QZSCORE GOAL

Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
29-02-2020
MEX D3 09:00 67 CD Alacranes de Durango 1-0 Coras De Nayarit 0 - 0
MEX D3 09:00 69 Calor de San Pedro 0-0 Atletico San Francisco FC 0 - 0
CRC DW1 09:00 72 CS Herediano (W) 0-0 Dimas Escazu (w) 0 - 0
CRC DW1 09:00 71 Saprissa (w) 1-0 AD Coronado Women 1 - 0
BRA LNA 09:00 74 San Francisco FC 0-0 Sporting San Miguelito 0 - 0
FFSA SLR 09:10 60 Adelaide Victory Reserves 0-3 White City Woodville Reserve 0 - 3
FFSA SLR 09:15 60 Adelaide Raiders SC Reserve 5-4 Campbelltown City Reserve 4 - 4
FFSA SLR 09:15 53 West Adelaide Reserve 0-1 Western Strikers Reserves 0 - 0
FFSA SLR 09:15 58 Cumberland United Reserves 3-0 North Eastern MetroStars Reserve 3 - 0
INT CF 10:00 27 Orange County Blues FC 0-0 Las Vegas Lights -
NZFC 10:00 28 Waitakere United 1-0 Hamilton Wanderers -
MEX D1(c) 10:00 28 Monarcas Morelia 0-1 CDSyC Cruz Azul -
MEX D2(c) 10:00 30 Alebrijes de Oaxaca 0-0 Correcaminos UAT -
USA NPSL 10:00 23 LA Force 0-1 Detroit City -
MEX D1(c) 10:10 19 Club Tijuana 0-0 Puebla -
Aus VPL U20 11:00 Green Gully Cavaliers U20 - Avondale FC U20 -
Aus VPL U20 11:00 Heidelberg United U20 - Altona Magic U20 -
AUS SASL 11:30 Cumberland United FC - Metrostars SC -
FFSA PL 11:30 Adelaide Victory - White City Woodville -
FFSA PL 11:30 West Adelaide SC - Western Strikers SC -
Aus VPL U20 12:00 Port Melbourne Sharks SC U20 - Eastern Lions U20 -
A FFA Cup 12:00 Musgrave Yellow - The Lakes -
HKEC 12:00 Southern District - Guangzhou R F U19 -
WAUS U20 12:00 North Shore Mariners U20 - APIA Leichhardt Tigers U20 -
IME L1 12:30 Veniza Virar FC - RBI -
AUS D1 13:00 Newcastle Jets - Perth Glory -
AUS VPL 13:00 Heidelberg United - Altona Magic -
AUS WAL 13:00 Melbourne Victory (w) - Sydney FC (w) -
Aus VPL U20 13:00 Dandenong Thunder U20 - Bentleigh greens U20 -
AQ U20 L 13:00 Gold Coast United U20 - Queensland Lions SC U20 -
Aus VPL U20 13:30 Hume City U20 - Dandenong City U20 -
AQ U20 L 13:45 Capalaba Bulldogs U20 - Sunshine Coast Wanderers U20 -
INT CF 14:00 Glenorchy Knights FC - South Hobart -
A FFA Cup 14:00 Broadbeach United - North Star -
A FFA Cup 14:00 Runaway Bay Green - Toowong -
A FFA Cup 14:00 Surfers Paradise - New Farm -
A FFA Cup 14:00 Western Spirit - Burleigh Heads -
AUS NSW 14:00 North Shore Sailor - A.P.I.A. Leichhardt Tigers -
QLD D1 14:00 Western Pride - Mitchelton FC -
AUS VPL 15:00 Dandenong Thunder - Bentleigh greens -
AFC FC 15:00 Indonesia Futsal - Bahrain Futsal -
INT CF 15:00 SHB Da Nang - Hong Linh Ha Tinh -
AUS QSL 15:00 Gold Coast United - Queensland Lions SC -
HKEC 15:00 Wofoo Tai Po - Yuen Long FC -
Ken D1 15:00 Mount Kenya United - Fortune Sacco -
SA RL 15:00 Bloem Celtic Reserves - Chippa United Reserves -
SA RL 15:00 Polokwane City Reserves - Supersport United Reserves -
IME L1 15:00 HDFC Bank - Income Tax Mumbai -
QLD D1 15:15 Logan Lightning - Ipswich knights SC -
AUS D1 15:30 Melbourne Victory - Adelaide United -
INT CF 15:30 XM Hai Phong FC - Nam Dinh FC -
INT CF 15:30 Sai Gon FC - An Giang -
IND D1 15:30 Real Kashmir FC - Aizawl FC -
AUS SASL 15:30 Adelaide Olympic - Adelaide Comets FC -
AUS QSL 15:30 Brisbane Strikers - Moreton Bay United -
FFSA PL 15:30 Seaford Rangers - Adelaide Panthers -
AUS WQSL 15:30 Eastern Suburbs SC (w) - Mitchelton (W) -
IND D2 15:30 Punjab FC Reserves - Atletico de Kolkata Reserves -
KAM SL 15:30 Boeung Ket Rubber Field - Nagaworld FC -
KAM SL 15:30 Electricite du Cambodge - National Sports Academy -
ISR U19 15:40 Hapoel Tel Aviv U19 - Hapoel Raanana Roei U19 -
AUS QSL 15:45 Capalaba Bulldogs - Sunshine Coast Wanderers FC -
FFSA PL 15:45 Adelaide Vipers - Fulham United FC -
FFSA PL 15:45 Playford City Patriots - Adelaide Hills -
AUS VPL 16:00 Hume City - Dandenong City SC -
VIE D2 16:00 Pho Hien - Binh Phuoc -
GER U19 16:00 Bayer Leverkusen U19 - Borussia Dortmund U19
GER U19 16:00 Greuther Furth U19 - FC Heidenheim U19
CZE U19 16:00 Opava U19 - Slovacko U19 -
ROM D2 16:00 Dunarea Calarasi - FK Csikszereda Miercurea Ciuc -
ROM D2 16:00 Luceafarul Oradea - Pandurii Targu-Jiu -
ROM D2 16:00 Metaloglobus - Sportul Snagov -
ROM D2 16:00 Voin Tate Numa Glenn - Concordia Chiajna -
ROM D2 16:00 FC UT Arad - Ripensia Timisoara -
INT CF 16:00 Brno B - Slovan Rosice -
INT CF 16:00 Hradec Kralove B - Slavia Prague B -
INT CF 16:00 SK Motorlet Praha - Cesky Brod -
AUS QSL 16:00 Redlands United FC - Gold Coast Knights -
MYA D1 16:00 Ayeyawady united - Hantharwady United -
MYA D1 16:00 Mahar United - Magway -
MYA D1 16:00 Southern Myanmar - Yadanabon FC -
RUS YthC 16:00 Krylya Sovetov Samara Youth - FK Orenburg Youth -
ISR U19 16:00 Hakoah Amidar Ramat Gan U19 - Ironi Ramat Hasharon U19 -
ISR U19 16:00 Hapoel Beer Sheva U19 - Maccabi Petach Tikva U19 -
ISR U19 16:00 Hapoel Kiryat Shmona U19 - Beitar Jerusalem Oren U19 -
ISR U19 16:00 Maccabi Netanya U19 - Bnei Sakhnin U19 -
ISR U19 16:00 Maccabi Tel Aviv Shachar U19 - Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 -
QLD D1 16:00 Southside Eagles - Souths United -
WAUS D2 16:00 Olympic Kingsway SC - Fremantle City -
AUS WQSL 16:00 Queensland Lions(w) - The Gap NPL (w) -
Myan U21 16:00 Rakhine United U21 - Zwekapin United U21 -
Myan U21 16:00 Sagaing United FC U21 - Chinland FC U21 -
Myan U21 16:00 Silver Stars U21 - Kachin United U21 Youth -
Thai D4 16:00 Samut Prakan FC - Siam FC -
CRSK U19 16:00 Inter Zapresic U19 - NK Varazdin U19 -
CRSK U19 16:00 Slaven Belupo U19 - Zagreb locomotive U19 -
THA D2 16:00 North Bangkok College - BTU United -
Greece U19 16:00 OFI Crete U19 - PAS Lamia U19 -
Greece U19 16:00 Aris Thessaloniki U19 - Atromitos U19 -
Greece U19 16:00 Xanthi U19 - PAOK Saloniki U19 -
CYP WD1 16:00 Lefkothea Latisa Women - AMOK Chrysomilia (w) -
THA D2 16:00 Bangkok - Banbueng FC -
WROM C 16:00 Carmen Bucuresti (W) - Fairplay Bucuresti (w) -
WROM C 16:00 CS Navobi Iasi (w) - Vulpitele Galbene Roman Women -
WROM C 16:00 Olimpia Cluj (w) - Independenta Baia Mare (w) -
Thai D4 16:00 Songkhla FC - Phattalung FC -
AUS PSC 16:00 Pires - Perth Glory U21 -
INT CF 16:15 Unicov - Vitkovice -
INT CF 16:15 Vysehrad - Loko Vltavin -
UZB D1 16:30 Mashal Muborak - Sogdiana Jizak -
INT CF 16:30 Viktoria Zizkov - FK Banik Sokolov -
AUS QSL 16:30 Magpies Crusaders - Brisbane City -
SIN D1 16:30 Home United FC - DPMM FC -
SIN D1 16:30 Albirex Niigata FC - Geylang United FC -
ARM D2 17:00 Abd FC Aragats 1-2 FK Dilijan 1 - 2
ARM D2 17:00 Se Wan Boy - Ani Yerevan -
VIE D2 17:00 Binh Dinh - Dak Lak -
VIE D2 17:00 Khatoco Khanh Hoa - Dong Tam Long An -
CZE U19 17:00 Meteor Praha(U19) - Pardubice U19 -
CZE U19 17:00 MFK Karvina U19 - Sigma Olomouc U19 -
CZE U19 17:00 Dynamo Ceske Budejovice U19 - Sparta Praha U19 -
CZE U19 17:00 Tescoma Zlin U19 - Brno U19 -
CZE U19 17:00 Banik Ostrava U19 - Mlada Boleslav U19 -
HUN U19A 17:00 Gyori ETO U19 - MTK Budapest U19 -
AFC FC 17:00 Saudi Arabia Futsal - Thailand Futsal -
INT CF 17:00 Blansko - SK Prostejov -
INT CF 17:00 HIK Hellerup - Vanlose -
INT CF 17:00 SK Zapy - SK Slovan Varnsdorf -
INT CF 17:00 VSG Altglienicke - Berliner AK 07 -
INT CF 17:00 FC Torpedo Minsk - Krumkachy -
INT CF 17:00 BSG Chemie Leipzig - international Leipzig FC -
ARM D1 17:00 Shirak - FC Noah -
SPA WD1 17:00 Sevilla FC (w) - Levante UD (w) -
RUS YthC 17:00 PFC Sochi Youth - Arsenal Tula Youth
RUS YthC 17:00 FC Terek Groznyi Youth - FK Rostov Youth -
GER U19W 17:00 Viktoria koln U19 - Fortuna Dusseldorf U19 -
GER U19W 17:00 MSV Duisburg U19 - Schalke 04 U19 -
GER U19W 17:00 Koln U19 - Wuppertaler SV Borussia U19 -
GER U19W 17:00 Monchengladbach U19 - VfL Bochum U19 -
GER U19S 17:00 Eintracht Frankfurt U19 - Augsburg U19 -
GER U19S 17:00 Ingolstadt U19 - FSV Mainz 05 U19 -
GER U19N 17:00 Dynamo Dresden U19 - Niendorfer TSV U19 -
GER U19N 17:00 St. Pauli U19 - Energie Cottbus U19 -
GER U17W 17:00 Arminia Bielefeld U17 - Bochum U17 -
GER U17W 17:00 Dortmund U17 - Monchengladbach U17 -
GER U17W 17:00 Wuppertaler SV Borussia U17 - Bayer Leverkusen U17 -
GER U17S 17:00 SC Freiburg U17 - Eintracht Frankfurt U17 -
GER U17S 17:00 SpVgg Unterhaching U17 - Bayern Munchen U17 -
GER U17N 17:00 Energie Cottbus U17 - VfL Wolfsburg U17 -
GER U17N 17:00 Hannover 96 U17 - Carl Zeiss Jena U17 -
GER U17N 17:00 Chemnitzer(U17) - Werder Bremen U17 -
ISR U19 17:00 Beitar Nes Tubruk U19 - Maccabi Haifa Shmuel U19 -
SVK U19 A 17:00 DAC Dunajska Streda U19 - MSK Zilina U19 -
SVK U19 A 17:00 FC Nitra U19 - Slovan Bratislava U19 -
SVK U19 A 17:00 FK Senica U19 - Dukla Banska Bystrica U19 -
SVK U19 A 17:00 FK Zeleziarne Podbrezova U19 - Spartak Trnava U19 -
SVK U19 A 17:00 SCP RuzomberokU19 - Trencin U19 -
IND D2 17:00 Bengaluru B - Hyderabad FC II -
Ken D1 17:00 Nairobi Star City - Kenya Police FC -
SA RL 17:00 Orlando Pirates Reserves - Maritzburg United Reserves -
IME L1 17:00 Mumbai Strikers - Salsette FC -
Ken D1 17:00 Vihiga Bullets - Kibera Black Stars -
PORJA2 17:00 Maritimo U19 - AC Marinhense U19 -
SPA LU19 17:00 Stadium Casablanca U19 - CD San Francisco U19 -
THA D2 17:00 Raj Pracha FC - Pathum Thani United -
INT CF 17:15 Jammerbugt - Norresundby -
FIN CU20 17:15 TPS Turku U20 - FC Espoo U20 -
BUL D1 17:30 FC Dunav Ruse - Botev Vratsa -
CZE W1 17:30 FC Viktoria Plzen (w) - Pardubice (w) -
ARM D1 17:45 FC Pyunik - Gandzasar Kapan -
THA D1 17:45 Sisaket FC - Customs Department FC -
THA PR 17:45 Rayong FC - Suphanburi FC -
DAN U19 18:00 Randers Freja U19 - Midtjylland U19 -
IRN D1 18:00 Abd Esteghlal Khozestan 2-2 Malavan 2 - 1
RUS PR 18:00 CSKA Moscow - Ural Sverdlovsk Oblast -
POL WD1 18:00 AZS Wroclaw (w) - KKP Bydgoszcz (w) -
POL WD1 18:00 UKS Lodz (w) - GKS Gornik Leczna (w) -
POL WD1 18:00 AZS UJ Krakow (w) - Biedrzychowice Women -
POL WD1 18:00 KKPK Medyk Konin (w) - AZS PWSZ Walbrzych (w) -
UKR U21 18:00 FC Vorskla U21 - FC Shakhtar Donetsk U21 -
ROM D2 18:00 Petrolul Ploiesti - Farul Constanta -
HUN U19A 18:00 Budapest Honved U19 - Illes Akademia Haladas U19 -
TUR D2 18:00 Osmanlispor FC - Karagumruk -
T C 18:00 US Tataouine - A.S Ariana -
INT CF 18:00 Roskilde - Holbaek -
INT CF 18:00 Krsko Posavlje - NK Fuzinar -
INT CF 18:00 Utsiktens BK - Vastra Frolunda -
INT CF 18:00 FC Belshina Babruisk - Sputnik -
INT CF 18:00 FK Vitebsk - FK Orsha -
POL D2 18:00 Lech II Poznan - Stal Rzeszow -
ICE LC 18:00 Grotta Seltjarnarnes - Grindavik -
THA D1 18:00 Nong Bua Lamphu - Nakhon Pathom FC -
THA PR 18:00 Bangkok United FC - Chiangrai United -
THA PR 18:00 Prachuap Khiri Khan - Sukhothai -
POR D2 18:00 SC Farense - Viseu -
RUS YthC 18:00 FK Krasnodar Youth - Ufa Youth -
TUN D1 18:00 CS.Hammam-Lif - Stade tunisien -
TUR D1 18:00 Konyaspor - Kasimpasa -
GER U19S 18:00 Kickers Offenbach U19 - Kaiserslautern U19 -
GER U19N 18:00 Hertha Berlin U19 - MagdeburgU19 -
GER U17N 18:00 Hallescher FC U17 - RasenBallsport LeipzigU17 -
CAN W-U17 18:00 Sao Tome Principe U17 (w) - Cameroon (w)U17 -
POR JBN 18:00 Porto Sad U17 - Spg C Braga U17 -
POR JBA-PO 18:00 Merelinense U17 - Pacos Ferreira U17 -
KAZ SC 18:00 Lokomotiv Astana - Kaisar Kyzylorda -
Por U23 18:00 Benfica U23 - Rio Ave U23 -
Por U23 18:00 Portimonense U23 - Maritimo U23 -
SPA LU19 18:00 UD Cornella U19 - CD Ebro U19 -
SPA LU19 18:00 Valladolid U19 - Rayo Vallecano U19 -
KAM SL 18:00 Phnom Penh FC - Asia Euro University -
CRSK U19 18:00 NK Rudes U19 - Rijeka U19 -
Greece U19 18:00 Olympiakos Piraeus U19 - Panathinaikos U19 -
Greece U19 18:00 AEL Larisa U19 - Asteras Tripolis U19 -
GRE D3 18:00 AE Moschatou - AS Ano Mera -
SER L W 18:00 ZFK Masinac (w) - ZFK Spartak Subotica (w) -
Zam SL 18:00 Kabwe Youth Soccer Academy - NAPSA Stars -
WROM C 18:00 Vasas Odorhei (w) - Heniu Prundu Bargaului (w) -
AUS PSC 18:00 Forrestfield United(N) - Western Knights -
AUS PSC 18:00 Willip - Floreat Athena -
AUS WAL 18:15 Perth Glory (w) - WS Wanderers (w) -
POL WD1 18:15 Czarni Sosnowiec (w) - GKS Katowice (w) -
DAN U19 18:30 Vejle U19 - Nordsjaelland U19 -
SWE Cup 18:30 Sollentuna United - IFK Goteborg -
SWE Cup 18:30 IK Sirius FK - Vasteras SK FK -
INT CF 18:30 FK Gorodeya - Naftan Novopolock -
INT CF 18:30 Hutnik Krakow - Polonia Bytom -
INT CF 18:30 Valerenga B - Eidsvold Turn -
IND D1 18:30 East Bengal - Churchill Brothers -
IDN ISL 18:30 Persebaya Surabaya - Persik Kediri -
TUR D3BG 18:30 Ankarademirspor - Eyupspor -
TUR D3BG 18:30 Bodrumspor - Tuzlaspor -
TUR 3BA 18:30 Sultanbeyli - Serik Belediyespor -
TUR 3BA 18:30 Manisaspor - Sile Yildizspor -
TUR 3BA 18:30 Catalca Spor - Erzin Belediyespor -
TUR 3BB 18:30 Erokspor - Erbaaspor S -
TUR 3BC 18:30 Halide Edip Adivarspor - Yimpas Yozgatspor -
TUR U19 18:30 Antalyaspor U19 - Fenerbahce U19 -
TUR U19 18:30 Erokspor U19 - Eskisehirspor U19 -
TUR U19 18:30 Buyuksehir BLD.Spor U19 - Bursaspor U19 -
TUR U19 18:30 Trabzonspor U19 - Boluspor U19 -
Greece U19 18:30 Panionios U19 - AEK Athens U19 -
Greece U19 18:30 Panahaiki-2005 U19 - Ergotelis U19 -
URU U19 18:30 Fenix U19 - Progreso U19 -
URU U19 18:30 Liverpool Montevideo U19 - CA Juventud U19 -
POL D1 18:40 Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec -
UZB D1 18:45 OTMK Olmaliq - Metallurg Bekobod -
SPA LU19 18:45 Danok Bat U19 - Eibar U19 -
SPA D1 19:00 Eibar - Levante -
DAN U19 19:00 Vejle U19 - Silkeborg U19
DAN U19 19:00 Aalborg BK U19 - Odense BK U19 -
DAN U19 19:00 BrondbyU19 - Sonderjyske U19 -
GER D2 19:00 Erzgebirge Aue - Hamburger SV -
GER D2 19:00 Darmstadt - Heidenheimer -
GER D2 19:00 Greuther Furth - VfB Stuttgart -
UKR D1 19:00 Desna Chernihiv - FC Mariupol -
UKR D1 19:00 FC Lviv - PFC Oleksandria -
HUN U19A 19:00 Puskas Akademia FehervarU19 - Debrecin VSC U19 -
Kosovo L 19:00 KF Feronikeli - KF Trepca 89 -
Kosovo L 19:00 KF Dukagjini - KF Gunilla Hei -
AFC FC 19:00 China Futsal - Uzbekistan Futsal -
INT CF 19:00 Bronshoj - Hillerod Fodbold -
INT CF 19:00 Degerfors IF - Skovde AIK -
INT CF 19:00 Kongsvinger - Mjondalen IF -
INT CF 19:00 Nurnberg (Youth) - FC Augsburg II -
INT CF 19:00 Middelfart G og - FC Sydvest -
INT CF 19:00 ASK Voitsberg - SC Kalsdorf -
INT CF 19:00 Mladi Radnik - FK Zeleznicar Pancevo -
INT CF 19:00 Strogino Moscow - FK Ryazan -
DAN U17 19:00 Brondby IFU17 - Sonderjyske U17 -
DAN U17 19:00 Esbjerg FB U17 - LYNGBY FODBOLD CLUB U17 -
DEN D1 19:00 Kolding FC - Naestved -
POL D2 19:00 Garbarnia Krakow - KS Legionovia Legionowo -
HUN WD1 19:00 Gyori Dozsa (w) - Taksony (w) -
MNE D1 19:00 KOM Podgorica - FK Grbalj Radanovici -
AZE D1 19:00 Standard Sumgayit - Keshla FK -
ICE LC 19:00 Vikingur Olafsvik - Fjolnir -
THA D1 19:00 Khonkaen FC - Chiangmai United -
THA D1 19:00 Chiangmai FC - Khonkaen United -
IDN ISL 19:00 Madura United - Barito Putera -
GER Reg 19:00 Borussia Dortmund (Youth) - Koln (Youth)
GER Reg 19:00 SC Freiburg (Youth) - FK Pirmasens
GER Reg 19:00 Vfr Aalen - FC 08 Hombrug
GER Reg 19:00 FSV Mainz 05 (Youth) - Astoria Walldorf
GER Reg 19:00 Holstein Kiel II - Hannover 96 Am
GER Reg 19:00 St Pauli II - SV Drochtersen/Assel
GER Reg 19:00 HSC Hannover - Eintracht Norderstedt
GER Reg 19:00 FC Hansa Luneburg - Altona 93
GER Reg 19:00 Oldenburg - Havelse
BUL D2 19:00 Lokomotiv Sofia - Pirin Blagoevgrad -
BUL D2 19:00 Botev Galabovo - Spartak Pleven -
BUL D2 19:00 FC Hebar Pazardzhik - Chernomorets Pomorie -
BUL D2 19:00 Neff supporting Simic - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa -
BUL D2 19:00 Kariana Erden - Strumska Slava -
GER U19W 19:00 RW Oberhausen U19 - Preuben Munster U19 -
GER U19N 19:00 Hamburger SV U19 - Holstein Kiel U19 -
GER U19N 19:00 Werder Bremen U19 - Chemnitzer U19 -
GER RegW 19:00 Alemannia Aachen - Wattenscheid 09 -
GER RegN 19:00 VfL Wolfsburg (Youth) - VFB Lubeck -
GER U17S 19:00 Stuttgarter Kickers U17 - Augsburg U17 -
GER U17S 19:00 Karlsruher SC U17 - SV Darmstadt U17 -
Syri D1 19:00 Jableh SC - Al Wathbah -
TUR U19 19:00 Galatasaray U19 - Altinordu U19 -
Ken D1 19:00 Chemelil Sugar - AFC Leopards SC -
Ken D1 19:00 Kisumu All Stars - Tusker -
GRE D21 19:00 Diagoras - Egaleo Athens -
Ken D1 19:00 Gor Mahia - Weston Shitima -
SPA LU19 19:00 CD Sobradillo U19 - SD San Jose U19 -
GER OBW 19:00 Werder Bremen III - Union 60 Bremen -
GER OBW 19:00 Tus Dassendorf - TuS Osdorf -
GER OBW 19:00 Ludwigsfelder FC - 1. FC Lok Stendal -
GER OBW 19:00 Eilenburg - SG Union Sandersdorf -
Ken D1 19:00 Sofapaka FC - Ulinzi Stars Nakuru -
CRSK U19 19:00 Sesvete U19 - ZNK Osijek U19 -
ARGW D1 19:00 San Lorenzo (w) - Defensores de Belgrano (W) -
CAE D2 19:00 Dynamo de Douala - Racing de Bafoussam -
CAE D2 19:00 Fauve Azur Elite - OFTA of Kribi -
Ken D1 19:00 Bidco United - St Josephs Youth -
Kosovo D1 19:00 KF Vitia - Malisheva -
SPA LU19 19:00 CF Laguna U19 - Union Viera CF U19 -
RWA D1 19:00 Amagaju - Aspor FC -
RWA D1 19:00 Intare FC - Kirehe FC -
BHU TL 19:00 High Quality United - CST FC -
BSL 19:15 MS ABDB - IKLS FC -
ENG LCH 19:30 Hull City - Leeds United -
BOS PL 19:30 NK Celik - Radnik Bijeljina
INT CF 19:30 Schweinfurt 05 FC - Greuther Furth (Youth) -
ENG FAT 19:30 Notts County - Aveley -
ENG PR 19:30 Brighton Hove Albion - Crystal Palace -
GER U19S 19:30 VfB Stuttgart U19 - Karlsruher SC U19 -
GER U19N 19:30 RB LeipzigU19 - Union Berlin U19 -
GER U17S 19:30 Hoffenheim U17 - SV Wehen Wiesbaden U17 -
GER U17N 19:30 Eintr. BraunschweigU17 - St. PauliU17 -
GER RegNE 19:30 Energie Cottbus - FSV Optik Rathenow -
CYP D2off 19:30 Ermis Aradippou - Karmiotissa Polemidion -
SPA LU19 19:30 Acodetti CF U19 - UD San Fernando U19 -
SPA LU19 19:30 AD Huracan U19 - CF Juventud Laguna U19 -
SPA LU19 19:30 CD Alaves U19 - Leioa U19 -
GER OBW 19:30 FC Oberlausitz - Grimma -
GER OBW 19:30 Kaiserslautern (Youth) - TSV Schott Mainz -
KSA PR 19:40 Al-Fateh - Al Wehda Mecca -
INT CF 19:45 Pitea IF (w) - Umea IK (w) -
INT CF 19:45 Stjordals Blink - Levanger FK -
KSA D2A 19:50 Al-Sadd FC(SA) - Al-Suqoor(KSA) -
KSA D2B 19:50 Al-Draih - Al-Sharq -
GER D3 20:00 Eintracht Braunschweig - Uerdingen KFC 05 -
GER D3 20:00 SG Sonnenhof Grossaspach - Hallescher FC -
GER D3 20:00 Ingolstadt - Viktoria koln
GER D3 20:00 Magdeburg - Carl Zeiss Jena -
GER D3 20:00 SV Waldhof Mannheim - Kaiserslautern -
GER D3 20:00 SV Meppen - MSV Duisburg
GER D3 20:00 TSV 1860 Munchen - Chemnitzer -
GER D3 20:00 Preuben Munster - Hansa Rostock
GER D3 20:00 Zwickau - Wurzburger Kickers -
MAS SL 20:00 Terengganu - Perak -
MAS SL 20:00 Pahang - Selangor -
MAS SL 20:00 Pahang UiTM FC - Melaka -
BPL (W) 20:00 Club Brugge (w) - Standard Liege (w) -
POL WD1 20:00 MKS Olimpia Szczecin (w) - TS Mitech Zywiec (w) -
CZE U19 20:00 Hradec Kralove U19 - Viktoria Plzen U19 -
GRE D2 20:00 Kerkyra - Platanias FC -
BUL D1 20:00 Botev Plovdiv - Cherno More Varna -
SLO D1 20:00 NK Rudar Velenje - NK Olimpija Ljubljana -
SER D2 20:00 Metalac Gornji Milanovac - Zlatibor Cajetina -
SER D2 20:00 Radnicki 1923 Kragujevac - FK Zarkovo -
SER D2 20:00 FK Backa Backa Palanka - FK Trajal Krusevac -
SER D2 20:00 Dinamo Vranje - Kolubara -
SER D2 20:00 Kabel Novi Sad - FK Buducnost Dobanovci -
SER D2 20:00 Radnicki Pirot - Graficar -
MAL D2 20:00 Mqabba FC - Fgura United -
T C 20:00 J.S. Kairouanaise - Club Africain -
T C 20:00 Sejnane - WS Al Hamma -
T C 20:00 Chebba - US Ben Guerdane -
T C 20:00 Menzel Temim - Sporting Ben Arous -
MAL Cup 20:00 Balzan FC - Pieta Hotspurs -
INT CF 20:00 Bryne - Egersunds IK -
INT CF 20:00 Wacker Burghausen - FC Ingolstadt 04 Am -
INT CF 20:00 Dukla Prague - Viktoria Plzen B -
INT CF 20:00 Hradec Kralove - Chlumec nad Cidlinou -
INT CF 20:00 SV Heimstetten - TSV Dachau 1865 -
INT CF 20:00 VfB Hohenems - FC Memmingen -
INT CF 20:00 Kvarnsvedens IK (w) - IK Uppsala (w) -
INT CF 20:00 Kopparbergs Goteborg (w) - Nordsjaelland (w) -
INT CF 20:00 TSV Rain Am Lech - Türkspor Augsburg -
INT CF 20:00 FV Illertissen - FC Pipinsried -
INT CF 20:00 Ringkobing - Silkeborg KFUM -
INT CF 20:00 Orkla - Nardo FK -
INT CF 20:00 SV Schalding Heining - Union Gurten -
INT CF 20:00 JS Hercules - AC Oulu -
INT CF 20:00 Big Bullets FC - Chicken Inn -
INT CF 20:00 Chrudim - Lisen -
INT CF 20:00 Rigas Futbola skola - Levadia Tallinn -
INT CF 20:00 Znamya Truda - Dinamo Briansk -
DAN U17 20:00 Randers FC U17 - Midtjylland U17 -
BEL WD1 20:00 SG-Tertre-Hautrage (w) - Standard Liege B (W) -
BEL WD1 20:00 KVK Tienen (w) - Eendracht Aalst (W) -
BEL WD1 20:00 White Star Bruxelles (w) - Moldavo (w) -
BEL WD1 20:00 Famkes Merkem (w) - Ladies Genk B (w) -
DEN D1 20:00 Fremad Amager - Fredericia -
POL D2 20:00 Resovia Rzeszow - Gryf Wejherowo -
CZE W1 20:00 Horni Herspice (w) - Slavia Praha (w) -
MNE D1 20:00 FK Rudar Pljevlja - FK Sutjeska Niksic -
MNE D1 20:00 OFK Petrovac - FK Buducnost Podgorica -
THA D1 20:00 Kasetsart FC - Ayutthaya United -
THA PR 20:00 Ratchaburi FC - Nakhon Ratchasima -
ALB D1 20:00 KS Bylis - Flamurtari -
ALB D1 20:00 Luftetari - KF Laci -
ALB D1 20:00 Vllaznia Shkoder - Skenderbeu Korca -
SVK D1 20:00 Trencin - SKF Sered
SVK D1 20:00 Nitra - Slovan Bratislava
SVK D1 20:00 Sokol Dolna Zdana - FK Senica
SVK D1 20:00 MFK Ruzomberok - Michalovce
SVK D1 20:00 MSK Zilina - Dunajska Streda
SVK D1 20:00 Spartak Trnava - Zlate Moravce
ISR D1 20:00 Hapoel Kfar Saba - Hapoel Raanana -
BUL D2 20:00 Litex Lovech - Septemvri Simitli -
MKD D1 20:00 FC Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje -
MKD D1 20:00 FC Struga Trim Lum - Sileks -
GER RegW 20:00 SV Rodinghausen - TuS Haltern -
GER RegR.B 20:00 TSV Aubstadt - VfR Garching -
GER U19S 20:00 Bayern Munchen U19 - SSV Ulm U19 -
GER U19S 20:00 SC Freiburg U19 - Hoffenheim U19 -
GER RegW 20:00 Monchengladbach AM. - SC Verl -
GER RegW 20:00 Bergisch Gladbach 09 - Bonner -
GER RegW 20:00 Fortuna Dusseldorf (Youth) - VFB Homberg -
GER RegW 20:00 Wuppertaler SV Borussia - Rot-Weiss Oberhausen -
GER RegS 20:00 FC Giessen - Rot-Weiss Koblenz -
GER RegS 20:00 SSV Ulm 1846 - TSV Steinbach -
GER RegS 20:00 Bahlinger - SV Elversberg -
GER RegS 20:00 Bayern Alzenau - FSV Frankfurt -
GER RegN 20:00 Heider SV - SSV Jeddeloh -
GER U17N 20:00 Hertha BSC Berlin U17 - Hamburger SV U17 -
PALL 20:00 Wadi Al Nes - Ahli Al Khalil -
CYP D2off 20:00 Akritas Chloraka - Xylotympou -
CYP D2off 20:00 Omonia Psevda - Omonia Aradippou -
CYP D2off 20:00 Onisilos Sotiras - Othellos Athienou -
CYP D2off 20:00 Agia Napa - Anagennisi FC Deryneia -
GRE D21 20:00 Trikala - Thesprotos -
GRE D21 20:00 Niki Volou - AO Triglia -
GRE D21 20:00 Veria FC - Ierapetra -
GER OBW 20:00 Freiberg - FV Ravensburg -
GER OBW 20:00 Sportfreunde Dorfmerkingen - Freiburger FC -
GER OBW 20:00 Stuttgarter Kickers - FSV 08 Bissingen -
GER OBW 20:00 TSV Ilshofen - VfB Stuttgart II -
GER OBW 20:00 Brinkumer SV - BTS Neustadt -
GER OBW 20:00 MSV Pampow - Torgelower SV Greif -
GER OBW 20:00 SV 1899 Merseburg - VfB 1921 Krieschow -
GER OBW 20:00 Askania Bernburg - Wacker Nordhausen II -
GER OBW 20:00 Carl Zeiss Jena II - Hallen -
GER Bbe 20:00 Bad Vilbel - VfB Ginsheim -
GER Bbe 20:00 SG Barockstadt - FC Eddersheim -
GER Bbe 20:00 Eintracht Stadtallendorf - KSV Baunatal -
AUS L 20:00 Sportunion Mauer - SV Wienerberger -
CRSK U19 20:00 Hrvatski Dragovoljac U19 - NK Istra 1961 U19 -
GRE D3 20:00 AEK Tripolis - AO Palliniakos -
GRE D3 20:00 Agrotikos Asteras - Nea Kallikrateia -
GRE D3 20:00 Nestos Chrisoupolis - Aetos Orfanou -
GRE D3 20:00 Thermaikos Thermis - Almopos Arideas -
Greece U19 20:00 Apollon Larissa U19 - Doxa Dramas U19 -
NIR Rl 20:00 Carrick Rangers Reserves - Glentoran Reserves -
AUS AC 20:00 Allerheiligen - SV Frauental -
Tanzania D1 20:00 JKT Tanzania - Azam -
Tanzania D1 20:00 Lipuli FC - Namungo FC -
Tanzania D1 20:00 Mtibwa Sugar - Ndanda FC -
Tanzania D1 20:00 Mwadui FC - Coastal Union -
Tanzania D1 20:00 Ruvu Shooting - Mbao FC -
Tanzania D1 20:00 Singida United - Polisi Tanzania FC -
URU U19 20:00 River Plate U19 - Plaza Colonia U19 -
Zam SL 20:00 Kabwe Warriors - Nakambala Leopards -
Zam SL 20:00 Nkwazi - Green Buffaloes -
Zam SL 20:00 Red Arrows - Lusaka Dynamos -
Tanzania D1 20:00 Young Africans - Alliance FC -
MKD D2East 20:00 FK Tikves Kavadarci - Kamenica-Sasa -
MKD D2East 20:00 PTGL - Pobeda Prilep -
MKD D2East 20:00 FK Osogovo - Belasica Strumica -
MKD D2East 20:00 FC Plackovica - FK Kozuv -
MKD D2west 20:00 Vardar Forino - FK Drita -
MKD D2west 20:00 FK Skopje - Vlazrimi Kicevo -
MKD D2west 20:00 FK Kadino - FK Rinija -
MKD D2west 20:00 Pelister Bitola - Korab Debar -
FIN CUP 20:15 Inter Turku - TPS Turku -
KSA D2A 20:15 Al-Jndal - Afief -
OMA PL 20:20 Al Oruba Sur - Oman Club -
SAPL D1 20:30 Lamontville Golden Arrows - Highlands Park -
SAPL D1 20:30 Orlando Pirates - Kaizer Chiefs -
UAE D1 20:30 Emirates Club - Dubba Al-Husun -
UAE D1 20:30 Dabba Al-Fujairah - Masfut -
AUT D2 20:30 Lafnitz - Kapfenberg -
RUS PR 20:30 Dynamo Moscow - Spartak Moscow -
TUR D2 20:30 Eskisehirspor - Akhisar Bld.Geng -
SLO D1 20:30 ASK Bravo Publikum - NK Aluminij -
BOS PL 20:30 Zvi Jerzy Da - FK Zeljeznicar -
BOS PL 20:30 Mladost Doboj Kakanj - NK Siroki Brijeg -
SWE Cup 20:30 Eskilsminne IF - Hacken -
SWE Cup 20:30 Ostersunds FK - GAIS -
ICE LCB 20:30 Tindastoll Sauda - Throttur Vogum -
INT CF 20:30 Ekenas IF Fotboll - Flora Paide -
IND D1 20:30 Gokulam Kerala FC - Minerva Academy -
CZE D1 20:30 Baumit Jablonec - FC Viktoria Plzen -
CZE D1 20:30 Opava - Sigma Olomouc -
CZE D1 20:30 Marila Pribram - Mlada Boleslav -
CZE D1 20:30 Teplice - Slovan Liberec -
SAFL 20:30 Free State Stars - Real Kings -
SAFL 20:30 Mbombela United - JDR Stars -
SAFL 20:30 Steenberg United - Richards Bay -
SAFL 20:30 Uthongathi FC - Pretoria Univ -
IDN ISL 20:30 Persiraja Aceh - Bhayangkara Surabaya United -
UAE RL 20:30 Al Ittihad Kalba Reserves - Al Fujairah Reserves -
UAE RL 20:30 Al Ahli Dubai Reserves - Baniyas SC Reserves -
ITA YTHLP1 20:30 Bologna U20 - Inter Milan U20 -
ITA YTHLP1 20:30 Empoli U20 - Atalanta U20 -
ITA YTHLP1 20:30 Lazio U20 - Cagliari U19 -
ITA YTHLP1 20:30 Napoli U20 - Chievo U20 -
ITA YTHLP1 20:30 Sassuolo U20 - Juventus U20 -
ITA YTHLP2-A 20:30 Brescia U20 - Cittadella U20 -
ITA YTHLP2-A 20:30 Virtus Entella U20 - US Cremonese U20 -
ITA YTHLP2-A 20:30 Verona U20 - AC Milan U20 -
ITA YTHLP2-A 20:30 Spal U19 - Pordenone Youth -
ITA YTHLP2-A 20:30 Udinese U20 - Spezia U20 -
ITA YTHLP2-A 20:30 Parma U20 - Venezia F.C. Youth -
ITA YTHLP2-B 20:30 Benevento (Youth) - Crotone U20 -
ITA YTHLP2-B 20:30 Lecce U20 - Frosinone U20 -
ITA YTHLP2-B 20:30 Juve Stabia U20 - Livorno Youth -
ITA YTHLP2-B 20:30 Cosenza Calcio Youth - Perugia U20 -
ITA YTHLP2-B 20:30 Ascoli U20 - Sha LAN U19 -
ITA YTHLP2-B 20:30 Pisa U19 - Trapani Youth -
HOL D3 20:30 Noordwijk - GVVV Veenendaal -
GER OBW 20:30 FC Karbach - Arminia Ludwigshafen -
GER Bbe 20:30 Rot-Weiss Hadamar - Hessen Kassel -
GER Bbe 20:30 Turk Gucu Friedberg - FC Hanau 93 -
GER Bbe 20:30 Viktoria Griesheim - Steinbach -
GER Bbe 20:30 Waldgirmes - Hessen Dreieich -
BOW PL 20:30 Prisons XI Gaborone - Molepolole City FC -
HY U19 20:30 FC Utrecht U19 - Ajax U19 -
OMA PL 20:45 Al-Nasr(OMA) - Bahla -
QAT D1 20:50 Al Khor SC - Qatar SC -
ALG D1 21:00 AS Ain Mlila - CA Bordj Bou Arreridj -
ALG D1 21:00 CR Belouizdad - JS kabylie -
AGB LE 21:00 Academica Lobito - Ferroviario Do Huambo -
AGB LE 21:00 CRD Libolo - Santa Rita FC -
AGB LE 21:00 Onze Bravos - Interclube Luanda -
AGB LE 21:00 Primeiro de Agosto - Casa Militar -
AGB LE 21:00 Sporting Cabinda - Sagrada Esperanca -
AGB LE 21:00 Benfica Lubango - Desportivo Huila -
AFC FC 21:00 Korea Republic Futsal - Iran Futsal -
ICE LCB 21:00 UMF Njardvik - Augnablik Kopavogur -
ICE LCB 21:00 Kari Akranes - IR Reykjavik -
ICE LCB 21:00 Ellidi - UMF Selfoss -
ICE LCB 21:00 KF Fjardabyggd - Volsungur husavik -
INT CF 21:00 Tatran Brno Bohunice - Pardubice -
INT CF 21:00 Viktoria Aschaffenburg - TSV Abtswind -
INT CF 21:00 Nomme JK Kalju - FC Maardu -
INT CF 21:00 Dinamo Minsk - Volyn -
ITA D1 21:00 Lazio - Bologna -
DAN U17 21:00 VejleU17 - Silkeborg IF U17 -
ISL 21:00 Chennai Titans - FC Goa -
ITA D2 21:00 Pisa - Perugia -
ITA D2 21:00 Venezia - Cosenza Calcio 1914 -
ITA D2 21:00 Empoli - Pordenone Calcio SSD -
ITA D2 21:00 Pescara - Ascoli
ITA D2 21:00 Benevento - Spezia -
ITA D2 21:00 Juve Stabia - Trapani -
ITA D2 21:00 Cittadella - Cremonese -
BEL WD1 21:00 Kontich FC (w) - Massenhoven VC (w) -
BEL WD1 21:00 Oud Heverlee Leuven II (w) - KSKV Zwevezele (w) -
BEL WD1 21:00 Zulte Waregem VV (w) - KV Mechelen (w) -
POL PR 21:00 Wisla Krakow - Wisla Plock -
CZE W1 21:00 Slovacko (w) - Slovan Liberec (w) -
HUN WD1 21:00 Szetomeharry (w) - Ferencvarosi TC (w) -
HUN WD1 21:00 Diosgyori VTK (w) - Kelen SC (w)
HUN WD1 21:00 Viktoria FC Szombathely (w) - MTK Hungaria FC (w) -
CRO D1 21:00 ZNK Osijek - Hajduk Split -
SER D1 21:00 Crvena Zvezda - Partizan Belgrade
SER D1 21:00 FK Vozdovac Beograd - Vojvodina Novi Sad
SER D1 21:00 Mladost Lucani - Cukaricki Stankom
SER D1 21:00 Proleter - Macva Sabac
SER D1 21:00 Backa Topola - FK Napredak Krusevac
SER D1 21:00 Radnicki Nis - Indjija
SER D1 21:00 Habitpharm Javor - FK Spartak Zlatibor Voda
SER D1 21:00 Radnik Surdulica - FK Rad Beograd
LUX D1 21:00 Progres Niedercorn - Racing Beirut -
AZE D1 21:00 Qarabag - Sabah FK Baku -
ICE LC 21:00 Valur Reykjavik - IBV Vestmannaeyjar -
FRA D2 21:00 Lorient - Chambly FC -
GEO D1 21:00 Dinamo Tbilisi - FC Telavi -
TUR D1 21:00 Trabzonspor - Caykur Rizespor -
WAL FAWCN 21:00 Llanrhaeadr - Llandudno -
WAL FAWCN 21:00 Ruthin Town FC - Llangefni town -
WAL FAWCN 21:00 Corwen - Guilsfield -
SUI D22 21:00 Bassecourt - SC Goldau -
SUI D22 21:00 Langenthal - Delemont -
CRO D2 21:00 HNK Cibalia - NK Solin -
CRO D2 21:00 NK Dugopolje - NK Dubrava Zagreb -
CRO D2 21:00 NK Orijent Rijeka - Bijelo Brdo -
AUS D3E 21:00 Ask-bsc Bruck/leitha - SV Leobendorf -
AUS D3E 21:00 SC Mannsdorf - Trenkwalder Admira (Youth) -
AUS D3E 21:00 Wiener Viktoria - Neusiedl -
WAL FAWCS 21:00 Undy Athletic - Pontypridd -
WAL FAWCS 21:00 Llantwit Major - Goytre Utd -
WAL FAWCS 21:00 Caerau Ely - Briton Ferry Athletic -
WAL FAWCS 21:00 Cwmbran Celtic - STM Sports -
SLO U19 21:00 NK Publikum Celje U19 - ND Gorica U19 -
HOL D3 21:00 ASWH - Excelsior Maassluis -
HOL D3 21:00 Kozakken Boys - Quick Boys -
HOL D3 21:00 Spakenburg - Volendam (Youth) -
Brazil DDL 21:00 Gremio (RS) - Juventude -
GER OBW 21:00 SV Oberachern - SV Linx -
GER OBW 21:00 Blumenthaler SV - Aumund-Vegesack -
GER OBW 21:00 Engers - Hertha Wiesbach -
Burundi League 21:00 BS Dynamic - Athletico Olympic -
CAE D2 21:00 AS Fap - Les Astres FC De Douala -
CAE D2 21:00 Foncha Street Bamenda - Renaissance Ngoumou -
CAE D2 21:00 nternational Sporting De Douala - Stade FC de Bertoua -
CRO D3 21:00 Hrvace - Zmaj Blato -
CRO D3 21:00 Jadran LP - Slovam lovenson -
CRO D3 21:00 Zagreb Hask - NK Vrbovec -
CRO D3 21:00 NK Jarun - NK Maksimir -
CRO D3 21:00 NK Spansko - NK vinogradar -
CRO D3 21:00 NK Zagora Unesic - NK Neretva -
BRA DF 21:00 Ceilandia DF - Ceilandense -
CRO D3 21:00 NK Nask Nasice - HNK Dakovo Croatia -
CRO D3 21:00 NK Ponikve - NK Udarnik Kurilovec -
CRO D3 21:00 NK Uskok - Primorac -
BHR Cup 21:10 Al-Muharraq - Manama Club -
DAN U19 21:15 Esbjerg U19 - Lyngby Fodbold Club U19 -
INT CF 21:15 Umea FC Academy - Bodens BK -
DAN U17 21:15 AalborgU17 - Odense BK U17 -
DAN U17 21:15 AGF Viby U17 - FC Kobenhavn U17 -
AUT D2 21:30 FC Blau Weiss Linz - Grazer AK -
WALC 21:30 Connahs Quay Nomads FC - UWIC Inter Cardiff -
WALC 21:30 The New Saints - Newtown AFC -
GER D1 21:30 TSG Hoffenheim - Bayern Munchen -
GER D1 21:30 FSV Mainz 05 - SC Paderborn 07 -
GER D1 21:30 Borussia Dortmund - SC Freiburg -
GER D1 21:30 Augsburg - Borussia Monchengladbach -
WAL FAWCS 21:30 Cambrian Clydach - Taffs Well -
WAL FAWCN 21:30 Porthmadog - Buckley Town -
WAL FAWCN 21:30 Colwyn Bay - Penrhyncoch -
WAL FAWCN 21:30 Conwy Utd - Llanfair United -
GER RegW 21:30 Fortuna Koln - Schalke 04 (Youth) -
WAL FAWCS 21:30 Swansea University - Haverfordwest County -
WAL FAWCS 21:30 Ammanford - Afan Lido -
HOL D3 21:30 AFC - IJsselmeervogels -
HOL D3 21:30 Koninklijke HFC - Scheveningen -
HOL D3 21:30 Katwijk - HHC Hardenberg -
GER OBW 21:30 Hassia Bingen - Gonsenheim -
GER OBW 21:30 TuS Koblenz - SV Rochling Volkling -
FIN CU20 21:30 HJK Helsinki U20 - IF Gnistan U20 -
GER U19W 21:45 Arminia Bielefeld U19 - Alemannia Aachen U19 -
GHA D1 22:00 Ghana Dream FC - Aduana Stars -
GHA D1 22:00 All Stars - Techiman City -
SPA D1 22:00 Valencia - Real Betis -
SUI Sl 22:00 Luzern - Basel
SUI Sl 22:00 Servette - Lugano
SUI Sl 22:00 Neuchatel Xamax - Thun
AGB LE 22:00 Petro Atletico de Luanda - Recreativo Caala -
VEN D1 22:00 Atletico Venezuela - Monagas SC -
ENG LCH 22:00 Sheffield Wednesday - Derby County -
ENG LCH 22:00 Huddersfield Town - Charlton Athletic -
ENG LCH 22:00 Queens Park Rangers (QPR) - Birmingham City -
ENG LCH 22:00 Fulham - Preston North End -
ENG LCH 22:00 Blackburn Rovers - Swansea City -
ENG LCH 22:00 Reading - Barnsley -
ENG LCH 22:00 Luton Town - Stoke City -
ENG LCH 22:00 West Bromwich(WBA) - Wigan Athletic -
ENG LCH 22:00 Cardiff City - Brentford -
ENG LCH 22:00 Millwall - Bristol City -
ENG LCH 22:00 Middlesbrough - Nottingham Forest
ENG L2 22:00 Morecambe - Crewe Alexandra -
ENG L2 22:00 Stevenage Borough - Walsall -
ENG L2 22:00 Forest Green Rovers - Leyton Orient -
ENG L2 22:00 Colchester United - Cheltenham Town -
ENG L2 22:00 Port Vale - Scunthorpe United -
ENG L2 22:00 Macclesfield Town - Salford City -
ENG L2 22:00 Bradford City - Plymouth Argyle -
ENG L2 22:00 Mansfield Town - Swindon Town -
ENG L2 22:00 Grimsby Town - Northampton Town -
ENG L2 22:00 Exeter City - Crawley Town -
ENG L2 22:00 Oldham Athletic - Newport County -
ENG L2 22:00 Cambridge United - Carlisle United -
ENG CS 22:00 Braintree Town - Bath City -
ENG CS 22:00 Chippenham Town - St Albans City -
ENG CS 22:00 Concord Rangers - Oxford City
ENG CS 22:00 Dartford - Wealdstone FC -
ENG CS 22:00 Dorking - Slough Town -
ENG CS 22:00 Dulwich Hamlet - Tonbridge Angels -
ENG CS 22:00 Eastbourne Borough - Billericay Town -
ENG CS 22:00 Hampton Richmond Borough - Chelmsford City -
ENG CS 22:00 Hungerford Town - Hemel Hempstead Town -
ENG CS 22:00 Weymouth - Maidstone United -
SPA D2 22:00 SD Huesca - Extremadura -
SPA D2 22:00 Ponferradina - Sporting Gijon -
SCO CH 22:00 Alloa Athletic - Ayr United -
SCO CH 22:00 Dundee - Arbroath -
SCO CH 22:00 Dunfermline Athletic - Dundee United -
SCO CH 22:00 Inverness - Partick Thistle
SCO CH 22:00 Queen of South - Greenock Morton -
SCO L2 22:00 Albion Rovers - Elgin City -
SCO L2 22:00 Brechin City - Stirling Albion -
SCO L2 22:00 Cowdenbeath - Edinburgh City -
SCO L2 22:00 Queen's Park - Annan Athletic -
SCO L2 22:00 Stenhousemuir - Cove Rangers -
DEN SASL 22:00 Esbjerg - Nordsjaelland -
UKR D1 22:00 Kolos Kovalyovka - FC Karpaty Lviv -
INT CF 22:00 Sotra - Lysekloster -
INT CF 22:00 Kvik Halden - Asker -
INT CF 22:00 Strommen - KFUM Oslo -
CHI D1 22:00 Cobresal - Municipal Iquique -
ENG Conf 22:00 Barrow - Dagenham Redbridge -
ENG Conf 22:00 Barnet - Barrow
ENG Conf 22:00 Boreham Wood - Hartlepool United -
ENG Conf 22:00 Bromley - Sutton United -
ENG Conf 22:00 Chesterfield - Harrogate Town
ENG Conf 22:00 Dagenham Redbridge - AFC Fylde
ENG Conf 22:00 Ebbsfleet United - Stockport County -
ENG Conf 22:00 Notts County - Aldershot Town
ENG Conf 22:00 Solihull Moors - Dover Athletic -
ENG Conf 22:00 Torquay United - Chorley FC -
ENG Conf 22:00 Woking - Maidenhead United -
ENG Conf 22:00 Yeovil Town - Wrexham -
ENG-S PR 22:00 Gosport Borough - Farnborough Town -
ENG-S PR 22:00 Harrow Borough - Salisbury FC -
ENG-S PR 22:00 Hartley Wintney - Blackfield Langley -
ENG-S PR 22:00 Hendon - Truro City -
ENG-S PR 22:00 Merthyr Town - Beaconsfield SYCOB -
ENG-S PR 22:00 Poole Town - Hayes Yeading United -
ENG-S PR 22:00 Swindon Supermarine - Tiverton Town -
ENG-S PR 22:00 Taunton Town - Walton Casuals -
ENG-S PR 22:00 Weston Super Mare - Metropolitan Police -
ENG-S PR 22:00 Wimborne Town - Chesham United -
ENG-S PR 22:00 Yate Town - Dorchester Town -
ENG RYM 22:00 Bognor Regis Town - Bowers Pitsea -
ENG RYM 22:00 Brightlingsea Regent - East Thurrock United -
ENG RYM 22:00 Carshalton Athletic FC - Horsham -
ENG RYM 22:00 Cheshunt - Folkestone -
ENG RYM 22:00 Corinthian Casuals - Bishop's Stortford -
ENG RYM 22:00 Enfield Town - Kingstonian -
ENG RYM 22:00 Hornchurch - Haringey Borough -
ENG RYM 22:00 Leatherhead - Margate -
ENG RYM 22:00 Wingate Finchley - lewes -
ENG RYM 22:00 Worthing - Potters Bar Town -
ENG RYM 22:00 Cray Wanderers - Merstham
SCO HL 22:00 Brora Rangers - Formartine United -
SCO HL 22:00 Fort William - Huntly -
SCO HL 22:00 Wick Academy - Strathspey Thistle -
SCO HL 22:00 Buckie Thistle FC - Inverurie Loco Works -
SCO HL 22:00 Forres Mechanics - fraserburgh -
IRE D1 22:00 Shamrock Rovers II - Salthill Devon Galway -
POL D2 22:00 Gornik Polkowice - Skra Czestochowa -
CYP D1 22:00 AEL Limassol - Ethnikos Achnas FC -
CYP D1 22:00 Nea Salamis - Apollon Limassol FC -
CYP D1 22:00 Doxa Katokopias - AEP Paphos -
MNE D1 22:00 FK Podgorica - OFK Titograd -
LUX D1 22:00 UNA Strassen - US Mondorf-les-Bains -
ICE LC 22:00 KA Akureyri - Keflavik -
ALG D2 22:00 WA Tlemcen - OM Medea -
ALG D2 22:00 A Bou Saada - JSM Skikda -
ALG D2 22:00 OM Arzew - USM Annaba -
ALG D2 22:00 MC El Eulma - MO Bejaia -
ALG D2 22:00 RC Relizane - AS Khroub -
ALG D2 22:00 RC Arba - DRB Tadjenant -
ALG D2 22:00 JSM Bejaia - USM EL HARRACH -
ENG-S CE 22:00 Rushden Diamonds - Rushall Olympic -
ENG-S CE 22:00 Barwell - Redditch United -
ENG-S CE 22:00 Biggleswade Town - Banbury United -
ENG-S CE 22:00 Hednesford Town - Leiston FC -
ENG-S CE 22:00 Hitchin Town - Peterborough Sports -
ENG-S CE 22:00 Kings Langley - Coalville -
ENG-S CE 22:00 Needham Market - Tamworth -
ENG-S CE 22:00 Nuneaton Borough - Bromsgrove Sporting FC -
ENG-S CE 22:00 St Ives Town - Alvechurch -
ENG-S CE 22:00 Stourbridge - Lowestoft Town -
ENG-S CE 22:00 Stratford Town - Royston Town
POR D2 22:00 Penafiel - Nacional da Madeira -
ENG FAT 22:00 Barnet - Halesowen Town -
ENG FAT 22:00 AFC Fylde - Harrogate Town -
ENG FAT 22:00 Concord Rangers - Royston Town -
GER D1 22:00 RB Leipzig - Bayer Leverkusen
GER D1 22:00 Werder Bremen - Eintracht Frankfurt
GER D1 22:00 Union Berlin - VfL Wolfsburg
ENG L1 22:00 Coventry City - Sunderland A.F.C
ENG L1 22:00 Rotherham United - Milton Keynes Dons -
ENG L1 22:00 Blackpool - Ipswich Town -
ENG L1 22:00 Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers -
ENG L1 22:00 Oxford United - Southend United -
ENG L1 22:00 Gillingham - AFC Wimbledon -
ENG L1 22:00 Burton Albion - Peterborough United -
ENG L1 22:00 Bolton Wanderers - Accrington Stanley -
ENG L1 22:00 Bristol Rovers - Shrewsbury Town -
ENG-N PR 22:00 Atherton Collieries - Matlock Town -
ENG-N PR 22:00 Buxton FC - Stafford Rangers -
ENG-N PR 22:00 Gainsborough Trinity - South Shields -
ENG-N PR 22:00 Grantham Town - Stalybridge Celtic -
ENG-N PR 22:00 Hyde F.C. - Lancaster City -
ENG-N PR 22:00 Morpeth Town - Bamber Bridge -
ENG-N PR 22:00 Nantwich Town - Mickleover Sports -
ENG-N PR 22:00 Scarborough - Radcliffe Borough -
ENG-N PR 22:00 FC United of Manchester - Warrington Town AFC -
ENG-N PR 22:00 Whitby Town - Ashton United -
ENG-N PR 22:00 Witton Albion - Basford Utd -
NIR CUP 22:00 Ballinamallard United - Ballymena United -
NIR CUP 22:00 Dungannon Swifts - Cliftonville -
NIR CUP 22:00 Glentoran FC - Crusaders -
ENG PR 22:00 Bournemouth AFC - Chelsea -
ENG PR 22:00 Everton - Manchester United
ENG PR 22:00 Manchester City - Arsenal
ENG PR 22:00 Newcastle United - Burnley -
ENG PR 22:00 Tottenham Hotspur - Wolves
ENG PR 22:00 West Ham United - Southampton -
NIR CH 22:00 Dundela - Newry City -
NIR CH 22:00 HW Welders - Ballinamallard United
NIR CH 22:00 Knockbreda - PSNI -
NIR CH 22:00 Loughgall FC - Dergview FC -
NIR CH 22:00 Queen's University - Ards FC -
SCO L1 22:00 Clyde - Falkirk -
SCO L1 22:00 Dumbarton - Raith Rovers -
SCO L1 22:00 Forfar Athletic - East Fife -
SCO L1 22:00 Montrose - Airdrie United -
SCO L1 22:00 Stranraer - Peterhead -
ENG CN 22:00 Darlington - Brackley Town -
ENG CN 22:00 Hereford United - Altrincham -
ENG CN 22:00 Kings Lynn - Southport FC -
ENG CN 22:00 Leamington - Bradford Park Avenue -
ENG CN 22:00 Spennymoor Town - AFC Telford United -
ENG CN 22:00 York City - Curzon Ashton FC -
SUI D22 22:00 Baden - FC Luzern U21 -
SUI D22 22:00 Zug 94 - FC Schotz -
SUI D22 22:00 Wohlen - solothurn -
PORJA1off 22:00 Tondela U19 - Vitoria FC Setubal U19 -
PORJA1off 22:00 Sacavenense U19 - Belenenses U19 -
PORJA1off 22:00 Uniao Leiria U19 - Amora FC U19 -
PORJA1off 22:00 Vilafranquense U19 - Academica Coimbra U19 -
PORJA1off 22:00 Vizela U19 - Feirense U19 -
PORJA1off 22:00 Gil Vicente U19 - Vitoria SC Guimaraes U19 -
JOR SUC 22:00 Al Faisaly - Al-Jazeera -
Spain D4 22:00 Santa Catalina Atletico - CF Platges De Calvia -
Spain D4 22:00 Elche CF Ilicitano - Villarreal C -
SCO LL 22:00 Kelty Hearts - Bonnyrigg Rose -
GER OBW 22:00 TSG Pfeddersheim - FV Dudenhofen -
GIB PD 22:00 Lions Gibraltar - Europa FC -
SPA LU19 22:00 Toledo U19 - Albacete U19 -
PORJA2 22:00 Linda-a-VelhaU19 - Casa Pia AC U19 -
PORJA2 22:00 Loures U19 - oeiras U19 -
PORJA2 22:00 Nogueirense U19 - Freamunde U19 -
PORJA2 22:00 Real Massama U19 - Alcanenense U19 -
PORJA2 22:00 Trofense U19 - Amarante U19 -
SPA LU19 22:00 Aravaca CF U19 - Atletico de Madrid U19 -
SUI D3 22:00 Bavois - FC Rapperswil-Jona -
SUI D3 22:00 SC Cham - FC Zurich U21 -
FIN CU20 22:10 FC Honka U20 - Jazz U20 -
MAL D2 22:15 Lija Athletic - St Georges -
MAL Cup 22:15 Valletta FC - Gudja United -
ISR D1 22:15 Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv -
SPA D32 22:15 Real Valladol B - Real Union Irun -
KSA PR 22:20 Al-Ettifaq - Abha -
BHR D1 22:30 Al-Najma - Al-Riffa -
BUL D1 22:30 Tsarsko Selo - CSKA Sofia -
BOS PL 22:30 Borac Banja Luka - Sarajevo -
SWE Cup 22:30 Oskarshamns AIK - Elfsborg -
SWE Cup 22:30 Orebro - IK Brage -
LUX D1 22:30 Etzella Ettelbruck - Fola Esch -
SUI D22 22:30 Grasshoppers U21 - SC Buochs -
SPA D32 22:30 SD Amorebieta - Athletic Bilbao B -
SPA D32 22:30 Osasuna B - Burgos CF -
PORJA1CP 22:30 GD Estoril-Praia U19 - Rio Ave U19 -
ROM D1RG 22:30 FC Viitorul Constanta - CS Voluntari -
Spain D4 22:30 Llosetense - CE Felanitx -
QAT RL 22:30 Al Sadd SC U23 - Al-Arabi Doha (R) -
ALG D1 22:59 CS Constantine - MC Magra -
ALG D1 22:59 USM Bel Abbes - Biskra -
ALG D1 22:59 ES Setif - NA Hussein Dey -
HUN D1 22:59 Budapest Honved - Diosgyor VTK -
HUN D1 22:59 Varda SE - Paksi SE Honlapja -
HUN D1 22:59 Mezokovesd Zsory - ZalaegerzsegTE -
HUN D1 22:59 Fehervar Videoton - Kaposvar -
HUN D1 22:59 Ujpesti - Videoton Puskas Akademia -
SAPL D1 22:59 Chippa United - AmaZulu -
RUS PR 22:59 Terek Grozny - Rostov FK -
RUS PR 22:59 Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Moscow -
TUR D2 22:59 Adana Demirspor - Hatayspor -
Kosovo L 22:59 Prishtina - KF Ballkani -
CZE D1 22:59 Sparta Praha - Tescoma Zlin -
OMA PL 22:59 Al-Seeb - Alrstak -
POL D2 22:59 GKS Katowice - Stargard Szczecinski -
MNE D1 22:59 FK Zeta - FK Iskra Danilovgrad -
ALB D1 22:59 Teuta Durres - KS Perparimi Kukesi -
GEO D1 22:59 Dinamo Batumi - Fc Norchi Dinamoeli Tbilisi -
CAF CL 22:59 EL Ahly - Mamelodi Sundowns -
AUS D3E 22:59 Karabakh Vienna - SV Stripfing Weiden -
POL D1 22:59 GKS Belchatow - GKS Jastrzebie -
POL D1 22:59 GKS Tychy - Sandecja Nowy Sacz -
SPA D33 22:59 RCD Espanyol B - UE Olot -
SPA D33 22:59 Villarreal B - UE Cornella -
ITA YTHLP1 22:59 Torino U20 - Sampdoria U20 -
POR JBS 22:59 Fatima U17 - Benfica Sad U17 -
Spain D4 22:59 CD Tarancon - Manchego Ciudad -
Spain D4 22:59 CD Lagun Onak - Suodu Pei -
Spain D4 22:59 Alcobendas Sport - RSD Alcala Henares -
Spain D4 22:59 CD Mirandes B - Real Avila CF -
SLO U19 22:59 NK Radomlje U19 - ND Ilirija U19 -
LIT SC 22:59 Suduva - FK Zalgiris Vilnius -
GER OBW 22:59 TUS Mechtersheim - FV Diefflen -
MKD D2East 22:59 Bregalnica Stip - Pehchevo -
DAN U19 23:15 Aarhus AGF U19 - FC Kobenhavn U19 -
Spain D4 23:15 Las Palmas C - Tenisca -
FRA D1 23:30 Paris Saint Germain (PSG) - Dijon -
BHR D1 23:30 Al-Hala - Al-Ahli(BHR) -
AUT D2 23:30 FC Liefering - SG Austria Klagenfurt -
BOS PL 23:30 HSK Zrinjski Mostar - Sloboda -
ICE LCB 23:30 Vaengir Jupiters - Sindri -
POL PR 23:30 Gornik Zabrze - Pogon Szczecin -
CRO D1 23:30 Dinamo Zagreb - Rijeka -
POL D1 23:30 OKS Stomil Olsztyn - Odra Opole -
PORJA1off 23:30 Leixoes U19 - Pacos Ferreira U19 -
Spain D4 23:30 UD Collerense - Ibiza Islas Pitiusas -
GFA PR 23:30 Fortune FC - Banjul United -
GFA PR 23:30 Gambia Ports Authority - Real Banjul -
GFA PR 23:30 GAMTEL - Elite United -
Estonia WT 23:40 Maardu FC Starbunker II - FC Kuressaare II -
ALG D1 23:45 MC Alger - MC Oran -
OMA PL 23:45 Dhufar - Sohar Club -
Dark Mode
`