QZSCORE GOAL

Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
29-03-2020
NIC U20 04:30 17 Managua U20 1-0 Diriangen U20 -
NIC U20 05:30 Real Esteli U20 - Las Sabanas U20 -
NIC U20 05:30 Real Madriz FC U20 - Deportivo Ocotal U20 -
NIC D1 07:00 Managua FC - Diriangen -
NIC D1 08:00 Diriangen - Real Esteli
NIC D1 08:00 Real Madriz FC - Deportivo Ocotal -
NIC D1 08:00 Real Esteli - Las Sabanas -
INT CF 09:00 Yamagata University F.M. - Yamagata University Athletic -
MLS 09:30 Portland Timbers - Philadelphia Union
AUS D1 12:00 Western United FC - Western Sydney
AUS NSW 12:00 Ted Reiter Mountain City Rovers - North Shore Sailor
AUS NSW 12:00 Blacktown City Demons - Sydney FC (Youth)
AUS NSW 12:00 Rockdale City Suns - Wollongong Wolves
AUS D1 14:00 Perth Glory - Melbourne Victory
AUS BPL 14:00 Toowong - Bayside United FC
CZE CFL 16:00 Teplice B - FK Zbuzany 1953
CZE CFL 16:00 Chlumec nad Cidlinou - FK Prepere
CZE CFL 16:00 Hradec Kralove B - Dukla Praha B
CZE CFL 16:00 Jiskra Usti nad Orlici - Bohemians1905 B
CZE CFL 16:00 Pardubice B - SK Zapy
CZE CFL 16:00 Slovan Liberec II - Jablonec B
CZE CFL 16:00 Slovan Velvary - Mlada Boleslav B
CZE CFL 16:00 Sokol Brozany - Zivanice
TUR WD1 16:00 Kocaeli Bayan (W) - Atasehir Belediyesi (w)
TUR WD1 16:00 Hakkarigucu SK Women - Adana Idmanyurduspor (w)
TUR WD1 16:00 Fomget Genclik (W) - Amedspor Women
TUR WD1 16:00 KDZ Ereglispor (w) - Kirecburnu (w)
TUR WD1 16:00 Konak BEL. (w) - Besiktas (w)
TUR WD1 16:00 ALG Spor Women - Fatih Vatan Spor (w)
CZE U19 17:00 MFK Karvina U19 - Brno U19
CZE U19 17:00 Hradec Kralove U19 - Meteor Praha(U19)
CZE U19 17:00 Slovacko U19 - Sparta Praha U19
CZE U19 17:00 Tescoma Zlin U19 - Marila Pribram U19
CZE U19 17:00 Dynamo Ceske Budejovice U19 - Viktoria Plzen U19
CZE U19 17:00 Banik Ostrava U19 - Pardubice U19
CZE U19 17:00 Sigma Olomouc U19 - Mlada Boleslav U19
DAN U19 19:00 Vejle U19 - Silkeborg U19
INT CF 19:00 Jagodina - Novi Pazar
GER WD1 19:00 Bayern Munchen (w) - Hoffenheim (w)
GER WD1 19:00 Bayer Leverkusen (w) - FCR 2001 Duisburg (w)
GER WD1 19:00 FFC Frankfurt (w) - SC Sand (w)
GER WD1 19:00 VfL Wolfsburg (w) - Koln (w)
GER WD1 19:00 SG Essen-Schonebeck (w) - USV Jena (w)
GER WD1 19:00 SC Freiburg (w) - Turbine Potsdam (w)
Ken D1 19:00 Kericho - Mathare United
Ken D1 19:00 Tusker - Wazito FC
Ken D1 19:00 Kakamega Homeboyz - Chemelil Sugar
Ken D1 19:00 Ulinzi Stars Nakuru - Kisumu All Stars
GER Reg 19:30 Lichtenberg 47 - BSG Chemie Leipzig
TUR 3B 20:00 Yeni Orduspor - Tire 1922 Spor
TUR 3B 20:00 Artvin Hopaspor - Sile Yildizspor
TUR 3B 20:00 Tokatspor - Erzin Belediyespor
TUR 3B 20:00 Serik Belediyespor - Silivrispor
TUR 3B 20:00 Wing Larsburg - Aksarayspor
TUR 3B 20:00 Kizilcabolukspor - Erzincanspor
TUR 3B 20:00 Karaman Belediyesi Spor - Duzcespor
TUR 3B 20:00 Dai Lin Jissbon - Ofspor
TUR 3B 20:00 Turgutluspor - Tepecik Bld
TUR 3B 20:00 Cizrespor - Kozan Spor FK
TUR 3B 20:00 Fethiyespor - Karsiyaka
TUR 3B 20:00 Payas BS 1975 - Erbaaspor S
TUR 3B 20:00 Elazig Belediyespor - 1877 Alemdagspor
TUR 3B 20:00 Agri 1970 Spor - Fatsa Belediyespor
TUR 3B 20:00 Korfez Bld. - Tekirova Belediyespor
AFB 20:00 Sudburgenland (w) - St. Polten (w)
AFB 20:00 Vorderland (w) - Bergheim/Hof (w)
AFB 20:00 SV Horn (w) - SKV Altenmarkt (w)
AFB 20:00 USC Landhaus (w) - Sturm Graz/Stattegg (w)
AFB 20:00 Neulengbach (w) - Wacker Innsbruck (w)
MNE D2 20:00 Mornar - Bokelj Kotor
MNE D2 20:00 Arsenal Tivat - Decic Tuzi
MNE D2 20:00 Jezero Plav - FK Drezga
MNE D2 20:00 Jedinstvo Bijelo Polje - Lovcen Cetinje
MNE D2 20:00 FK Ibar Rozaje - Otrant
CZE CFL 20:00 Dolni Benesov - Vrchovina
CZE CFL 20:00 Hlucin - Frydek-Mistek
CZE CFL 20:00 Slavia Kromeriz - Uhersky Brod
CZE CFL 20:00 Banik Ostrava B - Vyskov
CZE CFL 20:00 Otrokovice - Odra Petrkovice
CZE CFL 20:00 Slovan Rosice - Slovacko II
CZE CFL 20:00 Sigma Olomouc B - SC Znojmo
CZE CFL 20:00 Velke Mezirici - Unicov
CZE CFL 20:00 Zlin B - Blansko
CZE CFL 20:00 FK Kraluv Dvur - Slavia Prague B
CZE CFL 20:00 Domazlice - SK Rakovnik
CZE CFL 20:00 Karlovy Vary Dvory - Stechovice
CZE CFL 20:00 Loko Vltavin - Admira Praha
CZE CFL 20:00 SK Motorlet Praha - Viktoria Plzen B
CZE CFL 20:00 FK Pribram B - FK MAS Taborsko
CZE CFL 20:00 Benesov - FC Pisek
CZE CFL 20:00 Sokol Hostoun - Sparta Praha B
BEL FAD 20:00 RFC de Liege - Tubize
BEL FAD 20:00 Sint-Eloois-Winkel - Thes Sport
ICE WLC 20:00 HK Vikingur (w) - Leiknir Reykjavik Women's
ICE WLC 20:00 Afturelding/Fram (w) - Alftanes (w)
ICE WLC 20:00 Hamrarnir (w) - UMF Sindri Hofn (w)
SLO D2 21:00 ND Beltinci - Roltek Dob
SLO D2 21:00 Brda - NK Fuzinar
SLO D2 21:00 NK Brezice - NK Bilje
SLO D2 21:00 Koroska Dravograd - Drava
SLO D2 21:00 FC Koper - Radomlje
SLO D2 21:00 NK Nafta - Krsko Posavlje
SLO D2 21:00 ND Gorica - NK Rogaska
SLO D2 21:00 Krka - Jadran Dekani
TUR 3B 21:00 Halide Edip Adivarspor - Batman Petrolspor
TUR 3B 21:00 Bursa Niluferspor AS - Yeni Altindag BS
TUR 3B 21:00 Nevsehirspor Genclik - Nazillispor
TUR 3B 21:00 Yesilyurt Belediyespor - Muglaspor
TUR 3B 21:00 Diyarbakirspor - Darica Genclerbirligi
TUR 3B 21:00 Pazarspor - Somaspor
TUR 3B 21:00 Osmaniyespor - Bayrampasa
TUR 3B 21:00 Modafen Spor - Kelkit Belediye Hurriyet
TUR 3B 21:00 Golcukspor - Yimpas Yozgatspor
ICE LC 21:00 IBV Vestmannaeyjar - Stjarnan Gardabaer
TUR D3 21:00 Ankarademirspor - Tuzlaspor
TUR D3 21:00 Ergene Velimese - Bandirmaspor
TUR D3 21:00 Kahramanmarasspor - Nigde Belediyespor
TUR D3 21:00 Sivas Dort Eylul Belediyespor - Elazigspor
TUR D3 21:00 Usakspor - Kirsehir Koyhizmetleri
TUR D3 21:00 Belediye Vanspor - Kastamonuspor
TUR D3 21:00 Afjet Afyonspor - Amedspor
TUR D3 21:00 Anadolu Selcukluspor - Hacettepe SK
TUR D3 21:00 Gumushanespor - Zonguldak
TUR D3 21:00 Pendikspor - Sancaktepe Belediye Spor
TUR D3 21:00 Samsunspor - Hekimoglu Trabzon
TUR D3 21:00 Tarsus Idman Yurdu - Kirklarelispor
ICE WLC 21:15 Fjolnir (w) - Grindavik (w)
NGA PR 22:00 Heartland FC - Kwara United
NGA PR 22:00 Ifeanyi Ubah - Plateau United
NGA PR 22:00 Enugu Rangers International - Wikki Tourist
NGA PR 22:00 Warri Wolves FC - Jigawa Golden Stars
NGA PR 22:00 Abia Warriors - Lobi Stars
NGA PR 22:00 Enyimba - Akwa Starlets
NGA PR 22:00 Katsina United - Rivers United
NGA PR 22:00 Akwa United - MFM FC
NGA PR 22:00 Sunshine Stars FC - Adamawa United
NGA PR 22:00 Kano Pillars - Nasarawa United
ENG CS 22:00 Concord Rangers - Oxford City
SPA D2 22:00 Albacete - SD Huesca
SPA D2 22:00 Cadiz - AD Alcorcon
SPA D2 22:00 Deportivo La Coruna - Rayo Vallecano
SPA D2 22:00 Elche - Girona
SPA D2 22:00 Fuenlabrada - Numancia
SPA D2 22:00 Las Palmas - CD Lugo
SPA D2 22:00 Mirandes - Ponferradina
SPA D2 22:00 Malaga - Extremadura
SPA D2 22:00 Racing Santander - Tenerife
SPA D2 22:00 Sporting Gijon - Real Oviedo
SPA D2 22:00 Real Zaragoza - Almeria
EGY D1 22:00 El Gounah - FC Masr
EGY D1 22:00 EL Masry - Misr Elmaqasah
EGY D1 22:00 Haras El Hedoud - Ismaily
ENG-S CE 22:00 Stratford Town - Royston Town
Dark Mode
`