INT CF 20:30 Diosgyor VTK 0-0 Mezokovesd Zsory 0 - 0
INT CF 20:30 NK Medimurje Cakovec 0-0 Istra 1961 Pula 0 - 0
Italian YL B 20:30 US Cremonese U20 0-0 Parma U20 0 - 0
ICE CH 20:30 Breidablik 0-0 Grindavik 0 - 0
INT CF 20:30 Lahti 0-0 Ekenas IF Fotboll 0 - 0
ITA S4 20:30 Luparense FC 0-0 AC Mestre 0 - 0
ITA S4 20:30 San Donato Tavarnelle 0-0 Robur Siena S.S.D. 0 - 0
ITA S4 20:30 Chieri 0-0 Borgosesia 0 - 0
ITA S4 20:30 Vastese 0-0 Castelnuovo 0 - 0
ITA S4 20:30 Virtus Bolzano 0-0 Trento 0 - 0
BHR D1 20:35 Al-Najma 0-0 Al-Riffa 0 - 0
FRA D2 21:00 Toulouse 0-0 Grenoble 0 - 0
FRA D2 21:00 Troyes 0-0 Sochaux 0 - 0
ITA D2 21:00 Empoli 0-0 Salernitana 0 - 0
ITA D2 21:00 Pescara 0-0 Cremonese 0 - 0
CYP D1 21:00 Apollon Limassol FC 0-0 Olympiakos Nicosia FC 0 - 0
CYP D1 21:00 Omonia Nicosia FC 0-0 Ethnikos Achnas FC 0 - 0
CYP D1 21:00 AEP Paphos 0-0 APOEL Nicosia 0 - 0
ITA D1 21:00 Bologna 0-0 Verona 0 - 0
ITA C1 21:00 Lucchese 0-0 Renate AC 0 - 0
ITA C1 21:00 Turris Neapolis 0-0 Vibonese 0 - 0
ITA C1 21:00 Arezzo 0-0 Cesena 0 - 0
ITA C1 21:00 Alma Juventus Fano 0-0 Gubbio 0 - 0
ITA C1 21:00 Fermana 0-0 Legnago Salus 0 - 0
ITA C1 21:00 Imolese 0-0 Societa Sportiva Matelica Calcio 0 - 0
ITA C1 21:00 Pistoiese 0-0 Giana 0 - 0
ITA C1 21:00 Pro Patria 0-0 Alessandria 0 - 0
AGB LE 21:00 Petro Atletico de Luanda 0-0 Santa Rita FC 0 - 0
AGB LE 21:00 Benfica Lubango 0-0 Recreativo Caala 0 - 0
AGB LE 21:00 Desportivo Huila 0-0 Primeiro de Agosto 0 - 0
AGB LE 21:00 CRD Libolo 0-0 Sporting Cabinda 0 - 0
AGB LE 21:00 Bravos do Maquis 0-0 Ferroviario Do Huambo 0 - 0
ISL 21:00 Mumbai City 0-0 Fateh Hyderabad 0 - 0
RUS FDH 21:00 Dynamo Samarra Futsal 0-0 Novali Futsal 0 - 0
INT CF 21:00 Grasshopper 0-0 Austria Lustenau 0 - 0
Italian YL B 21:00 S.S.D. Monza 1912 Youth 0-0 Pordenone Youth 0 - 0
ALG D1 21:00 USM Alger 0-0 RC Relizane 0 - 0
CHI T 21:00 Municipal Santiago 0-0 ProvincialTalagante 0 - 0
INT CF 21:00 NJS 0-0 PK-35 Vantaa 0 - 0
INT CF 21:00 St. Gallen 0-0 Rheindorf Altach 0 - 0
INT CF 21:00 LASK Linz 0-0 Lafnitz 0 - 0
MAR D2 21:00 Raja de Beni Mellal 0-0 Olympique Dcheira 0 - 0
MAR D2 21:00 ASS Association Sportive de Sa 0-0 Olympique Khouribga 0 - 0
BGD D1 21:00 Saif Sporting Club 0-0 Rahmatgonj MFS 0 - 0
ITA S4 21:00 Fossano Calcio 0-0 FC Vado 0 - 0
ITA S4 21:00 Sestri Levante 0-0 Arconatese 0 - 0
IRQ D1 21:15 AL Minaa 0-0 Al-Naft 0 - 0
GER D1 21:30 Borussia Dortmund 0-0 FSV Mainz 05 0 - 0
GER D1 21:30 FC Koln 0-0 Hertha Berlin 0 - 0
GER D1 21:30 TSG Hoffenheim 0-0 Arminia Bielefeld 0 - 0
GER D1 21:30 Werder Bremen 0-0 Augsburg 0 - 0
GER D1 21:30 VfL Wolfsburg 0-0 RB Leipzig 0 - 0
AGB LE 21:30 Sagrada Esperanca 0-0 Cuando Cubango 0 - 0
AGB LE 21:30 Baixa de Cassanje 0-0 Academica Do Lobito 0 - 0
Spain D4 21:30 CD Benicarlo 0-0 Torrent C.F 0 - 0
SPA LU19 21:30 CD Roda U19 0-0 Valencia U19 0 - 0
SPA WD2 21:30 CD Riudoms W 0-0 Sant Gabriel (w) 0 - 0
Spain D4 21:30 Constancia 0-0 CE Felanitx 0 - 0
SPA D3 21:45 Leioa 0-0 Real Sociedad B 0 - 0
SPA D3 21:45 Real Balompedica Linense 0-0 Marino 0 - 0
Spain D4 21:45 Ribamontan Al Mar CF 0-0 CD Barquereno 0 - 0
QAT RL 21:45 Al-Rayyan SC U23 0-0 Qatar SC Doha U23 0 - 0
QAT RL 21:45 Al Wakra Reserves 0-0 Umm Salal U23 0 - 0
ENG PR 22:00 Leeds United 0-0 Brighton Hove Albion 0 - 0
ENG PR 22:00 West Ham United 0-0 Burnley 0 - 0
ENG Conf 22:00 Wrexham 0-0 Dover Athletic 0 - 0
ENG CS 22:00 Havant Waterlooville 0-0 Eastbourne Borough 0 - 0
ENG CN 22:00 Bradford Park Avenue 0-0 Chester FC 0 - 0
ENG CN 22:00 Chorley FC 0-0 Farsley Celtic 0 - 0
BHR D1 22:00 Al-Muharraq 0-0 East Riffa 0 - 0
ITA D2 22:00 Reggina 0-0 Lecce 0 - 0
ENG L1 22:00 Northampton Town 0-0 Oxford United 0 - 0
ENG L1 22:00 Swindon Town 0-0 Doncaster Rovers 0 - 0
ENG L1 22:00 Rochdale 0-0 Wigan Athletic 0 - 0
ENG L1 22:00 Hull City 0-0 Blackpool 0 - 0
ENG L1 22:00 Accrington Stanley 0-0 Gillingham 0 - 0
ENG L1 22:00 Fleetwood Town 0-0 Portsmouth 0 - 0
ENG L1 22:00 Bristol Rovers 0-0 Charlton Athletic 0 - 0
ENG L1 22:00 Burton Albion 0-0 Ipswich Town 0 - 0
ENG L1 22:00 Peterborough United 0-0 Milton Keynes Dons 0 - 0
ENG L1 22:00 Plymouth Argyle 0-0 Crewe Alexandra 0 - 0
ENG LCH 22:00 Cardiff City 0-0 Norwich City 0 - 0
ENG LCH 22:00 Bristol City 0-0 Preston North End 0 - 0
ENG LCH 22:00 Watford 0-0 Huddersfield Town 0 - 0
ENG LCH 22:00 Nottingham Forest 0-0 Millwall 0 - 0
ENG LCH 22:00 Bournemouth AFC 0-0 Luton Town 0 - 0
ENG LCH 22:00 Blackburn Rovers 0-0 Stoke City 0 - 0
ENG LCH 22:00 Derby County 0-0 Rotherham United 0 - 0
SCO PR 22:00 Motherwell 0-0 Glasgow Rangers 0 - 0
SCO PR 22:00 Hamilton Academical 0-0 Dundee United 0 - 0
SCO PR 22:00 Saint Johnstone 0-0 Saint Mirren 0 - 0
SCO PR 22:00 Ross County 0-0 Aberdeen 0 - 0
SCO PR 22:00 Hibernian 0-0 Kilmarnock 0 - 0
SCO PR 22:00 Celtic FC 0-0 Livingston 0 - 0
ENG L2 22:00 Newport County 0-0 Salford City 0 - 0
ENG L2 22:00 Leyton Orient 0-0 Morecambe 0 - 0
ENG L2 22:00 Harrogate Town 0-0 Exeter City 0 - 0
ENG L2 22:00 Colchester United 0-0 Cambridge United 0 - 0
ENG L2 22:00 Grimsby Town 0-0 Southend United 0 - 0
ENG L2 22:00 Barrow 0-0 Scunthorpe United 0 - 0
ENG L2 22:00 Stevenage Borough 0-0 Tranmere Rovers 0 - 0
ENG L2 22:00 Walsall 0-0 Oldham Athletic 0 - 0
ENG L2 22:00 Bolton Wanderers 0-0 Cheltenham Town 0 - 0
ENG L2 22:00 Forest Green Rovers 0-0 Port Vale 0 - 0
ENG CS 22:00 Hemel Hempstead Town 0-0 Concord Rangers 0 - 0
ENG CS 22:00 Maidstone United 0-0 Chippenham Town 0 - 0
ENG CS 22:00 Slough Town 0-0 Braintree Town 0 - 0
ENG CS 22:00 Billericay Town 0-0 Dulwich Hamlet 0 - 0
ENG CS 22:00 Hampton Richmond Borough 0-0 Ebbsfleet United 0 - 0
ENG CN 22:00 Chester FC 0-0 Southport FC 0 - 0
ENG CN 22:00 Curzon Ashton FC 0-0 AFC Telford United 0 - 0
ENG CN 22:00 Darlington 0-0 Chorley FC 0 - 0
ENG CN 22:00 Gateshead 0-0 Boston United 0 - 0
ENG CN 22:00 Leamington 0-0 Guiseley 0 - 0
ENG CN 22:00 York City 0-0 Gloucester City 0 - 0
SCO CH 22:00 Alloa Athletic 0-0 Heart of Midlothian 0 - 0
SCO CH 22:00 Dundee 0-0 Ayr United 0 - 0
SCO CH 22:00 Queen of South 0-0 Arbroath 0 - 0
CZE D1 22:00 Synot Slovacko 0-0 MFK Karvina 0 - 0
CZE D1 22:00 Slovan Liberec 0-0 Bohemians 1905 0 - 0
SAPL D1 22:00 Cape Town City 0-0 Kaizer Chiefs 0 - 0
SAPL D1 22:00 Baroka FC 0-0 Moroka Swallows 0 - 0
SPA D3 22:00 Alaves B 0-0 Real Union Irun 0 - 0
Por U23 22:00 Vitoria Guimaraes U23 0-0 Cova Piedade U23 0 - 0
ENG FAT 22:00 Halifax Town 0-0 Southport FC 0 - 0
ENG FAT 22:00 Oxford City 0-0 Haringey Borough 0 - 0
ENG FAT 22:00 Weymouth 0-0 Darlington 0 - 0
ENG FAT 22:00 Kettering Town 0-0 Leamington 0 - 0
ENG FAT 22:00 Sutton United 0-0 Dagenham Redbridge 0 - 0
ENG FAT 22:00 Maidstone United 0-0 Dorking 0 - 0
ENG FAT 22:00 Stockport County 0-0 Notts County 0 - 0
ENG FAT 22:00 Wealdstone FC 0-0 Gloucester City 0 - 0
ENG FAT 22:00 Boreham Wood 0-0 Torquay United 0 - 0
ENG FAT 22:00 Stamford 0-0 Hereford United 0 - 0
ENG FAT 22:00 Bath City 0-0 Peterborough Sports 0 - 0
ENG FAT 22:00 Hornchurch 0-0 Kings Lynn 0 - 0
SPA CUP 22:00 Rayo Vallecano 0-0 Elche 0 - 0
SPA CUP 22:00 Girona 0-0 Cadiz 0 - 0
GHA D1 22:00 Liberty Professionals 0-0 Ebusua Dwarfs 0 - 0
JOR D1 22:00 Al Faisaly 0-0 Al Wihdat Amman 0 - 0
INT CF 22:00 Young Boys 0-0 Aarau 0 - 0
ENG CS 22:00 Dartford 0-0 Hungerford Town 0 - 0
POR D3 22:00 Anadia 0-0 Sp. Espinho 0 - 0
POR D3 22:00 Lusitano Evora 0-0 Pinhalnovense 0 - 0
POR D3 22:00 Pevidem SC 0-0 mondinense 0 - 0
ICE CH B 22:00 Haukar Hafnarfjordur 0-0 Throttur Vogum 0 - 0
ICE PSC 22:00 Vikingur Reykjavik 0-0 Valur Reykjavik 0 - 0
SPA LU19 22:00 Real Oviedo U19 0-0 Sporting Gijon U19 0 - 0
SPA LU19 22:00 Sabadell U19 0-0 Gimnastic Tarragona U19 0 - 0
POR D3 22:00 Fabril Barreiro 0-0 Real Sport Clube Queluz 0 - 0
SPA LU19 22:00 UCAM Murcia U19 0-0 Real Murcia U19 0 - 0
SPA LU19 22:00 UD La Cruz Villanovense U19 0-0 Extremadura U19 0 - 0
Spain D4 22:00 Burgos Promesas 0-0 CD Mirandes B 0 - 0
SPA LU19 22:00 Cerdanyola del Valles FC U19 0-0 El Olivar U19 0 - 0
SPA LU19 22:00 Levante U19 0-0 Hercules U19 0 - 0
SPA LU19 22:00 CF Rayo Majadahonda U19 0-0 Rayo Vallecano U19 0 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 Sporting FC (w) 0-0 Famalicao (w) 0 - 0
Spain D4 22:00 Andratks 0-0 CD Genova 0 - 0
Spain D4 22:00 CD Cantolagua 0-0 CD Baztan 0 - 0
Spain D4 22:00 EI San Martin 0-0 CD Tuilla 0 - 0
Spain D4 22:00 U.M. Escobedo 0-0 Castro 0 - 0
SPA WD2 22:00 CFF Caceres (w) 0-0 Cordoba (w) 0 - 0
Fut IFI 22:00 BTS Rekord Bielsko-Biala Futsal 0-0 Liangalati five 0 - 0
Fut IFI 22:00 Sporting Lisbon Futsal 0-0 JB gencoft five 0 - 0
ENG CN 22:00 AFC Telford United 0-0 Curzon Ashton FC 0 - 0
BEL D1 22:15 Oostende 0-0 Kortrijk 0 - 0
GRE D1 22:15 Asteras Tripolis 0-0 Panaitolikos Agrinio 0 - 0
Spain D4 22:15 UD Gijon Industrial 0-0 CD Vallobin 0 - 0
Fut IFI 22:15 Hornstein five 0-0 FK Vytis Futsal 0 - 0
SPA WD1 22:30 RCD Espanyol (w) 0-0 Sporting De Huelva (w) 0 - 0
HOL D1 22:30 Emmen 0-0 Vitesse Arnhem 0 - 0
SPA D3 22:30 Compostela 0-0 Unionistas de Salamanca 0 - 0
POR D1 22:30 Pacos de Ferreira 0-0 Sporting Braga 0 - 0
INT CF 22:30 Videoton Puskas Akademia 0-0 Szombathelyi Haladas 0 - 0
Spain D4 22:30 Fontellas 0-0 Bidzala 0 - 0
Spain D4 22:30 La Baneza 0-0 CyDL Jupiter Leones 0 - 0
Spain D4 22:30 Almansa 0-0 Quintanar Del Rey 0 - 0
SPA LU19 22:30 Conxo Santiago U19 0-0 Racing Ferrol U19 0 - 0
UAE D2 22:30 Gulf Heroes FC 0-0 Baynounah SC 0 - 0
Spain D4 22:30 CD Beti Onak 0-0 MRA Navarra 0 - 0
Spain D4 22:30 CD Subiza 0-0 UCD Burlades 0 - 0
Spain D4 22:30 UDC Txantrea KKE 0-0 Beti Kozkor KE 0 - 0
Spain D4 22:30 Anaitasuna 0-0 Cultural de Durango 0 - 0
Spain D4 22:30 Pasaia KE 0-0 CD Ariznabarra 0 - 0
Spain D4 22:30 Santurtzi CD 0-0 CD Lagun Onak 0 - 0
Spain D4 22:45 Beroil Bupolsa 0-0 Real Avila CF 0 - 0
FRA D1 22:59 Marseille 0-0 Nimes 0 - 0
UAE LP 22:59 Al Wehda(UAE) 0-0 Banni Yas 0 - 0
BHR D1 22:59 Manama Club 0-0 Al-Hadd 0 - 0
CZE D1 22:59 Pardubice 0-0 Dynamo Ceske Budejovice 0 - 0
CZE D1 22:59 Banik Ostrava 0-0 Sparta Praha 0 - 0
CZE D1 22:59 Marila Pribram 0-0 FC Viktoria Plzen 0 - 0
SPA D3 22:59 Marino luanco 0-0 Numancia 0 - 0
SPA D3 22:59 Athletic Bilbao B 0-0 Arenas Club de Getxo 0 - 0
SPA D3 22:59 Portugalete 0-0 Racing Santander 0 - 0
TUR D1 22:59 Antalyaspor 0-0 Trabzonspor 0 - 0
POR D2 22:59 SL Benfica B 0-0 Academica Coimbra 0 - 0
YDL Futsal 22:59 CDM Genova Futsal 0-0 Pescara Futsal 0 - 0
YDL Futsal 22:59 Mantova C5 Futsal 0-0 Sandro Abate Avellino Futsal 0 - 0
SEN D1 22:59 Teunhueth FC 0-0 NGB ASC Niarry Tally 0 - 0
SEN D1 22:59 Diambars 0-0 ASC Jaraaf 0 - 0
SEN D1 22:59 AS Douanes Dakar 0-0 Toure Kunda Footpro 0 - 0
INT CF 22:59 MTK Hungaria 0-0 Budapest Honved 0 - 0
SEN D1 22:59 AS Dakar Sacre Coeur 0-0 Generation Foot 0 - 0
Spain D4 22:59 AD San Juan 0-0 Valle de Egues 0 - 0
Spain D4 22:59 UD Alcudia 0-0 Llosetense 0 - 0
Mex MFW 22:59 Mazatlan FC (w) 0-0 Chivas Guadalajara (w) 0 - 0
GFA PR 22:59 Marimoo 0-0 Gambia Armed Force 0 - 0
Spain D4 22:59 Vilamarxant CF 0-0 Recambios Colon CD 0 - 0
Mex MFW 22:59 Atlas (w) 0-0 Tigres (w) 0 - 0
CAF SC 22:59 Cameroon 0-0 Zimbabwe 0 - 0
MAU D1 22:59 ACS Ksar 0-0 ASC Kedia 0 - 0
Spain D4 22:59 Solares 0-0 UC Cartes 0 - 0
GFA PR 22:59 Elite United 0-0 Banjul Hawks FC 0 - 0
Spain D4 22:59 SD Gernika 0-0 Tolosa 0 - 0
Spain D4 22:59 Sestao 0-0 Santutxu FC 0 - 0
Fut IFI 22:59 Lucernets five 0-0 MFK CPRF Futsal 0 - 0
INT CF 22:59 Sally Tas 0-0 Majestic FC 0 - 0
MAR D2 23:15 Kawkab de Marrakech 0-0 Club Salmi 0 - 0
CYP D1 23:30 Anorthosis Famagusta FC 0-0 Nea Salamis 0 - 0
SPA D3 23:30 SD Laredo 0-0 SD Amorebieta 0 - 0
ITA C1 23:30 Avellino 0-0 Cavese 0 - 0
ITA C1 23:30 Mantova 0-0 Triestina 0 - 0
Spain D4 23:30 SD Deusto 0-0 JD Somorrostro 0 - 0
`
image-top-scroll
`